MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

1 Koprivnik Dejan NK ZREČE Zreče : Nafta 54. izguba igralnega časa 4
2 Kotnik Gregor NK ZREČE Zreče : Nafta 65. brezobzirna igra 3
3 Detiček Matic NK ZREČE Zreče : Nafta 72. ugovarjanje 2
4 Ravnjak Mihael NK ZREČE Zreče : Nafta 88. igra z roko 4
5 Halas Damjan NK NAFTA Zreče : Nafta 20. izguba igralnega časa 4
6 Marton Arpad NK NAFTA Zreče : Nafta 73. igra z roko 1
7 Vinko Vedran NK NAFTA Zreče : Nafta 87. izguba igralnega časa 4
8 Hari Erik NK NAFTA Zreče : Nafta 90. ugovarjanje 2
9 Hribernik Zdravko NK RADLJE Kozjak : Kovinar Montavar 22. brezobzirna igra 4
10 Šober Grega NK RADLJE Kozjak : Kovinar Montavar 64. ugovarjanje 4
11 Planinšič Dejan NK RADLJE Kozjak : Kovinar Montavar 80. ugovarjanje 4
12 Ðukanovič David NK KOVINAR MARIBOR Kozjak : Kovinar Montavar 37. ugovarjanje 3
13 Šabotič Fuad NK KOVINAR MARIBOR Kozjak : Kovinar Montavar 73. brezobzirna igra 3
14 Mulaosmanovič Damir NK KOVINAR MARIBOR Kozjak : Kovinar Montavar 90. izguba igralnega časa 1
15 Bukovec Matic NK FUŽINAR Fužinar : Dravograd 20. ugovarjanje 3
16 Glavak Andrej NK FUŽINAR Fužinar : Dravograd 25. spotikanje 4
17 Vravnik Anže NK FUŽINAR Fužinar : Dravograd 56. ugovarjanje 4
18 Libnik Matjaž ND SLOVENJ GRADEC Slovenj Gradec : Krško 27. brezobzirna igra 2
19 Hlupič Samo ND SLOVENJ GRADEC Slovenj Gradec : Krško 73. drugo nešp. obnašanje 4
20 Sušec Rok ND SLOVENJ GRADEC Slovenj Gradec : Krško 83. vlečenje 3
21 Drame Mitja NK KRŠKO Slovenj Gradec : Krško 3. brezobzirna igra 4
22 Pavlovič Gregor NK KRŠKO Slovenj Gradec : Krško 43. brezobzirna igra 3
23 Turk Uroš NK NISSAN FERK JARENINA Nissan Ferk Jarenina : Bistrica 77. brezobzirna igra 4
24 Antolin Gregor NK NISSAN FERK JARENINA Nissan Ferk Jarenina : Bistrica 89. brezobzirna igra 3
25 Hrušman Miha NK BISTRICA Nissan Ferk Jarenina : Bistrica 44. brezobzirna igra 3
26 Rebernik Davor NK BISTRICA Nissan Ferk Jarenina : Bistrica 85. brezobzirna igra 3
27 Raduha Sašo ŠNK ARCONT RADGONA Arcont Radgona : DNŠ Mali Šampion 34. vlečenje 3
28 Šmelc Marko ŠNK ARCONT RADGONA Arcont Radgona : DNŠ Mali Šampion 37. ugovarjanje 4
29 Cvetko Miha ŠNK ARCONT RADGONA Arcont Radgona : DNŠ Mali Šampion 40. izguba igralnega časa 4
30 Knehtl Uroš DNK GET POWER ŠAMPION Arcont Radgona : DNŠ Mali Šampion 42. ugovarjanje 3
31 Marin Tadej DNK GET POWER ŠAMPION Arcont Radgona : DNŠ Mali Šampion 44. spotikanje 4

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo