MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

Delegiranja

Vsa delegiranja

Datum,
ura
Tekma Stadion Liga Sodniki Delegat
18.08.18, 17.30 Čentiba : ND Nedelica Igrišče Čentiba - Kajzerica CLAPOK1819
1.krog
Sodnik: Mertik Bojan
1. pomočnik sodnika: Horvat Robert ml.
2. pomočnik sodnika: Koren Jožef
18.08.18, 17.30 Odranci : Bistrica Športni park Odranci MLAPOK1819
1.krog
Sodnik: Verbančič Aleš
1. pomočnik sodnika: Pintarić Zlatko
2. pomočnik sodnika: Žižek Boris
19.08.18, 10.00 Malibu Kapca : Zvezda Dolina Igrišče Kapca CLAPOK1819
1.krog
Sodnik: Litrop Tim
1. pomočnik sodnika: Tompa Marjan
2. pomočnik sodnika: Horvat Robert
19.08.18, 17.30 Panonija Gaberje : Graničar Športni park Gaberje CLAPOK1819
1.krog
Sodnik: Bukovec Miran
1. pomočnik sodnika: Horvat Robert ml.
2. pomočnik sodnika: Žižek Janez
19.08.18, 17.30 ŠD Kobilje : Nafta veterani Športni park Kobilje CLAPOK1819
1.krog
1. pomočnik sodnika: Koren Jožef
2. pomočnik sodnika: Žižek Boris
19.08.18, 17.30 Olimpija Dolga vas : Petišovci 2017 Igrišče Dolga vas CLAPOK1819
1.krog
Sodnik: Kovač Anton
1. pomočnik sodnika: Berki Robert
2. pomočnik sodnika: Pintarić Zlatko
25.08.18, ND Renkovci : Petišovci 2017 Igrišče Renkovci MNL1819
1.krog
25.08.18, Čentiba : Panonija Gaberje Igrišče Čentiba - Kajzerica MNL1819
1.krog
25.08.18, 17.00 Radenska Slatina : Rakičan ŠRC Slatina, Radenci PNL1819
1.krog
26.08.18, Olimpija Dolga vas : Nafta veterani Igrišče Dolga vas MNL1819
1.krog
26.08.18, Nedelica : ŠD Kobilje Igrišče Nedelica MNL1819
1.krog
26.08.18, Malibu Kapca : Zvezda Dolina Igrišče Kapca MNL1819
1.krog
26.08.18, 17.00 Dobrovnik : Bistrica Igrišče Dobrovnik PNL1819
1.krog
26.08.18, 17.00 Bogojina : Goričanka ŠRC Bogojina PNL1819
1.krog
26.08.18, 17.00 ŠD NK Križevci : Čarda Martjanci Športni center Križevci PNL1819
1.krog
01.09.18, Bistrica : Polana MLALE1819
1.krog
01.09.18, Turnišče : Hotiza MLALE1819
1.krog
02.09.18, Panonija Gaberje : Malibu Kapca Športni park Gaberje MNL1819
2.krog
02.09.18, ŠD Kobilje : Čentiba Športni park Kobilje MNL1819
2.krog
02.09.18, Petišovci 2017 : Nedelica Stadion Petišovci MNL1819
2.krog
02.09.18, Nafta veterani : ND Renkovci Igrišče Mostje MNL1819
2.krog
02.09.18, Graničar : Olimpija Dolga vas Igrišče Graničar, Pince Marof MNL1819
2.krog
02.09.18, Nafta 1903 : Odranci Športni park Hotiza MLALE1819
1.krog
02.09.18, 17.00 Bistrica : Rakičan Igrišče Bistrica PNL1819
2.krog
02.09.18, 17.00 Čarda Martjanci : Radenska Slatina ŠRC Martjanci PNL1819
2.krog
02.09.18, 17.00 Goričanka : ŠD NK Križevci Igrišče Rogašovci PNL1819
2.krog
02.09.18, 17.00 Dobrovnik : Bogojina Igrišče Dobrovnik PNL1819
2.krog
03.09.18, Planika Turnišče : Polana U13LE1819
1.krog
03.09.18, Odranci : Hotiza Športni park Odranci U13LE1819
1.krog
03.09.18, Bistrica : Nafta 1903 U13LE1819
1.krog
05.09.18, Črenšovci : Nafta 1903 U15LE1819
1.krog
05.09.18, Planika Turnišče : Dobrovnik U15LE1819
1.krog