MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

Delegiranja

Vsa delegiranja

Datum,
ura

Tekma

Stadion

Liga

Sodniki

Delegat
23.04.18, 16.30Hotiza : Planika TurniščeŠportni park HotizaU13LE1718
10.krog
Sodnik: Pintarić Zlatko
23.04.18, 18.00Nafta 1903 : DobrovnikŠC Lendava - igrišče z UTU13LE1718
11.krog
Sodnik: Horvat Robert
24.04.18, 16.15Planika Turnišče : Nafta 1903Igrišče TurniščeU15LE1718
9.krog
Sodnik: Gregorinčič Patrik
24.04.18, 18.30Bistrica : PolanaIgrišče BistricaU13LE1718
10.krog
Sodnik: Kovač Anton
25.04.18, 17.00 Polana : Avto Rajh LjutomerPC Poljana, Velika Polana3SNLV1718
21.krog
Sodnik: Borošak Alen
1. pomočnik sodnika: Sužnik Jure
2. pomočnik sodnika: Biškup Matej
Hozjan Avgust
25.04.18, 17.00Odranci : ŠNK RadgonaŠportni park Odranci3SNLV1718
21.krog
Sodnik: Halilović Denis
1. pomočnik sodnika: Mežnar Matic
2. pomočnik sodnika: Plavše Timotej
Grabar Boris
25.04.18, 17.00Čarda Martjanci : Grad ŠRC Martjanci3SNLV1718
21.krog
Sodnik: Gornjak Iztok
1. pomočnik sodnika: Gajić Tomislav
2. pomočnik sodnika: Meh Blaž
Koren Jožef
25.04.18, 17.00Črenšovci : RakičanIgrišče Črenšovci3SNLV1718
21.krog
Sodnik: Gergič Nejc
1. pomočnik sodnika: Friš Tadej
2. pomočnik sodnika: Horvat Denis
Žalik Danijel
25.04.18, 17.00Turnišče : BogojinaIgrišče Turnišče3SNLV1718
21.krog
Sodnik: Mežnar Tadej
1. pomočnik sodnika: Karmel Vidko
2. pomočnik sodnika: Ogrin Matej
Jeneš Boris
25.04.18, 17.00Tromejnik : Lušt BeltinciIgrišče Tromejnik, Kuzma3SNLV1718
21.krog
Sodnik: Goričan Vojko
1. pomočnik sodnika: Boškič Andrej
2. pomočnik sodnika: Vozlič Darko
Kacijan Danilo
25.04.18, 17.00Radenska Slatina : HotizaŠRC Slatina, Radenci3SNLV1718
21.krog
Sodnik: Bukovec Miran
1. pomočnik sodnika: Lahovič Marcel
2. pomočnik sodnika: Kmetec Mark
Crnkovič Božidar
26.04.18, 17.00Polana : Nafta 1903PC Poljana, Velika PolanaMLALE1718
14.krog
26.04.18, 17.00Odranci : HotizaŠportni park OdranciMLALE1718
14.krog
28.04.18, 10.30Nafta 1903 : OdranciŠC Lendava - igrišče z UTMLALE1718
15.krog
28.04.18, 10.30Turnišče : PolanaIgrišče TurniščeMLALE1718
15.krog
28.04.18, 16.30Mostje : Nafta veteraniIgrišče Mostje1MNL1718
16.krog
28.04.18, 17.00Avto Rajh Ljutomer : Radenska SlatinaŠRC Ljutomer3SNLV1718
22.krog
Sodnik: Gergič Nejc
1. pomočnik sodnika: Vrabič Matic
2. pomočnik sodnika: Dedić Elmedin
Habot Drago
28.04.18, 17.00ŠNK Radgona : PolanaTŠC Trate Gornja Radgona3SNLV1718
22.krog
Sodnik: Gornjak Iztok
1. pomočnik sodnika: Radusinović Davorin
2. pomočnik sodnika: Meh Blaž
Drvarič Marjan
29.04.18, 10.00Veterani Turnišče : GraničarIgrišče Renkovci2MNL1718
16.krog
29.04.18, 10.30Rakičan : Čarda MartjanciIgrišče Rakičan3SNLV1718
22.krog
Sodnik: Šorli Armando
1. pomočnik sodnika: Ogrin Matej
2. pomočnik sodnika: Šobot Danijel
Tompa Marjan
29.04.18, 14.00Panonija Gaberje : ND RenkovciŠportni park Gaberje2MNL1718
16.krog
29.04.18, 15.30HTS Čentiba : NedelicaIgrišče Čentiba - Kajzerica1MNL1718
16.krog
29.04.18, 16.30Olimpija Dolga vas : BistricaIgrišče Dolga vas1MNL1718
16.krog
29.04.18, 16.30ŠD Kobilje : DobrovnikŠportni park Kobilje1MNL1718
16.krog
29.04.18, 17.00Hotiza : TromejnikŠportni park Hotiza3SNLV1718
22.krog
Sodnik: Mihelič Niko
1. pomočnik sodnika: Barovič Nejc
2. pomočnik sodnika: Flajšman Jernej
Hozjan Avgust
29.04.18, 17.00Lušt Beltinci : TurniščeŠportni park Beltinci3SNLV1718
22.krog
Sodnik: Novarlić Damjan
1. pomočnik sodnika: Friš Tadej
2. pomočnik sodnika: Cotič Urban
Grabar Boris
29.04.18, 17.00Bogojina : ČrenšovciŠRC Bogojina3SNLV1718
22.krog
Sodnik: Veselič Samo
1. pomočnik sodnika: Vrabič Matic
2. pomočnik sodnika: Holcman Aljaž
Panikvar Benjamin
29.04.18, 17.00Grad : OdranciIgrišče Pod gradom, Grad3SNLV1718
22.krog
Sodnik: Kovačič Darjan
1. pomočnik sodnika: Bezjak Boštjan
2. pomočnik sodnika: Dovnik Iztok
Vučko Darko
29.04.18, 17.00Petišovci 2017 : Malibu KapcaStadion Petišovci2MNL1718
16.krog
30.04.18, 17.00Planika Turnišče : BistricaŠportni park KobiljeU13LE1718
11.krog
01.05.18, 17.00Turnišče : OdranciIgrišče TurniščeMLALE1718
16.krog
01.05.18, 17.00Nafta 1903 : HotizaŠC Lendava - igrišče z UTMLALE1718
16.krog
02.05.18, 10.00Nafta veterani : ŠD KobiljeIgrišče Kapca1MNL1718
17.krog
02.05.18, 10.00ND Renkovci : Petišovci 2017Igrišče Renkovci2MNL1718
17.krog
02.05.18, 10.00Graničar : Zvezda DolinaIgrišče Graničar, Pince Marof2MNL1718
17.krog
02.05.18, 10.30Nedelica : MostjeIgrišče Nedelica1MNL1718
17.krog
02.05.18, 14.00Dobrovnik : Olimpija Dolga vasIgrišče Dobrovnik1MNL1718
17.krog
02.05.18, 14.30Malibu Kapca : Veterani TurniščeIgrišče Kapca2MNL1718
17.krog
02.05.18, 16.30Bistrica : HTS ČentibaIgrišče Bistrica1MNL1718
17.krog
02.05.18, 17.00Črenšovci : Avto Rajh LjutomerIgrišče Črenšovci3SNLV1718
15.krog
Sodnik: Lacković Marko
1. pomočnik sodnika: Cotič Urban
2. pomočnik sodnika: Ogrin Matej
Koren Jožef
02.05.18, 17.00Turnišče : Čarda MartjanciIgrišče Turnišče3SNLV1718
15.krog
Sodnik: Šorli Armando
1. pomočnik sodnika: Lahovič Marcel
2. pomočnik sodnika: Perger Primož
Crnkovič Božidar
02.05.18, 17.00Tromejnik : OdranciIgrišče Tromejnik, Kuzma3SNLV1718
15.krog
Sodnik: Janžekovič Borut
1. pomočnik sodnika: Bezjak Boštjan
2. pomočnik sodnika: Barovič Nejc
Kacijan Danilo
02.05.18, 17.00Radenska Slatina : PolanaŠRC Slatina, Radenci3SNLV1718
15.krog
Sodnik: Mihelič Niko
1. pomočnik sodnika: Flajšman Jernej
2. pomočnik sodnika: Mileta Lovro
Tompa Marjan
02.05.18, 17.00Hotiza : ŠNK RadgonaŠportni park Hotiza3SNLV1718
15.krog
Sodnik: Gornjak Iztok
1. pomočnik sodnika: Gajić Tomislav
2. pomočnik sodnika: Špur Staša
Režonja Slavko
02.05.18, 17.00Lušt Beltinci : Grad Športni park Beltinci3SNLV1718
15.krog
Sodnik: Mežnar Tadej
1. pomočnik sodnika: Biškup Matej
2. pomočnik sodnika: Dedić Elmedin
Panikvar Benjamin
02.05.18, 17.00Bogojina : RakičanŠRC Bogojina3SNLV1718
15.krog
Sodnik: Nemet Slavko
1. pomočnik sodnika: Topolnik Gorazd
2. pomočnik sodnika: Zakal Pavel
Babič Stanislav
03.05.18, 17.00Polana : ČrenšovciPC Poljana, Velika PolanaU13LE1718
11.krog
04.05.18, Polana : TurniščePC Poljana, Velika PolanaKADLE1718
10.krog
04.05.18, Odranci : Nafta 1903Športni park OdranciKADLE1718
10.krog
05.05.18, Mostje : BistricaIgrišče Mostje1MNL1718
18.krog
05.05.18, HTS Čentiba : DobrovnikIgrišče Čentiba - Kajzerica1MNL1718
18.krog
05.05.18, Hotiza : TurniščeŠportni park HotizaMLALE1718
17.krog
05.05.18, Odranci : PolanaŠportni park OdranciMLALE1718
17.krog
05.05.18, 17.00ŠNK Radgona : Avto Rajh LjutomerTŠC Trate Gornja Radgona3SNLV1718
23.krog
05.05.18, 17.00Črenšovci : Lušt BeltinciIgrišče Črenšovci3SNLV1718
23.krog
06.05.18, Nedelica : Nafta veteraniIgrišče Nedelica1MNL1718
18.krog
06.05.18, Olimpija Dolga vas : ŠD KobiljeIgrišče Dolga vas1MNL1718
18.krog
06.05.18, Zvezda Dolina : Malibu KapcaIgrišče Marakana zasuerdu, Dolina2MNL1718
18.krog
06.05.18, Veterani Turnišče : ND RenkovciIgrišče Renkovci2MNL1718
18.krog
06.05.18, Petišovci 2017 : Panonija GaberjeStadion Petišovci2MNL1718
18.krog
06.05.18, 17.00 Polana : Grad PC Poljana, Velika Polana3SNLV1718
23.krog
06.05.18, 17.00Odranci : RakičanŠportni park Odranci3SNLV1718
23.krog
06.05.18, 17.00Čarda Martjanci : BogojinaŠRC Martjanci3SNLV1718
23.krog
06.05.18, 17.00Turnišče : HotizaIgrišče Turnišče3SNLV1718
23.krog
06.05.18, 17.00Tromejnik : Radenska SlatinaIgrišče Tromejnik, Kuzma3SNLV1718
23.krog
07.05.18, Dobrovnik : PolanaIgrišče DobrovnikU13LE1718
12.krog
07.05.18, Črenšovci : Planika TurniščeIgrišče ČrenšovciU13LE1718
12.krog
07.05.18, Bistrica : HotizaIgrišče BistricaU13LE1718
12.krog
09.05.18, Nafta 1903 : ČrenšovciŠC Lendava - igrišče z UTU15LE1718
10.krog
09.05.18, Bistrica : Planika TurniščeIgrišče BistricaU15LE1718
10.krog
11.05.18, Odranci : PolanaŠportni park OdranciKADLE1718
11.krog
11.05.18, Nafta 1903 : TurniščeŠC Lendava - igrišče z UTKADLE1718
11.krog
12.05.18, ND Renkovci : Zvezda DolinaIgrišče Renkovci2MNL1718
19.krog
12.05.18, Polana : HotizaPC Poljana, Velika PolanaMLALE1718
18.krog
12.05.18, Turnišče : Nafta 1903Igrišče TurniščeMLALE1718
18.krog
12.05.18, 17.00Avto Rajh Ljutomer : TromejnikŠRC Ljutomer3SNLV1718
24.krog
12.05.18, 17.00Radenska Slatina : TurniščeŠRC Slatina, Radenci3SNLV1718
24.krog
13.05.18, Nafta veterani : Olimpija Dolga vasIgrišče Kapca1MNL1718
19.krog
13.05.18, ŠD Kobilje : HTS ČentibaŠportni park Kobilje1MNL1718
19.krog
13.05.18, Dobrovnik : MostjeIgrišče Dobrovnik1MNL1718
19.krog
13.05.18, Bistrica : NedelicaIgrišče Bistrica1MNL1718
19.krog
13.05.18, Panonija Gaberje : Veterani TurniščeŠportni park Gaberje2MNL1718
19.krog
13.05.18, Malibu Kapca : GraničarIgrišče Kapca2MNL1718
19.krog
13.05.18, 10.30Rakičan : PolanaIgrišče Rakičan3SNLV1718
24.krog
13.05.18, 17.00Hotiza : ČrenšovciŠportni park Hotiza3SNLV1718
24.krog
13.05.18, 17.00Lušt Beltinci : Čarda MartjanciŠportni park Beltinci3SNLV1718
24.krog
13.05.18, 17.00Bogojina : OdranciŠRC Bogojina3SNLV1718
24.krog
13.05.18, 17.00Grad : ŠNK RadgonaIgrišče Pod gradom, Grad3SNLV1718
24.krog
14.05.18, Hotiza : ČrenšovciŠportni park HotizaU13LE1718
13.krog
14.05.18, Planika Turnišče : DobrovnikŠportni park KobiljeU13LE1718
13.krog
14.05.18, Polana : Nafta 1903PC Poljana, Velika PolanaU13LE1718
13.krog

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Sledite nam

twitter 1053195 na Twitterju

Galerija slik

photo gallery

© Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva  2018  | Piškotki

gnslogo