MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

Delegiranja

Vsa delegiranja

Datum,
ura

Tekma

Štadion

Liga

Sodniki

Delegat
25.03.17, 11.00Hotiza : BistricaŠportni park HotizaMLALE1617
11.krog
Sodnik: Kovač Anton
1. pomočnik sodnika: Horvat Robert
2. pomočnik sodnika: Čeh Robert
25.03.17, 15.00Avto Rajh Ljutomer : Lušt BeltinciŠRC Ljutomer3SNLV1617
16.krog
Sodnik: Gergič Nejc
1. pomočnik sodnika: Sužnik Jure
2. pomočnik sodnika: Cotič Urban
Klinc Jožef
25.03.17, 15.00Nafta 1903 : Tromejnik G-SukičŠportni park Lendava3SNLV1617
16.krog
Sodnik: Mežnar Tadej
1. pomočnik sodnika: Karmel Vidko
2. pomočnik sodnika: Lahovič Marcel
Žalik Danijel
25.03.17, 15.30Črenšovci : BistricaŠportni park Črenšovci1MNL1617
12.krog
Sodnik: Bukovec Miran
1. pomočnik sodnika: Kepe Štefan
2. pomočnik sodnika: Koren Jožef
Bukovec Janos
26.03.17, 10.00Graničar : Veterani TurniščeNK Graničar2MNL1617
12.krog
Sodnik: Antolin Ljubo
1. pomočnik sodnika: Berki Robert
2. pomočnik sodnika: Pintarić Zlatko
26.03.17, 10.00Kapca : Zvezda DolinaIgrišče NK Kapca2MNL1617
12.krog
Sodnik: Kovač Anton
1. pomočnik sodnika: Kepe Štefan
2. pomočnik sodnika: Žižek Boris
26.03.17, 10.30Nedelica : Olimpija Dolga vasND Nedelica1MNL1617
12.krog
Sodnik: Mertik Bojan
1. pomočnik sodnika: Žižek Janez
2. pomočnik sodnika: Koren Jožef
Svetko Klemen
26.03.17, 10.30Rakičan : HotizaNK Rakičan3SNLV1617
16.krog
Sodnik: Fridl Aleš
1. pomočnik sodnika: Mežnar Matic
2. pomočnik sodnika: Radusinović Davorin
Hozjan Avgust
26.03.17, 15.30Dobrovnik : Nafta veteraniNK Dobrovnik1MNL1617
12.krog
Sodnik: Borovič Damjan
1. pomočnik sodnika: Tompa Marjan
2. pomočnik sodnika: Berki Robert
Bukovec Anton
26.03.17, 15.30Mostje : ČentibaNK Mostje2MNL1617
12.krog
Sodnik: Antolin Damjana
1. pomočnik sodnika: Horvat Robert
2. pomočnik sodnika: Gönc Simon
26.03.17, 16.00Polana : TurniščePC Poljana3SNLV1617
16.krog
Sodnik: Šorli Armando
1. pomočnik sodnika: Fluher Gregor
2. pomočnik sodnika: Vrabič Matic
Jeneš Boris
26.03.17, 16.00Čarda Martjanci : NŠ MuraŠRC Martjanci3SNLV1617
16.krog
Sodnik: Mertik Bojan
1. pomočnik sodnika: Herženjak Eric
2. pomočnik sodnika: Horvat Robert ml.
Režonja Slavko
26.03.17, 16.00Grad : GMT BogojinaPod gradom3SNLV1617
16.krog
Sodnik: Bukovec Miran
1. pomočnik sodnika: Topolnik Gorazd
2. pomočnik sodnika: Zakal Pavel
Norčič Sašo
26.03.17, 16.00Odranci : ŠD NK KriževciŠRC Odranci3SNLV1617
16.krog
Sodnik: Tkalčič Bojan
1. pomočnik sodnika: Zohorović Emil
2. pomočnik sodnika: Jonke Mitja
Tratnjek Andrej
01.04.17, 11.00Hotiza : OdranciŠportni park HotizaMLALE1617
12.krog
01.04.17, 16.00Turnišče : Nafta 1903Turnišče3SNLV1617
17.krog
Sodnik: Fridl Aleš
1. pomočnik sodnika: Mežnar Matic
2. pomočnik sodnika: Radusinović Davorin
Crnkovič Božidar
01.04.17, 16.00Bistrica : PolanaNK BistricaMLALE1617
12.krog
02.04.17, 10.00Veterani Turnišče : Panonija GaberjeND Renkovci2MNL1617
13.krog
02.04.17, 10.00Zvezda Dolina : GraničarDolina2MNL1617
13.krog
02.04.17, 11.00Nafta 1903 : TurniščeŠportni park LendavaMLALE1617
12.krog
02.04.17, 15.30Kobilje : ČrenšovciŠD Kobilje1MNL1617
13.krog
02.04.17, 15.30Olimpija Dolga vas : DobrovnikDolga vas1MNL1617
13.krog
02.04.17, 15.30Bistrica : NedelicaNK Bistrica1MNL1617
13.krog
02.04.17, 15.30Čentiba : KapcaNK Čentiba2MNL1617
13.krog
02.04.17, 16.00Odranci : Avto Rajh LjutomerŠRC Odranci3SNLV1617
17.krog
Sodnik: Mežnar Tadej
1. pomočnik sodnika: Benc Uroš
2. pomočnik sodnika: Bombač Mitja
Bukovec Anton
02.04.17, 16.00ŠD NK Križevci : GradŠportni center Križevci3SNLV1617
17.krog
Sodnik: Mihelič Niko
1. pomočnik sodnika: Gabrovec David
2. pomočnik sodnika: Flajšman Jernej
Kmetec Radenko
02.04.17, 16.00GMT Bogojina : RakičanŠRC Bogojina3SNLV1617
17.krog
Sodnik: Gergič Nejc
1. pomočnik sodnika: Karmel Vidko
2. pomočnik sodnika: Lahovič Marcel
Drvarič Marjan
02.04.17, 16.00Hotiza : Čarda MartjanciŠportni park Hotiza3SNLV1617
17.krog
Sodnik: Halilović Denis
1. pomočnik sodnika: Mijatović Veljko
2. pomočnik sodnika: Plavše Timotej
Glažar Stanislav
02.04.17, 16.00NŠ Mura : PolanaMestni stadion Fazanerija3SNLV1617
17.krog
Sodnik: Kordež Matic
1. pomočnik sodnika: Prednik Jani
2. pomočnik sodnika: Ogrin Matej
Špiler Vekoslav
02.04.17, 16.00Tromejnik G-Sukič : Lušt BeltinciIgrišče NK Tromejnik3SNLV1617
17.krog
Sodnik: Janžekovič Borut
1. pomočnik sodnika: Skok Aleš
2. pomočnik sodnika: Burjan Aleksander
Hozjan Avgust
08.04.17, Odranci : BistricaŠRC OdranciMLALE1617
13.krog
08.04.17, Turnišče : HotizaND NedelicaMLALE1617
13.krog
08.04.17, Polana : Nafta 1903PC PoljanaMLALE1617
13.krog
08.04.17, 16.00Avto Rajh Ljutomer : Tromejnik G-SukičŠRC Ljutomer3SNLV1617
18.krog
08.04.17, 19.00Nafta 1903 : NŠ MuraŠportni park Lendava3SNLV1617
18.krog
09.04.17, 10.00Graničar : ČentibaNK Graničar2MNL1617
14.krog
09.04.17, 10.00Kapca : MostjeIgrišče NK Kapca2MNL1617
14.krog
09.04.17, 10.30Nedelica : KobiljeND Nedelica1MNL1617
14.krog
09.04.17, 10.30Rakičan : ŠD NK KriževciNK Rakičan3SNLV1617
18.krog
09.04.17, 15.30Olimpija Dolga vas : Nafta veteraniDolga vas1MNL1617
14.krog
09.04.17, 15.30Dobrovnik : BistricaNK Dobrovnik1MNL1617
14.krog
09.04.17, 15.30Panonija Gaberje : Zvezda DolinaŠportni park Gaberje2MNL1617
14.krog
09.04.17, 16.00Lušt Beltinci : TurniščeŠportni park3SNLV1617
18.krog
09.04.17, 16.00Polana : HotizaPC Poljana3SNLV1617
18.krog
09.04.17, 16.00Čarda Martjanci : GMT BogojinaŠRC Martjanci3SNLV1617
18.krog
09.04.17, 16.00Grad : OdranciPod gradom3SNLV1617
18.krog
10.04.17, Hotiza : NŠ LendavaŠportni park HotizaU13LE1617
9.krog
10.04.17, Kobilje : BistricaŠD KobiljeU13LE1617
9.krog
12.04.17, Odranci : prostŠRC OdranciU15LE1617
9.krog
12.04.17, Turnišče : PolanaTurniščeU15LE1617
9.krog
12.04.17, Bistrica : Nafta 1903NK BistricaU15LE1617
9.krog
15.04.17, Bistrica : Nafta 1903NK BistricaMLALE1617
14.krog
15.04.17, Hotiza : PolanaŠportni park HotizaMLALE1617
14.krog
15.04.17, Odranci : TurniščeŠRC OdranciMLALE1617
14.krog
15.04.17, 16.30Grad : Avto Rajh LjutomerPod gradom3SNLV1617
19.krog
15.04.17, 16.30Odranci : RakičanŠRC Odranci3SNLV1617
19.krog
15.04.17, 16.30ŠD NK Križevci : Čarda MartjanciŠportni center Križevci3SNLV1617
19.krog
15.04.17, 16.30GMT Bogojina : PolanaŠRC Bogojina3SNLV1617
19.krog
15.04.17, 16.30Hotiza : Nafta 1903Športni park Hotiza3SNLV1617
19.krog
15.04.17, 16.30NŠ Mura : Lušt BeltinciMestni stadion Fazanerija3SNLV1617
19.krog
15.04.17, 16.30Turnišče : Tromejnik G-SukičTurnišče3SNLV1617
19.krog

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo