MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

Rumeni kartoni: MNL LENDAVA 10/11

 

16. krog, 03.04.11

 

 

1.

Balažic Benjamin

Kapca

ŠD Kobilje : Kapca

32

brezobzirna igra

2.

Oletič Damjan

Kapca

ŠD Kobilje : Kapca

47

ugovarjanje, protestiranje

3.

Sep Peter

Olimpija Dolga vas

Nafta veterani : Olimpija Dolga vas

32

brezobzirna igra

4.

Kocet Robert

Panonija

Panonija Gaberje : Čentiba

56

brezobzirna igra

5.

Kodba Zoran

Panonija

Panonija Gaberje : Čentiba

26

drugo nešp. obnašanje

6.

Režonja Borut

Panonija

Panonija Gaberje : Čentiba

77

brezobzirna igra

7.

Berki Tibor

Čentiba

Panonija Gaberje : Čentiba

42

ugovarjanje, protestiranje

8.

Csiszar Krisztian

Čentiba

Panonija Gaberje : Čentiba

26

drugo nešp. obnašanje

9.

Pečelin Tine

Čentiba

Panonija Gaberje : Čentiba

58

brezobzirna igra

10.

Klujber Denis

Polana

ŠD Velika Polana : Veterani Turnišče

38

igra z roko

11.

Pucko David

Renkovci

ND Renkovci : ND Nedelica

34

ugovarjanje, protestiranje

12.

Pucko Marko

Renkovci

ND Renkovci : ND Nedelica

84

igra z roko

13.

Ritlop Aleš

Renkovci

ND Renkovci : ND Nedelica

89

ugovarjanje, protestiranje

14.

Lutar Silvijo

Mostje

Žitkovci : Mostje

51

drugo nešp. obnašanje

15.

Marton Arpad

Mostje

Žitkovci : Mostje

60

vlečenje

16.

Bači Simon

Žitkovci

Žitkovci : Mostje

51

drugo nešp. obnašanje

17.

Brda Vedran

Žitkovci

Žitkovci : Mostje

38

vlečenje

18.

Sekereš Ervin

Žitkovci

Žitkovci : Mostje

53

vlečenje

19.

Gjerek Renato

Kobilje

ŠD Kobilje : Kapca

57

brezobzirna igra

20.

Šebjanič Boštjan

Kobilje

ŠD Kobilje : Kapca

58

ugovarjanje, protestiranje

21.

Trajber Drago

Kobilje

ŠD Kobilje : Kapca

80

drugo nešp. obnašanje

22.

Fordan Andrej

Zvezda Dolina

Graničar : ND Zvezda Dolina

86

ugovarjanje, protestiranje

23.

Horvat Matej

Zvezda Dolina

Graničar : ND Zvezda Dolina

40

brezobzirna igra

24.

Hozjan Patrik

Zvezda Dolina

Graničar : ND Zvezda Dolina

56

brezobzirna igra

25.

Koša Denis

Zvezda Dolina

Graničar : ND Zvezda Dolina

65

vlečenje

26.

Šooš Tomi

Zvezda Dolina

Graničar : ND Zvezda Dolina

41

brezobzirna igra

27.

Koren Franc

Graničar

Graničar : ND Zvezda Dolina

68

brezobzirna igra

28.

Hepe Arpad

Nafta veterani

Nafta veterani : Olimpija Dolga vas

27

brezobzirna igra

29.

Čeh Denis

Nedelica

ND Renkovci : ND Nedelica

28

brezobzirna igra

30.

Kohek Andrej

Nedelica

ND Renkovci : ND Nedelica

78

brezobzirna igra

31.

Žižek Bojan

Nedelica

ND Renkovci : ND Nedelica

35

vlečenje

32.

Balažic Damjan

VeteraniTurnišče

ŠD Velika Polana : Veterani Turnišče

43

brezobzirna igra

33.

Horvat Marjan

VeteraniTurnišče

ŠD Velika Polana : Veterani Turnišče

78

brezobzirna igra

 


 

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo