MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

Rumeni kartoni: Pomurska nogometna liga 11/12

 

3. krog, 04.09.11

 

 

1.

Budja Gregor

Kema Puconci

Puconci : Šalovci

65

ugovarjanje, protestiranje

2.

Faršang Danijel

Kema Puconci

Puconci : Šalovci

65

ugovarjanje, protestiranje

3.

Kuronja Tomaž

Kema Puconci

Puconci : Šalovci

88

brezobzirna igra

4.

Preininger Igor

Kema Puconci

Puconci : Šalovci

88

brezobzirna igra

5.

Fuks Miha

Turnišče

Turnišče : Bogojina

55

spotikanje

6.

Lutar Denis

Turnišče

Turnišče : Bogojina

40

brezobzirna igra

7.

Lutar Erik

Turnišče

Turnišče : Bogojina

77

brezobzirna igra

8.

Prša Dejan

Turnišče

Turnišče : Bogojina

48

brezobzirna igra

9.

Halas Leon

Črenšovci

Črenšovci : ŠD Kobilje

67

drugo nešp. obnašanje

10.

Varga Benjamin

Hotiza

Ljutomer : Hotiza

65

spotikanje

11.

Vida Simon

Hotiza

Ljutomer : Hotiza

47

brezobzirna igra

12.

Biro Andrej

Virs Bistrica

Hodoš : Bistrica, Srednja Bistrica

26

brezobzirna igra

13.

Maučec Iztok

Virs Bistrica

Hodoš : Bistrica, Srednja Bistrica

12

vlečenje

14.

Breznik Tadej

Gančani

Gančani : ND Beltinci

53

brezobzirna igra

15.

Fujs Uroš

Gančani

Gančani : ND Beltinci

73

brezobzirna igra

16.

Palatin Rajko

Gančani

Gančani : ND Beltinci

89

drugo nešp. obnašanje

17.

Perša Armin

Dobrovnik

Dobrovnik : Apače

34

brezobzirna igra

18.

Somi Ladislav

Dobrovnik

Dobrovnik : Apače

36

brezobzirna igra

19.

Domonkoš Jernej

Kobilje

Črenšovci : ŠD Kobilje

48

brezobzirna igra

20.

Gjerek Renato

Kobilje

Črenšovci : ŠD Kobilje

40

vlečenje

21.

Lutar Aleš

Kobilje

Črenšovci : ŠD Kobilje

67

brezobzirna igra

22.

Grkinič Rok

Šalovci

Puconci : Šalovci

72

brezobzirna igra

23.

Casar Benjamin

GMT Bogojina

Turnišče : Bogojina

62

brezobzirna igra

24.

Černela Borut

GMT Bogojina

Turnišče : Bogojina

81

brezobzirna igra

25.

Gregorec Tomaž

GMT Bogojina

Turnišče : Bogojina

78

ugovarjanje, protestiranje

26.

Puhan Benjamin

GMT Bogojina

Turnišče : Bogojina

13

ugovarjanje, protestiranje

27.

Tamaško Denis

Hodoš

Hodoš : Bistrica, Srednja Bistrica

3

vlečenje

28.

Toth Andrej

Hodoš

Hodoš : Bistrica, Srednja Bistrica

56

brezobzirna igra

29.

Ulen Zlatko

Hodoš

Hodoš : Bistrica, Srednja Bistrica

75

brezobzirna igra

30.

Grilanc Jaka

Apače

Dobrovnik : Apače

30

brezobzirna igra

31.

Jagetič Goran

Apače

Dobrovnik : Apače

57

oviranje izvedbe prost. udarca

32.

Muhič Tomaž

Apače

Dobrovnik : Apače

22

vlečenje

33.

Vršič Domen

Apače

Dobrovnik : Apače

67

brezobzirna igra

34.

Kerec Uroš

Agroservis Beltinci

Gančani : ND Beltinci

75

brezobzirna igra

 


 

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo