MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

3. SNL VZHOD 2016/17

1. krog, 21.08.16


DatumUraTekma
20.08.1619.00Nafta 1903 : Avto Rajh Ljutomer
21.08.1617.30Lušt Beltinci : Polana
21.08.1617.30Tromejnik G-Sukič : Čarda Martjanci
21.08.1617.30Turnišče : Rakičan
21.08.1617.30NŠ Mura : Grad
21.08.1617.30Hotiza : Odranci
21.08.1617.30GMT Bogojina : ŠD NK Križevci
2. krog, 28.08.16


DatumUraTekma
27.08.1617.00Avto Rajh Ljutomer : ŠD NK Križevci
28.08.1617.00Odranci : GMT Bogojina
28.08.1617.00Grad : Hotiza
28.08.1610.30Rakičan : NŠ Mura
28.08.1617.00Čarda Martjanci : Turnišče
28.08.1617.00Polana : Tromejnik G-Sukič
26.08.1619.00Nafta 1903 : Lušt Beltinci
3. krog, 04.09.16


DatumUraTekma
04.09.1617.00Lušt Beltinci : Avto Rajh Ljutomer
04.09.1617.00Tromejnik G-Sukič : Nafta 1903
04.09.1617.00Turnišče : Polana
04.09.1617.00NŠ Mura : Čarda Martjanci
04.09.1617.00Hotiza : Rakičan
04.09.1617.00GMT Bogojina : Grad
04.09.1617.00ŠD NK Križevci : Odranci
4. krog, 11.09.16


DatumUraTekma
10.09.1616.30Avto Rajh Ljutomer : Odranci
11.09.1616.30Grad : ŠD NK Križevci
11.09.1610.30Rakičan : GMT Bogojina
11.09.1616.30Čarda Martjanci : Hotiza
11.09.1616.30Polana : NŠ Mura
11.09.1616.30Nafta 1903 : Turnišče
11.09.1616.30Lušt Beltinci : Tromejnik G-Sukič
5. krog, 18.09.16


DatumUraTekma
18.09.1616.30Tromejnik G-Sukič : Avto Rajh Ljutomer
18.09.1616.30Turnišče : Lušt Beltinci
18.09.1616.30NŠ Mura : Nafta 1903
18.09.1616.30Hotiza : Polana
18.09.1616.30GMT Bogojina : Čarda Martjanci
18.09.1616.30ŠD NK Križevci : Rakičan
18.09.1616.30Odranci : Grad
6. krog, 25.09.16


DatumUraTekma
24.09.1616.00Avto Rajh Ljutomer : Grad
25.09.1610.30Rakičan : Odranci
25.09.1616.00Čarda Martjanci : ŠD NK Križevci
25.09.1616.00Polana : GMT Bogojina
24.09.1618.00Nafta 1903 : Hotiza
25.09.1616.00Lušt Beltinci : NŠ Mura
25.09.1616.00Tromejnik G-Sukič : Turnišče
7. krog, 02.10.16


DatumUraTekma
02.10.1616.00Turnišče : Avto Rajh Ljutomer
02.10.1616.00NŠ Mura : Tromejnik G-Sukič
02.10.1616.00Hotiza : Lušt Beltinci
02.10.1616.00GMT Bogojina : Nafta 1903
02.10.1616.00ŠD NK Križevci : Polana
02.10.1616.00Odranci : Čarda Martjanci
02.10.1616.00Grad : Rakičan
8. krog, 09.10.16


DatumUraTekma
08.10.1615.30Avto Rajh Ljutomer : Rakičan
09.10.1615.30Čarda Martjanci : Grad
09.10.1615.30Polana : Odranci
08.10.1615.30Nafta 1903 : ŠD NK Križevci
09.10.1615.30Lušt Beltinci : GMT Bogojina
09.10.1615.30Tromejnik G-Sukič : Hotiza
09.10.1615.30Turnišče : NŠ Mura
9. krog, 16.10.16


DatumUraTekma
16.10.1615.30NŠ Mura : Avto Rajh Ljutomer
16.10.1615.30Hotiza : Turnišče
16.10.1615.30GMT Bogojina : Tromejnik G-Sukič
16.10.1615.30ŠD NK Križevci : Lušt Beltinci
15.10.1615.30Odranci : Nafta 1903
16.10.1615.30Grad : Polana
16.10.1610.30Rakičan : Čarda Martjanci
10. krog, 23.10.16


DatumUraTekma
22.10.1615.00Avto Rajh Ljutomer : Čarda Martjanci
23.10.1615.00Polana : Rakičan
22.10.1615.00Nafta 1903 : Grad
23.10.1615.00Lušt Beltinci : Odranci
23.10.1615.00Tromejnik G-Sukič : ŠD NK Križevci
23.10.1615.00Turnišče : GMT Bogojina
23.10.1615.00NŠ Mura : Hotiza
11. krog, 30.10.16


DatumUraTekma
30.10.1614.00Hotiza : Avto Rajh Ljutomer
30.10.1614.00GMT Bogojina : NŠ Mura
30.10.1614.00ŠD NK Križevci : Turnišče
30.10.1614.00Odranci : Tromejnik G-Sukič
30.10.1614.00Grad : Lušt Beltinci
29.10.1614.00Rakičan : Nafta 1903
30.10.1614.00Čarda Martjanci : Polana
12. krog, 06.11.16


DatumUraTekma
05.11.1614.00Avto Rajh Ljutomer : Polana
06.11.1614.00Nafta 1903 : Čarda Martjanci
06.11.1614.00Lušt Beltinci : Rakičan
06.11.1614.00Tromejnik G-Sukič : Grad
06.11.1614.00Turnišče : Odranci
06.11.1614.00NŠ Mura : ŠD NK Križevci
06.11.1614.00Hotiza : GMT Bogojina
13. krog, 13.11.16


DatumUraTekma
13.11.1614.00GMT Bogojina : Avto Rajh Ljutomer
13.11.1614.00ŠD NK Križevci : Hotiza
13.11.1614.00Odranci : NŠ Mura
13.11.1614.00Grad : Turnišče
13.11.1610.30Rakičan : Tromejnik G-Sukič
13.11.1614.00Čarda Martjanci : Lušt Beltinci
13.11.1614.00Polana : Nafta 1903
14. krog, 20.11.16


DatumUraTekma
19.11.1614.00Avto Rajh Ljutomer : Nafta 1903
20.11.1614.00Polana : Lušt Beltinci
20.11.1614.00Čarda Martjanci : Tromejnik G-Sukič
20.11.1610.30Rakičan : Turnišče
20.11.1614.00Grad : NŠ Mura
20.11.1614.00Odranci : Hotiza
20.11.1614.00ŠD NK Križevci : GMT Bogojina
15. krog, 19.03.17


DatumUraTekma
19.03.17ŠD NK Križevci : Avto Rajh Ljutomer
19.03.17GMT Bogojina : Odranci
19.03.17Hotiza : Grad
19.03.17NŠ Mura : Rakičan
19.03.17Turnišče : Čarda Martjanci
19.03.17Tromejnik G-Sukič : Polana
19.03.17Lušt Beltinci : Nafta 1903
16. krog, 26.03.17


DatumUraTekma
26.03.17Avto Rajh Ljutomer : Lušt Beltinci
26.03.17Nafta 1903 : Tromejnik G-Sukič
26.03.17Polana : Turnišče
26.03.17Čarda Martjanci : NŠ Mura
26.03.17Rakičan : Hotiza
26.03.17Grad : GMT Bogojina
26.03.17Odranci : ŠD NK Križevci
17. krog, 02.04.17


DatumUraTekma
02.04.17Odranci : Avto Rajh Ljutomer
02.04.17ŠD NK Križevci : Grad
02.04.17GMT Bogojina : Rakičan
02.04.17Hotiza : Čarda Martjanci
02.04.17NŠ Mura : Polana
02.04.17Turnišče : Nafta 1903
02.04.17Tromejnik G-Sukič : Lušt Beltinci
18. krog, 09.04.17


DatumUraTekma
09.04.17Avto Rajh Ljutomer : Tromejnik G-Sukič
09.04.17Lušt Beltinci : Turnišče
09.04.17Nafta 1903 : NŠ Mura
09.04.17Polana : Hotiza
09.04.17Čarda Martjanci : GMT Bogojina
09.04.17Rakičan : ŠD NK Križevci
09.04.17Grad : Odranci
19. krog, 15.04.17


DatumUraTekma
15.04.17Grad : Avto Rajh Ljutomer
15.04.17Odranci : Rakičan
15.04.17ŠD NK Križevci : Čarda Martjanci
15.04.17GMT Bogojina : Polana
15.04.17Hotiza : Nafta 1903
15.04.17NŠ Mura : Lušt Beltinci
15.04.17Turnišče : Tromejnik G-Sukič
20. krog, 23.04.17


DatumUraTekma
23.04.17Avto Rajh Ljutomer : Turnišče
23.04.17Tromejnik G-Sukič : NŠ Mura
23.04.17Lušt Beltinci : Hotiza
23.04.17Nafta 1903 : GMT Bogojina
23.04.17Polana : ŠD NK Križevci
23.04.17Čarda Martjanci : Odranci
23.04.17Rakičan : Grad
21. krog, 26.04.17


DatumUraTekma
26.04.17Rakičan : Avto Rajh Ljutomer
26.04.17Grad : Čarda Martjanci
26.04.17Odranci : Polana
26.04.17ŠD NK Križevci : Nafta 1903
26.04.17GMT Bogojina : Lušt Beltinci
26.04.17Hotiza : Tromejnik G-Sukič
26.04.17NŠ Mura : Turnišče
22. krog, 30.04.17


DatumUraTekma
30.04.17Avto Rajh Ljutomer : NŠ Mura
30.04.17Turnišče : Hotiza
30.04.17Tromejnik G-Sukič : GMT Bogojina
30.04.17Lušt Beltinci : ŠD NK Križevci
30.04.17Nafta 1903 : Odranci
30.04.17Polana : Grad
30.04.17Čarda Martjanci : Rakičan
23. krog, 07.05.17


DatumUraTekma
07.05.17Čarda Martjanci : Avto Rajh Ljutomer
07.05.17Rakičan : Polana
07.05.17Grad : Nafta 1903
07.05.17Odranci : Lušt Beltinci
07.05.17ŠD NK Križevci : Tromejnik G-Sukič
07.05.17GMT Bogojina : Turnišče
07.05.17Hotiza : NŠ Mura
24. krog, 14.05.17


DatumUraTekma
14.05.17Avto Rajh Ljutomer : Hotiza
14.05.17NŠ Mura : GMT Bogojina
14.05.17Turnišče : ŠD NK Križevci
14.05.17Tromejnik G-Sukič : Odranci
14.05.17Lušt Beltinci : Grad
14.05.17Nafta 1903 : Rakičan
14.05.17Polana : Čarda Martjanci
25. krog, 21.05.17


DatumUraTekma
21.05.17Polana : Avto Rajh Ljutomer
21.05.17Čarda Martjanci : Nafta 1903
21.05.17Rakičan : Lušt Beltinci
21.05.17Grad : Tromejnik G-Sukič
21.05.17Odranci : Turnišče
21.05.17ŠD NK Križevci : NŠ Mura
21.05.17GMT Bogojina : Hotiza
26. krog, 28.05.17


DatumUraTekma
28.05.17Avto Rajh Ljutomer : GMT Bogojina
28.05.17Hotiza : ŠD NK Križevci
28.05.17NŠ Mura : Odranci
28.05.17Turnišče : Grad
28.05.17Tromejnik G-Sukič : Rakičan
28.05.17Lušt Beltinci : Čarda Martjanci
28.05.17Nafta 1903 : Polana

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo