MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

3. SNL VZHOD 2016/17

14. krog - 20.11.16


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Abdulai MuniruRakičan3242111
Andrejč GregaČarda Martjanci1412602
Andrejek SzabolcsTromejnik G-Sukič138441
Apatič TadejLušt Beltinci11841
Atanasov DarkoNŠ Mura14107152
Bagari MarkoRakičan1412153
Bagari UrošRakičan1412463
Balažic IvoOdranci14107574
Banfi DenisČarda Martjanci85342
Bažika DominikHotiza0
Belaj BornaRakičan97521
Bencik MiranŠD NK Križevci1077641
Bencik RokČarda Martjanci141237103
Bertalanič NinoAvto Rajh Ljutomer13111311
Biro NikolajHotiza1210508
Bogar DejanHotiza9810
Bogdan TadejAvto Rajh Ljutomer41441
Bokan GregorTromejnik G-Sukič14123743
Bokan RokTromejnik G-Sukič14121462
Boroš StašHotiza13112234
Botjak MitjaLušt Beltinci1412001
Breznik MatjažLušt Beltinci521
Brumen AlenAvto Rajh Ljutomer14112361
Buček Huber NikolasGrad14106212
Bunderla GregorTurnišče13506
Buzeti AlenČarda Martjanci2180
Čalopa LukaHotiza0
Celec SašaNŠ Mura129784
Černela NejcGMT Bogojina14125422
Cifer DanielČarda Martjanci0
Cigan IgnacHotiza1411492
Ciglarič LukaAvto Rajh Ljutomer141242123
Cipot AljošaČarda Martjanci14122943
Cmor AlenČarda Martjanci570
Copot DavidOdranci85312
Cör SebastjanGMT Bogojina112001
Čurič DavidOdranci5621
Čurman NinoŠD NK Križevci0
Denša PatrikPolana105252
Dodlek AntonioNafta 190314124822
Dominko SamoTurnišče31761
Draković FilipGMT Bogojina1311701
Dugonjić DenisLušt Beltinci810521
Fajfar AndrejAvto Rajh Ljutomer4360
Farkaš DaniloPolana0
Farkaš Tim ChristopherNafta 19030
Fartelj AndrejRakičan2180
Fartelj DominikRakičan726712
Fašalek PeterTromejnik G-Sukič242
Ferenčak TadejOdranci3270
Fordan MihaelHotiza137753
Ftičar AntonNafta 19030
Gaber MarkoGrad127605
Gašpar SašoŠD NK Križevci11790121
Gerencsér DezsőPolana13117013
Gerendaj AlenRakičan13113634
Gerendaj SašoRakičan1210801
Gjerek SimonČarda Martjanci432
Gjergjek DavidŠD NK Križevci11
Godvajs RokRakičan141221101
Gorza MitjaGMT Bogojina424021
Gostan RomanOdranci82391
Grah DamjanTromejnik G-Sukič14123422
Gregor JureRakičan107761
Gregorec AljošaLušt Beltinci7116
Gregorec TomažGMT Bogojina14126012
Gutman RokGMT Bogojina126443
Györköš BorisHotiza1345711
Hajnal GáborPolana93912
Hari TadejŠD NK Križevci10626
Hartman JanLušt Beltinci14126012
Havaši NiklasGMT Bogojina0
Horvat DenisGMT Bogojina12103021
Horvat DenisTurnišče119184
Horvat DenisRakičan11
Horvat DenisHotiza1412603
Horvat DominikGMT Bogojina0
Horvat LudvikTurnišče11
Horvat PatrikOdranci1494431
Horvat ŠtefanNafta 1903122
Horvat ŽanNafta 190314110442
Horvat Kapun TeoPolana1290641
Hozjan DavorHotiza61111
Hozjan ErikOdranci12105447
Hozjan GašperOdranci106153
Hriberšek MatjažAvto Rajh Ljutomer1085521
Imre MarioHotiza1311503
Ivanič LukaPolana1296912
Ivanič MihaelGMT Bogojina13115841
Jakšič MichaelTurnišče14126033
Jamakovič AmarLušt Beltinci137643
Jančar AlenRakičan1170024
Janža JernejTromejnik G-Sukič121053
Jelen PatrickAvto Rajh Ljutomer929411
Jerebic AleksanderOdranci12108013
Kalman AlenGMT Bogojina127701
Karas MihaelNŠ Mura149337
Kardinar NikoAvto Rajh Ljutomer13105034
Kardoš MaksČarda Martjanci488
Kelenc AlešPolana11330
Kelenc SilvoTurnišče190
Kepe KristianHotiza54412
Kisilak NikoNŠ Mura1311703
Klajnčar MihecAvto Rajh Ljutomer0
Klemenčič DamjanGrad9759
Klujber PatrikPolana1311426
Knaus MartinŠD NK Križevci1412481
Kocuvan RokAvto Rajh Ljutomer8606241
Kocuvan ŽanAvto Rajh Ljutomer63283
Kokaš ĐoniŠD NK Križevci0
Kokol VladimirRakičan11990
Kolar TimNŠ Mura82761
Kolarič DenisLušt Beltinci371
Kolman SašoTurnišče436
Kolmanko MitjaGrad7418
Koren AleksanderTurnišče14126033
Koren AlešTurnišče62703
Korpič MartinČarda Martjanci14126042
Korpič MišelRakičan51421
Kosi MitjaLušt Beltinci131113241
Kosi Lovrenčec LanGMT Bogojina1311704
Kotnik LukaTromejnik G-Sukič1180652
Kotnik RokPolana108491
Kous BlažTromejnik G-Sukič14123021
Kovač AljošaHotiza146921
Kovač MilkoNafta 19031390435
Kovač TadejGrad10492
Kozar AlenNŠ Mura1190911
Kozar DanijelČarda Martjanci116
Kozic DavidRakičan0
Koznicov BlažTurnišče541
Koznicov DavidTurnišče1478611
Krajnc UrošLušt Beltinci97403
Kramar MatjažČarda Martjanci6249
Kramar TomažAvto Rajh Ljutomer31041
Kranjec DavidHotiza427
Kranjec PeterPolana75763
Kranjec TadejRakičan0
Krauthaker BlažGrad1310683
Krauthaker TomažHotiza1496714
Kreslin DavidRakičan0
Kristl JanLušt Beltinci14116323
Kristl PrimožAvto Rajh Ljutomer11
Krpič DamirTromejnik G-Sukič190
Kučan RobiNŠ Mura0
Kuplen ZlatkoŠD NK Križevci319
Kurež RobertNŠ Mura1067363
Kuzma IvoNŠ Mura345
Kűzma StanislavLušt Beltinci9732
Lainšček DominikŠD NK Križevci1412601
Lazarevič VedranGrad124
Lebar AlešGrad9716151
Lebar AljošaTurnišče119604
Lebar DamjanTurnišče131170
Legen AmadejNŠ Mura0
Lepoša GoranŠD NK Križevci72891
Levačić SašaTromejnik G-Sukič9697121
Levačič StanislavOdranci540
Litrop TimČarda Martjanci1210801
Lopert TjažČarda Martjanci0
Lőrinc JanNafta 1903233
Lotrič AndrejNafta 190352131
Lovrec RokTromejnik G-Sukič1484123
Lovrenčič TjažAvto Rajh Ljutomer54502
Luk AlešNŠ Mura141260
Lukač BorutNŠ Mura1311243
Lutar ErikTurnišče14109254
Lutar LukaPolana10234
Magdič LukasNafta 1903325
Malačič RokČarda Martjanci13702
Malešević MarkoNafta 190314120112
Marič TadejGrad150
Marič TomoGrad1310332
Markoja BenjaminTurnišče10424
Markovič TomažAvto Rajh Ljutomer131031
Maroša AmadejNŠ Mura13832123
Mataič RenatoHotiza0
Matjašec BojanOdranci1210532
Maučec RokGMT Bogojina19
Mauko MitjaLušt Beltinci13101344
Meolic ŽigaRakičan1040412
Merčnik DomenGMT Bogojina0
Miličevič MatejRakičan13116214
Mlinarič PrimožOdranci118244
Mlinarič UrošAvto Rajh Ljutomer54501
Munda PrimožAvto Rajh Ljutomer11885222
Nemec TilenNŠ Mura5110
Novak SamoŠD NK Križevci14125632
Novinič MitjaNafta 190314126063
Oletič DamjanHotiza11
Ošlaj BlažČarda Martjanci5165
Ošlaj GorazdGMT Bogojina14120422
Ošlaj UrošGMT Bogojina9780
Paler VedranHotiza1411672
Panič PrimožAvto Rajh Ljutomer149712
Panić ZvonimirNafta 19031030011
Pavel GregorTurnišče1412602
Pavel UrošTurnišče14102131
Pejnovič LukaŠD NK Križevci11674
Petek DanijelPolana3161
Piberčnik SebastjanAvto Rajh Ljutomer96292
Podgorelec TomažTurnišče13101614
Pojbič MiranŠD NK Križevci14120812
Poredoš KevinNŠ Mura0
Potočnik AljažŠD NK Križevci6183
Potočnik RokGrad1189513
Potrč DenisGrad1293912
Pozsgai LucianNafta 19037174
Prelec AljažGMT Bogojina982
Pucko KlemenNŠ Mura1311701
Puhan BorutČarda Martjanci1377031
Rac NikoGMT Bogojina14123311
Raduha BorutOdranci0
Raduha FlorijanOdranci11990
Raduha PatrikOdranci14123912
Rajnar BlažRakičan74731
Recek SašoTurnišče856124
Recek TomažČarda Martjanci14118813
Ribaš SašoGrad1468223
Rocner GoranŠD NK Križevci9271
Rogač MatejTromejnik G-Sukič14117614
Rogan DavidTromejnik G-Sukič0
Ropoša RokLušt Beltinci1397434
Roškar GregecČarda Martjanci13103121
Sabo DamjanŠD NK Križevci114561
Sabotin ŽanČarda Martjanci378
Šafer JakaTromejnik G-Sukič1311702
Šalamun LukaNŠ Mura1146412
Šaruga GašperPolana1412601
Semenič TilenAvto Rajh Ljutomer1353611
Seršen PrimožTromejnik G-Sukič145532
Šeruga LeonNafta 19031311704
Šeruga NinoTromejnik G-Sukič2281
Šiško DaniloPolana1411581
Škafar MatejPolana1286921
Škaper JureLušt Beltinci2180
Škerlak SebastijanRakičan72041
Škodnik ErikGrad6501
Slana NikiGrad1196111
Šlihthuber BoštjanŠD NK Križevci12997461
Šlihthuber MihaelŠD NK Križevci111
Smej DamirOdranci0
Smodiš MarkoLušt Beltinci13106412
Sobočan MarkoHotiza1311514
Sočič AleksanderČarda Martjanci22
Špilak JožekŠD NK Križevci141260
Šprajc NinoHotiza12108014
Sreš DejanOdranci1210552
Štesl TomiTromejnik G-Sukič0
Stošić NemanjaNafta 19031412601
Suhač MihaelTromejnik G-Sukič1311554
Sukič DenisTromejnik G-Sukič21251
Sukič SimonGrad1311262
Šumak ŽigaAvto Rajh Ljutomer1279641
Šuša JanNŠ Mura3541
Tigeli MatjažTurnišče0
Titan GoranČarda Martjanci1412092
Tkalec JernejLušt Beltinci11943143
Tkalec MatejLušt Beltinci27
Tkaučič TadejGMT Bogojina292
Tomažič Šeruga DavidNŠ Mura13116324
Tompa NikolaOdranci14114791
Törnar FlorjanTurnišče1310134
Toth KevinNŠ Mura93882
Utroša AlenHotiza5450
Valentić JuricaNafta 1903141260
Vaš ArpadNŠ Mura14124210
Vegi Kalamar AleksŠD NK Križevci1311702
Vegi Kalamar AlenŠD NK Križevci1311263
Vida MatejNafta 1903101571
Vinko VedranNafta 190314123313
Vinkovič DavidAvto Rajh Ljutomer1069121
Virag LukaOdranci0
Virag MatejNŠ Mura0
Vogrin IgorGMT Bogojina7343
Vogrinčič MatejGMT Bogojina1411713
Vogrinčič SimonČarda Martjanci870112
Vogrinec DenisAvto Rajh Ljutomer129
Vori RokPolana121073451
Vöröš AljošaGrad14102131
Vöröš DenisLušt Beltinci6528
Vöröš PatrikNafta 190314126032
Vrabelj NikoGrad10866141
Vrečič LukaRakičan494
Vuk MarkoPolana0
Vukan RenatoŠD NK Križevci4150
Vuković OgnjenGrad104522
Žagar - Knez TadejNafta 190331901
Zagorec AdamNafta 19031384865
Žalik RokPolana118712
Žalik SamoPolana13116772
Zečevič DraganRakičan51211
Zečevič MilanRakičan3181
Žekš MarjanRakičan1412601
Žganjar GoranČarda Martjanci117235
Žižek GoranPolana425721
Zlatar DanielLušt Beltinci119902
Žlebič StivenTromejnik G-Sukič316
Zrim LudvikTromejnik G-Sukič1432641
Žugelj AndrejOdranci1456513
Zver DamirOdranci121070251
Zver DomenNŠ Mura0
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo