MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

3. SNL VZHOD 2016/17

26. krog - 28.05.17


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Abdulai MuniruRakičan3242111
Ajlec AlešNŠ Mura8750
Alves Barnabe FrançoarTurnišče65222
Andrejč GregaČarda Martjanci25225016
Andrejek SzabolcsGrad23157854
Apatič TadejLušt Beltinci231921
Atanasov DarkoNŠ Mura23154785
Bagari MarkoRakičan2522005
Bagari UrošRakičan2421317
Balažic IvoOdranci2419211061
Balica Silva Monteiro Victor BrunnoGMT Bogojina75192
Banfi DenisČarda Martjanci1814344
Bažika DominikHotiza11
Belaj BornaRakičan97521
Bencik MiranŠD NK Križevci1077641
Bencik RokČarda Martjanci252146135
Berden MihaelHotiza0
Bernjak NinoGrad118072
Bertalanič NinoAvto Rajh Ljutomer221953241
Biro NikolajHotiza242065161
Bogar DejanHotiza9810
Bogdan TadejAvto Rajh Ljutomer41441
Bokan BlažTromejnik G-Sukič926311
Bokan GregorTromejnik G-Sukič24213745
Bokan RokTromejnik G-Sukič23194784
Boroš StašHotiza16116634
Botjak MitjaLušt Beltinci24202931
Breznik MatjažLušt Beltinci11116
Brumen AlenAvto Rajh Ljutomer26214483
Buček Huber NikolasGrad25179323
Bukovec JeremyAvto Rajh Ljutomer590
Bunderla GregorŠD NK Križevci25152523
Bushaj GjergjČarda Martjanci127
Buzeti AlenČarda Martjanci5406
Čalopa LukaHotiza0
Čeh TadejOdranci0
Cekovski DenisNafta 1903115321
Celec SašaNŠ Mura2015955
Celec TineAvto Rajh Ljutomer1298723
Černela NejcGMT Bogojina25222842
Cifer DanielČarda Martjanci0
Cigan IgnacHotiza2212262
Cigan NinoOdranci11
Ciglarič LukaAvto Rajh Ljutomer141242123
Cipot AljošaČarda Martjanci221918541
Cmor AlenČarda Martjanci997
Copot DavidOdranci1913665
Cör SebastjanGMT Bogojina2238211
Čurič DavidOdranci101101
Čurman NinoŠD NK Križevci0
Denša PatrikPolana125582
Dodlek AntonioNafta 190323195042
Dominko SamoTurnišče41861
Draković FilipGMT Bogojina2522502
Dugonjić DenisLušt Beltinci1840621
Fajfar AndrejAvto Rajh Ljutomer9810
Farkaš DaniloPolana0
Farkaš Tim ChristopherNafta 19030
Fartelj AndrejRakičan4182
Fartelj DominikRakičan726712
Fašalek PeterTromejnik G-Sukič71461
Ferenčak TadejOdranci3270
Fijavž SašoAvto Rajh Ljutomer831912
Fišer MatejAvto Rajh Ljutomer12
Fordan MihaelHotiza137753
Frčko DanijelRakičan976551
Ftičar AntonNafta 19030
Fujs DamirŠD NK Križevci12108013
Gaber MarkoGrad127605
Gašpar SašoŠD NK Križevci11790121
Gašperšič AlenGrad118601
Gerenčer BorutHotiza119533
Gerencsér DezsőOdranci24216025
Gerendaj AlenRakičan17148445
Gerendaj SašoRakičan2421603
Gjerek SimonČarda Martjanci1456412
Gjergjek BenjaminPolana15
Gjergjek DavidŠD NK Križevci11
Godvajs RokRakičan262301132
Gorza MitjaGMT Bogojina424021
Gostan RomanOdranci1970361
Grah DamjanTromejnik G-Sukič25222444
Grah LukaTromejnik G-Sukič0
Gregor JureRakičan2117563
Gregorec AljošaTurnišče176073
Gregorec TomažGMT Bogojina25207213
Gutman RokGMT Bogojina22148134
Györköš BorisHotiza1547212
Hager DejanTromejnik G-Sukič107452
Hajnal GáborPolana93912
Hari TadejŠD NK Križevci11661
Hartman JanLušt Beltinci26234013
Hartman ŽigaLušt Beltinci5174
Havaši NiklasGMT Bogojina0
Horvat DenisGMT Bogojina24204431
Horvat DenisTurnišče1916389
Horvat DenisRakičan51551
Horvat DenisHotiza2519996
Horvat DominikGMT Bogojina0
Horvat LudvikTurnišče589
Horvat PatrikOdranci26182551
Horvat ŠtefanŠD NK Križevci129681
Horvat ŽanNafta 190317116342
Horvat Kapun TeoPolana22170751
Horvatinović JosipHotiza1191963
Hozjan DavorHotiza61111
Hozjan ErikOdranci232037510
Hozjan GašperOdranci106153
Hriberšek MatjažAvto Rajh Ljutomer22196231
Ilić MarkoNafta 19031187122
Imre MarioHotiza2113234
Ivanič LukaPolana24199933
Ivanič MihaelGMT Bogojina21187172
Jaklin BenjaminČarda Martjanci358
Jakšič MichaelTurnišče25225054
Jamakovič AmarLušt Beltinci137643
Jančar AlenRakičan1272225
Janža JernejTromejnik G-Sukič121053
Jelen PatrickAvto Rajh Ljutomer1879615
Jeranovič SebastijanPolana411
Jerebic AleksanderOdranci23207015
Kalamar AlešNŠ Mura168
Kalman AlenGMT Bogojina127701
Kamenica BenjaminTromejnik G-Sukič10380
Karas MihaelNŠ Mura24145311
Kardinar NikoAvto Rajh Ljutomer25211955
Kardoš MaksČarda Martjanci82212
Kelenc AlešPolana11330
Kelenc SilvoTurnišče3181
Kepe KristianHotiza1611794
Kisilak NikoNŠ Mura2419165
Klajnčar MihecAvto Rajh Ljutomer190
Klemenčič DamjanGrad9759
Klujber PatrikPolana2420879
Knaus MartinŠD NK Križevci2420812
Kociper NinoOdranci11
Kocuvan RokAvto Rajh Ljutomer8606241
Kocuvan ŽanTromejnik G-Sukič139138
Kokaš ĐoniŠD NK Križevci21801
Kokol VladimirRakičan1915163
Kolar TimNŠ Mura82761
Kolarič DenisLušt Beltinci371
Kolman SašoTurnišče436
Kolmanko MitjaGrad9517
Koren AleksanderTurnišče25221946
Koren AlešTurnišče169165
Korpič MartinČarda Martjanci25219552
Korpič MišelRakičan136913
Kosi MitjaLušt Beltinci242070471
Kosi Lovrenčec LanGMT Bogojina2522355
Kotnik LukaTromejnik G-Sukič19149674
Kotnik RokLušt Beltinci21157711
Kous BlažTromejnik G-Sukič25212424
Kovač AljošaNafta 1903146921
Kovač MilkoNafta 19031390435
Kovač TadejGrad166561
Kovács TamásGrad963531
Kozar AlenNŠ Mura23195252
Kozar DanijelČarda Martjanci3301
Kozic DavidRakičan19
Koznicov BlažTurnišče8305
Koznicov DavidTurnišče24147823
Krajnc UrošLušt Beltinci1613584
Kramar MatjažČarda Martjanci6249
Kramar TomažAvto Rajh Ljutomer31041
Kranjec DavidHotiza427
Kranjec PeterPolana75763
Kranjec TadejRakičan0
Krauthaker BlažGrad2420584
Krauthaker TomažHotiza1496714
Kreslin DavidRakičan119
Kristl JanLušt Beltinci25200235
Kristl PrimožAvto Rajh Ljutomer11
Krpič DamirTromejnik G-Sukič190
Kučan RobiNŠ Mura0
Kuplen ZlatkoŠD NK Križevci319
Kurež RobertNŠ Mura1067363
Kuronja MatejŠD NK Križevci8202
Kuzma IvoNŠ Mura345
Kűzma StanislavLušt Beltinci171452
Kvezić IgorPolana114682
Lainšček DominikŠD NK Križevci2118902
Lazarevič VedranGrad7276
Leandres SmiljanRakičan484
Lebar AlešGrad181526191
Lebar AljošaTurnišče1915027
Lebar DamjanTurnišče24216011
Legen AmadejNŠ Mura0
Lepoša GoranŠD NK Križevci1681124
Levačić SašaTromejnik G-Sukič201687161
Levačič StanislavOdranci6501
Litrop TimČarda Martjanci2219341
Lonzarić DavidNŠ Mura12110922
Lopert TjažČarda Martjanci0
Lőrinc JanTurnišče102381
Lörinc MarkoNafta 19030
Lotrič AndrejAvto Rajh Ljutomer17126443
Lovrec RokTromejnik G-Sukič25173435
Lovrenčič TjažAvto Rajh Ljutomer1210233
Luk AlešNŠ Mura181620
Lukač BorutNŠ Mura1714443
Lutar ErikTurnišče231885781
Lutar LukaPolana10234
Magdič LukasNafta 1903432
Malačič RokČarda Martjanci24142121
Malešević MarkoNafta 190325216927
Marčec DanijelHotiza121080
Marciuš MarkoNafta 1903963631
Marič BlažOdranci0
Marič TadejGrad150
Marič TomoGrad2318082
Markoja BenjaminTurnišče10424
Markovič TomažAvto Rajh Ljutomer1814811
Maroša AmadejNŠ Mura241723295
Mataič RenatoHotiza13
Matić DarijanNŠ Mura1192523
Matjašec BojanOdranci2218414
Maučec RokGMT Bogojina19
Mauko MitjaLušt Beltinci251980106
Meolic ŽigaRakičan22147323
Merčnik DomenGMT Bogojina0
Mihalič DavidAvto Rajh Ljutomer24
Miličevič MatejRakičan25222515
Mlinarič PrimožOdranci1912405
Mlinarič UrošAvto Rajh Ljutomer64571
Monjac MateoNafta 19031275421
Munda PrimožAvto Rajh Ljutomer221905262
Nemec TilenNŠ Mura7119
Novak NinoAvto Rajh Ljutomer924332
Novak SamoŠD NK Križevci25224235
Novinič MitjaNafta 190325219376
Oletič DamjanHotiza11
Ošlaj BlažČarda Martjanci1712242
Ošlaj GorazdGMT Bogojina20150022
Ošlaj NinoČarda Martjanci297
Ošlaj UrošGMT Bogojina18155711
Paler VedranHotiza1411672
Panič PrimožAvto Rajh Ljutomer26193523
Panić ZvonimirNafta 19031030011
Pavel GregorTurnišče2522332
Pavel UrošTurnišče14102131
Pejnovič LukaŠD NK Križevci2315991
Pelcl JernejHotiza108541
Petek DanijelPolana4261
Piberčnik SebastjanAvto Rajh Ljutomer96292
Podgorelec TomažTurnišče25200116
Pojbič MiranŠD NK Križevci14120812
Poredoš KevinNŠ Mura0
Potočnik AljažŠD NK Križevci113211
Potočnik RokGrad211682251
Potrč DenisGrad1596212
Pozsgai LucianNafta 1903919411
Prelec AljažGMT Bogojina15116
Prša DarkoŠD NK Križevci119901
Pucko KlemenNŠ Mura2522801
Pucko MarkoTurnišče160
Puhan BorutČarda Martjanci1377031
Rac NikoGMT Bogojina23191212
Radiković MatijaHotiza12106411
Raduha BorutOdranci0
Raduha FlorijanOdranci2320701
Raduha PatrikOdranci23204955
Rajnar BlažRakičan1811582
Recek SašoTurnišče18146126
Recek TomažČarda Martjanci221847171
Rešek MitjaNŠ Mura1079946
Ribaš SašoGrad2182733
Rocner GoranŠD NK Križevci17672
Rogač MatejTromejnik G-Sukič24207618
Rogan DavidTromejnik G-Sukič0
Roginić MarkoNafta 19031164182
Ropoša RokLušt Beltinci25195264
Roškar GregecČarda Martjanci24180843
Sabo DamjanŠD NK Križevci114561
Sabotin ŽanČarda Martjanci378
Šafer JakaTromejnik G-Sukič2522503
Šalamun LukaNŠ Mura1146412
Šaruga GašperPolana2623401
Šemen MitjaTurnišče1088642
Semenič TilenAvto Rajh Ljutomer231313131
Serec NikoLušt Beltinci0
Sermek MarioPolana1210801
Seršen PrimožTromejnik G-Sukič25145112
Šeruga LeonNafta 190323190617
Šeruga NinoTromejnik G-Sukič2281
Šiško DaniloPolana2621583
Škafar MatejPolana20116132
Škalič MatjažPolana0
Škaper JureGrad107011
Škerlak SebastijanRakičan114662
Škodnik ErikGrad1815811
Skoliber RobertoHotiza1197661
Škvorc FilipNŠ Mura723911
Slana NikiGrad1196111
Šlihthuber BoštjanŠD NK Križevci211706681
Šlihthuber MihaelŠD NK Križevci111
Smej DamirOdranci0
Smodiš MarkoLušt Beltinci24203616
Smodiš VidLušt Beltinci0
Sobočan LukaOdranci12
Sobočan MarkoHotiza2522316
Sočič AleksanderČarda Martjanci622
Špilak JožekŠD NK Križevci151350
Šprajc NinoHotiza24216016
Sreš DejanOdranci22188831
Štesl TomiTromejnik G-Sukič0
Stošić NemanjaNafta 19032623401
Suhač MihaelTromejnik G-Sukič1916856
Sukič DenisTromejnik G-Sukič21251
Sukič SimonGrad221890141
Šumak ŽigaAvto Rajh Ljutomer211419181
Šuša JanNŠ Mura3541
Tarandek GoranPolana1210042
Tigeli MatjažTurnišče358
Titan GoranČarda Martjanci2622833
Tkalec JernejLušt Beltinci211756233
Tkalec MatejLušt Beltinci313
Tkaučič TadejGMT Bogojina292
Tomažič Šeruga DavidNŠ Mura24180254
Tompa NikolaOdranci16130292
Törnar FlorjanTurnišče1310134
Toth KevinNŠ Mura114172
Utroša AlenHotiza5450
Valentić JuricaNafta 1903262340
Varga FilipČarda Martjanci12
Vaš ArpadNŠ Mura262300142
Vegi StašGMT Bogojina333
Vegi Kalamar AleksŠD NK Križevci24216016
Vegi Kalamar AlenŠD NK Križevci2319827
Vida MatejNafta 1903101571
Vinko SandroPolana71291
Vinko VedranNafta 1903262292272
Vinkovič DavidOdranci22159281
Virag LukaOdranci0
Virag MatejNŠ Mura0
Vogrin IgorGMT Bogojina191293
Vogrinčič MatejGMT Bogojina2521616
Vogrinčič SimonČarda Martjanci16140443
Vogrinec DenisAvto Rajh Ljutomer129
Vok AntonLušt Beltinci113641
Vori RokPolana242107681
Vori TomasLušt Beltinci0
Vöröš AljošaGrad23169742
Vöröš DenisLušt Beltinci10888
Vöröš PatrikNafta 190326224942
Vrabelj NikoGrad211856161
Vrečič LukaRakičan155131
Vugrinec MatjažGMT Bogojina11925
Vuk MarkoPolana0
Vukan RenatoŠD NK Križevci14498
Vuković OgnjenGrad104522
Žagar - Knez TadejNafta 190331901
Zagorec AdamNafta 19031893865
Žalik RokPolana23189332
Žalik SamoPolana242135175
Zečevič DraganRakičan51211
Zečevič MilanRakičan3181
Žekš MarjanRakičan24209022
Zeljko DamirNafta 19031272321
Zelko BoštjanHotiza12106932
Žganjar GoranČarda Martjanci191189171
Žižek GoranPolana151225161
Zlatar DanielLušt Beltinci119902
Žlebič StivenTromejnik G-Sukič686
Žnidarič DejanOdranci84551
Zorko RokNŠ Mura1150253
Zrim LudvikTromejnik G-Sukič2656142
Žugelj AndrejOdranci1456513
Zver DamirOdranci201419261
Zver DomenNŠ Mura0
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo