MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MLADINSKA LIGA MNZ LENDAVA 16/17

16. krog - 29.04.17


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Adorjan MarkNafta 1903126
Barat FilipBistrica32241
Berden DavidNafta 19039347
Berden TilenTurnišče127986
Brišar NikoOdranci10288
Bukovec DomenTurnišče52332
Čeh TadejOdranci1511256
Čeke ErikNafta 1903138671
Cigan FrediHotiza151304194
Cigan NinoOdranci1412601
Cigut BojanTurnišče14115212
Copot DavidOdranci32701
Denša NikoPolana2136
Dominko SamoTurnišče16144053
Draškovič BenjaminTurnišče1614071
Erhatič MarkoBistrica1901
Farič SimonNafta 190343531
Farkaš AljažHotiza8901
Farkaš TilenHotiza1412601
Farkaš Tim ChristopherNafta 190364291
Frim ŽanPolana5191
Ftičar AntonNafta 190312108082
Gerič PeterPolana0
Gjerek RokBistrica1411836
Gjura GregorBistrica6380
Gönc SimonPolana2611
Graj BlažBistrica75861
Herman AdrianNafta 190310867121
Herženjak PatrikHotiza151306
Horvat AnellTurnišče16140843
Horvat BlažOdranci151271
Horvat DenisOdranci85643
Horvat JanBistrica1384211
Horvat KristjanOdranci118954
Horvat LudvikTurnišče161400153
Horvat MarselHotiza143492
Horvat TadejHotiza1511288
Horvat TadejTurnišče1363821
Houbar VitoTurnišče190
Hozjan BlažBistrica1210122
Hozjan BlažOdranci8354
Hozjan MarkoPolana190
Imre MatejHotiza1411724
Imre NinoHotiza1411804
Kavaš VitoOdranci7454
Kepe TihomirHotiza543651
Kiralj MarkoNafta 1903131010422
Kociper DenisOdranci1412309
Kociper NinoOdranci15135071
Kocon MarcelBistrica43603
Kohek BlažTurnišče146
Kolarič MarselBistrica1510492
Kotnjek DomenNafta 190314109731
Kotnjek DomenPolana16138011
Kotnjek GregaPolana161440
Kouter AlenBistrica65401
Kouter DenisBistrica1191214
Koznicov BlažTurnišče14117914
Krampač TimotejOdranci95812
Kranjec MaticPolana141260
Kustec MarioHotiza14125813
Laci LukaTurnišče115875
Laci ŽigaTurnišče752031
Lebar SandiTurnišče6424
Levačič AlenBistrica545062
Levačič StanislavOdranci12930202
Lörinc MarkoNafta 190310785
Lutar BlažPolana4255
Lutar MihaPolana13105824
Magdič LukasNafta 19031199081
Magyar MihaelHotiza14114841
Majcen AljažBistrica760641
Majerič ŽigaBistrica121080
Marič BlažOdranci12986
Markoja JureHotiza14121412
Matko MišoNafta 1903134813
Novak GregaNafta 19031411834
Pavšič SašoNafta 190313103771
Požonec RóbertNafta 19034196
Pozsgai LucianNafta 1903975220
Prendl SašoNafta 190373922
Pucko GregorPolana15133514
Raščan AlešTurnišče746232
Režonja LeonTurnišče3270
Režonja NikoTurnišče7470
Ritlop MarcelBistrica135
Rituper SebastjanOdranci159411
Sabo MitjaHotiza151332
Sabotin MarselPolana1512714
Šajt TadejNafta 19030
Sarjaš DavidHotiza15124122
Šaruga GašperPolana75902
Ščernjavič PatrikBistrica11860
Sečkar DomenOdranci161400
Šernek AleksBistrica4192
Smej Novak ŽanBistrica129911
Sobočan LukaOdranci1613723
Šoš AleksNafta 19031162331
Špiclin NikolaiPolana1612081
Šumak JurijTurnišče8523
Ternar NikNafta 190314121611
Tigeli MatjažTurnišče1090074
Tompa MarselPolana108853
Trajbarič TristanTurnišče4314
Utroša ViktorOdranci8519
Varga Haridas LadislavNafta 1903262
Vegi StašTurnišče9747
Vučko RokBistrica5450
Vuk MarkoPolana16144072
Zadravec GašperPolana4360
Zadravec RokPolana7630
Žalig ErikHotiza7165
Žalik GabrielBistrica32701
Žalik RokHotiza92672
Žekš TilenBistrica8631
Zelko UrhTurnišče1433742
Žerdin NikolajPolana11935
Žižek PrimožPolana1513151
Žugelj PatrikBistrica1513502
Zver PatrikOdranci250
Zver TadejTurnišče53891
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo