MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MLADINSKA LIGA MNZ LENDAVA 16/17

11. krog - 25.03.17


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Adorjan MarkNafta 1903126
Barat FilipBistrica144
Berden DavidNafta 19036289
Berden TilenTurnišče107096
Brišar NikoOdranci6222
Bukovec DomenTurnišče52332
Čeh TadejOdranci107654
Čeke ErikNafta 1903117951
Cigan FrediHotiza11962173
Cigan NinoOdranci11990
Cigut BojanTurnišče1079212
Copot DavidOdranci32701
Denša NikoPolana146
Dominko SamoTurnišče119905
Draškovič BenjaminTurnišče11957
Erhatič MarkoBistrica1901
Farič SimonNafta 19031901
Farkaš AljažHotiza7851
Farkaš TilenHotiza109001
Farkaš Tim ChristopherNafta 190342491
Frim ŽanPolana3169
Ftičar AntonNafta 1903981072
Gerič PeterPolana0
Gjerek RokBistrica109004
Gjura GregorBistrica5347
Graj BlažBistrica54061
Herman AdrianNafta 1903979012
Herženjak PatrikHotiza11958
Horvat AnellTurnišče1196022
Horvat BlažOdranci10856
Horvat DenisOdranci42343
Horvat JanBistrica955111
Horvat KristjanOdranci64451
Horvat LudvikTurnišče11950112
Horvat MarselHotiza112862
Horvat TadejHotiza117954
Horvat TadejTurnišče93242
Hozjan BlažBistrica87202
Hozjan BlažOdranci5118
Hozjan MarkoPolana190
Imre MatejHotiza119254
Imre NinoHotiza119103
Kavaš VitoOdranci4270
Kepe TihomirHotiza17621
Kiralj MarkoNafta 190310748322
Kociper DenisOdranci109005
Kociper NinoOdranci1199021
Kocon MarcelBistrica43603
Kolarič MarselBistrica118852
Kotnjek DomenNafta 19031185331
Kotnjek DomenPolana11990
Kotnjek GregaPolana11990
Kouter AlenBistrica2180
Kouter DenisBistrica75982
Koznicov BlažTurnišče1199013
Krampač TimotejOdranci75492
Kranjec MaticPolana10900
Kustec MarioHotiza108989
Laci LukaTurnišče72433
Laci ŽigaTurnišče752031
Lebar SandiTurnišče120
Levačič AlenBistrica190
Levačič StanislavOdranci8630162
Lörinc MarkoNafta 19039695
Lutar BlažPolana4255
Lutar MihaPolana861422
Magdič LukasNafta 1903872081
Magyar MihaelHotiza1187841
Majcen AljažBistrica542621
Majerič ŽigaBistrica9810
Marič BlažOdranci10810
Markoja JureHotiza119442
Matko MišoNafta 1903104143
Novak GregaNafta 1903119563
Pavšič SašoNafta 19031078341
Požonec RóbertNafta 19034196
Pozsgai LucianNafta 1903649716
Prendl SašoNafta 190373922
Pucko GregorPolana1199012
Raščan AlešTurnišče641631
Režonja NikoTurnišče7470
Rituper SebastjanOdranci10677
Sabo MitjaHotiza11972
Sabotin MarselPolana119713
Šajt TadejNafta 19030
Sarjaš DavidHotiza1188122
Šaruga GašperPolana54101
Ščernjavič PatrikBistrica7562
Sečkar DomenOdranci11950
Šernek AleksBistrica2123
Smej Novak ŽanBistrica8720
Sobočan LukaOdranci119222
Šoš AleksNafta 1903848431
Špiclin NikolaiPolana119551
Šumak JurijTurnišče6343
Ternar NikNafta 19031199011
Tigeli MatjažTurnišče981073
Tompa MarselPolana65402
Trajbarič TristanTurnišče144
Utroša ViktorOdranci5277
Varga Haridas LadislavNafta 1903146
Vegi StašTurnišče9747
Vučko RokBistrica5450
Vuk MarkoPolana1199051
Zadravec RokPolana2180
Žalig ErikHotiza7165
Žalik GabrielBistrica32701
Žalik RokHotiza82552
Žekš TilenBistrica7611
Zelko UrhTurnišče1019332
Žerdin NikolajPolana10900
Žižek PrimožPolana10900
Žugelj PatrikBistrica119901
Zver PatrikOdranci115
Zver TadejTurnišče1731
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo