MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MLADINSKA LIGA MNZ LENDAVA 16/17

10. krog - 29.10.16


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Adorjan MarkNafta 1903126
Barat FilipBistrica144
Berden DavidNafta 19035281
Berden TilenTurnišče107096
Brišar NikoOdranci6222
Bukovec DomenTurnišče52332
Čeh TadejOdranci97004
Čeke ErikNafta 1903107051
Cigan FrediHotiza10872162
Cigan NinoOdranci10900
Cigut BojanTurnišče976211
Copot DavidOdranci32701
Dominko SamoTurnišče109004
Draškovič BenjaminTurnišče10887
Farkaš AljažHotiza6641
Farkaš TilenHotiza98101
Farkaš Tim ChristopherNafta 190331591
Frim ŽanPolana2150
Ftičar AntonNafta 1903981072
Gerič PeterPolana0
Gjerek RokBistrica109004
Gjura GregorBistrica4302
Graj BlažBistrica43161
Herman AdrianNafta 1903870512
Herženjak PatrikHotiza10889
Horvat AnellTurnišče1088022
Horvat BlažOdranci9766
Horvat DenisOdranci31443
Horvat JanBistrica846111
Horvat KristjanOdranci53551
Horvat LudvikTurnišče1086092
Horvat MarselHotiza102682
Horvat TadejHotiza107514
Horvat TadejTurnišče8307
Hozjan BlažBistrica76301
Hozjan BlažOdranci5118
Hozjan MarkoPolana190
Imre MatejHotiza108794
Imre NinoHotiza108203
Kavaš VitoOdranci4270
Kiralj MarkoNafta 190310748322
Kociper DenisOdranci98104
Kociper NinoOdranci1090021
Kocon MarcelBistrica43603
Kolarič MarselBistrica108401
Kotnjek DomenNafta 1903107633
Kotnjek DomenPolana10900
Kotnjek GregaPolana10900
Kouter AlenBistrica2180
Kouter DenisBistrica65082
Koznicov BlažTurnišče1090012
Krampač TimotejOdranci75492
Kranjec MaticPolana9810
Kustec MarioHotiza98088
Laci LukaTurnišče61973
Laci ŽigaTurnišče752031
Levačič StanislavOdranci8630162
Lörinc MarkoNafta 19039695
Lutar BlažPolana3215
Lutar MihaPolana757022
Magdič LukasNafta 1903763081
Magyar MihaelHotiza1078831
Majcen AljažBistrica43601
Majerič ŽigaBistrica8720
Marič BlažOdranci9720
Markoja JureHotiza108542
Matko MišoNafta 190394093
Novak GregaNafta 1903108742
Pavšič SašoNafta 1903969331
Požonec RóbertNafta 19034196
Pozsgai LucianNafta 1903540715
Prendl SašoNafta 190363792
Pucko GregorPolana1090012
Raščan AlešTurnišče532631
Režonja NikoTurnišče7470
Rituper SebastjanOdranci9652
Sabo MitjaHotiza10900
Sabotin MarselPolana109002
Šajt TadejNafta 19030
Sarjaš DavidHotiza1079112
Šaruga GašperPolana43601
Ščernjavič PatrikBistrica6472
Sečkar DomenOdranci10860
Šernek AleksBistrica2123
Smej Novak ŽanBistrica8720
Sobočan LukaOdranci108472
Šoš AleksNafta 1903740731
Špiclin NikolaiPolana108651
Šumak JurijTurnišče5253
Ternar NikNafta 19031090011
Tigeli MatjažTurnišče872053
Tompa MarselPolana54502
Utroša ViktorOdranci4187
Varga Haridas LadislavNafta 1903146
Vegi StašTurnišče9747
Vučko RokBistrica5450
Vuk MarkoPolana1090051
Zadravec RokPolana2180
Žalig ErikHotiza7165
Žalik GabrielBistrica32701
Žalik RokHotiza72412
Žekš TilenBistrica7611
Zelko UrhTurnišče918332
Žerdin NikolajPolana10900
Žižek PrimožPolana9810
Žugelj PatrikBistrica109001
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo