MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MLADINSKA LIGA MNZ LENDAVA 16/17

20. krog - 27.05.17


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Adorjan MarkNafta 1903236
Barat FilipBistrica53601
Berden DavidNafta 190312436
Berden TilenTurnišče159507
Brišar NikoOdranci11378
Bukovec DomenTurnišče52332
Čeh TadejOdranci1813116
Čeke ErikNafta 190319125111
Cigan FrediHotiza191573195
Cigan NinoOdranci18162011
Cigut BojanTurnišče17142212
Copot DavidOdranci32701
Denša NikoPolana2136
Dominko SamoTurnišče19171053
Draškovič BenjaminTurnišče1916312
Erhatič MarkoBistrica1901
Farič SimonNafta 1903108831
Farkaš AljažHotiza131841
Farkaš TilenHotiza1917101
Farkaš Tim ChristopherNafta 1903860911
Frim ŽanPolana5191
Ftičar AntonNafta 1903181620134
Gerič PeterPolana0
Gjerek RokBistrica1613636
Gjura GregorBistrica6380
Gönc SimonPolana3691
Graj BlažBistrica86762
Herman AdrianNafta 1903161363191
Herženjak PatrikHotiza201741
Horvat AnellTurnišče19167844
Horvat BlažOdranci191525
Horvat DenisOdranci128857
Horvat JanBistrica15102211
Horvat KristjanOdranci1512554
Horvat LudvikTurnišče191670203
Horvat MarselHotiza174132
Horvat TadejHotiza201465121
Horvat TadejTurnišče1577423
Houbar VitoTurnišče2110
Hozjan BlažBistrica1311022
Hozjan BlažOdranci10413
Hozjan MarkoPolana190
Imre MatejHotiza19147741
Imre NinoHotiza1914924
Ivanuša DejvidPolana190
Kavaš VitoOdranci8498
Kepe TihomirHotiza1087061
Kiralj MarkoNafta 1903181422472
Kociper DenisOdranci18159014
Kociper NinoOdranci191710101
Kocon MarcelBistrica43603
Kohek BlažTurnišče146
Kolarič MarselBistrica1711832
Kotnjek DomenNafta 190320159151
Kotnjek DomenPolana19165011
Kotnjek GregaPolana181620
Kouter AlenBistrica87202
Kouter DenisBistrica12100214
Koznicov BlažTurnišče17144915
Krampač TimotejOdranci95812
Kranjec MaticPolana1614401
Kustec MarioHotiza19170814
Laci LukaTurnišče1477451
Laci ŽigaTurnišče752031
Lebar SandiTurnišče8477
Levačič AlenBistrica763074
Levačič StanislavOdranci161290462
Litrop ŠtefanPolana2180
Lörinc MarkoNafta 1903141145
Lutar BlažPolana4255
Lutar MihaPolana141097251
Magdič LukasNafta 1903161422111
Magyar MihaelHotiza19159873
Majcen AljažBistrica869641
Majerič ŽigaBistrica141260
Marič BlažOdranci141122
Markoja JureHotiza19166413
Matko MišoNafta 1903155313
Novak GregaNafta 1903201679121
Pavšič SašoNafta 1903181433102
Požonec RóbertNafta 19034196
Pozsgai LucianNafta 190313111221
Prendl SašoNafta 190383932
Pucko GregorPolana18156814
Raščan AlešTurnišče746232
Režonja LeonTurnišče64841
Režonja NikoTurnišče7470
Ritlop MarcelBistrica135
Rituper SebastjanOdranci18111331
Sabo MitjaHotiza2017822
Sabotin MarselPolana1714515
Šajt TadejNafta 19033824
Sarjaš DavidHotiza20169122
Šaruga GašperPolana75902
Ščernjavič PatrikBistrica131040
Sečkar DomenOdranci191626
Šernek AleksBistrica4192
Smej Novak ŽanBistrica1411251
Sobočan LukaOdranci20173251
Šoš AleksNafta 19031271341
Špiclin NikolaiPolana1813351
Šumak JurijTurnišče10657
Ternar NikNafta 190320175632
Tigeli MatjažTurnišče13117086
Tompa MarselPolana1311553
Trajbarič TristanTurnišče4314
Utroša ViktorOdranci12740
Varga Haridas LadislavNafta 1903262
Vegi StašTurnišče9747
Vučko RokBistrica5450
Vuk MarkoPolana19171092
Zadravec GašperPolana76301
Zadravec RokPolana109001
Žalig ErikHotiza7165
Žalik GabrielBistrica32701
Žalik RokHotiza92672
Žekš TilenBistrica8631
Zelko UrhTurnišče1433742
Žerdin NikolajPolana121025
Žižek PrimožPolana1815771
Žugelj PatrikBistrica1714862
Zver PatrikOdranci41411
Zver TadejTurnišče86192
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo