MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MLADINSKA LIGA MNZ LENDAVA 16/17

19. krog - 20.05.17


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Adorjan MarkNafta 1903236
Barat FilipBistrica53601
Berden DavidNafta 190311435
Berden TilenTurnišče159507
Brišar NikoOdranci11378
Bukovec DomenTurnišče52332
Čeh TadejOdranci1712216
Čeke ErikNafta 190318116511
Cigan FrediHotiza181527195
Cigan NinoOdranci17153011
Cigut BojanTurnišče17142212
Copot DavidOdranci32701
Denša NikoPolana2136
Dominko SamoTurnišče19171053
Draškovič BenjaminTurnišče1916312
Erhatič MarkoBistrica1901
Farič SimonNafta 190397931
Farkaš AljažHotiza121641
Farkaš TilenHotiza1816201
Farkaš Tim ChristopherNafta 1903860911
Frim ŽanPolana5191
Ftičar AntonNafta 1903171530133
Gerič PeterPolana0
Gjerek RokBistrica1613636
Gjura GregorBistrica6380
Gönc SimonPolana3691
Graj BlažBistrica86762
Herman AdrianNafta 1903151317191
Herženjak PatrikHotiza191651
Horvat AnellTurnišče19167844
Horvat BlažOdranci181474
Horvat DenisOdranci118345
Horvat JanBistrica15102211
Horvat KristjanOdranci1411654
Horvat LudvikTurnišče191670203
Horvat MarselHotiza163952
Horvat TadejHotiza191421121
Horvat TadejTurnišče1577423
Houbar VitoTurnišče2110
Hozjan BlažBistrica1311022
Hozjan BlažOdranci10413
Hozjan MarkoPolana190
Imre MatejHotiza18140541
Imre NinoHotiza1814224
Kavaš VitoOdranci7454
Kepe TihomirHotiza978061
Kiralj MarkoNafta 1903171332462
Kociper DenisOdranci17150013
Kociper NinoOdranci18162081
Kocon MarcelBistrica43603
Kohek BlažTurnišče146
Kolarič MarselBistrica1711832
Kotnjek DomenNafta 190319154751
Kotnjek DomenPolana18156011
Kotnjek GregaPolana171530
Kouter AlenBistrica87202
Kouter DenisBistrica12100214
Koznicov BlažTurnišče17144915
Krampač TimotejOdranci95812
Kranjec MaticPolana1614401
Kustec MarioHotiza18161814
Laci LukaTurnišče1477451
Laci ŽigaTurnišče752031
Lebar SandiTurnišče8477
Levačič AlenBistrica763074
Levačič StanislavOdranci151200362
Litrop ŠtefanPolana190
Lörinc MarkoNafta 1903131055
Lutar BlažPolana4255
Lutar MihaPolana141097251
Magdič LukasNafta 1903151332111
Magyar MihaelHotiza18150872
Majcen AljažBistrica869641
Majerič ŽigaBistrica141260
Marič BlažOdranci131076
Markoja JureHotiza18157413
Matko MišoNafta 1903145273
Novak GregaNafta 1903191589121
Pavšič SašoNafta 1903171343102
Požonec RóbertNafta 19034196
Pozsgai LucianNafta 190312102220
Prendl SašoNafta 190373922
Pucko GregorPolana17147814
Raščan AlešTurnišče746232
Režonja LeonTurnišče64841
Režonja NikoTurnišče7470
Ritlop MarcelBistrica135
Rituper SebastjanOdranci1710693
Sabo MitjaHotiza1916922
Sabotin MarselPolana1714515
Šajt TadejNafta 19033824
Sarjaš DavidHotiza19160122
Šaruga GašperPolana75902
Ščernjavič PatrikBistrica131040
Sečkar DomenOdranci181580
Šernek AleksBistrica4192
Smej Novak ŽanBistrica1411251
Sobočan LukaOdranci19164241
Šoš AleksNafta 19031271341
Špiclin NikolaiPolana1712451
Šumak JurijTurnišče10657
Ternar NikNafta 190319166632
Tigeli MatjažTurnišče13117086
Tompa MarselPolana1210653
Trajbarič TristanTurnišče4314
Utroša ViktorOdranci11701
Varga Haridas LadislavNafta 1903262
Vegi StašTurnišče9747
Vučko RokBistrica5450
Vuk MarkoPolana18162072
Zadravec GašperPolana6540
Zadravec RokPolana9810
Žalig ErikHotiza7165
Žalik GabrielBistrica32701
Žalik RokHotiza92672
Žekš TilenBistrica8631
Zelko UrhTurnišče1433742
Žerdin NikolajPolana121025
Žižek PrimožPolana1714871
Žugelj PatrikBistrica1714862
Zver PatrikOdranci3102
Zver TadejTurnišče86192
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo