MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

3. SNL VZHOD 2017/18

14. krog - 19.11.17


Priimek in imeKlubGol11mAG
Žalik Samo Polana153
Vinkovič DavidOdranci110
Botjak MitjaTromejnik G-Sukič 111
Tkalec JernejLušt Beltinci102
Šemen Mitja Polana90
Belna DejanGrad 90
Poredoš KevinČarda Martjanci90
Ciglarič LukaLušt Beltinci91
Zelko BoštjanHotiza80
Horvat ŽanHotiza80
Vori Rok Polana80
Lutar ErikTurnišče70
Lotrič AndrejAvto Rajh Ljutomer71
Biro NikolajHotiza73
Recek SašoHotiza60
Skuhala MarioČrenšovci60
Bencik RokČarda Martjanci61
Raduha PatrikOdranci63
Fujs DamirGrad 50
Brumen AlenAvto Rajh Ljutomer50
Andrejek SzabolcsGrad 50
Celec TineAvto Rajh Ljutomer50
Ivanič MihaelBogojina52
Godvajs RokRakičan52
Bokan GregorTromejnik G-Sukič 52
Panič PrimožAvto Rajh Ljutomer40
Lebar AlenRadenska Slatina40
Žalik Rok Polana40
Bagari MarkoRakičan40
Kociper SašoČrenšovci40
Šajnović DavidRadenska Slatina40
Sukič SimonGrad 43
Balažic IvoOdranci30
Tompa NikolaOdranci30
Graj LukaOdranci30
Klobasa TilenŠNK Radgona30
Sečko ŽigaRadenska Slatina30
Žižek Goran Polana30
Ropoša RokLušt Beltinci30
Kardinar NikoAvto Rajh Ljutomer31
Tompa MartinČrenšovci33
Gostan RomanOdranci20
Kolarič KristjanŠNK Radgona20
Bagari UrošRakičan20
Pihler LukaTromejnik G-Sukič 20
Ošlaj UrošBogojina20
Toth KevinHotiza20
Županić DavidTurnišče20
Horvat LudvikTurnišče20
Ošlaj BlažČarda Martjanci20
Kalamar AlešOdranci20
Mauko MitjaLušt Beltinci20
Kolarič DenisŠNK Radgona20
Kavaš ŽanRadenska Slatina20
Rogač MitjaBogojina20
Atanasov DarkoOdranci20
Lovrec RokTromejnik G-Sukič 20
Nemec TilenAvto Rajh Ljutomer20
Grah DamjanTromejnik G-Sukič 20
Hartman ŽigaLušt Beltinci20
Kuzma IvoOdranci20
Ivanič LukaRadenska Slatina20
Andrejč GregaČarda Martjanci20
Kosi MitjaLušt Beltinci20
Kapun MatejČrenšovci21
Kovač MilkoTurnišče21
Treska SašaČrenšovci21
Pavel GregorTromejnik G-Sukič 10
Stošić NemanjaGrad 10
Korpič MartinČarda Martjanci10
Škerlak SebastijanRakičan10
Törnar FlorjanČrenšovci10
Horvat NikoČrenšovci10
Gerenčer BorutHotiza10
Vogrinčič SimonČarda Martjanci10
Casar AljažRakičan10
Klobasa AlenŠNK Radgona10
Šinkec GalBogojina10
Marič TomoGrad 10
Hartman JanLušt Beltinci10
Bokan BlažTromejnik G-Sukič 10
Horvat MarkoŠNK Radgona10
Kristl JanLušt Beltinci10
Roškar GregecTurnišče10
Vrabelj NikoGrad 10
Gerencsér DezsőOdranci10
Rakovec MihaAvto Rajh Ljutomer10
Meolic ŽigaRakičan10
Šprajc NinoHotiza10
Bushaj GjergjČarda Martjanci10
Horvat NinoČrenšovci10
Potočnik RokGrad 10
Vogrinec DenisAvto Rajh Ljutomer10
Madon LukaRadenska Slatina10
Sterniša SrečkoŠNK Radgona10
Vogrinčič MatejBogojina10
Verbančič AlešTurnišče10
Bertalanič NinoLušt Beltinci10
Munda PrimožAvto Rajh Ljutomer10
Trstenjak JernejLušt Beltinci10
Šilec MihaRadenska Slatina10
Černela NejcBogojina10
Gregor JureRakičan10
Rajnar BlažRakičan10
Piberčnik MatjažBogojina10
Hriberšek MatjažAvto Rajh Ljutomer10
Horvat PatrikOdranci10
Jakšič Michael Polana10
Kocuvan ŽanHotiza10
Skoliber RobertoHotiza10
Buček Huber NikolasGrad 10
Kotnik LukaTromejnik G-Sukič 10
Senekovič DenisŠNK Radgona11
Koren AleksanderTurnišče11
Recek TomažČarda Martjanci00
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Deli z drugimi

Pin It

Galerija slik

photo gallery

Copyright © 2016 | Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva | Piškotki

gnslogo