MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

3. SNL VZHOD 2017/18

1. krog, 20.08.17


DatumUraTekma
19.08.1717.30Rakičan : Avto Rajh Ljutomer
20.08.1717.30Bogojina : Grad
20.08.1717.30Lušt Beltinci : ŠNK Radgona
20.08.1717.30Hotiza : Polana
19.08.1717.30Radenska Slatina : Odranci
20.08.1717.30Tromejnik : Čarda Martjanci
20.08.1717.30Turnišče : Črenšovci
2. krog, 27.08.17


DatumUraTekma
26.08.1717.00Avto Rajh Ljutomer : Črenšovci
27.08.1717.00Čarda Martjanci : Turnišče
27.08.1717.00Odranci : Tromejnik
27.08.1717.00 Polana : Radenska Slatina
26.08.1717.00ŠNK Radgona : Hotiza
27.08.1717.00Grad : Lušt Beltinci
27.08.1710.30Rakičan : Bogojina
3. krog, 03.09.17


DatumUraTekma
03.09.1717.00Bogojina : Avto Rajh Ljutomer
02.09.1717.00Lušt Beltinci : Rakičan
03.09.1714.00Hotiza : Grad
02.09.1717.00Radenska Slatina : ŠNK Radgona
03.09.1717.00Tromejnik : Polana
02.09.1717.00Turnišče : Odranci
02.09.1717.00Črenšovci : Čarda Martjanci
4. krog, 10.09.17


DatumUraTekma
09.09.1716.30Avto Rajh Ljutomer : Čarda Martjanci
10.09.1716.30Odranci : Črenšovci
10.09.1716.30 Polana : Turnišče
09.09.1716.30ŠNK Radgona : Tromejnik
10.09.1716.30Grad : Radenska Slatina
10.09.1711.00Rakičan : Hotiza
10.09.1716.30Bogojina : Lušt Beltinci
5. krog, 17.09.17


DatumUraTekma
27.09.1716.00Lušt Beltinci : Avto Rajh Ljutomer
27.09.1716.00Hotiza : Bogojina
16.09.1716.30Radenska Slatina : Rakičan
27.09.1716.00Tromejnik : Grad
27.09.1716.00Turnišče : ŠNK Radgona
16.09.1716.30Črenšovci : Polana
27.09.1716.00Čarda Martjanci : Odranci
6. krog, 24.09.17


DatumUraTekma
23.09.1716.00Avto Rajh Ljutomer : Odranci
24.09.1716.00 Polana : Čarda Martjanci
23.09.1716.00ŠNK Radgona : Črenšovci
24.09.1716.00Grad : Turnišče
24.09.1710.30Rakičan : Tromejnik
24.09.1716.00Bogojina : Radenska Slatina
24.09.1716.00Lušt Beltinci : Hotiza
7. krog, 01.10.17


DatumUraTekma
01.10.1716.00Hotiza : Avto Rajh Ljutomer
30.09.1716.00Radenska Slatina : Lušt Beltinci
01.10.1716.00Tromejnik : Bogojina
01.10.1716.00Turnišče : Rakičan
30.09.1716.00Črenšovci : Grad
01.10.1716.00Čarda Martjanci : ŠNK Radgona
01.10.1716.00Odranci : Polana
8. krog, 08.10.17


DatumUraTekma
07.10.1715.30Avto Rajh Ljutomer : Polana
07.10.1715.30ŠNK Radgona : Odranci
08.10.1715.30Grad : Čarda Martjanci
08.10.1710.30Rakičan : Črenšovci
08.10.1715.30Bogojina : Turnišče
08.10.1715.30Lušt Beltinci : Tromejnik
08.10.1715.30Hotiza : Radenska Slatina
9. krog, 15.10.17


DatumUraTekma
14.10.1715.30Radenska Slatina : Avto Rajh Ljutomer
15.10.1715.30Tromejnik : Hotiza
15.10.1715.30Turnišče : Lušt Beltinci
14.10.1715.30Črenšovci : Bogojina
15.10.1715.30Čarda Martjanci : Rakičan
15.10.1715.30Odranci : Grad
15.10.1715.30 Polana : ŠNK Radgona
10. krog, 22.10.17


DatumUraTekma
21.10.1715.00Avto Rajh Ljutomer : ŠNK Radgona
22.10.1715.00Grad : Polana
22.10.1710.30Rakičan : Odranci
22.10.1715.00Bogojina : Čarda Martjanci
22.10.1715.00Lušt Beltinci : Črenšovci
22.10.1715.00Hotiza : Turnišče
21.10.1715.00Radenska Slatina : Tromejnik
11. krog, 29.10.17


DatumUraTekma
29.10.1714.00Tromejnik : Avto Rajh Ljutomer
29.10.1714.00Turnišče : Radenska Slatina
28.10.1715.00Črenšovci : Hotiza
29.10.1714.00Čarda Martjanci : Lušt Beltinci
29.10.1714.00Odranci : Bogojina
27.10.1718.00 Polana : Rakičan
28.10.1715.00ŠNK Radgona : Grad
12. krog, 05.11.17


DatumUraTekma
04.11.1714.00Avto Rajh Ljutomer : Grad
05.11.1710.30Rakičan : ŠNK Radgona
05.11.1714.00Bogojina : Polana
05.11.1714.00Lušt Beltinci : Odranci
05.11.1714.00Hotiza : Čarda Martjanci
04.11.1714.00Radenska Slatina : Črenšovci
05.11.1714.00Tromejnik : Turnišče
13. krog, 12.11.17


DatumUraTekma
12.11.1714.00Turnišče : Avto Rajh Ljutomer
11.11.1714.00Črenšovci : Tromejnik
12.11.1714.00Čarda Martjanci : Radenska Slatina
12.11.1714.00Odranci : Hotiza
12.11.1714.00 Polana : Lušt Beltinci
11.11.1714.00ŠNK Radgona : Bogojina
12.11.1714.00Grad : Rakičan
14. krog, 19.11.17


DatumUraTekma
18.11.1714.00Avto Rajh Ljutomer : Rakičan
19.11.1714.00Grad : Bogojina
18.11.1714.00ŠNK Radgona : Lušt Beltinci
19.11.1714.00 Polana : Hotiza
19.11.1714.00Odranci : Radenska Slatina
19.11.1714.00Čarda Martjanci : Tromejnik
18.11.1714.00Črenšovci : Turnišče
15. krog, 02.05.18


DatumUraTekma
09.05.1817.30Črenšovci : Avto Rajh Ljutomer
02.05.1817.00Turnišče : Čarda Martjanci
02.05.1817.00Tromejnik : Odranci
02.05.1817.00Radenska Slatina : Polana
02.05.1817.00Hotiza : ŠNK Radgona
16.05.1818.00Lušt Beltinci : Grad
02.05.1817.00Bogojina : Rakičan
16. krog, 25.03.18


DatumUraTekma
24.03.1815.00Avto Rajh Ljutomer : Bogojina
25.03.1810.30Rakičan : Lušt Beltinci
24.03.1815.00Grad : Hotiza
24.03.1815.00ŠNK Radgona : Radenska Slatina
24.03.1815.00 Polana : Tromejnik
24.03.1815.00Odranci : Turnišče
24.03.1815.00Čarda Martjanci : Črenšovci
17. krog, 31.03.18


DatumUraTekma
31.03.1816.00Čarda Martjanci : Avto Rajh Ljutomer
11.04.1816.30Črenšovci : Odranci
31.03.1816.00Turnišče : Polana
31.03.1816.00Tromejnik : ŠNK Radgona
31.03.1816.00Radenska Slatina : Grad
12.04.1817.00Hotiza : Rakičan
02.04.1816.00Lušt Beltinci : Bogojina
18. krog, 08.04.18


DatumUraTekma
07.04.1816.00Avto Rajh Ljutomer : Lušt Beltinci
08.04.1816.00Bogojina : Hotiza
08.04.1810.30Rakičan : Radenska Slatina
08.04.1816.00Grad : Tromejnik
07.04.1816.00ŠNK Radgona : Turnišče
08.04.1816.00 Polana : Črenšovci
08.04.1816.00Odranci : Čarda Martjanci
19. krog, 15.04.18


DatumUraTekma
15.04.1816.30Odranci : Avto Rajh Ljutomer
15.04.1816.30Čarda Martjanci : Polana
14.04.1816.30Črenšovci : ŠNK Radgona
15.04.1816.30Turnišče : Grad
15.04.1816.30Tromejnik : Rakičan
14.04.1816.30Radenska Slatina : Bogojina
15.04.1816.30Hotiza : Lušt Beltinci
20. krog, 22.04.18


DatumUraTekma
21.04.1816.30Avto Rajh Ljutomer : Hotiza
22.04.1816.30Lušt Beltinci : Radenska Slatina
22.04.1816.30Bogojina : Tromejnik
22.04.1810.30Rakičan : Turnišče
22.04.1816.30Grad : Črenšovci
21.04.1816.30ŠNK Radgona : Čarda Martjanci
22.04.1816.30 Polana : Odranci
21. krog, 25.04.18


DatumUraTekma
25.04.1817.00 Polana : Avto Rajh Ljutomer
25.04.1817.00Odranci : ŠNK Radgona
25.04.1817.00Čarda Martjanci : Grad
25.04.1817.00Črenšovci : Rakičan
25.04.1817.00Turnišče : Bogojina
25.04.1817.00Tromejnik : Lušt Beltinci
25.04.1817.00Radenska Slatina : Hotiza
22. krog, 29.04.18


DatumUraTekma
28.04.1817.00Avto Rajh Ljutomer : Radenska Slatina
29.04.1817.00Hotiza : Tromejnik
29.04.1817.00Lušt Beltinci : Turnišče
29.04.1817.00Bogojina : Črenšovci
29.04.1810.30Rakičan : Čarda Martjanci
29.04.1817.00Grad : Odranci
28.04.1817.00ŠNK Radgona : Polana
23. krog, 06.05.18


DatumUraTekma
05.05.1817.00ŠNK Radgona : Avto Rajh Ljutomer
06.05.1817.00 Polana : Grad
06.05.1817.00Odranci : Rakičan
06.05.1817.00Čarda Martjanci : Bogojina
05.05.1817.00Črenšovci : Lušt Beltinci
06.05.1817.00Turnišče : Hotiza
06.05.1817.00Tromejnik : Radenska Slatina
24. krog, 13.05.18


DatumUraTekma
12.05.1817.00Avto Rajh Ljutomer : Tromejnik
12.05.1817.00Radenska Slatina : Turnišče
13.05.1817.00Hotiza : Črenšovci
13.05.1817.00Lušt Beltinci : Čarda Martjanci
13.05.1817.00Bogojina : Odranci
13.05.1810.30Rakičan : Polana
13.05.1817.00Grad : ŠNK Radgona
25. krog, 19.05.18


DatumUraTekma
19.05.1817.30Grad : Avto Rajh Ljutomer
19.05.1817.30ŠNK Radgona : Rakičan
19.05.1817.30 Polana : Bogojina
19.05.1817.30Odranci : Lušt Beltinci
19.05.1817.30Čarda Martjanci : Hotiza
19.05.1817.30Črenšovci : Radenska Slatina
19.05.1817.30Turnišče : Tromejnik
26. krog, 26.05.18


DatumUraTekma
26.05.1817.30Avto Rajh Ljutomer : Turnišče
26.05.1817.30Tromejnik : Črenšovci
26.05.1817.30Radenska Slatina : Čarda Martjanci
26.05.1817.30Hotiza : Odranci
26.05.1817.30Lušt Beltinci : Polana
26.05.1817.30Bogojina : ŠNK Radgona
26.05.1817.30Rakičan : Grad

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Sledite nam

twitter 1053195 na Twitterju

Galerija slik

photo gallery

© Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva  2018  | Piškotki

gnslogo