MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

3. SNL VZHOD 2017/18

26. krog - 26.05.18


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Adam MitjaŠNK Radgona2522414
Ajlec NejcRadenska Slatina19167451
Andrejč GregaČarda Martjanci221912241
Andrejek SzabolcsGrad 26160162
Apatič TadejLušt Beltinci22183011
Atanasov DarkoOdranci12101426
Avsec ValentinRadenska Slatina6129
Bagari MarkoRakičan25225043
Bagari UrošRakičan171427321
Bagari UrošTromejnik 6142
Balažic IvoOdranci25220074
Banfi DenisČarda Martjanci2318777
Belna DejanGrad 231947142
Bencik RokČarda Martjanci14125361
Berden JernejBogojina72922
Berden TilenTurnišče13
Bernjak NinoGrad 18125924
Bertalanič NinoLušt Beltinci242102131
Biro NikolajČrenšovci241914173
Bogdan TadejAvto Rajh Ljutomer191490231
Bokan BlažTromejnik 23133822
Bokan GregorTromejnik 25216354
Bokan RokTromejnik 1076245
Borko AljažAvto Rajh Ljutomer18
Borna BelajHotiza1151611
Boshovski DavidRakičan16
Botjak MitjaTromejnik131119111
Božek PetarČrenšovci119191
Bračič BorutŠNK Radgona1915066
Brumen AlenAvto Rajh Ljutomer25186273
Brunec DominikRakičan2015702
Buček Huber NikolasGrad 2517335
Budja MartinRadenska Slatina115164
Bukovec JeremyAvto Rajh Ljutomer159074
Bushaj GjergjČarda Martjanci23163613
Buzeti AlenČarda Martjanci1715301
Car LukaRakičan145813
Casar AljažRakičan22196155
Celec SašaGrad 10816
Celec TineAvto Rajh Ljutomer23117373
Černela DavidBogojina224
Černela NejcBogojina26226553
Cigan FrediHotiza12
Cigan IgnacHotiza216
Cigan NinoČrenšovci96821
Ciglarič LukaLušt Beltinci231982138
Cigut BojanTurnišče7630
Cipot AljošaČarda Martjanci201800110
Čolnik BoštjanRadenska Slatina7298121
Copot DavidOdranci119392
Čurič DavidOdranci5121
Cvetko MihaŠNK Radgona181017
Denša Patrik Polana0
Dominko SamoTurnišče2419367
Drašak BlažŠNK Radgona1210772
Draškovič BenjaminTurnišče11
Drevenšek MitjaBogojina198751
Emruli AdisRakičan11887211
Fartelj AndrejRakičan190
Fartelj DominikRakičan742431
Fašalek PeterTromejnik 23124422
Feguš Makovec LanAvto Rajh Ljutomer12
Ferenčak TadejOdranci296
Fujs DamirGrad 241997107
Gašperšič AlenGrad 2214954
Gerenčer BorutHotiza13110912
Gerencsér DezsőOdranci21176214
Gerendaj AlenRakičan1159842
Gerendaj SašoRakičan0
Gjerek SimonČarda Martjanci15
Godvajs BorutBogojina125671
Godvajs RokRakičan242118123
Gomboc NinoTromejnik 23
Gostan RomanOdranci51802
Grah DamjanTromejnik536822
Graj LukaOdranci24175753
Gregor JureRakičan25215916
Gregorec TomažBogojina1711374
Gruškovnjak UrbanLušt Beltinci0
Gutman RokBogojina115591
Gyecsek GergelyGrad 41031
Hajdinjak MatejŠNK Radgona180
Haljil UzeirŠNK Radgona17
Hamler UrošŠNK Radgona129
Hartman JanLušt Beltinci23177224
Hartman ŽigaLušt Beltinci216952
Horvat BlažOdranci11
Horvat DenisBogojina2520622
Horvat DenisTurnišče1511107
Horvat DenisHotiza21139821
Horvat DominikBogojina0
Horvat LudvikTurnišče185522
Horvat MarkoŠNK Radgona1664012
Horvat NikoČrenšovci1359714
Horvat NinoČrenšovci1391414
Horvat PatrikOdranci191018122
Horvat RajkoBogojina199192
Horvat TadejHotiza3551
Horvat ToniČarda Martjanci1671611
Horvat ŽanHotiza14124682
Horvat Kapun Teo Polana21141411
Hozjan ErikOdranci1310544
Hozjan UrošRadenska Slatina2623401
Hriberšek MatjažAvto Rajh Ljutomer231850141
Imre MarioHotiza2418145
Imre MatejHotiza23
Ivanič LukaRadenska Slatina24203924
Ivanič MihaelBogojina24210874
Jakšič Michael Polana24199312
Janža JernejTromejnik 1613591
Jeranovič Sebastijan Polana91871
Jerebic AleksanderOdranci1713681
Jurša JureAvto Rajh Ljutomer190
Kalamar AlešOdranci16141724
Kapun MatejČrenšovci25225034
Kardinar NikoAvto Rajh Ljutomer21118732
Kardoš MaksČarda Martjanci73692
Karlovčec DinoHotiza95511
Kaučič DamjanRadenska Slatina1914121
Kavaš DenisRadenska Slatina1710464
Kavaš ŽanRadenska Slatina22198025
Kelenc SilvoTurnišče9810
Kepe TihomirHotiza17
Kisilak NikoTromejnik 1210803
Klemenčič BojanRadenska Slatina973511
Klemenčič DamjanRakičan2522441
Klemenčič ŽanŠNK Radgona0
Klobasa AlenŠNK Radgona23195816
Klobasa JanŠNK Radgona1713816
Klobasa TilenŠNK Radgona25218946
Klujber Patrik Polana25220312
Kocet AljažŠNK Radgona2521936
Kocet JanBogojina7507
Kociper NinoOdranci0
Kociper SašoČrenšovci23185859
Kocuvan ŽanHotiza23119615
Kokol VladimirRakičan116241
Kolar MarselTurnišče1486241
Kolarič DenisŠNK Radgona1479324
Kolarič KristjanŠNK Radgona18112564
Kolmanko MitjaGrad 16911
Koren AleksanderTurnišče22198024
Koren AlešTurnišče187522
Korpič MartinČarda Martjanci25223036
Korpič MišelRakičan94522
Kosi MitjaLušt Beltinci171311231
Kosi Lovrenčec LanBogojina171268161
Kotnik LukaTromejnik 22190383
Kotnik RokLušt Beltinci23136914
Kous BlažTromejnik 24189617
Kovač AljošaTurnišče23159624
Kovač MilkoTromejnik1493721
Kovačec MišoTromejnik 2180
Kozic DavidRakičan0
Koznicov BlažTurnišče2213022
Koznicov DavidČrenšovci2517736
Krajnc Vid BenjaminŠNK Radgona373
Kranjec DavidHotiza0
Krauthaker BlažGrad 2418724
Kristl JanLušt Beltinci21161853
Kristl PrimožAvto Rajh Ljutomer121
Kustec MarioHotiza5220
Kutoš AljošaČarda Martjanci0
Kuzma IvoOdranci23150426
Labaš AlenHotiza973332
Lang TimotejRakičan0
Lazarevič VedranGrad 6102
Lebar AlenRadenska Slatina1384644
Lebar AlešGrad 124
Lebar AljošaČrenšovci1412044
Lebar Tadej Polana71951
Legen AmadejČarda Martjanci2212523
Legen AnžeLušt Beltinci311
Lehko BlažŠNK Radgona1172624
Lepoša LukaČarda Martjanci291
Lešnik TilenLušt Beltinci31561
Levačič StanislavOdranci770
Litrop TimČarda Martjanci9810
Lőrinc JanTurnišče18
Lotrič AndrejAvto Rajh Ljutomer211711951
Lovenjak MitjaRakičan1210362
Lovrec RokTromejnik 20132635
Lovrenčič TjažAvto Rajh Ljutomer10900
Lukač LukaČarda Martjanci155
Lutar ErikTurnišče23196785
Madon LukaRadenska Slatina17147421
Magyar MihaelHotiza13332
Malačič RokČarda Martjanci2215574
Marič TadejGrad 3185
Marič TomoGrad 26230613
Markoja JureHotiza4130
Markovič TomažAvto Rajh Ljutomer119901
Matjašec BojanOdranci1412052
Mauko MitjaLušt Beltinci25174997
Mencigar NejcRakičan218
Meolic ŽigaRakičan21113221
Mihalič DavidAvto Rajh Ljutomer0
Miholič JanČrenšovci10879
Miličevič MatejRakičan2320439
Mlinarič PrimožAvto Rajh Ljutomer21172417
Mlinarič UrošAvto Rajh Ljutomer151350
Munda PrimožAvto Rajh Ljutomer23190643
Nemec MatejTurnišče241991161
Nemec NejcBogojina213
Nemec TilenAvto Rajh Ljutomer231543441
Novak NinoAvto Rajh Ljutomer156
Novak Samo Polana23195251
Novak SandroČrenšovci1811492
Ošlaj BlažČarda Martjanci21168127
Ošlaj GorazdBogojina118242
Ošlaj NinoČarda Martjanci86693
Ošlaj UrošBogojina24214842
Ošlaj ŽigaBogojina424
Panič PrimožAvto Rajh Ljutomer2417888
Pavel GregorTurnišče1410311
Pavel TimotejLušt Beltinci11555
Pavel UrošTurnišče0
Pejnovič LukaGrad 83821
Pelcl JernejHotiza1412471
Petek Danijel Polana13
Piberčnik MatjažBogojina16110121
Pihler LukaTromejnik 25206943
Pihler UrošRadenska Slatina3270
Pintarič TilenŠNK Radgona1411023
Podgorelec TomažAvto Rajh Ljutomer149693
Podlesek DejanRadenska Slatina318511
Polajžer Tjaž Polana2522375
Polareczki RolandHotiza121077112
Poredoš KevinČarda Martjanci242108133
Poredoš MihaRakičan10281
Poredoš MitjaČarda Martjanci97313
Pörš UrošŠNK Radgona129821
Potočnik RokGrad 19148625
Potrč DenisRadenska Slatina2117209
Prahić LukaTurnišče539611
Prahić NikolaTurnišče119444
Prekupec IvanHotiza2421601
Prelec AljažBogojina112
Prelec TimRakičan11
Prša DarkoOdranci2522443
Pučko TjanŠNK Radgona1045321
Rac DavidBogojina8323
Rac NikoBogojina1916545
Raduha BorutOdranci0
Raduha PatrikOdranci252250194
Rajnar BlažRakičan2412421
Rakovec MihaAvto Rajh Ljutomer13710431
Recek NinoLušt Beltinci160
Recek SamoTromejnik91691
Recek SašoHotiza24192066
Recek TomažČarda Martjanci188174
Ribaš SašoGrad 683
Ristić GoranRakičan0
Rogač MatejTromejnik 25219414
Rogač MitjaBogojina1053023
Rogan DavidTromejnik14
Ropoša RokLušt Beltinci22162857
Roškar GregecTurnišče23151413
Rozsa RubenHotiza1079311
Sabo MitjaHotiza311
Šadl JureŠNK Radgona456
Šafer JakaTromejnik 24216011
Šajnović DavidRadenska Slatina21186167
Sarjaš DavidHotiza2180
Šaruga Gašper Polana2623401
Sečkar DomenOdranci0
Sečko ŽigaRadenska Slatina221479371
Šemen Mitja Polana241791162
Semenič GašperAvto Rajh Ljutomer169872
Semenič TilenAvto Rajh Ljutomer20119661
Senčič JernejRakičan71151
Senekovič DenisŠNK Radgona51801
Sermek Mario Polana26234023
Seršen PrimožTromejnik 2218722
Šeruga NinoTromejnik 326
Šilec MihaŠNK Radgona127281
Šinkec GalBogojina19156618
Šipek ŽigaŠNK Radgona32133
Šiško Danilo Polana156011
Škalič Matjaž Polana0
Škaper ŠtefanTurnišče0
Škerlak SebastijanRakičan953711
Škodnik ErikGrad 221980
Skoliber RobertoHotiza22153063
Skuhala MarioČrenšovci25222496
Slekovec PrimožRadenska Slatina134451
Smodiš VidLušt Beltinci0
Šnajder GoranLušt Beltinci23187415
Šnepf GoranČarda Martjanci115
Sobočan MarkoHotiza1412282
Sočič AleksanderČarda Martjanci780
Šoštarec JanŠNK Radgona7283
Špilak JožekGrad 4360
Šprajc NinoHotiza13117015
Sreš DejanOdranci16672
Štaman AmadejAvto Rajh Ljutomer18
Šteiner RokRadenska Slatina2412814
Sterniša DavidRadenska Slatina0
Sterniša SrečkoŠNK Radgona16746131
Stošić NemanjaGrad 26232851
Strajnšak SimonŠNK Radgona3270
Suhač MihaelTromejnik 16132541
Sukič SimonGrad 12987431
Šumak ŽigaAvto Rajh Ljutomer16107224
Ternar NikTurnišče14112942
Tigeli MatjažTurnišče125521
Titan GoranČarda Martjanci2313332
Tivadar AlenČrenšovci175883
Tkalec JernejLušt Beltinci231903135
Tkaučič TadejBogojina2623401
Tompa Marsel Polana8206
Tompa MartinČrenšovci232029651
Tompa NikolaOdranci1563744
Tompa RokČrenšovci138635
Topić DraganŠNK Radgona2320703
Törnar FlorjanČrenšovci242120151
Toth KevinHotiza221827271
Treska SašaČrenšovci1411648
Trstenjak JernejLušt Beltinci26220563
Turk MarkoRadenska Slatina2519553
Tušak AljažRadenska Slatina129053
Uhan BorutŠNK Radgona24196451
Utroša AlenČrenšovci65401
Vajs ReneRadenska Slatina0
Verbančič AlešTurnišče221231391
Vinko EvaldHotiza87001
Vinko MiranHotiza53381
Vinkovič DavidOdranci211648171
Virag LukaČrenšovci232057221
Virag MatejLušt Beltinci190
Vogrin IgorBogojina52741
Vogrinčič MatejBogojina25222414
Vogrinčič SimonČarda Martjanci1180412
Vogrinec DenisAvto Rajh Ljutomer368111
Vori Rok Polana262301132
Vöröš DenisLušt Beltinci8720
Vrabelj NikoGrad 20176223
Vrečič LukaRakičan427
Vrhovski AlenRakičan1292131
Vučko ErikTurnišče1090011
Vugrinec Matjaž Polana67621
Vujisić DušanRadenska Slatina96531
Vuk Marko Polana323
Vuk RobertČrenšovci11280
Zadravec Gašper Polana558
Zagorec AdamOdranci1210791
Žalig ErikHotiza0
Žalik Rok Polana26221392
Žalik Samo Polana262267221
Zečevič MilanRakičan221
Žekš MarjanRakičan1296471
Zeljković NemanjaČrenšovci75864
Zelko BoštjanHotiza14115482
Zemljič BlažRadenska Slatina292
Žerdin TimotejLušt Beltinci676
Žganjar GoranČarda Martjanci1988951
Žigert DenisČrenšovci14
Žižek Goran Polana171288372
Zorko MarselLušt Beltinci0
Zrim LudvikTromejnik121881
Žugelj PatrikOdranci7415
Zupančič SašoRadenska Slatina0
Županić DavidTurnišče26227741
Zver DamirOdranci139492
Zver DomenLušt Beltinci1816201
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov