MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MLADINSKA LIGA MNZ LENDAVA 17/18

10. krog - 28.10.17


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Berden DavidNafta 190363331
Berden TilenTurnišče86753
Bogar BlažTurnišče1901
Brišar NikoOdranci41521
Car LukaPolana436011
Čeke ErikNafta 1903399
Cigan FrediHotiza734011
Cigan NinoOdranci649412
Cigut BojanTurnišče8720
Dominko SamoTurnišče86561
Farič SimonNafta 190375861
Farkaš AljažHotiza12
Farkaš TilenHotiza65251
Farkaš Tim ChristopherNafta 1903315011
Gjerek RokPolana277
Gönc SimonPolana0
Graj BlažHotiza6243
Grča TeoNafta 190364461
Herženjak PatrikHotiza75801
Horvat AnellTurnišče865462
Horvat BlažOdranci8720
Horvat DenisOdranci76302
Horvat KristjanOdranci763031
Horvat LudvikTurnišče7624141
Horvat MarselHotiza61692
Horvat TadejHotiza536112
Horvath David JožefNafta 19034280
Houbar VitoTurnišče6280
Hozjan BlažOdranci6505
Hozjan MarkoPolana54501
Imre MatejHotiza750322
Imre NinoHotiza76062
Kavaš VitoOdranci7411
Kelenc KevinNafta 1903284
Kepe TihomirHotiza763051
Kociper NinoOdranci872013
Kolarič MarselOdranci73671
Kotnjek DomenPolana87201
Kotnjek GregaPolana8720
Koznicov BlažTurnišče87202
Kranjec MaticPolana190
Kustec MarioHotiza762722
Lörinc MarkoNafta 19036481
Lutar BlažPolana157
Lutar MihaPolana762041
Magdič LukasNafta 190376301
Magyar MihaelHotiza6538111
Majcen AljažPolana3270
Marič BlažOdranci5309
Markoja JureHotiza76301
Markoja TimiOdranci844011
Matko MišoNafta 19037576
Maučec BlažNafta 1903763010
Novak MihaNafta 19033149
Pavšič SašoNafta 190376308
Pozsgai LucianNafta 190353803
Prendl SašoNafta 1903326911
Pucko GregorPolana76301
Režonja LeonTurnišče62541
Režonja NikoTurnišče7630
Ritlop MarcelHotiza665
Rituper SebastjanOdranci276
Sabo MitjaHotiza76301
Sabotin MarselPolana65402
Šajt TadejNafta 1903545012
Sarjaš DavidHotiza32701
Ščernjavič PatrikOdranci6219
Sečkar DomenOdranci7630
Smej ŽanNafta 19033218
Sobočan LukaOdranci7511
Šoš AleksNafta 1903545021
Špiclin NikolaiPolana7630
Šumak JurijTurnišče64911
Ternar NikTurnišče872023
Tigeli MatjažTurnišče872042
Tompa MarselPolana76301
Utroša ViktorOdranci84771
Varga Haridas LadislavNafta 1903190
Vida DenisHotiza330
Zadravec GašperPolana87203
Zadravec RokPolana8720
Žalig ErikHotiza2180
Zelko UrhTurnišče68611
Žerdin NikolajPolana190
Žižek PrimožPolana7586
Žugelj PatrikOdranci762961
Zver TadejTurnišče76014
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov

KONTAKT

   (02) 578 96 60

  

   Mlinska ulica 5b,9220 Lendava

Sledite nam

twitter 1053195 na Twitterju

Galerija slik

photo gallery

© Medobčinska nogometna zveza Lendava - Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva  2018  | Piškotki

gnslogo