MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

Delegiranja

Vsa delegiranja

Datum,
ura
Tekma Stadion Liga Sodniki Delegat
19.04.19, 17.00 Črenšovci : Nafta 1903 Igrišče Črenšovci U15LE1819
7.krog
Sodnik: Kovač Anton
20.04.19, 16.30 Rakičan : Bistrica Igrišče Rakičan PNL1819
15.krog
Sodnik: Mertik Bojan
1. pomočnik sodnika: Pintarić Zlatko
2. pomočnik sodnika: Koren Jožef
Zver Milan
20.04.19, 16.30 Radenska Slatina : Bogojina ŠRC Slatina, Radenci PNL1819
15.krog
Sodnik: Kapun Matej
1. pomočnik sodnika: Zakal Pavel
2. pomočnik sodnika: Gjureč Uroš
Fartek Boštjan
20.04.19, 16.30 ŠD Kobilje : Panonija Gaberje Športni park Kobilje MNL1819
16.krog
Sodnik: Gregorinčič Lukas
1. pomočnik sodnika: Horvat Robert ml.
2. pomočnik sodnika: Pozderec Dejan
Jeneš Boris
22.04.19, 10.00 Graničar : Čentiba Igrišče Graničar, Pince Marof MNL1819
16.krog
Sodnik: Bukovec Miran
1. pomočnik sodnika: Žižek Janez
2. pomočnik sodnika: Žižek Boris
Penhofer Daniel
22.04.19, 10.00 Nafta veterani : Malibu Kapca Igrišče Kapca MNL1819
16.krog
Sodnik: Borovič Damjan
1. pomočnik sodnika: Horvat Robert
2. pomočnik sodnika: Pozderec Dejan
Svetko Klemen
22.04.19, 16.30 Čarda Martjanci : Dobrovnik ŠRC Martjanci PNL1819
15.krog
Sodnik: Hozjan Borut
1. pomočnik sodnika: Žižek Janez
2. pomočnik sodnika: Žižek Boris
Vučko Darko
22.04.19, 16.30 Goričanka : ŠD NK Križevci Igrišče Rogašovci PNL1819
15.krog
Sodnik: Kovačič Darjan
1. pomočnik sodnika: Topolnik Gorazd
2. pomočnik sodnika: Smej Simon
Kotnjek Jožef
22.04.19, 16.30 Olimpija Dolga vas : ND Nedelica Igrišče Dolga vas MNL1819
16.krog
Sodnik: Mertik Bojan
1. pomočnik sodnika: Koren Jožef
2. pomočnik sodnika: Pintarić Zlatko
Hozjan Avgust
22.04.19, 16.30 Petišovci 2017 : Zvezda Dolina Stadion Petišovci MNL1819
16.krog
Sodnik: Gönc Ludvik
1. pomočnik sodnika: Berki Robert
2. pomočnik sodnika: Tompa Marjan
Varga Ladislav
22.04.19, 16.30 Bistrica : Hotiza Igrišče Bistrica MLALE1819
10.krog
Sodnik: Kovač Anton
1. pomočnik sodnika: Vučko Mavricij
2. pomočnik sodnika: Pozderec Dejan
23.04.19, 17.00 Nafta 1903 : Polana ŠC Lendava - igrišče z UT MLALE1819
10.krog
Sodnik: Horvat Robert
1. pomočnik sodnika: Herženjak Patrik
2. pomočnik sodnika: Vučko Mavricij
24.04.19, Planika Turnišče : Nafta 1903 Igrišče Renkovci U15LE1819
9.krog
Sodnik: Pintarić Zlatko
24.04.19, Dobrovnik : Črenšovci Igrišče Dobrovnik U15LE1819
9.krog
Sodnik: Kovač Anton
27.04.19, 1 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo MLALE1819
11.krog
27.04.19, 2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo MLALE1819
11.krog
27.04.19, 3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo MLALE1819
11.krog
27.04.19, 15.00 Čentiba : Olimpija Dolga vas Igrišče Čentiba - Kajzerica MNL1819
17.krog
28.04.19, 10.00 Zvezda Dolina : Nafta veterani Igrišče Marakana zasuerdu, Dolina MNL1819
17.krog
28.04.19, 10.00 Malibu Kapca : Graničar Igrišče Kapca MNL1819
17.krog
28.04.19, 10.30 ND Nedelica : Renkovci Igrišče Nedelica MNL1819
17.krog
28.04.19, 17.00 Goričanka : Dobrovnik Igrišče Rogašovci PNL1819
16.krog
28.04.19, 17.00 ŠD NK Križevci : Radenska Slatina Športni center Križevci PNL1819
16.krog
28.04.19, 17.00 Bogojina : Rakičan ŠRC Bogojina PNL1819
16.krog
28.04.19, 17.00 Bistrica : Čarda Martjanci Igrišče Bistrica PNL1819
16.krog
28.04.19, 17.00 Panonija Gaberje : Petišovci 2017 Stadion Petišovci MNL1819
17.krog
29.04.19, 17.00 Odranci : Nafta 1903 U12 Športni park Odranci U13LE1819
11.krog
29.04.19, 17.00 Nafta 1903 : Polana Igrišče Dolga vas U13LE1819
11.krog
29.04.19, 17.00 Bistrica : Planika Turnišče Igrišče Bistrica U13LE1819
11.krog
30.04.19, 18.00 Polana : Nafta 1903 PC Poljana, Velika Polana CLAPOK1819
4.krog
04.05.19, 3 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo MLALE1819
12.krog
04.05.19, 4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo MLALE1819
12.krog
04.05.19, 5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo MLALE1819
12.krog
04.05.19, 17.00 Radenska Slatina : Goričanka ŠRC Slatina, Radenci PNL1819
17.krog
05.05.19, Renkovci : Čentiba Igrišče Renkovci MNL1819
18.krog
05.05.19, Olimpija Dolga vas : Malibu Kapca Igrišče Dolga vas MNL1819
18.krog
05.05.19, Graničar : Zvezda Dolina Igrišče Graničar, Pince Marof MNL1819
18.krog
05.05.19, Nafta veterani : Panonija Gaberje Igrišče Kapca MNL1819
18.krog
05.05.19, Petišovci 2017 : ŠD Kobilje Stadion Petišovci MNL1819
18.krog
05.05.19, 10.30 Rakičan : ŠD NK Križevci Igrišče Rakičan PNL1819
17.krog
05.05.19, 17.00 Dobrovnik : Bistrica Igrišče Dobrovnik PNL1819
17.krog
05.05.19, 17.00 Čarda Martjanci : Bogojina ŠRC Martjanci PNL1819
17.krog
06.05.19, Bistrica : Nafta 1903 U12 Igrišče Bistrica U13LE1819
12.krog
06.05.19, Planika Turnišče : Nafta 1903 Igrišče Renkovci U13LE1819
12.krog
06.05.19, Polana : Odranci PC Poljana, Velika Polana U13LE1819
12.krog
08.05.19, 17.00 Črenšovci : Odranci Igrišče Črenšovci CLAPOK1819
4.krog
08.05.19, 17.00 Nafta 1903 : Črenšovci ŠC Lendava - igrišče z UT U15LE1819
10.krog
08.05.19, 17.00 Dobrovnik : Planika Turnišče Igrišče Dobrovnik U15LE1819
10.krog