MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

Delegiranja

Vsa delegiranja

Datum,
ura
Tekma Stadion Liga Sodniki Delegat
19.10.19, 10.00 Črenšovci : NK Nafta 1903 Igrišče Črenšovci U15LE1920
5.krog
Sodnik: Koren Jožef
19.10.19, 15.00 Radenska Slatina : Hotiza ŠRC Slatina, Radenci PNL1920
10.krog
Sodnik: Kapun Matej
1. pomočnik sodnika: Topolnik Gorazd
2. pomočnik sodnika: Casar Kaja
Ferenčak Branko
19.10.19, 15.30 Čentiba : Malibu Kapca Igrišče Čentiba - Kajzerica MNL1920
9.krog
Sodnik: Koren Jožef
1. pomočnik sodnika: Žižek Boris
2. pomočnik sodnika: Pintarić Zlatko
Bažika Ladislav
19.10.19, 15.30 Renkovci Tuš Žalik : ŠD Kobilje Igrišče Renkovci MNL1920
9.krog
Sodnik: Bukovec Miran
1. pomočnik sodnika: Tompa Marjan
2. pomočnik sodnika: Horvat Robert
Svetko Klemen
20.10.19, 10.00 Graničar : Dobrovnik Igrišče Graničar, Pince Marof MNL1920
9.krog
Sodnik: Borovič Damjan
1. pomočnik sodnika: Koren Jožef
2. pomočnik sodnika: Horvat Robert
Hozjan Avgust
20.10.19, 10.00 Nafta veterani : Bistrica Igrišče Kapca MNL1920
9.krog
Sodnik: Gregorinčič Lukas
1. pomočnik sodnika: Berki Robert
2. pomočnik sodnika: Pintarić Zlatko
Bukovec Janos
20.10.19, 10.30 Rakičan : Aluvar Gančani Igrišče Rakičan PNL1920
10.krog
Sodnik: Bukovec Miran
1. pomočnik sodnika: Žižek Boris
2. pomočnik sodnika: Žižek Janez
Kotnjek Jožef
20.10.19, 15.00 Olimpija Dolga vas : Goričanka Igrišče Dolga vas PNL1920
10.krog
Sodnik: Nemet Slavko
1. pomočnik sodnika: Vrabel Tanja
2. pomočnik sodnika: Špur Staša
Hozjan Avgust
20.10.19, 15.00 Polana : Tromejnik Kuzma PC Poljana, Velika Polana PNL1920
10.krog
Sodnik: Borovič Damjan
1. pomočnik sodnika: Žižek Janez
2. pomočnik sodnika: Žižek Boris
Črnko Petra
20.10.19, 15.00 ŠD Bogojina : Čarda Martjanci ŠRC Bogojina PNL1920
10.krog
Sodnik: Kapun Matej
1. pomočnik sodnika: Zakal Pavel
2. pomočnik sodnika: Tušak Nejc
Crnkovič Božidar
20.10.19, 15.00 ŠD NK Križevci : Črenšovci Športni center Križevci PNL1920
10.krog
Sodnik: Kocbek Tilen
1. pomočnik sodnika: Smej Simon
2. pomočnik sodnika: Kranjc Tomaž
Mijatovič Goran
20.10.19, 15.00 Grad : Turnišče Igrišče Pod gradom, Grad PNL1920
10.krog
Sodnik: Mertik Bojan
1. pomočnik sodnika: Topolnik Gorazd
2. pomočnik sodnika: Gregorinčič Lukas
Živko Vladimir
20.10.19, 15.00 Petišovci 2017 : Zvezda Dolina Stadion Petišovci MNL1920
9.krog
Sodnik: Koren Jožef
1. pomočnik sodnika: Černela Kristijan
2. pomočnik sodnika: Vučko Mavricij
Ferenčak Branko
20.10.19, 15.00 Panonija Gaberje : Nedelica Športni park Gaberje MNL1920
9.krog
Sodnik: Hozjan Borut
1. pomočnik sodnika: Berki Robert
2. pomočnik sodnika: Pintarić Zlatko
Bukovec Janos
21.10.19, 16.30 Črenšovci : Panonija Gaberje Igrišče Črenšovci U13LE1920
7.krog
Sodnik: Žižek Boris
21.10.19, 16.30 Planika Turnišče : Odranci Igrišče Turnišče U13LE1920
7.krog
Sodnik: Pintarić Zlatko
21.10.19, 16.30 Nafta 1903 B : Nafta 1903 A Igrišče Čentiba - Kajzerica U13LE1920
7.krog
Sodnik: Horvat Robert
26.10.19, 15.00 Turnišče : Radenska Slatina Igrišče Turnišče PNL1920
11.krog
26.10.19, 15.00 Črenšovci : Grad Igrišče Črenšovci PNL1920
11.krog
27.10.19, 10.00 Zvezda Dolina : ŠD Kobilje Igrišče Marakana zasuerdu, Dolina MNL1920
10.krog
27.10.19, 10.00 Malibu Kapca : Nafta veterani Igrišče Kapca MNL1920
10.krog
27.10.19, 10.30 Nedelica : Čentiba Igrišče Nedelica MNL1920
10.krog
27.10.19, 14.00 Hotiza : Olimpija Dolga vas Športni park Hotiza PNL1920
11.krog
27.10.19, 14.00 Čarda Martjanci : ŠD NK Križevci ŠRC Martjanci PNL1920
11.krog
27.10.19, 14.00 Aluvar Gančani : ŠD Bogojina ŠRC Aluvar Gančani PNL1920
11.krog
27.10.19, 14.00 Tromejnik Kuzma : Rakičan Igrišče Tromejnik, Kuzma PNL1920
11.krog
27.10.19, 14.00 Goričanka : Polana Igrišče Rogašovci PNL1920
11.krog
27.10.19, 14.00 Bistrica : Renkovci Tuš Žalik Igrišče Bistrica MNL1920
10.krog
27.10.19, 14.00 Dobrovnik : Panonija Gaberje Igrišče Dobrovnik MNL1920
10.krog
27.10.19, 14.00 Petišovci 2017 : Graničar Stadion Petišovci MNL1920
10.krog
28.10.19, Panonija Gaberje : Nafta 1903 B Športni park Gaberje U13LE1920
8.krog
28.10.19, Nafta 1903 A : Planika Turnišče Igrišče Čentiba - Kajzerica U13LE1920
8.krog
28.10.19, Odranci : Črenšovci Športni park Odranci U13LE1920
8.krog
31.10.19, 14.00 Polana : Turnišče PC Poljana, Velika Polana MLALE1920
4.krog
Sodnik: Pintarić Zlatko
1. pomočnik sodnika: Horvat Robert
2. pomočnik sodnika: Škrban Kaja
02.11.19, 14.00 Radenska Slatina : Črenšovci ŠRC Slatina, Radenci PNL1920
12.krog
02.11.19, 14.00 Hotiza : Turnišče Športni park Hotiza PNL1920
12.krog
03.11.19, Graničar : Zvezda Dolina Igrišče Graničar, Pince Marof MNL1920
11.krog
03.11.19, Panonija Gaberje : Petišovci 2017 Športni park Gaberje MNL1920
11.krog
03.11.19, Čentiba : Dobrovnik Igrišče Čentiba - Kajzerica MNL1920
11.krog
03.11.19, Nafta veterani : Nedelica Igrišče Kapca MNL1920
11.krog
03.11.19, Renkovci Tuš Žalik : Malibu Kapca Igrišče Renkovci MNL1920
11.krog
03.11.19, ŠD Kobilje : Bistrica Športni park Kobilje MNL1920
11.krog
03.11.19, 10.30 Rakičan : Goričanka Igrišče Rakičan PNL1920
12.krog
03.11.19, 14.00 Olimpija Dolga vas : Polana Igrišče Dolga vas PNL1920
12.krog
03.11.19, 14.00 ŠD Bogojina : Tromejnik Kuzma ŠRC Bogojina PNL1920
12.krog
03.11.19, 14.00 ŠD NK Križevci : Aluvar Gančani Športni center Križevci PNL1920
12.krog
03.11.19, 14.00 Grad : Čarda Martjanci Igrišče Pod gradom, Grad PNL1920
12.krog