MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

Delegiranja

Vsa delegiranja

Datum,
ura
Tekma Stadion Liga Sodniki Delegat
22.05.21, 10.00 Krško : Miklavž Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT 2SKLV2021
11.krog
Sodnik: Zupanič Nik
1. pomočnik sodnika: Lovrec Leon
2. pomočnik sodnika: Klinc Niko
Ferčec Fredi
22.05.21, 12.00 Krško : Miklavž Stadion Matija Gubec Krško 2SMLV2021
11.krog
Sodnik: Klinc Niko
1. pomočnik sodnika: Lovrec Leon
2. pomočnik sodnika: Zupanič Nik
Ferčec Fredi
22.05.21, 15.30 MB Tabor : Nafta 1903 Športni park Tabor Maribor 2SKLV2021
11.krog
Sodnik: Kapun Matej
1. pomočnik sodnika: Kranjc Andrej
2. pomočnik sodnika: Kocbek Tilen
Črnko Petra
22.05.21, 17.30 MB Tabor : Nafta 1903 Športni park Tabor Maribor 2SMLV2021
11.krog
Sodnik: Kocbek Tilen
1. pomočnik sodnika: Kranjc Andrej
2. pomočnik sodnika: Kapun Matej
Črnko Petra
23.05.21, 11.00 ONŠ Hajdina : Jarenina Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT 2SKLV2021
11.krog
Sodnik: Hrvacki Jure
1. pomočnik sodnika: Kunc Anej
2. pomočnik sodnika: Jezeršek Tomaž
Svetko Klemen
23.05.21, 13.00 ONŠ Hajdina : Jarenina Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT 2SMLV2021
11.krog
Sodnik: Jezeršek Tomaž
1. pomočnik sodnika: Kunc Anej
2. pomočnik sodnika: Hrvacki Jure
Svetko Klemen
23.05.21, 15.30 Rudar Velenje : Kety Emmi Bistrica Mestni stadion Ob jezeru, Velenje 2SKLV2021
11.krog
Sodnik: Bele Klemen
1. pomočnik sodnika: Ferčič Jani
2. pomočnik sodnika: Podgoršek Simon Matej
Izak Silvo
23.05.21, 15.30 Šampion : Vipoll Veržej Stadion Olimp Celje 2SKLV2021
11.krog
Sodnik: Zelenik Matic
1. pomočnik sodnika: Kamenšek Zdenko
2. pomočnik sodnika: Vuletić Majcen Niko
Kokol Miro
23.05.21, 15.30 Šmartno 1928 : NŠ Dravograd Stadion Šmartno ob Paki 2SKLV2021
11.krog
Sodnik: Romih Marko
1. pomočnik sodnika: Sedlarevič Nikodin
2. pomočnik sodnika: Vozlič David
Ozmec Drago
23.05.21, 17.30 Rudar Velenje : Kety Emmi Bistrica Mestni stadion Ob jezeru, Velenje 2SMLV2021
11.krog
Sodnik: Podgoršek Simon Matej
1. pomočnik sodnika: Ferčič Jani
2. pomočnik sodnika: Bele Klemen
Izak Silvo
23.05.21, 17.30 Šampion : Vipoll Veržej Stadion Olimp Celje 2SMLV2021
11.krog
Sodnik: Zelenik Matic
1. pomočnik sodnika: Kamenšek Zdenko
2. pomočnik sodnika: Vuletić Majcen Niko
Kokol Miro
23.05.21, 17.30 Šmartno 1928 : NŠ Dravograd Stadion Šmartno ob Paki 2SMLV2021
11.krog
Sodnik: Vozlič David
1. pomočnik sodnika: Sedlarevič Nikodin
2. pomočnik sodnika: Romih Marko
Ozmec Drago