MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

1.MNL LENDAVA 2017/18

21. krog - 27.05.18


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Bači MichelOlimpija Dolga vas15100521
Bažika SilvesterNafta veterani20180041
Bedo IgorNafta veterani12107776
Bela TadejMostje18141822
Berki TiborHTS Čentiba17144972
Bogar PatrikHTS Čentiba1911791
Bogdan AttilaDobrovnik82931
Bombek FrancNedelica20170911
Borovič JernejBistrica2109
Bukovec DomenŠD Kobilje1915955
Bukovec RobertŠD Kobilje211868
Bukovec SamoNafta veterani15971
Časar TadejHTS Čentiba16139414
Čeh DenisNedelica1713833
Cerovec KevinDobrovnik1749244
Cigan MihaDobrovnik1611582
Čizmazija IvanNedelica11449
Čuka GoranOlimpija Dolga vas1310723
Denša PatrikNedelica108821
Dezso IstvanDobrovnik1714791
Doma MiranNafta veterani32422
Domonkoš JernejŠD Kobilje18162019
Donko MitjaOlimpija Dolga vas1814484
Drvarič MarjanNafta veterani1614132
Duh TadejBistrica6304
Farkaš DaniloBistrica1815931
Feher MátyásOlimpija Dolga vas17493
Fehér RichárdMostje1510881
Fordan MihaelHTS Čentiba161241192
Forjanič DamijanMostje167361
Ftičar AntonMostje1198513
Ftičar RichardMostje17116722
Gabor FrancNafta veterani138671
Gazdag AndrejOlimpija Dolga vas4241
Gjerek RenatoŠD Kobilje18155722
Gjergjek BenjaminDobrovnik171436141
Gjerkeš MatejNedelica17147843
Gjerkeš SimonNedelica85021
Gönc DarioOlimpija Dolga vas333
Gönc ErikOlimpija Dolga vas21187193
Göntér RobertDobrovnik18391
Grujić NebojšaMostje4205
Gruškovnjak PeterNafta veterani1411101
Györek DomenŠD Kobilje18160523
Gyurkač MarcellOlimpija Dolga vas1410284
Hardi DenisHTS Čentiba12362
Hebar RobertHTS Čentiba110
Herceg DominikHTS Čentiba7360
Herceg FilipHTS Čentiba20160555
Herceg ZlatkoNafta veterani16111242
Herman BenjaminMostje13275
Horvat DavidDobrovnik187031
Horvat JanBistrica62911
Horvat LeonNafta veterani1512055
Horvat LukaBistrica396
Horvat ManuelDobrovnik16128921
Horvat MilanMostje86662
Horvat RokMostje201800
Horvat ŠtefanMostje1196131
Horváth BalázsDobrovnik17140933
Horváth JózsefDobrovnik191611121
Hozjan BlažBistrica17
Hozjan DenisBistrica1812613
Hozjan DenisBistrica1395026
Hozjan GašperBistrica1613753
Hozjan ŽanHTS Čentiba1366911
Jošar DejanNedelica5373
Karajica TilenBistrica117
Karić MirzaHTS Čentiba613811
Kavaš BenjaminBistrica20173435
Kelenc AlešBistrica1694221
Kelenc DavidBistrica107003
Kelenc DenisNedelica8240
Kepe DavidOlimpija Dolga vas20167694
Kepe KristianOlimpija Dolga vas20173834
Kerék LászlóNafta veterani116361
Kerék PéterHTS Čentiba20179731
Kiralj EtjanOlimpija Dolga vas1611612
Kiraly LudvikNafta veterani4360
Klujber DominikMostje25
Kocet IstokŠD Kobilje190
Kocet MilanŠD Kobilje19169659
Kocet RobertHTS Čentiba973212
Kocon MarcelBistrica3211
Kolarič DenisŠD Kobilje73291
Kolman SašoBistrica21177093
Koša DanijelOlimpija Dolga vas211890
Koštric BrankoMostje2164
Kotnjek LukaNedelica17125426
Kouter AlenBistrica211659
Kouter DenisBistrica112761
Kranjec DavidNedelica10737
Kulčar BojanNafta veterani18148331
Kusek FrancNafta veterani190
Laslo KristijanOlimpija Dolga vas13969421
László PappDobrovnik2018001
Lazar EvgenHTS Čentiba85551
Lazar MiranBistrica85042
Lebar AndrejNedelica1512822
Lebar JulianHTS Čentiba653551
Lebar TomislavHTS Čentiba1614381
Lőrinc JanMostje1712653
Lutar DenisŠD Kobilje1513502
Lutar LukaNedelica21118983
Lutar SimonDobrovnik862422
Maroša AmbrožBistrica937812
Marton ÁrpádMostje128425
Maučec GoranBistrica541511
Maučec IztokBistrica5450
Maučec MihaNedelica121
Meričnjak BenjaminDobrovnik564
Meszelics JanosNafta veterani118
Meszelics MarkoDobrovnik201571181
Miholič DanielNedelica31241
Miholič RokŠD Kobilje171447451
Molnar DenisHTS Čentiba16139624
Nađ RobertOlimpija Dolga vas0
Nedelko DavidNedelica16122794
Nehéz ZoltánHTS Čentiba1512031
Nemet AlešŠD Kobilje16716
Nemet MarkoŠD Kobilje1731
Nežič RomanNedelica161375
Njakaš LadislavMostje190
Novak DeanNafta veterani1714892
Novak GregaMostje1611915
Oberstar IvanNafta veterani367
Pal EmilNafta veterani1712761
Pal MitjaHTS Čentiba128411
Pečelin AndrejNafta veterani6209
Pečelin PeterNafta veterani1210801
Pečelin TineHTS Čentiba166
Pelcl DavorinŠD Kobilje21341
Penhofer DominikMostje1410804
Perša BrunoHTS Čentiba12
Petek DanijelNedelica9432
Petkovič BorutDobrovnik566
Pivar RobertNedelica129862
Plevel GregorHTS Čentiba2581
Pozderec MarcelBistrica2401
Prša GregorNedelica19157322
Prša TadejNedelica6109
Pucko SašoBistrica2013803
Pučko JernejNedelica158
Pučko MartinNedelica2134
Rengeo DejanBistrica410011
Režonja DavidHTS Čentiba6406
Ritlop GregaŠD Kobilje20169613
Šabjan LadislavNafta veterani2881
Šakušić HusejnMostje1090031
Sarjaš BlažNedelica133711
Sekereš SimonMostje17148041
Sep PeterOlimpija Dolga vas1714084
Seršen AljažŠD Kobilje9342
Šijanec FrancNafta veterani127922
Šijanec FrancŠD Kobilje108251
Solarič DavidDobrovnik15119541
Solarič PatrikDobrovnik546
Somi LadislavDobrovnik1812852
Šooš LeonOlimpija Dolga vas2561
Šooš VladimirNafta veterani7444
Strojko DanijelŠD Kobilje16106333
Šušković DavorHTS Čentiba835722
Szabó BenceMostje538911
Szabó PéterMostje650221
Szőke MihaelOlimpija Dolga vas2092352
Tibaut LeonMostje1149313
Torhač PatrikOlimpija Dolga vas171861
Toth MatijaHTS Čentiba0
Tüške PatrikMostje932812
Tüške RobertMostje21341
Utroša AlenNedelica7474
Utroša DarioNafta veterani171410
Varga DeanOlimpija Dolga vas21791
Varga EdvardDobrovnik1747412
Varga GorazdNafta veterani0
Varga PeterHTS Čentiba20176561
Vida JernejOlimpija Dolga vas21167522
Vida JožefOlimpija Dolga vas0
Vida MatejOlimpija Dolga vas20173953
Vincek DeniMostje1283741
Vöröš BojanDobrovnik2017421
Vučkič DenisMostje8367
Vučko JureBistrica1083031
Vučko PatrikŠD Kobilje954331
Vuk AndrejBistrica131045681
Vuri SebastijanMostje0
Zadravec KristjanNedelica21169272
Zadravec PeterNafta veterani16119012
Zadravec ŠtefanNedelica415
Zajtl TimHTS Čentiba5371
Žalik BlažNedelica759913
Žalik MatjažMostje63821
Zelko AlešNedelica144731
Zemljič TomažDobrovnik20153823
Žižek BorisMostje2180
Žugelj AndrejBistrica211833161
Zver DavidNedelica8128
Zver MarioNafta veterani7361
Zver PeterBistrica1062922
Zver TomažŠD Kobilje1512171
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov