MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

3. SNL VZHOD 2017/18

26. krog - 26.05.18


Priimek in imeKlubGol11mAG
Žalik Samo Polana226
Raduha PatrikOdranci198
Vinkovič DavidOdranci170
Biro NikolajČrenšovci174
Šemen Mitja Polana160
Belna DejanGrad 141
Poredoš KevinČarda Martjanci130
Ciglarič LukaLušt Beltinci131
Vori Rok Polana131
Tkalec JernejLušt Beltinci133
Godvajs RokRakičan123
Polareczki RolandHotiza110
Botjak MitjaTromejnik 111
Fujs DamirGrad 100
Žalik Rok Polana90
Skuhala MarioČrenšovci90
Mauko MitjaLušt Beltinci90
Lotrič AndrejAvto Rajh Ljutomer91
Lutar ErikTurnišče80
Zelko BoštjanHotiza80
Horvat ŽanHotiza80
Panič PrimožAvto Rajh Ljutomer80
Kotnik LukaTromejnik 80
Treska SašaČrenšovci81
Brumen AlenAvto Rajh Ljutomer70
Celec TineAvto Rajh Ljutomer70
Balažic IvoOdranci70
Ivanič MihaelBogojina72
Andrejek SzabolcsGrad 60
Recek SašoHotiza60
Kolarič KristjanŠNK Radgona60
Šajnović DavidRadenska Slatina60
Bencik RokČarda Martjanci61
Skoliber RobertoHotiza61
Trstenjak JernejLušt Beltinci62
Tompa MartinČrenšovci65
Kociper SašoČrenšovci50
Ropoša RokLušt Beltinci50
Stošić NemanjaGrad 50
Graj LukaOdranci50
Buček Huber NikolasGrad 50
Černela NejcBogojina50
Kristl JanLušt Beltinci50
Casar AljažRakičan50
Bokan GregorTromejnik 52
Nemec TilenAvto Rajh Ljutomer40
Pihler LukaTromejnik 40
Rakovec MihaAvto Rajh Ljutomer40
Klobasa TilenŠNK Radgona40
Županić DavidTurnišče40
Lebar AlenRadenska Slatina40
Bagari MarkoRakičan40
Munda PrimožAvto Rajh Ljutomer40
Tompa NikolaOdranci40
Gerendaj AlenRakičan40
Bokan RokTromejnik 40
Ošlaj UrošBogojina41
Sukič SimonGrad 43
Lovrec RokTromejnik 30
Žižek Goran Polana30
Sečko ŽigaRadenska Slatina30
Bagari UrošRakičan30
Korpič MartinČarda Martjanci30
Verbančič AlešTurnišče30
Labaš AlenHotiza30
Vrhovski AlenRakičan30
Kardinar NikoAvto Rajh Ljutomer31
Kapun MatejČrenšovci31
Gostan RomanOdranci20
Grah DamjanTromejnik 20
Ošlaj BlažČarda Martjanci20
Toth KevinHotiza20
Piberčnik MatjažBogojina20
Horvat LudvikTurnišče20
Andrejč GregaČarda Martjanci20
Atanasov DarkoOdranci20
Kuzma IvoOdranci20
Hartman ŽigaLušt Beltinci20
Bokan BlažTromejnik 20
Ivanič LukaRadenska Slatina20
Meolic ŽigaRakičan20
Kolarič DenisŠNK Radgona20
Kosi MitjaLušt Beltinci20
Kavaš ŽanRadenska Slatina20
Potočnik RokGrad 20
Kalamar AlešOdranci20
Rogač MitjaBogojina20
Vrabelj NikoGrad 20
Hartman JanLušt Beltinci20
Virag LukaČrenšovci20
Bogdan TadejAvto Rajh Ljutomer20
Bernjak NinoGrad 20
Kovač AljošaTurnišče20
Šumak ŽigaAvto Rajh Ljutomer20
Emruli AdisRakičan20
Fašalek PeterTromejnik 20
Lehko BlažŠNK Radgona20
Pučko TjanŠNK Radgona20
Sermek Mario Polana20
Vugrinec Matjaž Polana20
Kovač MilkoTurnišče21
Madon LukaRadenska Slatina21
Koren AleksanderTurnišče21
Vogrinec DenisAvto Rajh Ljutomer10
Horvat PatrikOdranci10
Horvat NikoČrenšovci10
Šilec MihaRadenska Slatina10
Gerencsér DezsőOdranci10
Šinkec GalBogojina10
Gerenčer BorutHotiza10
Törnar FlorjanČrenšovci10
Horvat MarkoŠNK Radgona10
Hriberšek MatjažAvto Rajh Ljutomer10
Sterniša SrečkoŠNK Radgona10
Škerlak SebastijanRakičan10
Gregor JureRakičan10
Bertalanič NinoLušt Beltinci10
Vogrinčič MatejBogojina10
Klobasa AlenŠNK Radgona10
Vogrinčič SimonČarda Martjanci10
Kocuvan ŽanHotiza10
Horvat NinoČrenšovci10
Šprajc NinoHotiza10
Pavel GregorTromejnik 10
Roškar GregecTurnišče10
Jakšič Michael Polana10
Rajnar BlažRakičan10
Bushaj GjergjČarda Martjanci10
Marič TomoGrad 10
Markovič TomažAvto Rajh Ljutomer10
Horvat ToniČarda Martjanci10
Klemenčič BojanRadenska Slatina10
Vinko MiranHotiza10
Kosi Lovrenčec LanBogojina10
Rozsa RubenHotiza10
Horvat Kapun Teo Polana10
Kotnik RokLušt Beltinci10
Jeranovič Sebastijan Polana10
Vučko ErikTurnišče10
Senčič JernejRakičan10
Slekovec PrimožRadenska Slatina10
Vinko EvaldHotiza10
Čolnik BoštjanRadenska Slatina10
Nemec MatejTurnišče10
Klujber Patrik Polana10
Vujisić DušanRadenska Slatina10
Šnajder GoranLušt Beltinci10
Horvat TadejHotiza10
Apatič TadejLušt Beltinci10
Podlesek DejanRadenska Slatina10
Mlinarič PrimožAvto Rajh Ljutomer10
Borna BelajHotiza10
Cipot AljošaČarda Martjanci10
Kous BlažTromejnik 10
Rogač MatejTromejnik 10
Gyecsek GergelyGrad 10
Senekovič DenisŠNK Radgona11
Prekupec IvanHotiza11
Recek TomažČarda Martjanci00
Kardoš MaksČarda Martjanci00
Kisilak NikoTromejnik 00
Kocet AljažŠNK Radgona00
Car LukaRakičan00
Drevenšek MitjaBogojina00
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol