MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

LIGA U11 MNZ LENDAVA 18/19

1. krog, 07.09.18


DatumUraTekma
07.09.1816.30Nafta 1903 A : Bistrica
07.09.1816.30Nafta 1903 B : Renkovci Planika Turnišče
Odranci : Hotiza
07.09.1817.00Črenšovci : Panonija Gaberje
2. krog, 14.09.18


DatumUraTekma
14.09.1816.30Bistrica : Panonija Gaberje
Hotiza : Črenšovci
14.09.1816.30Renkovci Planika Turnišče : Odranci
14.09.1816.30Nafta 1903 A : Nafta 1903 B
3. krog, 21.09.18


DatumUraTekma
21.09.1816.30Nafta 1903 B : Bistrica
18.09.1816.30Odranci : Nafta 1903 A
21.09.1816.30Črenšovci : Renkovci Planika Turnišče
21.09.1816.30Panonija Gaberje : Hotiza
4. krog, 28.09.18


DatumUraTekma
Bistrica : Hotiza
28.09.1816.30Renkovci Planika Turnišče : Panonija Gaberje
28.09.1816.30Nafta 1903 A : Črenšovci
28.09.1816.30Nafta 1903 B : Odranci
5. krog, 05.10.18


DatumUraTekma
02.10.1816.30Odranci : Bistrica
05.10.1816.30Črenšovci : Nafta 1903 B
05.10.1816.30Panonija Gaberje : Nafta 1903 A
Hotiza : Renkovci Planika Turnišče
6. krog, 12.10.18


DatumUraTekma
12.10.1816.30Bistrica : Renkovci Planika Turnišče
Nafta 1903 A : Hotiza
12.10.1816.30Nafta 1903 B : Panonija Gaberje
09.10.1816.30Odranci : Črenšovci
7. krog, 19.10.18


DatumUraTekma
19.10.1816.30Črenšovci : Bistrica
19.10.1816.30Panonija Gaberje : Odranci
Hotiza : Nafta 1903 B
19.10.1816.30Renkovci Planika Turnišče : Nafta 1903 A
8. krog, 12.04.19


DatumUraTekma
12.04.19Bistrica : Nafta 1903 A
12.04.19Renkovci Planika Turnišče : Nafta 1903 B
12.04.19Hotiza : Odranci
12.04.19Panonija Gaberje : Črenšovci
9. krog, 19.04.19


DatumUraTekma
19.04.19Panonija Gaberje : Bistrica
19.04.19Črenšovci : Hotiza
19.04.19Odranci : Renkovci Planika Turnišče
19.04.19Nafta 1903 B : Nafta 1903 A
10. krog, 03.05.19


DatumUraTekma
03.05.19Bistrica : Nafta 1903 B
03.05.19Nafta 1903 A : Odranci
03.05.19Renkovci Planika Turnišče : Črenšovci
03.05.19Hotiza : Panonija Gaberje
11. krog, 10.05.19


DatumUraTekma
10.05.19Hotiza : Bistrica
10.05.19Panonija Gaberje : Renkovci Planika Turnišče
10.05.19Črenšovci : Nafta 1903 A
10.05.19Odranci : Nafta 1903 B
12. krog, 17.05.19


DatumUraTekma
17.05.19Bistrica : Odranci
17.05.19Nafta 1903 B : Črenšovci
17.05.19Nafta 1903 A : Panonija Gaberje
17.05.19Renkovci Planika Turnišče : Hotiza
13. krog, 31.05.18


DatumUraTekma
31.05.18Renkovci Planika Turnišče : Bistrica
31.05.18Hotiza : Nafta 1903 A
31.05.18Panonija Gaberje : Nafta 1903 B
31.05.18Črenšovci : Odranci
14. krog, 08.06.19


DatumUraTekma
08.06.19Bistrica : Črenšovci
08.06.19Odranci : Panonija Gaberje
08.06.19Nafta 1903 B : Hotiza
08.06.19Nafta 1903 A : Renkovci Planika Turnišče