MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MNL LENDAVA 2018/19

20. krog - 19.05.19


Priimek in imeKlubGol11mAG
Lebar JulianČentiba222
Bedo IgorNafta veterani150
Markoja Benjamin Renkovci140
Požgai MihaelZvezda Dolina140
Tibaut LeonMalibu Kapca141
Bela TadejOlimpija Dolga vas130
Kepe KristianOlimpija Dolga vas120
Pelcl DavorinŠD Kobilje121
Kosi DamjanPanonija Gaberje110
Vida MatejOlimpija Dolga vas90
Miholič RokŠD Kobilje90
Kozar DenisOlimpija Dolga vas80
Kociper SašoPanonija Gaberje81
Biro NikolajPanonija Gaberje82
Kleiderman IgorGraničar70
Nežič JernejND Nedelica70
Bukovec DomenŠD Kobilje70
Kepe TihomirOlimpija Dolga vas71
Ošlaj Gorazd Renkovci60
Zavec StankoŠD Kobilje60
Verbančič BoštjanMalibu Kapca60
Gjerkeš MatejND Nedelica63
Doma MiranNafta veterani62
Kocet MilanŠD Kobilje50
Laslo KristijanOlimpija Dolga vas50
Fujs UrošŠD Kobilje50
Kerék PéterČentiba50
Kulčar BojanNafta veterani50
Pleh MarkoMalibu Kapca50
Plevel GregorČentiba51
Bombek FrancND Nedelica40
Časar TadejČentiba40
Kavaš DavidŠD Kobilje40
Drvarič MarjanNafta veterani40
Gerenčer BorutČentiba40
Černi Dejan Renkovci40
Nedelko DavidND Nedelica40
Györek DomenŠD Kobilje40
Vütek BorisMalibu Kapca41
Novak SandroPanonija Gaberje42
Licardo DraganGraničar30
Lutar LukaND Nedelica30
Majc SašoPanonija Gaberje30
Kepe DavidOlimpija Dolga vas30
Bažika SilvesterNafta veterani30
Zadravec KristjanND Nedelica30
Maučec Timotej Renkovci30
Piberčnik MatjažČentiba30
Kocet RobertČentiba30
Balažic BenjaminMalibu Kapca30
Süč DejanPanonija Gaberje30
Ternar Robert Renkovci33
Szőke MihaelOlimpija Dolga vas20
Gönc ErikOlimpija Dolga vas20
Maučec David Renkovci20
Novak GregaOlimpija Dolga vas20
Bači MichelOlimpija Dolga vas20
Šimonka AlenPetišovci 201720
Bokan AndrejGraničar20
Hozjan ŽanČentiba20
Lazar EvgenČentiba20
Strojko DanijelŠD Kobilje20
Kolenko UrbanGraničar20
Lutar DenisŠD Kobilje20
Koša AlanPetišovci 201720
Horvat TadejPanonija Gaberje20
Fordan MihaelČentiba20
Herceg ZlatkoNafta veterani20
Kranjec TadejŠD Kobilje20
Hozjan DavorZvezda Dolina20
Bertalanič BojanNafta veterani20
Somi JosipGraničar20
Novak DejanPetišovci 201722
Žalik MatjažČentiba10
Magyar DanielOlimpija Dolga vas10
Pučko JernejND Nedelica10
Kolarič DenisŠD Kobilje10
Denša PatrikND Nedelica10
Farič SimonZvezda Dolina10
Kasaš LukaZvezda Dolina10
Vida SimonMalibu Kapca10
Šooš VladimirNafta veterani10
Tot SimonZvezda Dolina10
Kiš JernejGraničar10
Oprešnik Aleš Renkovci10
Györköš BorisMalibu Kapca10
Žalik RokPanonija Gaberje10
Gruškovnjak PeterNafta veterani10
Kočar Damjan Renkovci10
Rozman Marlon Renkovci10
Šušković DavorČentiba10
Petek DanijelND Nedelica10
Bogar PatrikČentiba10
Novak DeanNafta veterani10
Ritlop Aleš Renkovci10
Felbar Matjaž Renkovci10
Toth MatijaZvezda Dolina10
Soos ArpadZvezda Dolina10
Sipos ArminPanonija Gaberje10
Bjelovuk MladenGraničar10
Čuka GoranOlimpija Dolga vas10
Jaklin Benjamin Renkovci10
Gjerek RenatoŠD Kobilje10
Ritlop GregaŠD Kobilje10
Bukovec RobertŠD Kobilje11
Tkalec MarkoGraničar10
Gazdag DenisZvezda Dolina00
Bobovec DavidPanonija Gaberje00
Koša VedranPetišovci 201700
Koša DanijelPetišovci 201700
Fehér RichárdOlimpija Dolga vas00
Domonkoš JernejŠD Kobilje00
Lutar MihaPanonija Gaberje00
Törnar GregorZvezda Dolina00
Toplak ŠtefanGraničar00
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol