MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MNL LENDAVA 2018/19

20. krog - 19.05.19


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Adorjan PatrikPetišovci 2017743711
Antolin DavidPanonija Gaberje1613657
Apatič Tomaž Renkovci126091
Bači BalázsOlimpija Dolga vas1095
Bači LeonZvezda Dolina940541
Bači MichelOlimpija Dolga vas17128926
Balažek PeterZvezda Dolina1411972
Balažic BenjaminMalibu Kapca18158635
Balažic Boris Renkovci11
Baligač SandiPanonija Gaberje190
Baša DenisZvezda Dolina4190
Bažika SilvesterNafta veterani18155131
Bedo IgorNafta veterani171459153
Bela TadejOlimpija Dolga vas171409131
Bencik KristjanPetišovci 2017126511
Bencik MarjoPetišovci 201712
Berden MihaelMalibu Kapca0
Berki TiborČentiba1411007
Bertalan KristijanZvezda Dolina1511262
Bertalanič BojanNafta veterani15127723
Biro NikolajPanonija Gaberje16144084
Bjelovuk MladenGraničar10830161
Bobovec DavidPanonija Gaberje43601
Bogar DejanGraničar1198631
Bogar PatrikČentiba1697212
Bokan AndrejGraničar151348231
Bombek FrancND Nedelica131049451
Budja DenisPetišovci 20171511005
Bukovec DomenŠD Kobilje1612757
Bukovec MihaelŠD Kobilje2118
Bukovec RobertŠD Kobilje18157212
Bukovec SamoŠD Kobilje19
Časar TadejČentiba1813564
Čeke AlešMalibu Kapca95051
Čeke ErikZvezda Dolina43091
Cener IgorPetišovci 2017144
Černela Borut Renkovci2180
Černela PrimožŠD Kobilje4275
Černi Dejan Renkovci757841
Černi Zvonko Renkovci161414
Cigan IgnacMalibu Kapca109001
Čizmazija Ivan Renkovci137474
Čotar MarkZvezda Dolina679
Čuka GoranOlimpija Dolga vas15121811
Denša PatrikND Nedelica16127214
Doma MiranNafta veterani14108961
Dominko SamoND Nedelica76302
Domonkoš JernejŠD Kobilje7580
Donko MitjaOlimpija Dolga vas1466421
Drvarič MarjanNafta veterani16144042
Farič SimonZvezda Dolina161392161
Farkaš TeodorMalibu Kapca42791
Farkaš Tim ChristopherOlimpija Dolga vas151350
Feher MátyásOlimpija Dolga vas12286
Fehér RichárdOlimpija Dolga vas1512182
Felbar Matjaž Renkovci14100613
Ferletič AlešGraničar13615
Fordan AndrejZvezda Dolina75072
Fordan MihaelČentiba16134826
Forjanič DamijanČentiba13107221
Fujs UrošŠD Kobilje10863531
Gabor FrancNafta veterani190
Gabor RenatoGraničar190
Gal ErikZvezda Dolina5189
Gazdag AndrejOlimpija Dolga vas4174
Gazdag DenisZvezda Dolina1412394
Gerebic GordanZvezda Dolina190
Gerenčer BenjaminPetišovci 20177351
Gerenčer BorutČentiba105914
Gerenčer MarkoGraničar1612853
Gerenčer MihaelPetišovci 2017120
Gjerek RenatoŠD Kobilje18157413
Gjerkeš MatejND Nedelica12108062
Gjerkeš MitjaNedelica0
Gjerkeš SebastijanZvezda Dolina12686
Gjerkeš SimonND Nedelica333
Gönc DarioPetišovci 20171715206
Gönc ErikOlimpija Dolga vas17137922
Grujić NebojšaGraničar8160
Gruškovnjak PeterNafta veterani1067913
Györek DomenŠD Kobilje17148443
Györköš BorisMalibu Kapca64901
Gyurkač MarcellOlimpija Dolga vas5418
Halas MatejPetišovci 201710431
Hanč FrancMalibu Kapca6431
Hanč KristianMalibu Kapca7272
Herceg DominikPanonija Gaberje4167
Herceg FilipČentiba8220
Herceg ZlatkoNafta veterani181362221
Herman BenjaminGraničar10511
Herženjak JožefMalibu Kapca51001
Horvat Denis Renkovci4360
Horvat LeonNafta veterani1613062
Horvat RokČentiba11834
Horvat TadejPanonija Gaberje6421211
Horvat ZlatkoPetišovci 20177604
Horvat ZvonkoPanonija Gaberje474
Hozjan DavorZvezda Dolina161415241
Hozjan GregorZvezda Dolina7312
Hozjan KristjanMalibu Kapca2271
Hozjan PatrikZvezda Dolina134834
Hozjan ŽanČentiba91812
Huzjan Feher TomažGraničar1134921
Imre Robert LadislavMalibu Kapca6475
Jaklin Benjamin Renkovci762212
Jošar DejanNedelica223
Jurasović MihaelPetišovci 20171178551
Juretič MarijanPetišovci 20170
Kapun DamjanZvezda Dolina83861
Karić MirzaČentiba583
Kasaš LukaZvezda Dolina41581
Kavaš DavidŠD Kobilje14969471
Kepe DavidOlimpija Dolga vas15104032
Kepe KristianOlimpija Dolga vas181450123
Kepe TihomirOlimpija Dolga vas75247
Kerék LászlóNafta veterani143991
Kerék PéterČentiba18154254
Kiralj EtjanOlimpija Dolga vas189651
Kiraly LudvikNafta veterani0
Kiraly PeterOlimpija Dolga vas2180
Kiš JernejGraničar129281
Kleiderman IgorGraničar15128673
Kočar Damjan Renkovci18154112
Kocet IstokŠD Kobilje247
Kocet MilanŠD Kobilje17131953
Kocet RobertČentiba10797331
Kociper SašoPanonija Gaberje1199081
Kodila StankoMalibu Kapca463
Kolarič DejvisMalibu Kapca16
Kolarič DenisŠD Kobilje133891
Kolenko UrbanGraničar14116721
Komar TomiPetišovci 20171079721
Kos DenisZvezda Dolina1512123
Koša AlanPetišovci 2017543221
Koša DanijelPetišovci 20171614121
Koša DenisZvezda Dolina169053
Koša VedranPetišovci 20171813503
Kosi DamjanPanonija Gaberje171448112
Kosi DanijelPanonija Gaberje1513191
Kosi DominikPanonija Gaberje10758
Kotnjek LukaPanonija Gaberje96815
Kovač AlešGraničar145463
Kozar DenisOlimpija Dolga vas1690781
Krajnc DarkoGraničar14636
Kramar AlanMalibu Kapca86664
Kranjec DavidPanonija Gaberje1512294
Kranjec DejanMalibu Kapca8485
Kranjec PeterMalibu Kapca1916832
Kranjec TadejŠD Kobilje62942
Krnjak BenjaminGraničar370
Krznar EdvardZvezda Dolina1715302
Kulčar BojanNafta veterani19171051
Kuzma GorazdGraničar5406
Lackovič AlbertMalibu Kapca141185
Laslo KristijanOlimpija Dolga vas856552
Lazar EvgenČentiba15805211
Lebar AndrejNedelica0
Lebar JulianČentiba171482223
Lebar SlavkoMalibu Kapca2180
Lebar TomislavČentiba9786
Licardo DraganGraničar15131637
Licardo DušanPetišovci 2017131075
Lisjak DeniPetišovci 20171614402
Lovrenčec Denis Renkovci190
Lutar AlešŠD Kobilje15121111
Lutar DenisŠD Kobilje63742
Lutar LukaND Nedelica17116333
Lutar MihaND Nedelica1699151
Magyar DanielOlimpija Dolga vas2381
Majc SašoPanonija Gaberje1059133
Markoja Benjamin Renkovci11990144
Markoja Boris Renkovci2180
Mataič BojanPanonija Gaberje1441
Mataič RenatoPanonija Gaberje1210004
Maučec David Renkovci96232
Maučec MihaNedelica81951
Maučec Timotej Renkovci14108135
Meszelics JanosNafta veterani0
Miholič RokŠD Kobilje1186091
Miladinović DraganPetišovci 20171613501
Molnar DenisČentiba116942
Nedelko DavidND Nedelica15112243
Nehéz ZoltánČentiba278
Nemet AlešŠD Kobilje12
Nežič JernejND Nedelica16123971
Nežič RomanND Nedelica96871
Novak DeanNafta veterani171436111
Novak DejanPetišovci 2017131120242
Novak GregaOlimpija Dolga vas85532
Novak HrvojePetišovci 2017104811
Novak SandroPanonija Gaberje53604
Oberstar IvanNafta veterani0
Oletič DamjanMalibu Kapca1713672
Oprešnik Aleš Renkovci1090014
Ošlaj Gorazd Renkovci11938631
Osterc DavidMalibu Kapca834
Pahor ZlatkoPetišovci 20172180
Pal EmilNafta veterani145681
Pal MitjaND Nedelica14705
Pečelin AndrejNafta veterani462
Pečelin PeterNafta veterani0
Pečelin TineČentiba144
Pelcl DavorinŠD Kobilje171496122
Perčić KristijanGraničar253
Pertoci ŽanPanonija Gaberje4104
Petek DanijelND Nedelica17104113
Piberčnik MatjažČentiba52663
Pivar RobertNedelica107234
Pleh MarkoMalibu Kapca15125651
Plevel GregorČentiba1512855
Požgai MihaelZvezda Dolina18155114
Prendl DušanPanonija Gaberje4287
Prendl MichellPanonija Gaberje418
Prendl SašoPanonija Gaberje6191
Prša BorutPanonija Gaberje128
Prša Dejan Renkovci190
Prša GregorND Nedelica7603
Prša TadejNedelica157
Pucko DanielND Nedelica1311323
Pučko JernejND Nedelica4511
Pucko Marko Renkovci2103
Pučko MartinND Nedelica234
Raduha MarioPetišovci 20170
Recek MirkoGraničar356
Režonja MihaelPanonija Gaberje63171
Režonja Slavko Renkovci11705
Ribarič ZoranPetišovci 2017138891
Ritlop Aleš Renkovci73771
Ritlop GregaŠD Kobilje1371311
Rob BlaženkoPetišovci 20170
Rodvajn MaksimiljanMalibu Kapca578
Rozman Marlon Renkovci14107111
Šabjan LadislavNafta veterani8305
Sarjaš BlažND Nedelica114931
Ščančar IgorPanonija Gaberje190
Seršen AljažŠD Kobilje5481
Šijanec FrancNafta veterani121
Šimonka AlenPetišovci 2017981021
Sipos ArminPanonija Gaberje16140915
Škaper Jure Renkovci3201
Sobočan RobertGraničar17144131
Somi JosipGraničar86912
Soos ArpadZvezda Dolina2991
Soós PeterZvezda Dolina2117
Šooš TomiČentiba52861
Šooš VladimirNafta veterani43031
Šoš TadejMalibu Kapca149912
Stanič ŽivkoGraničar6540
Strojko DanijelŠD Kobilje1434723
Süč DejanPanonija Gaberje865431
Šumenjak StanislavPanonija Gaberje7630
Šušković DavorČentiba41021
Szőke MihaelOlimpija Dolga vas152842
Ter MihaelPanonija Gaberje7630
Ternar Robert Renkovci1715303
Tešić ZoranČentiba52811
Tibaut LeonMalibu Kapca181547143
Tkalec MarkoGraničar63441
Toplak ŠtefanGraničar17148431
Torhač PatrikOlimpija Dolga vas7103
Törnar GregorZvezda Dolina8402
Tot SimonZvezda Dolina16141312
Toth MatijaZvezda Dolina327011
Tratnjek Miran Renkovci190
Tratnjek Tilen Renkovci139913
Tratnjek TomislavNafta veterani83911
Utroša AlenND Nedelica1816201
Utroša DarioNafta veterani5312
Varga PeterČentiba1613094
Varga Haridas LadislavČentiba91791
Verbančič BoštjanMalibu Kapca761661
Vida JernejOlimpija Dolga vas115672
Vida MatejOlimpija Dolga vas18153393
Vida SimonMalibu Kapca15116312
Vinko DavorinZvezda Dolina1901
Vučkič DenisGraničar126341
Vučko PatrikŠD Kobilje101601
Vuk MarkoPanonija Gaberje149022
Vütek BorisMalibu Kapca1189141
Zadravec KristjanND Nedelica1713373
Zadravec PeterNafta veterani1511834
Zadravec ŠtefanND Nedelica29
Žalig DominikMalibu Kapca9664
Žalig ErikMalibu Kapca121036
Žalik BlažNedelica110
Žalik MatjažČentiba1621
Žalik RokPanonija Gaberje105871
Zavec StankoŠD Kobilje17149663
Zelko AlešNedelica0
Zelko Jan Renkovci4279
Žižek RomanMalibu Kapca4314
Zobič MarkoPetišovci 20170
Zver Alen Renkovci6425
Zver DarkoNafta veterani181620
Zver DavidNedelica399
Zver MarioNafta veterani5231
Zver TomažŠD Kobilje722311
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov