MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

POMURSKA NOGOMETNA LIGA 18/19

1. krog, 26.08.18


DatumUraTekma
26.08.1817.00Dobrovnik : Bistrica
26.08.1817.00Bogojina : Goričanka
26.08.1817.00ŠD NK Križevci : Čarda Martjanci
25.08.1817.00Radenska Slatina : Rakičan
2. krog, 02.09.18


DatumUraTekma
02.09.1817.00Bistrica : Rakičan
02.09.1817.00Čarda Martjanci : Radenska Slatina
02.09.1817.00Goričanka : ŠD NK Križevci
02.09.1817.00Dobrovnik : Bogojina
3. krog, 09.09.18


DatumUraTekma
09.09.1816.30Bogojina : Bistrica
09.09.1816.30ŠD NK Križevci : Dobrovnik
08.09.1816.30Radenska Slatina : Goričanka
09.09.1810.30Rakičan : Čarda Martjanci
4. krog, 16.09.18


DatumUraTekma
16.09.1816.00Bistrica : Čarda Martjanci
16.09.1816.00Goričanka : Rakičan
16.09.1816.00Dobrovnik : Radenska Slatina
16.09.1816.00Bogojina : ŠD NK Križevci
5. krog, 23.09.18


DatumUraTekma
23.09.1816.00ŠD NK Križevci : Bistrica
22.09.1816.00Radenska Slatina : Bogojina
23.09.1810.30Rakičan : Dobrovnik
23.09.1816.00Čarda Martjanci : Goričanka
6. krog, 30.09.18


DatumUraTekma
30.09.1815.30Bistrica : Goričanka
30.09.1815.30Dobrovnik : Čarda Martjanci
30.09.1815.30Bogojina : Rakičan
30.09.1816.00ŠD NK Križevci : Radenska Slatina
7. krog, 07.10.18


DatumUraTekma
06.10.1815.30Radenska Slatina : Bistrica
07.10.1810.30Rakičan : ŠD NK Križevci
07.10.1815.30Čarda Martjanci : Bogojina
07.10.1815.30Goričanka : Dobrovnik
8. krog, 14.10.18


DatumUraTekma
14.10.1815.30Bistrica : Dobrovnik
14.10.1815.30Goričanka : Bogojina
14.10.1815.30Čarda Martjanci : ŠD NK Križevci
14.10.1810.30Rakičan : Radenska Slatina
9. krog, 21.10.18


DatumUraTekma
21.10.1810.30Rakičan : Bistrica
20.10.1815.00Radenska Slatina : Čarda Martjanci
21.10.1815.00ŠD NK Križevci : Goričanka
21.10.1815.00Bogojina : Dobrovnik
10. krog, 28.10.18


DatumUraTekma
28.10.1814.00Bistrica : Bogojina
28.10.1814.00Dobrovnik : ŠD NK Križevci
28.10.1814.00Goričanka : Radenska Slatina
28.10.1814.00Čarda Martjanci : Rakičan
11. krog, 04.11.18


DatumUraTekma
04.11.1814.00Čarda Martjanci : Bistrica
04.11.1810.30Rakičan : Goričanka
03.11.1814.00Radenska Slatina : Dobrovnik
04.11.1814.00ŠD NK Križevci : Bogojina
12. krog, 31.03.19


DatumUraTekma
31.03.19Bistrica : ŠD NK Križevci
31.03.19Bogojina : Radenska Slatina
31.03.19Dobrovnik : Rakičan
31.03.19Goričanka : Čarda Martjanci
13. krog, 07.04.19


DatumUraTekma
07.04.19Goričanka : Bistrica
07.04.19Čarda Martjanci : Dobrovnik
07.04.19Rakičan : Bogojina
07.04.19Radenska Slatina : ŠD NK Križevci
14. krog, 14.04.19


DatumUraTekma
14.04.19Bistrica : Radenska Slatina
14.04.19ŠD NK Križevci : Rakičan
14.04.19Bogojina : Čarda Martjanci
14.04.19Dobrovnik : Goričanka
15. krog, 20.04.19


DatumUraTekma
20.04.191 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
20.04.192 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
20.04.193 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
20.04.194 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
16. krog, 28.04.19


DatumUraTekma
28.04.194 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
28.04.195 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
28.04.196 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
28.04.197 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
17. krog, 05.05.19


DatumUraTekma
05.05.198 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
05.05.191 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
05.05.192 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
05.05.193 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
18. krog, 12.05.19


DatumUraTekma
12.05.193 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
12.05.194 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
12.05.195 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
12.05.196 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
19. krog, 19.05.19


DatumUraTekma
19.05.198 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
19.05.197 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
19.05.191 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
19.05.192 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
20. krog, 26.05.19


DatumUraTekma
26.05.192 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
26.05.193 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
26.05.194 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
26.05.195 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
21. krog, 02.06.19


DatumUraTekma
02.06.198 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
02.06.196 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
02.06.197 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
02.06.191 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo