MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

LIGA U11 MNZ LENDAVA 19/20

1. krog, 06.09.19


DatumUraTekma
Odranci B : prost
Planika Turnišče A : Bistrica
Planika Turnišče B : Panonija Gaberje
06.09.1916.30Nafta 1903 : Dobrovnik
06.09.1917.30Odranci A : Polana
2. krog, 13.09.19


DatumUraTekma
prost : Polana
13.09.1916.00Dobrovnik : Odranci A
13.09.1918.00Panonija Gaberje : Nafta 1903
13.09.1916.30Bistrica : Planika Turnišče B
13.09.1917.15Odranci B : Planika Turnišče A
3. krog, 20.09.19


DatumUraTekma
Planika Turnišče A : prost
20.09.1916.30Planika Turnišče B : Odranci B
20.09.1917.00Nafta 1903 : Bistrica
20.09.1917.00Odranci A : Panonija Gaberje
20.09.1917.00Polana : Dobrovnik
4. krog, 27.09.19


DatumUraTekma
prost : Dobrovnik
27.09.1917.00Panonija Gaberje : Polana
27.09.1917.00Bistrica : Odranci A
27.09.1917.00Odranci B : Nafta 1903
27.09.1917.00Planika Turnišče A : Planika Turnišče B
5. krog, 04.10.19


DatumUraTekma
Planika Turnišče B : prost
04.10.1916.30Nafta 1903 : Planika Turnišče A
04.10.1916.30Odranci A : Odranci B
04.10.1916.30Polana : Bistrica
04.10.1916.30Dobrovnik : Panonija Gaberje
6. krog, 11.10.19


DatumUraTekma
prost : Panonija Gaberje
11.10.1916.30Bistrica : Dobrovnik
11.10.1916.30Odranci B : Polana
11.10.1916.00Planika Turnišče A : Odranci A
11.10.1917.00Planika Turnišče B : Nafta 1903
7. krog, 18.10.19


DatumUraTekma
Nafta 1903 : prost
18.10.1916.30Odranci A : Planika Turnišče B
18.10.1916.30Polana : Planika Turnišče A
18.10.1916.30Dobrovnik : Odranci B
18.10.1916.30Panonija Gaberje : Bistrica
8. krog, 25.10.19


DatumUraTekma
prost : Bistrica
25.10.1916.30Odranci B : Panonija Gaberje
25.10.1916.00Planika Turnišče A : Dobrovnik
25.10.1917.00Planika Turnišče B : Polana
25.10.1916.30Nafta 1903 : Odranci A
9. krog, 08.11.19


DatumUraTekma
Odranci A : prost
08.11.1915.30Polana : Nafta 1903
08.11.1915.30Dobrovnik : Planika Turnišče B
08.11.1915.30Panonija Gaberje : Planika Turnišče A
08.11.1915.30Bistrica : Odranci B
10. krog, 10.04.20


DatumUraTekma
10.04.20prost : Odranci B
10.04.20Bistrica : Planika Turnišče A
10.04.20Panonija Gaberje : Planika Turnišče B
10.04.20Dobrovnik : Nafta 1903
10.04.20Polana : Odranci A
11. krog, 17.04.20


DatumUraTekma
17.04.20Polana : prost
17.04.20Odranci A : Dobrovnik
17.04.20Nafta 1903 : Panonija Gaberje
17.04.20Planika Turnišče B : Bistrica
17.04.20Planika Turnišče A : Odranci B
12. krog, 24.04.20


DatumUraTekma
24.04.20prost : Planika Turnišče A
24.04.20Odranci B : Planika Turnišče B
24.04.20Bistrica : Nafta 1903
24.04.20Panonija Gaberje : Odranci A
24.04.20Dobrovnik : Polana
13. krog, 08.05.20


DatumUraTekma
08.05.20Dobrovnik : prost
08.05.20Polana : Panonija Gaberje
08.05.20Odranci A : Bistrica
08.05.20Nafta 1903 : Odranci B
08.05.20Planika Turnišče B : Planika Turnišče A
14. krog, 15.05.20


DatumUraTekma
15.05.20prost : Planika Turnišče B
15.05.20Planika Turnišče A : Nafta 1903
15.05.20Odranci B : Odranci A
15.05.20Bistrica : Polana
15.05.20Panonija Gaberje : Dobrovnik
15. krog, 22.05.20


DatumUraTekma
22.05.20Panonija Gaberje : prost
22.05.20Dobrovnik : Bistrica
22.05.20Polana : Odranci B
22.05.20Odranci A : Planika Turnišče A
22.05.20Nafta 1903 : Planika Turnišče B
16. krog, 29.05.20


DatumUraTekma
29.05.20prost : Nafta 1903
29.05.20Planika Turnišče B : Odranci A
29.05.20Planika Turnišče A : Polana
29.05.20Odranci B : Dobrovnik
29.05.20Bistrica : Panonija Gaberje
17. krog, 05.06.20


DatumUraTekma
05.06.20Bistrica : prost
05.06.20Panonija Gaberje : Odranci B
05.06.20Dobrovnik : Planika Turnišče A
05.06.20Polana : Planika Turnišče B
05.06.20Odranci A : Nafta 1903
18. krog, 13.06.20


DatumUraTekma
13.06.20prost : Odranci A
13.06.20Nafta 1903 : Polana
13.06.20Planika Turnišče B : Dobrovnik
13.06.20Planika Turnišče A : Panonija Gaberje
13.06.20Odranci B : Bistrica