MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MNL LENDAVA 2019/20

12. krog - 10.11.19


Priimek in imeKlubGol11mAG
Lebar JulianČentiba160
Horvat ManuelDobrovnik123
Bedo IgorNafta veterani110
Sekereš SimonČentiba90
Somi JosipGraničar91
Horvat ŠtefanŠD Kobilje 92
Kleiderman IgorGraničar70
Šakušić HusejnGraničar70
Hozjan DavorZvezda Dolina70
Novak SandroPanonija Gaberje71
Zver PeterBistrica71
Kosi DamjanPanonija Gaberje60
Verbančič AlešMalibu Kapca60
Požgai MihaelZvezda Dolina60
Nedelko DavidBistrica60
Nežič JernejNedelica60
Biro NikolajGraničar61
Magdič MitjaRenkovci Tuš Žalik62
Pleh MarkoMalibu Kapca50
Černela PrimožŠD Kobilje 50
Bokan AndrejGraničar51
Godina MatejBistrica52
Zemljič TomažDobrovnik40
Časar TadejČentiba40
Gerenčer BorutČentiba40
Černi DejanRenkovci Tuš Žalik40
Kocet RobertPanonija Gaberje41
Doma MiranNafta veterani43
Cerovec KevinGraničar30
Szőke MihaelPetišovci 201730
Horvat MarselMalibu Kapca30
Gabor FrancNafta veterani30
Solarič RokDobrovnik30
Penhofer DominikŠD Kobilje 30
Verbančič BoštjanMalibu Kapca30
Zelko JanRenkovci Tuš Žalik30
Novak DeanNafta veterani30
Čeke AlešMalibu Kapca20
Lutar LukaNedelica20
Antolin DavidMalibu Kapca20
Kapun DamjanČentiba20
Vincek DeniPanonija Gaberje20
Meričnjak BenjaminDobrovnik20
Strojko DanijelŠD Kobilje 20
Pivar RobertNedelica20
Herceg ZlatkoNafta veterani20
Bogar PatrikČentiba20
Drvarič MarjanNafta veterani20
Zadravec KristjanNedelica20
Tompa MarselNedelica20
Kotnjek LukaNedelica20
Oletič DamjanMalibu Kapca20
Kranjec TadejŠD Kobilje 20
Vinko SandroNafta veterani20
Györek DomenŠD Kobilje 20
Bukovec DomenŠD Kobilje 20
Gjerkeš MatejNedelica10
Gazdag DenisZvezda Dolina10
Hozjan GregorZvezda Dolina10
Bažika SilvesterNafta veterani10
Berki TiborČentiba10
Prša GregorNedelica10
Laslo KristijanNafta veterani10
Dominko SamoNedelica10
Kranjec PeterMalibu Kapca10
Lazar EvgenČentiba10
Horvat ZvonkoPanonija Gaberje10
Imre MatejMalibu Kapca10
Zadravec PeterNafta veterani10
Horvat TadejPanonija Gaberje10
Kerék PéterČentiba10
Horvat NikoBistrica10
Kolarič MarselBistrica10
Hozjan DenisNedelica10
Bukovec SamoŠD Kobilje 10
Kočar DamjanRenkovci Tuš Žalik10
Denša PatrikNedelica10
Domonkoš JernejŠD Kobilje 10
Vidra EmilPetišovci 201710
Vuk MarkoPanonija Gaberje10
Forjanič DamijanČentiba10
Pintarić FilipPanonija Gaberje10
Raguž BrunoPanonija Gaberje10
Apatič TomažRenkovci Tuš Žalik10
Bjelovuk MladenGraničar10
Lazar MiranBistrica10
Balažic BenjaminMalibu Kapca10
Lisjak DeniPetišovci 201710
Jurasović MihaelPetišovci 201710
Topolovec AndrejŠD Kobilje 10
Plevel GregorČentiba11
Oprešnik AlešRenkovci Tuš Žalik11
Petek DanijelNedelica10
Fordan MihaelČentiba10
Licardo DraganPetišovci 201711
Tot SimonZvezda Dolina00
Čizmazija IvanRenkovci Tuš Žalik00
Vöröš BojanDobrovnik00
Maučec BoštjanBistrica00
Horvat LeonNafta veterani00
Kranjec DejanMalibu Kapca00
Ribarič ZoranPetišovci 201700
Ritlop GregaŠD Kobilje 00
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol