MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MNL LENDAVA 2019/20

1. krog, 25.08.19


DatumUraTekma
25.08.19Bistrica : Zvezda Dolina
25.08.19Malibu Kapca : ŠD Kobilje
25.08.19ND Nedelica : Renkovci Tuš Žalik
25.08.19Dobrovnik : Nafta veterani
25.08.19Petišovci 2017 : Čentiba
25.08.19Graničar : Panonija Gaberje
2. krog, 01.09.19


DatumUraTekma
01.09.19Zvezda Dolina : Panonija Gaberje
01.09.19Čentiba : Graničar
01.09.19Nafta veterani : Petišovci 2017
01.09.19Renkovci Tuš Žalik : Dobrovnik
01.09.19ŠD Kobilje : ND Nedelica
01.09.19Bistrica : Malibu Kapca
3. krog, 08.09.19


DatumUraTekma
08.09.19Malibu Kapca : Zvezda Dolina
08.09.19ND Nedelica : Bistrica
08.09.19Dobrovnik : ŠD Kobilje
08.09.19Petišovci 2017 : Renkovci Tuš Žalik
08.09.19Graničar : Nafta veterani
08.09.19Panonija Gaberje : Čentiba
4. krog, 15.09.19


DatumUraTekma
15.09.19Zvezda Dolina : Čentiba
15.09.19Nafta veterani : Panonija Gaberje
15.09.19Renkovci Tuš Žalik : Graničar
15.09.19ŠD Kobilje : Petišovci 2017
15.09.19Bistrica : Dobrovnik
15.09.19Malibu Kapca : ND Nedelica
5. krog, 22.09.19


DatumUraTekma
22.09.19ND Nedelica : Zvezda Dolina
22.09.19Dobrovnik : Malibu Kapca
22.09.19Petišovci 2017 : Bistrica
22.09.19Graničar : ŠD Kobilje
22.09.19Panonija Gaberje : Renkovci Tuš Žalik
22.09.19Čentiba : Nafta veterani
6. krog, 29.09.19


DatumUraTekma
29.09.19Zvezda Dolina : Nafta veterani
29.09.19Renkovci Tuš Žalik : Čentiba
29.09.19ŠD Kobilje : Panonija Gaberje
29.09.19Bistrica : Graničar
29.09.19Malibu Kapca : Petišovci 2017
29.09.19ND Nedelica : Dobrovnik
7. krog, 06.10.19


DatumUraTekma
06.10.19Dobrovnik : Zvezda Dolina
06.10.19Petišovci 2017 : ND Nedelica
06.10.19Graničar : Malibu Kapca
06.10.19Panonija Gaberje : Bistrica
06.10.19Čentiba : ŠD Kobilje
06.10.19Nafta veterani : Renkovci Tuš Žalik
8. krog, 13.10.19


DatumUraTekma
13.10.19Zvezda Dolina : Renkovci Tuš Žalik
13.10.19ŠD Kobilje : Nafta veterani
13.10.19Bistrica : Čentiba
13.10.19Malibu Kapca : Panonija Gaberje
13.10.19ND Nedelica : Graničar
13.10.19Dobrovnik : Petišovci 2017
9. krog, 20.10.19


DatumUraTekma
20.10.19Petišovci 2017 : Zvezda Dolina
20.10.19Graničar : Dobrovnik
20.10.19Panonija Gaberje : ND Nedelica
20.10.19Čentiba : Malibu Kapca
20.10.19Nafta veterani : Bistrica
20.10.19Renkovci Tuš Žalik : ŠD Kobilje
10. krog, 27.10.19


DatumUraTekma
27.10.19Zvezda Dolina : ŠD Kobilje
27.10.19Bistrica : Renkovci Tuš Žalik
27.10.19Malibu Kapca : Nafta veterani
27.10.19ND Nedelica : Čentiba
27.10.19Dobrovnik : Panonija Gaberje
27.10.19Petišovci 2017 : Graničar
11. krog, 03.11.19


DatumUraTekma
03.11.19Graničar : Zvezda Dolina
03.11.19Panonija Gaberje : Petišovci 2017
03.11.19Čentiba : Dobrovnik
03.11.19Nafta veterani : ND Nedelica
03.11.19Renkovci Tuš Žalik : Malibu Kapca
03.11.19ŠD Kobilje : Bistrica
12. krog, 10.11.19


DatumUraTekma
10.11.19Zvezda Dolina : Bistrica
10.11.19ŠD Kobilje : Malibu Kapca
10.11.19Renkovci Tuš Žalik : ND Nedelica
10.11.19Nafta veterani : Dobrovnik
10.11.19Čentiba : Petišovci 2017
10.11.19Panonija Gaberje : Graničar
13. krog,


DatumUraTekma
Panonija Gaberje : Zvezda Dolina
Graničar : Čentiba
Petišovci 2017 : Nafta veterani
Dobrovnik : Renkovci Tuš Žalik
ND Nedelica : ŠD Kobilje
Malibu Kapca : Bistrica
14. krog,


DatumUraTekma
Zvezda Dolina : Malibu Kapca
Bistrica : ND Nedelica
ŠD Kobilje : Dobrovnik
Renkovci Tuš Žalik : Petišovci 2017
Nafta veterani : Graničar
Čentiba : Panonija Gaberje
15. krog,


DatumUraTekma
Čentiba : Zvezda Dolina
Panonija Gaberje : Nafta veterani
Graničar : Renkovci Tuš Žalik
Petišovci 2017 : ŠD Kobilje
Dobrovnik : Bistrica
ND Nedelica : Malibu Kapca
16. krog,


DatumUraTekma
Zvezda Dolina : ND Nedelica
Malibu Kapca : Dobrovnik
Bistrica : Petišovci 2017
ŠD Kobilje : Graničar
Renkovci Tuš Žalik : Panonija Gaberje
Nafta veterani : Čentiba
17. krog,


DatumUraTekma
Nafta veterani : Zvezda Dolina
Čentiba : Renkovci Tuš Žalik
Panonija Gaberje : ŠD Kobilje
Graničar : Bistrica
Petišovci 2017 : Malibu Kapca
Dobrovnik : ND Nedelica
18. krog,


DatumUraTekma
Zvezda Dolina : Dobrovnik
ND Nedelica : Petišovci 2017
Malibu Kapca : Graničar
Bistrica : Panonija Gaberje
ŠD Kobilje : Čentiba
Renkovci Tuš Žalik : Nafta veterani
19. krog,


DatumUraTekma
Renkovci Tuš Žalik : Zvezda Dolina
Nafta veterani : ŠD Kobilje
Čentiba : Bistrica
Panonija Gaberje : Malibu Kapca
Graničar : ND Nedelica
Petišovci 2017 : Dobrovnik
20. krog,


DatumUraTekma
Zvezda Dolina : Petišovci 2017
Dobrovnik : Graničar
ND Nedelica : Panonija Gaberje
Malibu Kapca : Čentiba
Bistrica : Nafta veterani
ŠD Kobilje : Renkovci Tuš Žalik
21. krog,


DatumUraTekma
ŠD Kobilje : Zvezda Dolina
Renkovci Tuš Žalik : Bistrica
Nafta veterani : Malibu Kapca
Čentiba : ND Nedelica
Panonija Gaberje : Dobrovnik
Graničar : Petišovci 2017
22. krog,


DatumUraTekma
Zvezda Dolina : Graničar
Petišovci 2017 : Panonija Gaberje
Dobrovnik : Čentiba
ND Nedelica : Nafta veterani
Malibu Kapca : Renkovci Tuš Žalik
Bistrica : ŠD Kobilje