MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MNL LENDAVA 2019/20

4. krog - 15.09.19


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Adorjan PatrikPetišovci 20170
Antolin DavidMalibu Kapca4316
Apatič TomažRenkovci Tuš Žalik246
Arambašić MilanŠD Kobilje 296
Bači LeonZvezda Dolina2102
Balažek PeterZvezda Dolina190
Balažic BenjaminMalibu Kapca436011
Bažika SilvesterNafta veterani42311
Bedo IgorNafta veterani436051
Bekö MarkDobrovnik3183
Belovič IvicaGraničar42202
Bencik KristjanGraničar323
Berki TiborČentiba43022
Bernjak NikoBistrica3591
Bertalan KristijanZvezda Dolina3125
Bertalanič BojanNafta veterani4316
Biro NikolajGraničar43601
Bjelovuk MladenGraničar1901
Bogar DejanMalibu Kapca4360
Bogar PatrikČentiba42321
Bogdan AttilaDobrovnik42911
Bokan AndrejGraničar212111
Budja DenisPetišovci 2017246
Bukovec DomenŠD Kobilje 43461
Bukovec MitjaŠD Kobilje 3206
Bukovec SamoŠD Kobilje 322411
Car MatijaDobrovnik128
Časar TadejČentiba43602
Čeke AlešMalibu Kapca3631
Čeke ErikZvezda Dolina2180
Cener MiranRenkovci Tuš Žalik0
Černela BlažRenkovci Tuš Žalik190
Černela PrimožŠD Kobilje 436011
Černi DejanRenkovci Tuš Žalik32702
Černi ZvonkoRenkovci Tuš Žalik2180
Cerovec KevinGraničar31881
Cigan AlešBistrica12
Cigan MihaDobrovnik2136
Cigan UrošBistrica466
Cilar FilipPanonija Gaberje219
Čizmazija IvanRenkovci Tuš Žalik4360
Čurin RokoPanonija Gaberje43452
Denša PatrikNedelica218011
Doma MiranNafta veterani327031
Dominko SamoNedelica43471
Domonkoš JernejŠD Kobilje 2122
Drvarič MarjanNafta veterani4360
Farič SimonZvezda Dolina43603
Farkaš TeodorMalibu Kapca115
Feher MátyásZvezda Dolina2150
Felbar MatjažRenkovci Tuš Žalik43072
Ferletič AlešGraničar264
Fordan AndrejZvezda Dolina3206
Fordan MihaelČentiba4328
Forjanič DamijanČentiba31211
Ftičar RichardZvezda Dolina254
Gal ErikZvezda Dolina4173
Gazdag AndrejPetišovci 20173270
Gazdag DenisZvezda Dolina4348
Gerenčer BorutČentiba132
Gerenčer MarkoGraničar136
Gjergjek BenjaminDobrovnik190
Gjerkeš MatejNedelica436011
Gjerkeš VitoBistrica4175
Gjura GregorBistrica4360
Godina MatejBistrica43601
Gomboši BlažBistrica2172
Gönc DarioPetišovci 201743601
Göntér RobertDobrovnik3224
Grujić NebojšaGraničar225
Gruškovnjak JureRenkovci Tuš Žalik264
Gruškovnjak PeterNafta veterani31401
Györek DomenŠD Kobilje 43602
Gyurkač MarcellZvezda Dolina3195
Hanč KristianMalibu Kapca0
Havaši NejcPetišovci 2017385
Herceg FilipČentiba0
Herceg ZlatkoNafta veterani43272
Herman BenjaminDobrovnik3260
Horvat DenisRenkovci Tuš Žalik3270
Horvat LeonNafta veterani0
Horvat ManuelDobrovnik43604
Horvat MarselMalibu Kapca43001
Horvat NikoBistrica32191
Horvat RokČentiba146
Horvat SlavkoPetišovci 2017125
Horvat ŠtefanŠD Kobilje 436031
Horvat TadejPanonija Gaberje21491
Horvat ZlatkoPetišovci 20174260
Horvat ZvonkoPanonija Gaberje128
Hozjan DavorZvezda Dolina43601
Hozjan DenisNedelica43051
Hozjan DenisBistrica180
Hozjan PatrikZvezda Dolina156
Imre MatejMalibu Kapca43461
Imre Robert LadislavMalibu Kapca0
Jaklin BenjaminRenkovci Tuš Žalik190
Jurasović MihaelPetišovci 201721451
Kapun DamjanČentiba3163
Karić MirzaČentiba26
Kasaš LukaZvezda Dolina152
Kavaš DavidŠD Kobilje 113
Kelenc DavidBistrica2178
Kerék LászlóNafta veterani238
Kerék PéterČentiba327011
Kiš JernejGraničar4270
Kleiderman IgorGraničar435732
Kočar DamjanRenkovci Tuš Žalik32701
Kocet RobertPanonija Gaberje436031
Kocon TamasDobrovnik323911
Kolarič MarselBistrica427712
Komar TomiPetišovci 201742071
Körmendi VilijemŠD Kobilje 112
Kos DenisZvezda Dolina3270
Koša DanijelPetišovci 20174360
Koša VedranPetišovci 20174316
Kosi DamjanPanonija Gaberje43563
Kosi DanijelPanonija Gaberje190
Kotnjek LukaNedelica4251
Kovač AlešGraničar24
Kovač ÁlmosDobrovnik254
Kovács András BenceDobrovnik21801
Kozar DanijelRenkovci Tuš Žalik1651
Krajnc DarkoGraničar17
Kranjec DavidPanonija Gaberje43601
Kranjec DejanMalibu Kapca2180
Kranjec PeterMalibu Kapca43602
Kranjec TadejŠD Kobilje 43581
Krznar EdvardZvezda Dolina3270
Kulčar BojanNafta veterani311811
Kuzma GorazdČentiba2134
Lackovič AlbertMalibu Kapca2150
Lajtman HrvojePanonija Gaberje4360
Laslo KristijanNafta veterani31661
Lazar EvgenČentiba21341
Lazar MiranBistrica18
Lebar JulianČentiba32585
Lebar TomislavČentiba4314
Licardo DraganPetišovci 20172166
Lisjak DeniPetišovci 20174350
Lutar DenisRenkovci Tuš Žalik2180
Lutar LukaNedelica43002
Lutar MihaNedelica227
Lutar SimonDobrovnik43602
Magdič MitjaRenkovci Tuš Žalik21413
Malinovič MarinoŠD Kobilje 144
Marič PatrikBistrica0
Markoja BenjaminRenkovci Tuš Žalik144
Markoja JureMalibu Kapca4360
Mataič RenatoPanonija Gaberje148
Maučec BoštjanBistrica4360
Maučec IztokBistrica4360
Maučec TimotejRenkovci Tuš Žalik43601
Meričnjak BenjaminDobrovnik4360
Mertik BorisRenkovci Tuš Žalik215611
Miholič JanGraničar43601
Miladinović DraganPetišovci 20173193
Molnar DenisČentiba26
Nedelko DavidBistrica436031
Nežič JernejNedelica32493
Novak DeanNafta veterani430311
Novak DejanPetišovci 2017298
Novak HrvojePetišovci 20174163
Novak SandroPanonija Gaberje216311
Oletič DamjanMalibu Kapca2113
Oprešnik AlešRenkovci Tuš Žalik1901
Ošlaj GorazdRenkovci Tuš Žalik190
Osterc DavidMalibu Kapca0
Pal EmilNafta veterani227
Pal MitjaNedelica3209
Pečelin TineČentiba0
Penhofer DominikŠD Kobilje 32581
Petek DanijelNedelica4360
Pintarić FilipPanonija Gaberje43542
Pivar RobertNedelica4149
Pleh MarkoMalibu Kapca4172
Plevel GregorČentiba43431
Podlogar AljažBistrica28
Pozderec LeonBistrica256
Požgai MihaelZvezda Dolina146
Požonec BojanGraničar4360
Prendl SašoPanonija Gaberje255
Preradović UrošŠD Kobilje 43603
Prša GregorNedelica2172
Prša TadejNedelica21001
Pučko JernejNedelica29
Pucko SašoNedelica22
Raguž BrunoPanonija Gaberje321611
Rajf DenisPetišovci 20174165
Recek MirkoGraničar119
Režonja BorutPanonija Gaberje3180
Režonja MihaelPanonija Gaberje350
Režonja SlavkoRenkovci Tuš Žalik151
Ribarič ZoranPetišovci 20171901
Ritlop GregaŠD Kobilje 2166
Rituper PrimožBistrica0
Sabo MitjaMalibu Kapca4300
Šakušić HusejnGraničar43603
Sarjaš BlažNedelica4156
Sekereš SimonČentiba43054
Seršen AljažŠD Kobilje 4360
Šijanec FrancDobrovnik0
Šimonka AlenBistrica144
Sipos ArminPanonija Gaberje2180
Sobočan RobertGraničar42842
Solarič RokDobrovnik190
Somi JosipGraničar436021
Soós PeterZvezda Dolina123
Šooš TomiČentiba190
Šooš VladimirNafta veterani0
Stamničar KristjanBistrica2144
Šticl AleksDobrovnik125
Strojko DanijelŠD Kobilje 217
Süč DejanPanonija Gaberje2180
Szőke MihaelPetišovci 201743601
Ternar RobertRenkovci Tuš Žalik3182
Tišma StefanBistrica4314
Tompa MarselNedelica43301
Toplak DamirGraničar0
Toplak ŠtefanGraničar43572
Topolovec AndrejŠD Kobilje 2131
Torhač PatrikPetišovci 201731211
Tot SimonZvezda Dolina4360
Toth MatijaZvezda Dolina4360
Tratnjek MiranRenkovci Tuš Žalik21801
Tratnjek TilenRenkovci Tuš Žalik2180
Tratnjek TomislavNafta veterani4167
Ulen SimonNafta veterani43461
Utroša AlenNedelica4360
Utroša DarioNafta veterani0
Varga BenjaminGraničar3982
Varga EdvardDobrovnik4288
Varga PeterČentiba4358
Varga Haridas LadislavČentiba39411
Verbančič AlešMalibu Kapca322312
Verbančič BoštjanMalibu Kapca21241
Vida SimonMalibu Kapca32181
Vidra EmilPetišovci 201721801
Vinko DavorinZvezda Dolina2180
Vinko SandroNafta veterani144
Vöröš BojanDobrovnik4360
Vučkič DenisDobrovnik269
Vučko PatrikŠD Kobilje 234
Vuk MarkoPanonija Gaberje43141
Zadravec KristjanNedelica4951
Zadravec PeterNafta veterani433611
Zadravec ŠtefanNedelica0
Žalik MatjažČentiba220
Žalik RokPanonija Gaberje4168
Zelko JanRenkovci Tuš Žalik32703
Zemljič TomažDobrovnik43322
Zver DarkoNafta veterani4360
Zver PeterBistrica43582
Zver TomažŠD Kobilje 4251
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov