MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

POMURSKA NOGOMETNA LIGA 19/20

13. krog - 10.11.19


Priimek in imeKlubGol11mAG
Žugelj AndrejPolana152
Fujs DamirGrad80
Bunderla GregorAluvar Gančani70
Tivadar DejanAluvar Gančani74
Bencik RokČarda Martjanci63
Bokan RokTromejnik Kuzma50
Županić DavidTurnišče50
Lutar ErikTurnišče50
Šuša VitoGoričanka50
Kociper SašoČrenšovci51
Goričanec AndrejHotiza52
Kerec JašaGrad40
Pavel GregorTurnišče40
Zrim LudvikTromejnik Kuzma40
Gregorec AljošaAluvar Gančani40
Karoli DenisŠD NK Križevci40
Horvat LudvikTurnišče40
Laci LukaŠD Bogojina40
Bushaj GjergjČarda Martjanci40
Lebar BlažTurnišče40
Botjak MitjaTromejnik Kuzma40
Pelcl DavorinŠD NK Križevci41
Kos UrošRakičan30
Sukič DenisTromejnik Kuzma30
Tigeli MatjažAluvar Gančani30
Vida MatejOlimpija Dolga vas30
Titan GoranTurnišče30
Špilak AlenAluvar Gančani30
Žalik RokPolana30
Andrejek SzabolcsTromejnik Kuzma30
Car LukaPolana30
Lukač JureRakičan30
Knap UrošGoričanka30
Jakšič MichaelPolana30
Kutoš DenisGoričanka30
Buček Huber NikolasGrad30
Recek SašoPolana31
Koren AleksanderTurnišče31
Šuša JanGoričanka31
Belna DejanGrad32
Godvajs RokRakičan32
Bokan GregorTromejnik Kuzma32
Hozjan UrošRadenska Slatina33
Novak SamoPolana20
Vrhovski AlenGrad20
Car KevinOlimpija Dolga vas20
Kepe TihomirOlimpija Dolga vas20
Govedič BlažRadenska Slatina20
Bači MichelOlimpija Dolga vas20
Vida JernejOlimpija Dolga vas20
Kocet JanŠD Bogojina20
Tibaut LeonHotiza20
Kustec MarioHotiza20
Kavaš ŽanRadenska Slatina20
Kolarič DenisRadenska Slatina20
Vöröš AljošaŠD NK Križevci20
Frčko DanijelGoričanka20
Lőrinc JanŠD Bogojina20
Benko NejcRakičan20
Sečko AljažRadenska Slatina20
Tkalec JernejČrenšovci20
Kavaš BenjaminČrenšovci20
Rogač MatejTromejnik Kuzma20
Vegi Kalamar AleksŠD NK Križevci20
Horvat ToniČarda Martjanci20
Bernjak NinoGrad20
Meszelics MarkoOlimpija Dolga vas22
Jerič PrimožAluvar Gančani10
Prelec TimŠD NK Križevci10
Gönc ErikOlimpija Dolga vas10
Genc TadejŠD Bogojina10
Ivanič TilenRadenska Slatina10
Gyecsek GergelyTromejnik Kuzma10
Gašpar SašoČarda Martjanci10
Kovač AljošaHotiza10
Zver ŽigaRadenska Slatina10
Potrbin SvitČarda Martjanci10
Stojko DenisHotiza10
Györköš BorisHotiza10
Boroš StašHotiza10
Černela NejcŠD Bogojina10
Vučko JureTurnišče10
Čurin DamirHotiza10
Meolic ŽigaRakičan10
Vogrinčič MatejŠD Bogojina10
Senčar MitjaRadenska Slatina10
Gjergjek DamjanTromejnik Kuzma10
Koren AlešTurnišče10
Vöröš PatrikHotiza10
Klujber PatrikPolana10
Hari TadejŠD NK Križevci10
Bagari MarkoRakičan10
Koudila MatjažHotiza10
Žnidarič LukaGrad10
Lorbek NinoČarda Martjanci10
Mulec MarcelRadenska Slatina10
Toplak BlažAluvar Gančani10
Lebar AlenRadenska Slatina10
Kranjec AlešGoričanka10
Virag LukaČrenšovci10
Magyar MihaelHotiza10
Fujs TomažŠD NK Križevci10
Kocuvan ŽanRadenska Slatina10
Bukvič JanGoričanka10
Andrejč GregaČarda Martjanci10
Potrč DenisRadenska Slatina11
Ošlaj UrošŠD Bogojina11
Lebar AljošaPolana11
Knaus MartinŠD NK Križevci10
Horvat RajkoŠD Bogojina00
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol