MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

POMURSKA NOGOMETNA LIGA 19/20

1. krog, 18.08.19


DatumUraTekma
18.08.1910.30Rakičan : Olimpija Dolga vas
18.08.1917.30ŠD Bogojina : Polana
18.08.1917.30ŠD NK Križevci : Goričanka
18.08.1917.30Grad : Tromejnik Kuzma
17.08.1917.30Radenska Slatina : Aluvar Gančani
18.08.1917.30Hotiza : Čarda Martjanci
18.08.1917.30Turnišče : Črenšovci
2. krog, 25.08.19


DatumUraTekma
25.08.1917.00Olimpija Dolga vas : Črenšovci
25.08.1917.00Čarda Martjanci : Turnišče
25.08.1917.00Aluvar Gančani : Hotiza
25.08.1917.00Tromejnik Kuzma : Radenska Slatina
25.08.1917.00Goričanka : Grad
25.08.1917.00Polana : ŠD NK Križevci
25.08.1910.30Rakičan : ŠD Bogojina
3. krog, 01.09.19


DatumUraTekma
01.09.1917.00ŠD Bogojina : Olimpija Dolga vas
01.09.1917.00ŠD NK Križevci : Rakičan
01.09.1917.00Grad : Polana
31.08.1917.00Radenska Slatina : Goričanka
01.09.1917.00Hotiza : Tromejnik Kuzma
01.09.1917.00Turnišče : Aluvar Gančani
31.08.1917.00Črenšovci : Čarda Martjanci
4. krog, 08.09.19


DatumUraTekma
08.09.1916.30Olimpija Dolga vas : Čarda Martjanci
08.09.1916.30Aluvar Gančani : Črenšovci
08.09.1916.30Tromejnik Kuzma : Turnišče
08.09.1916.30Goričanka : Hotiza
08.09.1916.30Polana : Radenska Slatina
08.09.1910.30Rakičan : Grad
08.09.1916.30ŠD Bogojina : ŠD NK Križevci
5. krog, 15.09.19


DatumUraTekma
15.09.1916.30ŠD NK Križevci : Olimpija Dolga vas
15.09.1916.30Grad : ŠD Bogojina
14.09.1916.30Radenska Slatina : Rakičan
15.09.1916.30Hotiza : Polana
15.09.1916.30Turnišče : Goričanka
14.09.1916.30Črenšovci : Tromejnik Kuzma
15.09.1916.30Čarda Martjanci : Aluvar Gančani
6. krog, 22.09.19


DatumUraTekma
22.09.1916.00Olimpija Dolga vas : Aluvar Gančani
22.09.1916.00Tromejnik Kuzma : Čarda Martjanci
22.09.1916.00Goričanka : Črenšovci
22.09.1916.00Polana : Turnišče
22.09.1910.30Rakičan : Hotiza
22.09.1916.00ŠD Bogojina : Radenska Slatina
22.09.1916.00ŠD NK Križevci : Grad
7. krog, 29.09.19


DatumUraTekma
29.09.1916.00Grad : Olimpija Dolga vas
28.09.1916.00Radenska Slatina : ŠD NK Križevci
29.09.1916.00Hotiza : ŠD Bogojina
29.09.1916.00Turnišče : Rakičan
28.09.1916.00Črenšovci : Polana
29.09.1916.00Čarda Martjanci : Goričanka
29.09.1916.00Aluvar Gančani : Tromejnik Kuzma
8. krog, 06.10.19


DatumUraTekma
06.10.1915.30Olimpija Dolga vas : Tromejnik Kuzma
06.10.1915.30Goričanka : Aluvar Gančani
06.10.1915.30Polana : Čarda Martjanci
06.10.1910.30Rakičan : Črenšovci
06.10.1915.30ŠD Bogojina : Turnišče
06.10.1915.30ŠD NK Križevci : Hotiza
06.10.1915.30Grad : Radenska Slatina
9. krog, 13.10.19


DatumUraTekma
12.10.1915.30Radenska Slatina : Olimpija Dolga vas
13.10.1915.30Hotiza : Grad
13.10.1915.30Turnišče : ŠD NK Križevci
12.10.1915.30Črenšovci : ŠD Bogojina
13.10.1915.30Čarda Martjanci : Rakičan
13.10.1915.30Aluvar Gančani : Polana
13.10.1915.30Tromejnik Kuzma : Goričanka
10. krog, 20.10.19


DatumUraTekma
20.10.1915.00Olimpija Dolga vas : Goričanka
20.10.1915.00Polana : Tromejnik Kuzma
20.10.1910.30Rakičan : Aluvar Gančani
20.10.1915.00ŠD Bogojina : Čarda Martjanci
20.10.1915.00ŠD NK Križevci : Črenšovci
20.10.1915.00Grad : Turnišče
19.10.1915.00Radenska Slatina : Hotiza
11. krog, 27.10.19


DatumUraTekma
27.10.1914.00Hotiza : Olimpija Dolga vas
27.10.1914.00Turnišče : Radenska Slatina
26.10.1915.00Črenšovci : Grad
27.10.1914.00Čarda Martjanci : ŠD NK Križevci
27.10.1914.00Aluvar Gančani : ŠD Bogojina
27.10.1914.00Tromejnik Kuzma : Rakičan
27.10.1914.00Goričanka : Polana
12. krog, 03.11.19


DatumUraTekma
03.11.1914.00Olimpija Dolga vas : Polana
03.11.1910.30Rakičan : Goričanka
03.11.1914.00ŠD Bogojina : Tromejnik Kuzma
03.11.1914.00ŠD NK Križevci : Aluvar Gančani
03.11.1914.00Grad : Čarda Martjanci
02.11.1914.00Radenska Slatina : Črenšovci
03.11.1914.00Hotiza : Turnišče
13. krog, 10.11.19


DatumUraTekma
10.11.1914.00Turnišče : Olimpija Dolga vas
09.11.1914.00Črenšovci : Hotiza
10.11.1914.00Čarda Martjanci : Radenska Slatina
10.11.1914.00Aluvar Gančani : Grad
10.11.1914.00Tromejnik Kuzma : ŠD NK Križevci
10.11.1914.00Goričanka : ŠD Bogojina
10.11.1914.00Polana : Rakičan
14. krog, 17.11.19


DatumUraTekma
17.11.1914.00Olimpija Dolga vas : Rakičan
17.11.1914.00Polana : ŠD Bogojina
17.11.1914.00Goričanka : ŠD NK Križevci
17.11.1914.00Tromejnik Kuzma : Grad
17.11.1914.00Aluvar Gančani : Radenska Slatina
17.11.1914.00Čarda Martjanci : Hotiza
16.11.1914.00Črenšovci : Turnišče
15. krog,


DatumUraTekma
Črenšovci : Olimpija Dolga vas
Turnišče : Čarda Martjanci
Hotiza : Aluvar Gančani
Radenska Slatina : Tromejnik Kuzma
Grad : Goričanka
ŠD NK Križevci : Polana
ŠD Bogojina : Rakičan
16. krog,


DatumUraTekma
Olimpija Dolga vas : ŠD Bogojina
Rakičan : ŠD NK Križevci
Polana : Grad
Goričanka : Radenska Slatina
Tromejnik Kuzma : Hotiza
Aluvar Gančani : Turnišče
Čarda Martjanci : Črenšovci
17. krog,


DatumUraTekma
Čarda Martjanci : Olimpija Dolga vas
Črenšovci : Aluvar Gančani
Turnišče : Tromejnik Kuzma
Hotiza : Goričanka
Radenska Slatina : Polana
Grad : Rakičan
ŠD NK Križevci : ŠD Bogojina
18. krog,


DatumUraTekma
Olimpija Dolga vas : ŠD NK Križevci
ŠD Bogojina : Grad
Rakičan : Radenska Slatina
Polana : Hotiza
Goričanka : Turnišče
Tromejnik Kuzma : Črenšovci
Aluvar Gančani : Čarda Martjanci
19. krog,


DatumUraTekma
Aluvar Gančani : Olimpija Dolga vas
Čarda Martjanci : Tromejnik Kuzma
Črenšovci : Goričanka
Turnišče : Polana
Hotiza : Rakičan
Radenska Slatina : ŠD Bogojina
Grad : ŠD NK Križevci
20. krog,


DatumUraTekma
Olimpija Dolga vas : Grad
ŠD NK Križevci : Radenska Slatina
ŠD Bogojina : Hotiza
Rakičan : Turnišče
Polana : Črenšovci
Goričanka : Čarda Martjanci
Tromejnik Kuzma : Aluvar Gančani
21. krog,


DatumUraTekma
Tromejnik Kuzma : Olimpija Dolga vas
Aluvar Gančani : Goričanka
Čarda Martjanci : Polana
Črenšovci : Rakičan
Turnišče : ŠD Bogojina
Hotiza : ŠD NK Križevci
Radenska Slatina : Grad
22. krog,


DatumUraTekma
Olimpija Dolga vas : Radenska Slatina
Grad : Hotiza
ŠD NK Križevci : Turnišče
ŠD Bogojina : Črenšovci
Rakičan : Čarda Martjanci
Polana : Aluvar Gančani
Goričanka : Tromejnik Kuzma
23. krog,


DatumUraTekma
Goričanka : Olimpija Dolga vas
Tromejnik Kuzma : Polana
Aluvar Gančani : Rakičan
Čarda Martjanci : ŠD Bogojina
Črenšovci : ŠD NK Križevci
Turnišče : Grad
Hotiza : Radenska Slatina
24. krog,


DatumUraTekma
Olimpija Dolga vas : Hotiza
Radenska Slatina : Turnišče
Grad : Črenšovci
ŠD NK Križevci : Čarda Martjanci
ŠD Bogojina : Aluvar Gančani
Rakičan : Tromejnik Kuzma
Polana : Goričanka
25. krog,


DatumUraTekma
Polana : Olimpija Dolga vas
Goričanka : Rakičan
Tromejnik Kuzma : ŠD Bogojina
Aluvar Gančani : ŠD NK Križevci
Čarda Martjanci : Grad
Črenšovci : Radenska Slatina
Turnišče : Hotiza
26. krog,


DatumUraTekma
Olimpija Dolga vas : Turnišče
Hotiza : Črenšovci
Radenska Slatina : Čarda Martjanci
Grad : Aluvar Gančani
ŠD NK Križevci : Tromejnik Kuzma
ŠD Bogojina : Goričanka
Rakičan : Polana