MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

POMURSKA NOGOMETNA LIGA 19/20

1. krog, 18.08.19


DatumUraTekma
18.08.1910.30Rakičan : Olimpija Dolga vas
18.08.1917.30ŠD Bogojina : Polana
18.08.1917.30Mlinopek Križevci : Goričanka
18.08.1917.30Grad : Tromejnik Kuzma
04.09.1917.00Radenska Slatina : Aluvar Gančani
18.08.1917.30Hotiza : Čarda Martjanci
17.08.1916.00Turnišče : Črenšovci
2. krog, 25.08.19


DatumUraTekma
25.08.1917.00Olimpija Dolga vas : Črenšovci
25.08.1917.00Čarda Martjanci : Turnišče
25.08.1917.00Aluvar Gančani : Hotiza
25.08.1917.00Tromejnik Kuzma : Radenska Slatina
25.08.1917.00Goričanka : Grad
25.08.1917.00Polana : Mlinopek Križevci
25.08.1910.30Rakičan : ŠD Bogojina
3. krog, 01.09.19


DatumUraTekma
01.09.1917.00ŠD Bogojina : Olimpija Dolga vas
01.09.1917.00Mlinopek Križevci : Rakičan
01.09.1917.00Grad : Polana
30.08.1917.00Radenska Slatina : Goričanka
01.09.1917.00Hotiza : Tromejnik Kuzma
01.09.1917.00Turnišče : Aluvar Gančani
31.08.1917.00Črenšovci : Čarda Martjanci
4. krog, 08.09.19


DatumUraTekma
08.09.1916.30Olimpija Dolga vas : Čarda Martjanci
08.09.1916.30Aluvar Gančani : Črenšovci
08.09.1916.30Tromejnik Kuzma : Turnišče
08.09.1916.30Goričanka : Hotiza
08.09.1916.30Polana : Radenska Slatina
08.09.1910.30Rakičan : Grad
08.09.1914.00ŠD Bogojina : Mlinopek Križevci
5. krog, 15.09.19


DatumUraTekma
15.09.1916.30Mlinopek Križevci : Olimpija Dolga vas
15.09.1916.30Grad : ŠD Bogojina
14.09.1916.30Radenska Slatina : Rakičan
15.09.1916.30Hotiza : Polana
15.09.1916.30Turnišče : Goričanka
14.09.1916.30Črenšovci : Tromejnik Kuzma
15.09.1916.30Čarda Martjanci : Aluvar Gančani
6. krog, 22.09.19


DatumUraTekma
22.09.1916.00Olimpija Dolga vas : Aluvar Gančani
22.09.1916.00Tromejnik Kuzma : Čarda Martjanci
22.09.1916.00Goričanka : Črenšovci
22.09.1916.00Polana : Turnišče
22.09.1910.30Rakičan : Hotiza
22.09.1916.00ŠD Bogojina : Radenska Slatina
22.09.1916.00Mlinopek Križevci : Grad
7. krog, 29.09.19


DatumUraTekma
29.09.1916.00Grad : Olimpija Dolga vas
28.09.1916.00Radenska Slatina : Mlinopek Križevci
29.09.1916.00Hotiza : ŠD Bogojina
29.09.1916.00Turnišče : Rakičan
28.09.1916.00Črenšovci : Polana
29.09.1916.00Čarda Martjanci : Goričanka
29.09.1916.00Aluvar Gančani : Tromejnik Kuzma
8. krog, 06.10.19


DatumUraTekma
06.10.1915.30Olimpija Dolga vas : Tromejnik Kuzma
06.10.1915.30Goričanka : Aluvar Gančani
06.10.1915.30Polana : Čarda Martjanci
06.10.1910.30Rakičan : Črenšovci
06.10.1915.30ŠD Bogojina : Turnišče
06.10.1915.30Mlinopek Križevci : Hotiza
06.10.1915.30Grad : Radenska Slatina
9. krog, 13.10.19


DatumUraTekma
12.10.1915.30Radenska Slatina : Olimpija Dolga vas
13.10.1915.30Hotiza : Grad
13.10.1915.30Turnišče : Mlinopek Križevci
12.10.1915.30Črenšovci : ŠD Bogojina
13.10.1915.30Čarda Martjanci : Rakičan
13.10.1915.30Aluvar Gančani : Polana
13.10.1915.30Tromejnik Kuzma : Goričanka
10. krog, 20.10.19


DatumUraTekma
20.10.1915.00Olimpija Dolga vas : Goričanka
20.10.1915.00Polana : Tromejnik Kuzma
20.10.1910.30Rakičan : Aluvar Gančani
20.10.1915.00ŠD Bogojina : Čarda Martjanci
20.10.1915.00Mlinopek Križevci : Črenšovci
20.10.1915.00Grad : Turnišče
19.10.1915.00Radenska Slatina : Hotiza
11. krog, 27.10.19


DatumUraTekma
27.10.1914.00Hotiza : Olimpija Dolga vas
26.10.1915.00Turnišče : Radenska Slatina
26.10.1915.00Črenšovci : Grad
27.10.1914.00Čarda Martjanci : Mlinopek Križevci
27.10.1914.00Aluvar Gančani : ŠD Bogojina
27.10.1914.00Tromejnik Kuzma : Rakičan
27.10.1914.00Goričanka : Polana
12. krog, 03.11.19


DatumUraTekma
03.11.1914.00Olimpija Dolga vas : Polana
03.11.1910.30Rakičan : Goričanka
03.11.1914.00ŠD Bogojina : Tromejnik Kuzma
03.11.1914.00Mlinopek Križevci : Aluvar Gančani
03.11.1914.00Grad : Čarda Martjanci
02.11.1914.00Radenska Slatina : Črenšovci
02.11.1914.00Hotiza : Turnišče
13. krog, 10.11.19


DatumUraTekma
10.11.1914.00Turnišče : Olimpija Dolga vas
09.11.1914.00Črenšovci : Hotiza
10.11.1914.00Čarda Martjanci : Radenska Slatina
10.11.1914.00Aluvar Gančani : Grad
10.11.1914.00Tromejnik Kuzma : Mlinopek Križevci
10.11.1914.00Goričanka : ŠD Bogojina
10.11.1914.00Polana : Rakičan
14. krog, 15.03.20


DatumUraTekma
15.03.20Olimpija Dolga vas : Rakičan
15.03.20Polana : ŠD Bogojina
15.03.20Goričanka : Mlinopek Križevci
15.03.20Tromejnik Kuzma : Grad
15.03.20Aluvar Gančani : Radenska Slatina
15.03.20Čarda Martjanci : Hotiza
14.03.20Črenšovci : Turnišče
15. krog, 22.03.20


DatumUraTekma
22.03.20Črenšovci : Olimpija Dolga vas
22.03.20Turnišče : Čarda Martjanci
22.03.20Hotiza : Aluvar Gančani
22.03.20Radenska Slatina : Tromejnik Kuzma
22.03.20Grad : Goričanka
22.03.20Mlinopek Križevci : Polana
22.03.20ŠD Bogojina : Rakičan
16. krog, 29.03.20


DatumUraTekma
29.03.20Olimpija Dolga vas : ŠD Bogojina
29.03.20Rakičan : Mlinopek Križevci
29.03.20Polana : Grad
29.03.20Goričanka : Radenska Slatina
29.03.20Tromejnik Kuzma : Hotiza
29.03.20Aluvar Gančani : Turnišče
29.03.20Čarda Martjanci : Črenšovci
17. krog, 05.04.20


DatumUraTekma
05.04.20Čarda Martjanci : Olimpija Dolga vas
05.04.20Črenšovci : Aluvar Gančani
05.04.20Turnišče : Tromejnik Kuzma
05.04.20Hotiza : Goričanka
05.04.20Radenska Slatina : Polana
05.04.20Grad : Rakičan
05.04.20Mlinopek Križevci : ŠD Bogojina
18. krog, 11.04.20


DatumUraTekma
11.04.20Olimpija Dolga vas : Mlinopek Križevci
11.04.20ŠD Bogojina : Grad
11.04.20Rakičan : Radenska Slatina
11.04.20Polana : Hotiza
11.04.20Goričanka : Turnišče
11.04.20Tromejnik Kuzma : Črenšovci
11.04.20Aluvar Gančani : Čarda Martjanci
19. krog, 19.04.20


DatumUraTekma
19.04.20Aluvar Gančani : Olimpija Dolga vas
19.04.20Čarda Martjanci : Tromejnik Kuzma
19.04.20Črenšovci : Goričanka
19.04.20Turnišče : Polana
19.04.20Hotiza : Rakičan
19.04.20Radenska Slatina : ŠD Bogojina
19.04.20Grad : Mlinopek Križevci
20. krog, 26.04.20


DatumUraTekma
26.04.20Olimpija Dolga vas : Grad
26.04.20Mlinopek Križevci : Radenska Slatina
26.04.20ŠD Bogojina : Hotiza
26.04.20Rakičan : Turnišče
26.04.20Polana : Črenšovci
26.04.20Goričanka : Čarda Martjanci
26.04.20Tromejnik Kuzma : Aluvar Gančani
21. krog, 03.05.20


DatumUraTekma
03.05.20Tromejnik Kuzma : Olimpija Dolga vas
03.05.20Aluvar Gančani : Goričanka
03.05.20Čarda Martjanci : Polana
03.05.20Črenšovci : Rakičan
03.05.20Turnišče : ŠD Bogojina
03.05.20Hotiza : Mlinopek Križevci
03.05.20Radenska Slatina : Grad
22. krog, 10.05.20


DatumUraTekma
10.05.20Olimpija Dolga vas : Radenska Slatina
10.05.20Grad : Hotiza
10.05.20Mlinopek Križevci : Turnišče
10.05.20ŠD Bogojina : Črenšovci
10.05.20Rakičan : Čarda Martjanci
10.05.20Polana : Aluvar Gančani
10.05.20Goričanka : Tromejnik Kuzma
23. krog, 17.05.20


DatumUraTekma
17.05.20Goričanka : Olimpija Dolga vas
17.05.20Tromejnik Kuzma : Polana
17.05.20Aluvar Gančani : Rakičan
17.05.20Čarda Martjanci : ŠD Bogojina
17.05.20Črenšovci : Mlinopek Križevci
17.05.20Turnišče : Grad
17.05.20Hotiza : Radenska Slatina
24. krog, 24.05.20


DatumUraTekma
24.05.20Olimpija Dolga vas : Hotiza
24.05.20Radenska Slatina : Turnišče
24.05.20Grad : Črenšovci
24.05.20Mlinopek Križevci : Čarda Martjanci
24.05.20ŠD Bogojina : Aluvar Gančani
24.05.20Rakičan : Tromejnik Kuzma
24.05.20Polana : Goričanka
25. krog, 31.05.20


DatumUraTekma
31.05.20Polana : Olimpija Dolga vas
31.05.20Goričanka : Rakičan
31.05.20Tromejnik Kuzma : ŠD Bogojina
31.05.20Aluvar Gančani : Mlinopek Križevci
31.05.20Čarda Martjanci : Grad
31.05.20Črenšovci : Radenska Slatina
31.05.20Turnišče : Hotiza
26. krog, 07.06.20


DatumUraTekma
07.06.20Olimpija Dolga vas : Turnišče
07.06.20Hotiza : Črenšovci
07.06.20Radenska Slatina : Čarda Martjanci
07.06.20Grad : Aluvar Gančani
07.06.20Mlinopek Križevci : Tromejnik Kuzma
07.06.20ŠD Bogojina : Goričanka
07.06.20Rakičan : Polana