MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

POMURSKA NOGOMETNA LIGA 19/20

13. krog - 10.11.19


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Ajlec NejcRadenska Slatina1087621
Andrejč GregaČarda Martjanci13116813
Andrejek SzabolcsTromejnik Kuzma13100832
Avsec ValentinRadenska Slatina117
Bači MichelOlimpija Dolga vas12103622
Bagari MarkoRakičan13111711
Bagari UrošRakičan5421
Bagari UrošTromejnik Kuzma11157
Bedek TomažAluvar Gančani95761
Bedič TinoTromejnik Kuzma128421
Bela TadejOlimpija Dolga vas96021
Belna DejanGrad1065532
Bencik RokČarda Martjanci1399462
Benko NejcRakičan1078224
Berden JernejŠD Bogojina296
Berden MihaelČrenšovci191
Bernjak NinoGrad1311002
Bokan BlažTromejnik Kuzma136342
Bokan GregorTromejnik Kuzma13116734
Bokan RokTromejnik Kuzma1293751
Boroš StašHotiza83901
Boshovski DavidČarda Martjanci0
Botjak MitjaTromejnik Kuzma13112343
Buček Huber NikolasGrad126763
Budja MartinRadenska Slatina64623
Bukovec RobertOlimpija Dolga vas1311701
Bukvič JanGoričanka1279914
Bunderla GregorAluvar Gančani1310557
Bushaj GjergjČarda Martjanci1286742
Car BalázsOlimpija Dolga vas1294811
Car KevinOlimpija Dolga vas13114922
Car LukaPolana13114332
Čarni TomažRakičan71821
Celec SašaGrad1192621
Cener MarselGoričanka52313
Černela DavidŠD Bogojina7535
Černela NejcŠD Bogojina1198211
Cigan IgnacHotiza125063
Cigan NinoČrenšovci117462
Cipot AljošaČarda Martjanci32701
Cipot TadejGrad1210421
Čolig AljažGoričanka26
Copot DavidČrenšovci119505
Cör SebastjanŠD Bogojina114142
Čuka GoranOlimpija Dolga vas72712
Čurin DamirHotiza327011
Donko MitjaOlimpija Dolga vas22
Drevenšek MitjaŠD Bogojina139241
Dugonjić DenisAluvar Gančani1269971
Duh MatejGoričanka106694
Farkaš TilenHotiza727211
Farkaš Tim ChristopherOlimpija Dolga vas0
Fartelj AndrejŠD NK Križevci11990
Fašalek PeterTromejnik Kuzma129222
Fehér RichárdOlimpija Dolga vas93121
Felkar DamjanGoričanka1311063
Felkar DominikGoričanka1310393
Ferko AljažGrad0
Fišer MatejRadenska Slatina13998
Frčko DanijelGoričanka11757231
Ftičar AntonHotiza1090031
Fujs DamirGrad1078982
Fujs TomažŠD NK Križevci51381
Gal AronOlimpija Dolga vas0
Gašpar SašoČarda Martjanci1283713
Gašperšič AlenGrad118733
Genc TadejŠD Bogojina103291
Gerencsér DezsőOlimpija Dolga vas129964
Gerendaj SašoRakičan0
Gjergjek DamjanTromejnik Kuzma1090012
Gjergjek GoranTromejnik Kuzma631
Godvajs RokRakičan13115731
Gomboc NinoTromejnik Kuzma0
Gönc ErikOlimpija Dolga vas1084314
Goričanec AndrejHotiza13116651
Goričanec GoranAluvar Gančani295
Govedič BlažRadenska Slatina1289722
Graj LukaČrenšovci12916
Gregor JureRakičan1311702
Gregorec AljošaAluvar Gančani1390241
Gregorec TomažŠD Bogojina1310602
Gyecsek GergelyTromejnik Kuzma1261514
Györköš BorisHotiza815011
Halas LeonČrenšovci468
Hari SimonŠD NK Križevci118923
Hari TadejŠD NK Križevci12107114
Hartman MihaelČarda Martjanci930441
Horvat AleksanderTurnišče128731
Horvat AnellČrenšovci10432
Horvat DenisPolana139711
Horvat DenisHotiza1210803
Horvat JanPolana0
Horvat LudvikTurnišče1368741
Horvat MihaelAluvar Gančani119903
Horvat RajkoŠD Bogojina125673
Horvat ToniČarda Martjanci1258522
Horvat Kapun TeoPolana127061
Hozjan GašperČrenšovci108564
Hozjan TadejČrenšovci1052311
Hozjan UrošRadenska Slatina13117031
Ivanič LukaŠD Bogojina85772
Ivanič MihaelŠD Bogojina31881
Ivanič TilenRadenska Slatina102481
Jakšič MichaelPolana13115833
Jančar ŽigaRadenska Slatina5911
Janič MatejGoričanka11573
Janža JernejTromejnik Kuzma10805
Jerebic AleksanderTurnišče121053
Jerič PrimožAluvar Gančani1324611
Kalman AlenŠD NK Križevci538
Kamenica BenjaminTromejnik Kuzma168
Karas MihaelRakičan128
Kardoš MaksČarda Martjanci1179251
Karoli DenisŠD NK Križevci13110741
Karoli MarkoTurnišče1311701
Kavaš BenjaminČrenšovci1291521
Kavaš DenisRadenska Slatina1210172
Kavaš ŽanRadenska Slatina975522
Kelenc DavidČarda Martjanci114803
Kelenc SilvoTurnišče0
Kepe AljošaOlimpija Dolga vas524
Kepe DavidOlimpija Dolga vas139953
Kepe KristianOlimpija Dolga vas1210473
Kepe TihomirOlimpija Dolga vas13112621
Kerec AlenŠD NK Križevci111691
Kerec JašaGrad13110441
Kiralj EtjanOlimpija Dolga vas582
Kirić StjepanPolana82641
Kisilak NikoAluvar Gančani124612
Klemenčič DamjanRakičan1311641
Klujber PatrikPolana13115713
Knap UrošGoričanka12103032
Knaus MartinŠD NK Križevci1210801
Kocet BojanŠD Bogojina0
Kocet JanŠD Bogojina107672
Kociper SašoČrenšovci129885
Kocuvan ŽanRadenska Slatina969014
Kolarič DenisRadenska Slatina1171322
Kolmanko MitjaGrad11631
Koren AleksanderTurnišče119903
Koren AlešTurnišče847912
Korpič MartinČarda Martjanci1311703
Korpič MišelRakičan32701
Kos RokČarda Martjanci118
Kos UrošRakičan1284532
Kosi MitjaRakičan108193
Kotnjek DomenPolana0
Kotnjek GregaPolana294
Koudila MatjažHotiza1059515
Kovač AljošaHotiza1170714
Kozar DenisOlimpija Dolga vas120
Koznicov BlažPolana1310031
Kramberger JanŠD NK Križevci211
Kranjec AlešGoričanka958412
Kuhar MetodGrad14
Kustec MarioHotiza1286123
Kutoš DenisGoričanka137793
Laci LukaŠD Bogojina966442
Lainšček JanŠD Bogojina0
Lanjšček MaticGrad0
Lazar DraženTurnišče116341
Lebar AlenRadenska Slatina417011
Lebar AljošaPolana536111
Lebar BlažTurnišče1281643
Legenič MarkoČarda Martjanci73902
Litrop TimČarda Martjanci1210804
Lorbek NinoČarda Martjanci4631
Lőrinc JanŠD Bogojina1198921
Lukač JureRakičan1299132
Lutar DenisTurnišče0
Lutar ErikTurnišče13108151
Magyar MihaelHotiza1181512
Makovec MaticGoričanka116012
Malačič RokČarda Martjanci83801
Marič TadejGrad3381
Marič TomoGrad101361
Mencigar DenisGoričanka6651
Meolic ŽigaRakičan13114912
Mešič MarselGrad23
Meszelics MarkoOlimpija Dolga vas1277921
Milkov Atanas YankovRakičan9710
Mulec MarcelRadenska Slatina113421
Müller MarselGoričanka129413
Nemec MatejTurnišče12970
Nemec NejcŠD Bogojina0
Novak GregaOlimpija Dolga vas160
Novak SamoPolana13107423
Ošlaj BlažČarda Martjanci139531
Ošlaj NinoČarda Martjanci72841
Ošlaj UrošŠD Bogojina13117012
Ošlaj ŽigaŠD Bogojina337
Pavel GregorTurnišče12101441
Pelcar DenisGrad2127
Pelcl DavorinŠD NK Križevci12103644
Perdigal MihaAluvar Gančani0
Perkič UrošŠD Bogojina295
Podlesek DejanRadenska Slatina63111
Pojbič AlenŠD NK Križevci113202
Poredoš MihaRakičan8382
Poredoš MitjaČarda Martjanci8677
Potočnik AljažŠD NK Križevci118824
Potočnik RokGrad119904
Potočnik ŽanGrad0
Potrbin SvitČarda Martjanci3551
Potrč DenisRadenska Slatina121007131
Prelec TimŠD NK Križevci116881
Prša DarkoPolana121076
Rac DavidŠD Bogojina3118
Rajnar BlažRakičan12844
Rajsar JanGoričanka0
Rautar LeonŠD NK Križevci0
Recek SašoPolana1294534
Režonja LeonTurnišče4411
Ritlop AlešHotiza2100
Ritlop MarkoTurnišče0
Rocner DejanŠD NK Križevci0
Rocner GoranŠD NK Križevci8712
Rogač MatejTromejnik Kuzma13113822
Rogač MitjaAluvar Gančani97934
Roškar JašaRadenska Slatina259
Ružič KlemenAluvar Gančani524
Sabotin MarselPolana11
Sarjaš DavidHotiza1311702
Sečko AljažRadenska Slatina124792
Senčar MitjaRadenska Slatina9511131
Šernek AleksČrenšovci0
Seršen PrimožGrad137651
Šimonka VitoHotiza1210802
Šiško DaniloPolana641611
Škaper RenatoŠD NK Križevci12890
Slekovec PrimožRadenska Slatina12389
Šlihthuber BoštjanŠD NK Križevci48111
Šlihthuber MihaelŠD NK Križevci52072
Smodiš JanAluvar Gančani64102
Sočič AleksanderČarda Martjanci104281
Solar AlenGoričanka4130
Soós AttilaTromejnik Kuzma121052
Špiclin NikolaiPolana0
Špilak AlenAluvar Gančani13109434
Špilak ŽanAluvar Gančani1311343
Štaman AmadejPolana976
Štefanec DenisRadenska Slatina211
Šteiner RokRadenska Slatina96453
Stojanovič PatricijGoričanka137602
Stojko DenisHotiza12108012
Stošić NemanjaGrad1311701
Strajnšak SimonRadenska Slatina0
Sukič DenisTromejnik Kuzma847332
Sukič SimonGrad4164
Šumak JurijTurnišče420
Šuša JanGoričanka855032
Šuša VitoGoričanka12108053
Temlin SandiGoričanka1311641
Ternar NikTurnišče11373
Tibaut LeonHotiza1256924
Tigeli MatjažAluvar Gančani1351833
Titan GoranTurnišče119253
Titan TadejČarda Martjanci10306
Tivadar AlenČrenšovci118201
Tivadar DejanAluvar Gančani1373772
Tivadar PatrikRakičan12766
Tkalec JernejČrenšovci1283421
Tkaučič TadejŠD Bogojina131170
Tompa RokČrenšovci846811
Toplak BlažAluvar Gančani1276011
Tušak AljažAluvar Gančani129703
Vegi Kalamar AleksŠD NK Križevci12108021
Vegi Kalamar AlenŠD NK Križevci53142
Vida JernejOlimpija Dolga vas816322
Vida MatejOlimpija Dolga vas13117033
Virag LukaČrenšovci13117011
Vogrinčič MatejŠD Bogojina13117013
Vogrinec ReneŠD Bogojina3193
Vohar FilipRakičan336
Vöröš AljošaŠD NK Križevci13116923
Vöröš DenisČrenšovci131170
Vöröš MatjažTromejnik Kuzma1157421
Vöröš PatrikHotiza13117012
Vöröš TomažČarda Martjanci190
Votek RobertŠD Bogojina6130
Vouri BorutRakičan11
Vrečič LukaRakičan336
Vrhovski AlenGrad125542
Vučko JureTurnišče13112313
Vugrinec ReneŠD Bogojina86951
Vuk RobertČrenšovci11323
Zadravec GašperPolana718
Žalik RokPolana1293231
Zeljković NemanjaČrenšovci12102151
Žerdin TimotejČrenšovci13569
Žganjar GoranČarda Martjanci106521
Žižek RomanHotiza0
Žižek TomažAluvar Gančani51691
Žnidarič LukaGrad12107715
Zorko MarselAluvar Gančani131170
Zrim LudvikTromejnik Kuzma124264
Žugelj AndrejPolana131166151
Žugelj PatrikPolana10242
Županić DavidTurnišče54245
Zver TadejTurnišče11184
Zver ŽigaRadenska Slatina139351
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov