MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA VZHOD 20/21

11. krog - 23.05.21


Priimek in imeKlubGol11mAG
Radovič NikiKrško121
Romih AlenJarenina110
Zupan JureKrško81
Gabrovec Jan PatrikMB Tabor70
Marcen AdamRudar Velenje72
Avdić ElmirRudar Velenje60
Drobne MajŠampion60
Mihalič Rader ValMiklavž60
Škraban AmadejNafta 190340
Ozbetič ŽigaVipoll Veržej40
Vertačnik AlenVipoll Veržej40
Verlak AljažONŠ Hajdina40
Schöndorfer LukaNŠ Dravograd40
Jančič NikŠampion40
Grandošek ŽanMB Tabor41
Jagodič TimotejŠampion41
Donša MaticVipoll Veržej42
Jurič JanMB Tabor30
Abbas TarikRudar Velenje30
Čuček Bezjak MarkoJarenina30
Hempt LukasŠampion30
Marinič DomenVipoll Veržej30
Čurič LukaKrško30
Sakelšek PatrikMB Tabor30
Ivančić NoaKrško30
Šljivar MirzaRudar Velenje30
Markoli LovroJarenina30
Obreza TaiŠampion30
Omerović AlenŠmartno 192831
Ropoša MarckNafta 190320
Žalik AljažVipoll Veržej20
Zamuda NikoNafta 190320
Kranjčič GalKrško20
Bračun UrbanKrško20
Previšić AljažNŠ Dravograd20
Podvršnik GašperKety Emmi Bistrica20
Turinek LovroRudar Velenje20
Kovše GalNŠ Dravograd20
Škerget ReneJarenina20
Cesar RokONŠ Hajdina20
Halimi HamitKrško20
Operčkal LukaŠampion20
Videčnik UrhŠampion21
Regvar TimonKrško10
Hasanagić MaticMB Tabor10
Košat JonJarenina10
Gosnik MaticMiklavž10
Pirečnik Rok JožeRudar Velenje10
Koren MaticMiklavž10
Jenšac LanKety Emmi Bistrica10
Sretenovič AlenVipoll Veržej10
Sulejmanović LejlRudar Velenje10
Šodić UrošRudar Velenje10
Recek GašperNafta 190310
Vršič AnejMB Tabor10
Čeh KristjanMiklavž10
Stojkovič MarkoKety Emmi Bistrica10
Lampret JanNŠ Dravograd10
Rizmal AnejNŠ Dravograd10
Kmetič LanJarenina10
Glogovec ErikNafta 190310
Vugrinec VitoNafta 190310
Kamničar LeonKety Emmi Bistrica10
Štante TjašŠampion10
Perc PatrikŠampion10
Zorec LukaJarenina10
Strniša ŽigaMB Tabor10
Kosi LukaMB Tabor10
Kovács ErikNafta 190310
Smodič VitoMiklavž10
Škrobar MatejŠmartno 192810
Lončar ŽakŠampion10
Šiljeg LeonŠampion10
Mijošek TinoŠmartno 192810
Zbašnik JakobKrško10
Pudgar AnejŠmartno 192810
Kolar JanŠampion10
Siočić Aid DenajŠmartno 192810
Kolerič Jelen LeanderJarenina10
Benedejčič MatevžŠampion10
Bulajić LeonŠmartno 192810
Doplihar LiamJarenina10
Plazl EnejŠmartno 192810
Jelen JašaRudar Velenje10
Petek MarcelVipoll Veržej10
Skrbinšek ValentinJarenina10
Črček AljažVipoll Veržej10
Hanžel ŽanONŠ Hajdina10
Veselaj AlbinKety Emmi Bistrica10
Kompan JakobMB Tabor11
Kadrić AjdinRudar Velenje11
Trbežnik AmadejŠmartno 192811
Cugmas GašperKety Emmi Bistrica11
Lukač AljažNafta 190300
Rep BenjaminONŠ Hajdina00
Senekovič JanJarenina00
Vidmar Tjan MarkoNŠ Dravograd00
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol