MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA VZHOD 20/21

1. krog, 30.08.20


DatumUraTekma
30.08.2015.00NŠ Dravograd : Jarenina
30.08.2015.00Vipoll Veržej : Šmartno 1928
29.08.2011.00Nafta 1903 : Šampion
29.08.2015.00Miklavž : MB Tabor
30.08.2015.00Kety emmi Bistrica : Krško
29.08.2011.00ONŠ Hajdina : Rudar Velenje
2. krog, 06.09.20


DatumUraTekma
06.09.2014.30Jarenina : Rudar Velenje
06.09.2014.30Krško : ONŠ Hajdina
06.09.2014.30MB Tabor : Kety emmi Bistrica
06.09.2014.30Šampion : Miklavž
06.09.2014.30Šmartno 1928 : Nafta 1903
06.09.2014.30NŠ Dravograd : Vipoll Veržej
3. krog, 13.09.20


DatumUraTekma
13.09.2014.30Vipoll Veržej : Jarenina
13.09.2014.30Nafta 1903 : NŠ Dravograd
13.09.2014.30Miklavž : Šmartno 1928
13.09.2014.30Kety emmi Bistrica : Šampion
13.09.2014.30ONŠ Hajdina : MB Tabor
13.09.2014.30Rudar Velenje : Krško
4. krog, 20.09.20


DatumUraTekma
20.09.2014.00Jarenina : Krško
20.09.2014.00MB Tabor : Rudar Velenje
20.09.2014.00Šampion : ONŠ Hajdina
20.09.2014.00Šmartno 1928 : Kety emmi Bistrica
20.09.2014.00NŠ Dravograd : Miklavž
20.09.2014.00Vipoll Veržej : Nafta 1903
5. krog, 27.09.20


DatumUraTekma
27.09.2014.00Nafta 1903 : Jarenina
27.09.2014.00Miklavž : Vipoll Veržej
27.09.2014.00Kety emmi Bistrica : NŠ Dravograd
27.09.2014.00ONŠ Hajdina : Šmartno 1928
27.09.2014.00Rudar Velenje : Šampion
27.09.2014.00Krško : MB Tabor
6. krog, 04.10.20


DatumUraTekma
04.10.2013.30Jarenina : MB Tabor
04.10.2013.30Šampion : Krško
04.10.2013.30Šmartno 1928 : Rudar Velenje
04.10.2013.30NŠ Dravograd : ONŠ Hajdina
04.10.2013.30Vipoll Veržej : Kety emmi Bistrica
04.10.2013.30Nafta 1903 : Miklavž
7. krog, 11.10.20


DatumUraTekma
11.10.2013.30Miklavž : Jarenina
11.10.2013.30Kety emmi Bistrica : Nafta 1903
11.10.2013.30ONŠ Hajdina : Vipoll Veržej
11.10.2013.30Rudar Velenje : NŠ Dravograd
11.10.2013.30Krško : Šmartno 1928
11.10.2013.30MB Tabor : Šampion
8. krog, 18.10.20


DatumUraTekma
18.10.2013.00Jarenina : Šampion
18.10.2013.00Šmartno 1928 : MB Tabor
18.10.2013.00NŠ Dravograd : Krško
18.10.2013.00Vipoll Veržej : Rudar Velenje
18.10.2013.00Nafta 1903 : ONŠ Hajdina
18.10.2013.00Miklavž : Kety emmi Bistrica
9. krog, 25.10.20


DatumUraTekma
25.10.2012.00Kety emmi Bistrica : Jarenina
25.10.2012.00ONŠ Hajdina : Miklavž
25.10.2012.00Rudar Velenje : Nafta 1903
25.10.2012.00Krško : Vipoll Veržej
25.10.2012.00MB Tabor : NŠ Dravograd
25.10.2012.00Šampion : Šmartno 1928
10. krog, 01.11.20


DatumUraTekma
01.11.2012.00Jarenina : Šmartno 1928
01.11.2012.00NŠ Dravograd : Šampion
01.11.2012.00Vipoll Veržej : MB Tabor
01.11.2012.00Nafta 1903 : Krško
01.11.2012.00Miklavž : Rudar Velenje
01.11.2012.00Kety emmi Bistrica : ONŠ Hajdina
11. krog, 08.11.20


DatumUraTekma
08.11.2012.00ONŠ Hajdina : Jarenina
08.11.2012.00Rudar Velenje : Kety emmi Bistrica
08.11.2012.00Krško : Miklavž
08.11.2012.00MB Tabor : Nafta 1903
08.11.2012.00Šampion : Vipoll Veržej
08.11.2012.00Šmartno 1928 : NŠ Dravograd
12. krog, 15.11.20


DatumUraTekma
15.11.2012.00Jarenina : NŠ Dravograd
15.11.2012.00Šmartno 1928 : Vipoll Veržej
15.11.2012.00Šampion : Nafta 1903
15.11.2012.00MB Tabor : Miklavž
15.11.2012.00Krško : Kety emmi Bistrica
15.11.2012.00Rudar Velenje : ONŠ Hajdina
13. krog,


DatumUraTekma
Rudar Velenje : Jarenina
ONŠ Hajdina : Krško
Kety emmi Bistrica : MB Tabor
Miklavž : Šampion
Nafta 1903 : Šmartno 1928
Vipoll Veržej : NŠ Dravograd
14. krog,


DatumUraTekma
Jarenina : Vipoll Veržej
NŠ Dravograd : Nafta 1903
Šmartno 1928 : Miklavž
Šampion : Kety emmi Bistrica
MB Tabor : ONŠ Hajdina
Krško : Rudar Velenje
15. krog,


DatumUraTekma
Krško : Jarenina
Rudar Velenje : MB Tabor
ONŠ Hajdina : Šampion
Kety emmi Bistrica : Šmartno 1928
Miklavž : NŠ Dravograd
Nafta 1903 : Vipoll Veržej
16. krog,


DatumUraTekma
Jarenina : Nafta 1903
Vipoll Veržej : Miklavž
NŠ Dravograd : Kety emmi Bistrica
Šmartno 1928 : ONŠ Hajdina
Šampion : Rudar Velenje
MB Tabor : Krško
17. krog,


DatumUraTekma
MB Tabor : Jarenina
Krško : Šampion
Rudar Velenje : Šmartno 1928
ONŠ Hajdina : NŠ Dravograd
Kety emmi Bistrica : Vipoll Veržej
Miklavž : Nafta 1903
18. krog,


DatumUraTekma
Jarenina : Miklavž
Nafta 1903 : Kety emmi Bistrica
Vipoll Veržej : ONŠ Hajdina
NŠ Dravograd : Rudar Velenje
Šmartno 1928 : Krško
Šampion : MB Tabor
19. krog,


DatumUraTekma
Šampion : Jarenina
MB Tabor : Šmartno 1928
Krško : NŠ Dravograd
Rudar Velenje : Vipoll Veržej
ONŠ Hajdina : Nafta 1903
Kety emmi Bistrica : Miklavž
20. krog,


DatumUraTekma
Jarenina : Kety emmi Bistrica
Miklavž : ONŠ Hajdina
Nafta 1903 : Rudar Velenje
Vipoll Veržej : Krško
NŠ Dravograd : MB Tabor
Šmartno 1928 : Šampion
21. krog,


DatumUraTekma
Šmartno 1928 : Jarenina
Šampion : NŠ Dravograd
MB Tabor : Vipoll Veržej
Krško : Nafta 1903
Rudar Velenje : Miklavž
ONŠ Hajdina : Kety emmi Bistrica
22. krog,


DatumUraTekma
Jarenina : ONŠ Hajdina
Kety emmi Bistrica : Rudar Velenje
Miklavž : Krško
Nafta 1903 : MB Tabor
Vipoll Veržej : Šampion
NŠ Dravograd : Šmartno 1928