MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA VZHOD 20/21

10. krog - 16.05.21


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Abbas TarikRudar Velenje8436311
Adan BoštjanKety Emmi Bistrica108001
Aleš KristjanŠampion582
Anderlič AnejMiklavž0
Anić JuriyŠmartno 1928869
Avdić ElmirRudar Velenje969854
Belšak JonNŠ Dravograd180
Benedejčič MatevžŠampion518911
Bernardič LukasKrško0
Bijelić ElvisMB Tabor5711
Bohinec LukaONŠ Hajdina9486
Bračun UrbanKrško72982
Brdik TomažKrško4128
Bregant BorONŠ Hajdina9677
Bregant GajONŠ Hajdina6326
Brence NikKety Emmi Bistrica82331
Breznik ReneKety Emmi Bistrica4312
Brinovšek ŽigaRudar Velenje10800
Brodnjak LukaMiklavž21601
Brunec NejcVipoll Veržej2160
Bukovec JakaNafta 1903643711
Bulajić LeonRudar Velenje96461
Caf ŽanJarenina341
Camloh JakobŠmartno 19282160
Čavnik JakaNŠ Dravograd5344
Čede NikNŠ Dravograd24
Čeh KristjanMiklavž970813
Čeh SandroMiklavž7468
Celcer JakaJarenina493
Čertalič MajMB Tabor0
Červek DanijelONŠ Hajdina97202
Cesar RokONŠ Hajdina107312
Čičić SergejKrško95793
Colnarič AlenMiklavž84632
Colnarič EnejMiklavž9570
Čolović JakobŠampion2171
Črček AljažVipoll Veržej723111
Črnčič NikoJarenina9255
Čuček Bezjak MarkoNafta 1903107703
Cugmas GašperKety Emmi Bistrica1078012
Čurič LukaKrško96262
Cvek BlažŠampion0
Cvetko AlešONŠ Hajdina96322
Doberšek MaticMiklavž5107
Doberšek TitŠmartno 19287961
Dogaris MajŠmartno 192810750
Donša MaticVipoll Veržej1080041
Doplihar LiamJarenina622811
Dornik ErazemKrško4320
Draškovič NikoVipoll Veržej8625
Drobne MajŠampion855961
Eberl UrhKety Emmi Bistrica74163
Farkaš JanNafta 19035400
Fekonja RokVipoll Veržej16
Ferme MarkŠmartno 19288640
Ficko Györek MihaVipoll Veržej0
Franci JureMiklavž8527
Franci NikMiklavž75011
Fras AndyVipoll Veržej96284
Fras NikMiklavž3240
Fras RokNafta 19039473
Fridrih PrimožKety emmi Bistrica172
Gaberšek Rotovnik GašperNŠ Dravograd753431
Gabor AnejMiklavž84463
Gabrovec Jan PatrikMB Tabor1074173
Gajšek MihaMB Tabor219
Gašparič FlorjanONŠ Hajdina9521
Gavrilović LukaNafta 1903349
Glažar LanONŠ Hajdina18
Glogovec ErikNafta 1903860011
Gole LukaJarenina7368
Golič LovroRudar Velenje2160
Golob GalKrško373
Gonza ŽigaJarenina215
Gorenjak Jan VidMB Tabor6480
Gosnik MaticMiklavž61571
Grabnar UrhŠampion248
Grager MaticJarenina106983
Grandošek ŽanMB Tabor108003
Grčar LanŠmartno 1928141
Gril AljažKety Emmi Bistrica6280
Grizold LunNŠ Dravograd747311
Grlec TilenNafta 190310305
Hajnrih AnejMiklavž0
Halimi HamitKrško74072
Hamler TinoJarenina1541
Hanžel ŽanONŠ Hajdina94291
Hasanagić MaticMB Tabor85251
Hempt LukasŠampion107493
Hodžić MaidMB Tabor52661
Hodžić Kokol FilipMB Tabor0
Horvat AnejONŠ Hajdina6423
Hoxhaj ElmedinRudar Velenje31861
Hren AlenKety Emmi Bistrica96061
Hudomalj RokŠampion0
Hudournik RokRudar Velenje8640
Hudovernik TeoNŠ Dravograd0
Ivančić NoaKrško84913
Ivić FilipMB Tabor5374
Izak NejcNŠ Dravograd965241
Jagodič TimotejŠampion1076143
Jahić AdinRudar Velenje0
Jambriško AlenONŠ Hajdina104971
Janc RokKrško52801
Jančič NikŠampion843541
Janžek LukaKety Emmi Bistrica219
Janžekovič AljažONŠ Hajdina92181
Jazavac MirzaŠampion0
Jelen JašaRudar Velenje2591
Jenšac LanKety Emmi Bistrica63721
Jezovšek TimKety Emmi Bistrica1481
Jovanović LanRudar Velenje0
Jurič JanMB Tabor942831
Kadiš JoštNŠ Dravograd141
Kadrić AjdinRudar Velenje966914
Kahvedžić HarisRudar Velenje113
Kamničar LeonKety Emmi Bistrica21171
Kavšak OžbejŠmartno 1928107642
Kelbič VitoMiklavž107942
Kirbiš AnejMiklavž5195
Kmetič LanJarenina97201
Kocmut LukasMB Tabor4120
Kodba JosipNafta 19038571
Kodrič AljažONŠ Hajdina0
Kokol Krajnc TimotejONŠ Hajdina329
Kokot ŽigaONŠ Hajdina107891
Kokotovič AljošaMiklavž31542
Kolar JanŠampion93921
Kolerič Jelen LeanderJarenina2461
Kompan JakobMB Tabor1079512
Konečnik JakaNŠ Dravograd71091
Koren MaticMiklavž8547131
Korez BorutONŠ Hajdina5189
Košat JonJarenina180
Kosi LukaMB Tabor965014
Kotnik TianŠampion2109
Kovač KlemenNŠ Dravograd96031
Kovács ErikNafta 1903847913
Kovše GalNŠ Dravograd732821
Krajnc JakobŠampion92892
Kranjčič GalKrško830911
Krejić StevoRudar Velenje119
Kresal NejcMB Tabor4320
Krk TimotejRudar Velenje107873
Kukovec TiborMB Tabor132
Kump NikoJarenina5162
Kurbus Jelen MaiVipoll Veržej3175
Lakovšek MihaNŠ Dravograd10727
Lampret JanNŠ Dravograd7528151
Lebar SvenVipoll Veržej6631
Lebar ŽanVipoll Veržej17
Ledinek VidNŠ Dravograd113
Ledinšek DomenVipoll Veržej637
Legen ŽigaNafta 190395274
Leniči TarikNŠ Dravograd112
Lesjak AnžeŠmartno 19284226
Lončar ŽakŠampion21601
Lubej ZalJarenina8562
Lukač AljažNafta 190397175
Lukić JanMiklavž62321
Majhen AnžeŠmartno 192810546
Majhen PatrikMB Tabor7466
Maks NovakŠmartno 1928286
Malec ValKety Emmi Bistrica8492
Marcen AdamRudar Velenje963761
Marčič EnejKety Emmi Bistrica123
Marinič DomenVipoll Veržej968034
Markoli LovroJarenina1071031
Mađarić LovroNafta 190385901
Mađarić RokoNafta 1903471
Medved AleksNŠ Dravograd226
Medved ValKrško4320
Medvešek NikKrško14
Merlak RenatoKety Emmi Bistrica9518
Merunka TinKrško10800
Meze TaiKrško0
Mihalič Rader ValMiklavž85285
Mijatović JonasKrško244
Mijošek TinoŠmartno 192896871
Miklavc JakobRudar Velenje2141
Milanez DomenŠampion11
Milanović LanKrško6195
Mitič TianKrško10368
Moćić NemanjaŠampion108001
Mokotar MihaKety Emmi Bistrica2160
Murko TadejONŠ Hajdina4119
Mustač ŽanNafta 1903130
Nahtigal KlemenŠmartno 192810458
Narat FilipŠampion96981
Nikić ŽanMiklavž84891
Nikolič SantinoNafta 190310562
Obrez GalŠampion52991
Obreza TaiŠampion955411
Omerović AlenŠmartno 1928966922
Operčkal LukaŠampion5672
Ošlak MatevžNŠ Dravograd6429
Ozbetič ŽigaVipoll Veržej86324
Pacek DomenKrško11
Pajek JureVipoll Veržej4100
Par ŽigaNŠ Dravograd563
Pauman JanKety Emmi Bistrica180
Pečnik JakaŠmartno 1928415
Perc PatrikŠampion51231
Petek GregorVipoll Veržej107531
Petek LukaVipoll Veržej0
Petek MarcelVipoll Veržej853711
Pirečnik NikRudar Velenje2160
Pirečnik Rok JožeRudar Velenje83861
Pišek Svenšek LukaONŠ Hajdina4152
Plazl EnejŠmartno 1928107341
Plazovnik AmadejNŠ Dravograd9395
Podojsteršek TheodorMB Tabor12
Podvršnik GašperKety Emmi Bistrica750121
Požun Kožel AnejŠampion0
Prestreši EdmondKety Emmi Bistrica328
Previšić AljažNŠ Dravograd1072422
Pudgar AnejŠmartno 192821011
Punčec NejcJarenina110
Puncer Aljaž ŽanŠampion249
Pungartnik Tim ReneŠmartno 192811
Pustinek VidVipoll Veržej21301
Radovič NikiKrško1080012
Rajh ŽanMiklavž9530
Rajšp JakobNafta 19035201
Recek GašperNafta 1903647213
Regvar TimonKrško522211
Rep BenjaminONŠ Hajdina86361
Repič LovroNafta 190383101
Rezar MatevžŠampion112
Rizmal AnejNŠ Dravograd139
Rodek ZoltánNafta 190351281
Romih AlenJarenina857581
Ropoša MarckNafta 19039697121
Rošić AldinJarenina85802
Rubin ŽanNafta 19034381
Sakač VidNafta 190384342
Sakelšek PatrikMB Tabor935531
Šalamun TjažKety Emmi Bistrica180
Šalamun Jarc LukaJarenina0
Šandor DavidVipoll Veržej229
Schöndorfer LukaNŠ Dravograd859844
Seidl ŽanŠampion0
Senekovič JanJarenina97201
Šibila AnžeONŠ Hajdina5124
Šijanec GašperVipoll Veržej5155
Šiljeg LeonŠampion4167
Šiljeg NejcŠampion4270
Šiljeg NikiŠampion9589
Siočić Aid DenajŠmartno 192853261
Šipek AlexJarenina0
Škerget ReneJarenina108001
Škraban AmadejNafta 1903847331
Skrbinšek ValentinJarenina2111
Škrobar MatejŠmartno 1928855611
Slatinšek NejcNŠ Dravograd5330
Šljivar MirzaRudar Velenje753031
Slokan NejcVipoll Veržej84652
Smode TilenNŠ Dravograd631221
Smodič VitoMiklavž852011
Smrečnik BoštjanNŠ Dravograd107481
Šnurer SergejNafta 19030
Šodić UrošRudar Velenje1080011
Sotelšek AndražKrško21601
Sretenovič AlenVipoll Veržej1063211
Srše JašaRudar Velenje108002
Stanič NikKrško10785
Štante TjašŠampion85591
Šteharnik NejcNŠ Dravograd122
Štern GalKety Emmi Bistrica83422
Stojko Krevzel GalŠmartno 19282160
Stojkovič MarkoKety Emmi Bistrica1079412
Štorgelj RokMiklavž6250
Strmčnik DenisŠmartno 192861991
Strniša ŽigaMB Tabor964012
Sulejmanagić NedimONŠ Hajdina41381
Sulejmanović LejlRudar Velenje6691
Švec GalRudar Velenje582
Tivadar JacquesJarenina10790
Tonkli AlexŠmartno 192822
Topolnjak EdoNafta 19035400
Trailović MarkoMiklavž3231
Tramšek JakobKety Emmi Bistrica744421
Trbežnik AmadejŠmartno 192886401
Trumić AjasŠmartno 1928685
Turinek LovroRudar Velenje1069522
Uranek LeonNŠ Dravograd122
Utroša AljažNafta 19030
Vdovič MatevžMB Tabor53742
Verlak AljažONŠ Hajdina963644
Verlak PatrickJarenina219
Vertačnik AlenVipoll Veržej105563
Veselaj AlbinKety Emmi Bistrica104841
Videčnik UrhŠampion1080021
Vidmar DavidŠmartno 19285160
Vidmar Tjan MarkoNŠ Dravograd84821
Virag JakobNafta 19030
Vodovnik SimonKety Emmi Bistrica10564
Volmajer NikMiklavž2119
Vršič AnejMB Tabor1075113
Vugrinec VitoNafta 190381771
Weixl NikMB Tabor83861
Wolf LeonONŠ Hajdina629721
Zagoričnik SvitŠmartno 19280
Žalik AljažVipoll Veržej524122
Zamuda NikoNafta 19031076421
Zapušek JureRudar Velenje11
Zbašnik JakobKrško1080011
Žerjav MihaKety Emmi Bistrica72041
Zorec LukaJarenina86081
Zupan JureKrško107917
Zupančič ValMB Tabor0
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov