MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA VZHOD 20/21

10. krog - 16.05.21


Priimek in imeKlubGol11mAG
Filipović LukaMB Tabor101
Rakar MichaelŠampion90
Koščak LovroNafta 190370
Blaj MarcelRudar Velenje71
Ciringer LukaMiklavž60
Novak KevinMiklavž60
Kozjak KlemenNŠ Dravograd60
Čavnik NejcNŠ Dravograd62
Jonuzaj FlorianJarenina50
Emeršič JušRudar Velenje50
Kamenjaš HamzaKrško50
Pesjak GalŠmartno 192850
Sojč ŽigaŠmartno 192852
Kocijan BlažŠampion40
Kovač KristijanNŠ Dravograd40
Žnidarič EdinMiklavž40
Mustač TinKrško41
Jovanović SandroRudar Velenje42
Toth TeoJarenina30
Franci NinoMiklavž30
Petrušić SinišaMB Tabor30
Ozbetič BlažVipoll Veržej30
Jelen LukaŠampion30
Levačič ŽanMB Tabor30
Privošnik LukaŠampion30
Zupanc AndražŠampion30
Kokol JureVipoll Veržej30
Pušnik NikŠampion30
Škraban MarselVipoll Veržej20
Žnidar Koprivnik JanRudar Velenje20
Šimunković BrunoNafta 190320
Dolenc NalJarenina20
Bojnec MatijaONŠ Hajdina20
Frančić NikoNafta 190320
Hozjan GašperVipoll Veržej20
Arapović DavidKrško20
Korošec JureMB Tabor20
Podlesnik GalNŠ Dravograd20
Pori TineNŠ Dravograd20
Časar LukaVipoll Veržej20
Slaček RožleKety Emmi Bistrica20
Kondić Mitrović UrošRudar Velenje20
Kokić DavudRudar Velenje20
Goronja SvenŠampion20
Jesenik ŽakMiklavž20
Mežnar MatjažRudar Velenje20
Lesjak NikoVipoll Veržej21
Sejdinović DemirŠmartno 192821
Žužek Žan ŽakŠampion21
Lukić LucasJarenina20
Regvar TimonKrško10
Mijatović JonasKrško10
Izak AnžeNŠ Dravograd10
Vengust LukaŠampion10
Stenovec MatevžŠmartno 192810
Sobočan TineNafta 190310
Smolko MatjažMB Tabor10
Roj TiborKety Emmi Bistrica10
Muratović DanisKrško10
Novak NinoMiklavž10
Družovec ReneMiklavž10
Mezga MatejNafta 190310
Kauzlarić BornaKrško10
Škrobar BornaNafta 190310
Đuran NejcMiklavž10
Hrastnik KristjanRudar Velenje10
Janžekovič MihaJarenina10
Špernjak MihaJarenina10
Majcenovič Urh GaberRudar Velenje10
Šabani AsritKety Emmi Bistrica10
Gorenc NikKrško10
Albreht AnejKety Emmi Bistrica10
Zanič ZalKety Emmi Bistrica10
Masten DavidMiklavž10
Košir ŽanKety Emmi Bistrica10
Rajh TilenONŠ Hajdina10
Zlatoper Dobrijević FilipJarenina10
Fajdiga ŽigaŠmartno 192810
Jakob JanŠmartno 192810
Skok Jan FranjoRudar Velenje10
Štuhec RokMB Tabor10
Golob GregaŠampion10
Jevšnik DejanNŠ Dravograd10
Granić PetarKrško10
Irmančnik KristjanRudar Velenje10
Berglez JakobMiklavž10
Sagadin TomasONŠ Hajdina10
Ivančič DarioONŠ Hajdina10
Zbožil IvorKrško10
Miložič TinMiklavž10
Krajnc MihaONŠ Hajdina10
Draganić VitoKety Emmi Bistrica10
Obretan NejcNŠ Dravograd10
Pečnik ŽigaMB Tabor10
Vezaj SeadŠmartno 192811
Murković DinoNafta 190310
Pušnik MaticKety Emmi Bistrica00
Kompan Lan MartinMB Tabor00
Trajbarič TristanVipoll Veržej00
Vidovič FilipONŠ Hajdina00
Burkić RijadRudar Velenje00
Muršič GalŠmartno 192800
Pečovnik LovroŠmartno 192800
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol