MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA VZHOD 20/21

8. krog - 18.10.20


Priimek in imeKlubGol11mAG
Filipović LukaMB Tabor71
Ciringer LukaMiklavž60
Novak KevinMiklavž60
Koščak LovroNafta 190350
Pesjak GalŠmartno 192850
Kozjak KlemenNŠ Dravograd50
Čavnik NejcNŠ Dravograd51
Blaj MarcelRudar Velenje51
Rakar MichaelŠampion40
Jonuzaj FlorianJarenina40
Mustač TinKrško41
Franci NinoMiklavž30
Jelen LukaŠampion30
Zupanc AndražŠampion30
Emeršič JušRudar Velenje30
Kokol JureVipoll Veržej30
Kamenjaš HamzaKrško30
Žnidarič EdinMiklavž30
Sojč ŽigaŠmartno 192831
Toth TeoJarenina20
Škraban MarselVipoll Veržej20
Žnidar Koprivnik JanRudar Velenje20
Dolenc NalJarenina20
Frančić NikoNafta 190320
Hozjan GašperVipoll Veržej20
Ozbetič BlažVipoll Veržej20
Levačič ŽanMB Tabor20
Korošec JureMB Tabor20
Kocijan BlažŠampion20
Kovač KristijanNŠ Dravograd20
Pori TineNŠ Dravograd20
Slaček RožleKety Emmi Bistrica20
Kokić DavudRudar Velenje20
Goronja SvenŠampion20
Pušnik NikŠampion20
Mežnar MatjažRudar Velenje20
Lesjak NikoVipoll Veržej21
Sejdinović DemirŠmartno 192821
Žužek Žan ŽakŠampion21
Lukić LucasJarenina20
Regvar TimonKrško10
Mijatović JonasKrško10
Izak AnžeNŠ Dravograd10
Vengust LukaŠampion10
Šimunković BrunoNafta 190310
Stenovec MatevžŠmartno 192810
Roj TiborKety Emmi Bistrica10
Muratović DanisKrško10
Družovec ReneMiklavž10
Mezga MatejNafta 190310
Bojnec MatijaONŠ Hajdina10
Kauzlarić BornaKrško10
Škrobar BornaNafta 190310
Đuran NejcMiklavž10
Janžekovič MihaJarenina10
Majcenovič Urh GaberRudar Velenje10
Petrušić SinišaMB Tabor10
Gorenc NikKrško10
Arapović DavidKrško10
Albreht AnejKety Emmi Bistrica10
Zanič ZalKety Emmi Bistrica10
Masten DavidMiklavž10
Košir ŽanKety Emmi Bistrica10
Rajh TilenONŠ Hajdina10
Fajdiga ŽigaŠmartno 192810
Podlesnik GalNŠ Dravograd10
Jakob JanŠmartno 192810
Jovanović SandroRudar Velenje10
Skok Jan FranjoRudar Velenje10
Štuhec RokMB Tabor10
Golob GregaŠampion10
Jevšnik DejanNŠ Dravograd10
Granić PetarKrško10
Privošnik LukaŠampion10
Časar LukaVipoll Veržej10
Kondić Mitrović UrošRudar Velenje10
Berglez JakobMiklavž10
Zbožil IvorKrško10
Miložič TinMiklavž10
Krajnc MihaONŠ Hajdina10
Draganić VitoKety Emmi Bistrica10
Jesenik ŽakMiklavž10
Obretan NejcNŠ Dravograd10
Vezaj SeadŠmartno 192811
Murković DinoNafta 190310
Pušnik MaticKety Emmi Bistrica00
Kompan Lan MartinMB Tabor00
Trajbarič TristanVipoll Veržej00
Vidovič FilipONŠ Hajdina00
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol