MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA VZHOD 20/21

1. krog, 30.08.20


DatumUraTekma
30.08.2017.00NŠ Dravograd : Jarenina
30.08.2017.00Vipoll Veržej : Šmartno 1928
29.08.2013.00Nafta 1903 : Šampion
29.08.2017.00Miklavž : MB Tabor
30.08.2017.00Kety Emmi Bistrica : Krško
29.08.2013.00ONŠ Hajdina : Rudar Velenje
2. krog, 06.09.20


DatumUraTekma
05.09.2012.00Jarenina : Rudar Velenje
06.09.2013.00Krško : ONŠ Hajdina
05.09.2016.30MB Tabor : Kety Emmi Bistrica
06.09.2017.00Šampion : Miklavž
05.09.2016.30Šmartno 1928 : Nafta 1903
06.09.2016.30NŠ Dravograd : Vipoll Veržej
3. krog, 13.09.20


DatumUraTekma
13.09.2016.30Vipoll Veržej : Jarenina
12.09.2013.00Nafta 1903 : NŠ Dravograd
12.09.2016.30Miklavž : Šmartno 1928
13.09.2016.30Kety Emmi Bistrica : Šampion
12.09.2013.00ONŠ Hajdina : MB Tabor
13.09.2017.30Rudar Velenje : Krško
4. krog, 20.09.20


DatumUraTekma
19.09.2012.00Jarenina : Krško
19.09.2014.00MB Tabor : Rudar Velenje
20.09.2013.00Šampion : ONŠ Hajdina
19.09.2016.00Šmartno 1928 : Kety Emmi Bistrica
20.09.2016.00NŠ Dravograd : Miklavž
20.09.2016.00Vipoll Veržej : Nafta 1903
5. krog, 27.09.20


DatumUraTekma
27.09.2013.00Nafta 1903 : Jarenina
26.09.2016.00Miklavž : Vipoll Veržej
27.09.2016.00Kety Emmi Bistrica : NŠ Dravograd
26.09.2013.00ONŠ Hajdina : Šmartno 1928
27.09.2017.30Rudar Velenje : Šampion
27.09.2013.00Krško : MB Tabor
6. krog, 04.10.20


DatumUraTekma
03.10.2012.00Jarenina : MB Tabor
03.10.2016.30Šampion : Krško
03.10.2015.30Šmartno 1928 : Rudar Velenje
04.10.2015.30NŠ Dravograd : ONŠ Hajdina
04.10.2015.30Vipoll Veržej : Kety Emmi Bistrica
03.10.2013.00Nafta 1903 : Miklavž
7. krog, 11.10.20


DatumUraTekma
10.10.2015.30Miklavž : Jarenina
11.10.2015.30Kety Emmi Bistrica : Nafta 1903
10.10.2013.00ONŠ Hajdina : Vipoll Veržej
Rudar Velenje : NŠ Dravograd
10.10.2013.00Krško : Šmartno 1928
10.10.2015.30MB Tabor : Šampion
8. krog, 18.10.20


DatumUraTekma
17.10.2012.00Jarenina : Šampion
17.10.2017.00Šmartno 1928 : MB Tabor
18.10.2013.00NŠ Dravograd : Krško
18.10.2015.00Vipoll Veržej : Rudar Velenje
17.10.2013.00Nafta 1903 : ONŠ Hajdina
17.10.2012.00Miklavž : Kety Emmi Bistrica
9. krog, 25.10.20


DatumUraTekma
25.10.2014.00Kety Emmi Bistrica : Jarenina
24.10.2013.00ONŠ Hajdina : Miklavž
25.10.2014.00Rudar Velenje : Nafta 1903
25.10.2013.00Krško : Vipoll Veržej
24.10.2015.00MB Tabor : NŠ Dravograd
24.10.2015.30Šampion : Šmartno 1928
10. krog, 31.10.20


DatumUraTekma
31.10.2012.00Jarenina : Šmartno 1928
31.10.2014.00NŠ Dravograd : Šampion
31.10.2014.00Vipoll Veržej : MB Tabor
29.10.2014.00Nafta 1903 : Krško
31.10.2014.00Miklavž : Rudar Velenje
31.10.2014.00Kety Emmi Bistrica : ONŠ Hajdina
11. krog, 08.11.20


DatumUraTekma
07.11.2013.00ONŠ Hajdina : Jarenina
08.11.2014.00Rudar Velenje : Kety Emmi Bistrica
07.11.2013.00Krško : Miklavž
07.11.2014.00MB Tabor : Nafta 1903
07.11.2014.00Šampion : Vipoll Veržej
07.11.2014.00Šmartno 1928 : NŠ Dravograd
12. krog, 15.11.20


DatumUraTekma
14.11.2012.00Jarenina : NŠ Dravograd
14.11.2014.00Šmartno 1928 : Vipoll Veržej
14.11.2014.00Šampion : Nafta 1903
14.11.2014.00MB Tabor : Miklavž
15.11.2013.00Krško : Kety Emmi Bistrica
15.11.2014.00Rudar Velenje : ONŠ Hajdina
13. krog,


DatumUraTekma
Rudar Velenje : Jarenina
ONŠ Hajdina : Krško
Kety Emmi Bistrica : MB Tabor
Miklavž : Šampion
Nafta 1903 : Šmartno 1928
Vipoll Veržej : NŠ Dravograd
14. krog,


DatumUraTekma
Jarenina : Vipoll Veržej
NŠ Dravograd : Nafta 1903
Šmartno 1928 : Miklavž
Šampion : Kety Emmi Bistrica
MB Tabor : ONŠ Hajdina
Krško : Rudar Velenje
15. krog,


DatumUraTekma
Krško : Jarenina
Rudar Velenje : MB Tabor
ONŠ Hajdina : Šampion
Kety Emmi Bistrica : Šmartno 1928
Miklavž : NŠ Dravograd
Nafta 1903 : Vipoll Veržej
16. krog,


DatumUraTekma
Jarenina : Nafta 1903
Vipoll Veržej : Miklavž
NŠ Dravograd : Kety Emmi Bistrica
Šmartno 1928 : ONŠ Hajdina
Šampion : Rudar Velenje
MB Tabor : Krško
17. krog,


DatumUraTekma
MB Tabor : Jarenina
Krško : Šampion
Rudar Velenje : Šmartno 1928
ONŠ Hajdina : NŠ Dravograd
Kety Emmi Bistrica : Vipoll Veržej
Miklavž : Nafta 1903
18. krog,


DatumUraTekma
Jarenina : Miklavž
Nafta 1903 : Kety Emmi Bistrica
Vipoll Veržej : ONŠ Hajdina
NŠ Dravograd : Rudar Velenje
Šmartno 1928 : Krško
Šampion : MB Tabor
19. krog,


DatumUraTekma
Šampion : Jarenina
MB Tabor : Šmartno 1928
Krško : NŠ Dravograd
Rudar Velenje : Vipoll Veržej
ONŠ Hajdina : Nafta 1903
Kety Emmi Bistrica : Miklavž
20. krog,


DatumUraTekma
Jarenina : Kety Emmi Bistrica
Miklavž : ONŠ Hajdina
Nafta 1903 : Rudar Velenje
Vipoll Veržej : Krško
NŠ Dravograd : MB Tabor
Šmartno 1928 : Šampion
21. krog,


DatumUraTekma
Šmartno 1928 : Jarenina
Šampion : NŠ Dravograd
MB Tabor : Vipoll Veržej
Krško : Nafta 1903
Rudar Velenje : Miklavž
ONŠ Hajdina : Kety Emmi Bistrica
22. krog,


DatumUraTekma
Jarenina : ONŠ Hajdina
Kety Emmi Bistrica : Rudar Velenje
Miklavž : Krško
Nafta 1903 : MB Tabor
Vipoll Veržej : Šampion
NŠ Dravograd : Šmartno 1928