MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA VZHOD 20/21

8. krog - 18.10.20


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Adamić LeonKrško7630
Albreht AnejKety Emmi Bistrica72891
Andrašec LukaNafta 190343601
Arapović DavidKrško87201
Audič BianMiklavž51381
Barać JakšaMB Tabor0
Bauer NikoVipoll Veržej4361
Berglez JakobMiklavž76301
Bernad LukaVipoll Veržej454
Berzak NejcJarenina59
Berzak TimJarenina296
Bijelić DejanMB Tabor6247
Blaj MarcelRudar Velenje761351
Bojnec MatijaONŠ Hajdina871011
Bračun TilRudar Velenje6540
Bračun UrbanKrško0
Bregant GajONŠ Hajdina12
Breznik ReneKety Emmi Bistrica190
Bubnič GalMiklavž7253
Bulajić ArneRudar Velenje545
Časar LukaVipoll Veržej84291
Čavnik NejcNŠ Dravograd758152
Čebular MajŠampion7393
Černelič NinoJarenina8692
Ćibarić JosipKrško32101
Čičić SergejKrško190
Ciringer LukaMiklavž629861
Cvetkovič RokNŠ Dravograd0
Daničić NikolaRudar Velenje185
Derkuća FranKrško428211
Djurovič ŽigaMB Tabor5372
Dolenc NalJarenina638521
Dolšak JanJarenina74832
Dornik ErazemKrško4188
Draganić VitoKety Emmi Bistrica86121
Drenški JereKrško65401
Drolc DominikMB Tabor8670
Družovec ReneMiklavž7437111
Eberl UrhKety Emmi Bistrica0
Emeršič JušRudar Velenje62643
Fajdiga ŽigaŠmartno 1928872012
Fajs LukaJarenina8330
Farkaš JanNafta 19030
Fesel LukaMB Tabor4160
Filipović LukaMB Tabor637672
Franci NikMiklavž0
Franci NinoMiklavž863131
Frančić NikoNafta 190375412
Fras NikoMiklavž190
Frece FilipŠampion115
Fridrih PrimožKety Emmi Bistrica7630
Gabor ReneMiklavž24
Galun MihaONŠ Hajdina43022
Gavez NastjaJarenina62221
Glažar LanONŠ Hajdina110
Glinšek MišelKety Emmi Bistrica85093
Glodež JureONŠ Hajdina74991
Glogovec ErikNafta 1903168
Golinar VitoVipoll Veržej72412
Golob GregaŠampion756512
Gorenc NikKrško654011
Goronja SvenŠampion83032
Granić PetarKrško747612
Grašič RokŠmartno 19288720
Grešovnik ŽigaNŠ Dravograd15
Hercog BlažŠampion0
Horvat RokONŠ Hajdina8693
Horvath David JožefNafta 19038654
Hoxhaj ElmedinRudar Velenje1131
Hozjan GašperVipoll Veržej43602
Hrastnik KristjanRudar Velenje7623
Hudomalj RokŠampion0
Husikić GalibŠampion398
Ibrahimović DinoŠmartno 1928444
Irmančnik KristjanRudar Velenje53672
Ivančič DarioONŠ Hajdina75531
Izak AnžeNŠ Dravograd653514
Jakob JanŠmartno 1928647913
Jakšič FilipVipoll Veržej87204
Janc RokKrško299
Janžekovič MihaJarenina8720121
Jaušovec ReneNafta 19035181
Jelen LukaŠampion864931
Jelen TimotejONŠ Hajdina7419
Jesenik ŽakMiklavž652312
Jevšnik DejanNŠ Dravograd651011
Jonuzaj FlorianJarenina86764
Jovanović SandroRudar Velenje31661
Jug ŽanŠampion5358
Jurinec ŽanŠmartno 1928341
Kamenjaš HamzaKrško86843
Kapun DanKety Emmi Bistrica227
Kauzlarić BornaKrško872011
Kavčić DavorKrško6532
Knežević DomagojKrško356
Kocbek TimotejMiklavž215
Kocet PrimožVipoll Veržej86901
Kocijan BlažŠampion831521
Kocijan BlažMB Tabor71542
Kokić DavudRudar Velenje75252
Kokol JureVipoll Veržej860531
Kokol TaiMB Tabor86512
Kolenc Zevnik UrhŠampion5382
Kolman MatijaŠampion53621
Kompan Lan MartinMB Tabor87201
Kondić Mitrović UrošRudar Velenje74811
Korošec JureMB Tabor62812
Koščak LovroNafta 1903760851
Košir ŽanKety Emmi Bistrica758812
Kovač KristijanNŠ Dravograd763022
Kovačević LeonRudar Velenje4135
Kozjak KlemenNŠ Dravograd755851
Krajnc MihaONŠ Hajdina84981
Krebs ŽigaNŠ Dravograd62991
Križnjak MaticJarenina11
Kujundžić JosipKrško3106
Kužner RokŠampion8524
Lesjak NikoVipoll Veržej6539211
Levačič ŽanMB Tabor85092
Lorber BlažJarenina11
Lukač ŽigaVipoll Veržej8684
Lukić LucasJarenina863223
Majcenovič Urh GaberRudar Velenje76301
Marković KristijanŠampion144
Martinjaš AntonioNafta 19036525
Masten DavidMiklavž763012
Masten VidONŠ Hajdina6150
Matošević JureŠmartno 19284222
Medved RokiMB Tabor73202
Medved ValKrško0
Mernik NinoKety Emmi Bistrica53751
Mezga MatejNafta 190385951
Mežnar MatjažRudar Velenje757421
Mihaljuš MatejNafta 19038677
Mihelak KlemenRudar Velenje7545
Mihelak NinoMB Tabor150
Mijatović JonasKrško4401
Miklavc JarošNŠ Dravograd279
Milanović LanKrško2117
Miložič TinMiklavž865211
Mlinar DominikKety Emmi Bistrica6432
Mumanović MahirMB Tabor87073
Muratović DanisKrško863111
Murko TadejONŠ Hajdina224
Murković DinoNafta 1903871011
Murkovič ReneMB Tabor1511
Muršič GalŠmartno 19287193
Mustač TinKrško862541
Nešović NikMiklavž7630
Novak KevinMiklavž864261
Novak MihaNafta 19033270
Obretan NejcNŠ Dravograd65321
Oder SvitNŠ Dravograd5406
Osmanaj LeotrimRudar Velenje0
Ostroško AlenONŠ Hajdina7261
Ozbetič BlažVipoll Veržej860423
Pahernik JanMiklavž234
Pajenk MatijaNŠ Dravograd190
Panić DavidKety Emmi Bistrica54501
Partlić DavidNafta 190387203
Pavalec NikONŠ Hajdina8676
Pečnik ŽigaMB Tabor62661
Pečovnik LovroŠmartno 19288589
Pečovnik MatijaKety Emmi Bistrica6792
Pesek KlemenKety Emmi Bistrica85962
Pesjak GalŠmartno 1928856551
Petrušić SinišaMB Tabor52921
Pišek Svenšek LukaONŠ Hajdina3822
Plej JanNafta 1903762921
Podhovnik LukaŠmartno 19286419
Podlesnik GalNŠ Dravograd6991
Pokeržnik JakobJarenina8705
Polanec AneiMB Tabor84102
Polanič LukaMB Tabor8720
Pori TineNŠ Dravograd652021
Potočnik AlenŠmartno 192887131
Pregl MartinMiklavž52321
Premrov JanikMB Tabor41151
Primožič NejcŠmartno 192885741
Privošnik LukaŠampion863212
Pšeničnik DavidNŠ Dravograd222
Pungartnik Tim ReneŠmartno 19280
Pušnik MaticKety Emmi Bistrica75414
Pušnik NikŠampion869822
Radovac LukaKrško27621
Rajh TilenONŠ Hajdina864213
Rakar MichaelŠampion853142
Regvar TimonKrško2311
Resnik ŽanŠampion110
Ritlop MarcelVipoll Veržej8526
Roj TiborKety Emmi Bistrica6440111
Rojnik KristjanŠmartno 192886031
Rožič AnžeJarenina87202
Šabani AsritKety Emmi Bistrica6332
Sagadin TomasONŠ Hajdina54331
Sakelšek NikNafta 19036128
Šandor DavidVipoll Veržej165
Šarkezi JanMiklavž190
Šarkezi UrošVipoll Veržej114
Sejdinović DemirŠmartno 1928841521
Šemrl TilenVipoll Veržej85541
Šenveter NikJarenina76242
Šimunković BrunoNafta 1903652811
Siter NaceMiklavž0
Škalič DavidVipoll Veržej65341
Šket LanKety Emmi Bistrica87204
Skok Jan FranjoRudar Velenje738912
Škraban MarselVipoll Veržej755021
Škrobar BornaNafta 1903527211
Slaček RožleKety Emmi Bistrica872023
Smolko MatjažMB Tabor42541
Šmon TimNŠ Dravograd2145
Šnofl RokJarenina87203
Sobočan TineNafta 19037981
Sojč ŽigaŠmartno 192863993
Špernjak MihaJarenina6540
Stanojlovič OgnjenNŠ Dravograd76301
Stenovec MatevžŠmartno 192875211
Stojko Krevzel GalŠmartno 1928228
Štuhec RokMB Tabor75951
Šturm NikNŠ Dravograd6540
Terpotec LukaNŠ Dravograd542
Topolnjak EdoNafta 1903190
Toth TeoJarenina759421
Trajbarič TristanVipoll Veržej86591
Ulaga TomažMiklavž8676
Varga Hunor LeventeNafta 190371122
Vasilić NevenŠmartno 1928160
Vasle Žan LukaŠmartno 19283114
Vengust LukaŠampion738711
Verko ŽakKety Emmi Bistrica113
Vezaj SeadŠmartno 19287610121
Vidovič FilipONŠ Hajdina754731
Vižintin PavelRudar Velenje6480
Vohar FilipVipoll Veržej255
Vrabič MartinNŠ Dravograd7495
Vrecl UrhMiklavž356
Založnik AljažNŠ Dravograd4213
Zanič ZalKety Emmi Bistrica846011
Zbožil IvorKrško5448111
Žganec JosipNafta 190331391
Žirovnik GalONŠ Hajdina7180
Zlatoper Dobrijević FilipJarenina8397
Žnidar Koprivnik JanRudar Velenje732622
Žnidarič EdinMiklavž872032
Zorec TimotejONŠ Hajdina5450
Žula MatevžŠampion8404
Zupanc AndražŠampion76303
Zupanič NikONŠ Hajdina74452
Zupanič TiborONŠ Hajdina3270
Žužek Žan ŽakŠampion76152
Zymeri DardanŠampion15
Đuran NejcMiklavž6519121
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov