MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MLADINSKA LIGA MNZ LENDAVA 20/21

7. krog - 17.10.20


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Bači BalázsOlimpija Dolga vas53371
Berden SimonOlimpija Dolga vas5134
Bürmen DavidTurnišče5320
Černi GabrielTurnišče5435
Cipot AndrejTurnišče251
Cipot MihaTurnišče5363
Čivre JanOlimpija Dolga vas240
Duh TjažOdranci53251
Ferencek PatrikTurnišče218
Gabor DavidOlimpija Dolga vas53681
Gal AronOlimpija Dolga vas545011
Gerič AlexOlimpija Dolga vas125
Gjerek JakobTurnišče2180
Gjerkeš VitoBistrica54144
Glavač PrimožOdranci5326
Gomboši BlažBistrica545023
Gomboši MihaBistrica0
Gönc SimonPolana4263
Gselman Hostej LevOlimpija Dolga vas372
Hass MarioOlimpija Dolga vas5450
Horvat AlenBistrica4332
Horvat AnejTurnišče53556
Horvat DenisOdranci315271
Horvat KristjanOdranci54501
Horvat ŽanOlimpija Dolga vas18
Houbar NikoTurnišče54506
Houbar VitoTurnišče54504
Hozjan BlažOdranci1901
Hozjan JanOdranci5224
Hozjan NejcTurnišče5450
Ivanuša DejvidPolana190
Jeneš JanPolana5450
Jerebic JustinOlimpija Dolga vas544011
Jerebic MaticPolana130
Kavaš VitoOdranci5450
Kepe AljošaOlimpija Dolga vas43601
Kociper DenisOdranci6466102
Kohek BlažBistrica4124
Kotnjek JašaPolana543812
Kovač NikolaTurnišče4136
Kramar MatevžOdranci5442
Kuhar NikOlimpija Dolga vas542014
Kustec JurePolana4360
Lebar GašperBistrica5450
Lebar JašaTurnišče3270
Lebar MaiBistrica5277
Lipuš LinoOdranci5249
Litrop ŠtefanPolana5450
Litrop TobijasPolana5404
Lovenjak LukaOlimpija Dolga vas4271
Majcen BlažOdranci190
Marič PatrikTurnišče3270
Markoja NejcOdranci4115
Marton AlenBistrica4360
Matjašec AndrejPolana5450
Pozderec LeonBistrica54253
Pozderec LukaPolana43603
Prša AljažPolana190
Raduha AljošaBistrica3148
Režonja ŽanOdranci6493
Sabo DenisOlimpija Dolga vas545012
Sabotin MarselPolana5450
Šarkezi LisandroTurnišče42541
Škafar NinoTurnišče144
Smej MaiOdranci65292
Šobak LukaBistrica54508
Sobočan NikPolana3118
Šooš ZsoltOlimpija Dolga vas54061
Špiclin NenoPolana5450
Stanko DomenBistrica5290
Šticl AleksTurnišče4201
Terninovec AlenPolana426321
Tivadar AnejBistrica5420
Tuksar KlemenOdranci64267
Tüške PatrikOlimpija Dolga vas54502
Utroša FilipBistrica43601
Utroša ViktorOdranci64672
Vučko NejcTurnišče53631
Vuk AljažPolana2180
Žalig TeoOlimpija Dolga vas4269
Zelko DavidOdranci65323
Žerdin LukaPolana132
Žižek DomenBistrica5450
Žižek TimTurnišče434012
Zver DomenOdranci340
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov