MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MNL LENDAVA 2020/21

8. krog - 18.10.20


Priimek in imeKlubGol11mAG
Földesi GáborPanonija Gaberje120
Biro NikolajNafta veterani80
Kavaš DavidŠD Kobilje80
Lebar JulianČentiba81
Lazar EvgenČentiba70
Zemljič TomažPrekmurec Dobrovnik50
Horvat ManuelPrekmurec Dobrovnik51
Gruškovnjak PeterNafta veterani40
Kiralj MarkoČentiba40
Kosi DamjanPanonija Gaberje42
Cerovec KevinPrekmurec Dobrovnik30
Kramar AlanMalibu Kapca30
Genc TadejŠD Kobilje30
Nežič JernejNedelica30
Režonja LeonNedelica30
Panić BorisRenkovci Tuš Žalik30
Godina MatejBistrica31
Plevel GregorČentiba33
Laslo KristijanNafta veterani20
Černela PrimožŠD Kobilje20
Herceg ZlatkoNafta veterani20
Nedelko DavidBistrica20
Markoja BenjaminRenkovci Tuš Žalik20
Verbančič AlešMalibu Kapca20
Šobak LukaBistrica20
Horvat TadejMalibu Kapca20
Zver TadejNedelica20
Kosi LukaRenkovci Tuš Žalik20
Jurasović MihaelGraničar20
Meričnjak BenjaminPrekmurec Dobrovnik20
Zelko JanRenkovci Tuš Žalik20
Cigan UrošBistrica20
Žugelj PatrikBistrica20
Šimonka AlenČentiba20
Krauthaker TomažBistrica20
Penhofer DominikŠD Kobilje21
Horvat MarselMalibu Kapca21
Bukovec DomenŠD Kobilje10
Herman BenjaminPrekmurec Dobrovnik10
Časar TadejČentiba10
Lah PatrikRenkovci Tuš Žalik10
Miholič DanielNedelica10
Lutar LukaMostje10
Zver PeterBistrica10
Krajnc DarkoGraničar10
Požgai MihaelZvezda Dolina10
Herceg FilipČentiba10
Rituper PrimožBistrica10
Drvarič MarjanNafta veterani10
Lazar MiranBistrica10
Fordan AndrejZvezda Dolina10
Novak DeanNafta veterani10
Horváth BalázsPrekmurec Dobrovnik10
Kociper NikoMostje10
Bela TadejMostje10
Berden DavidPanonija Gaberje10
Zajtl TimMostje10
Verbančič BoštjanMalibu Kapca10
Gabor FrancNafta veterani10
Kleiderman IgorGraničar10
Mertik BorisRenkovci Tuš Žalik10
Hozjan GregorZvezda Dolina10
Halas LeonBistrica10
Lebar SandiNedelica10
Farkaš TeodorMalibu Kapca10
Kasaš LukaZvezda Dolina10
Granfol DavidRenkovci Tuš Žalik10
Miholič RokŠD Kobilje10
Gjerkeš VitoBistrica10
Škaper JureŠD Kobilje10
Vinko SandroNafta veterani10
Gazdag DenisZvezda Dolina11
Feher MátyásZvezda Dolina10
Apáti MárkPanonija Gaberje00
Varga PeterČentiba00
Strojko DanijelŠD Kobilje00
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol