MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA VZHOD 21/22

22. krog - 22.05.22


Priimek in imeKlubGol11mAG
Zamuda NikoNafta 1903260
Abbas TarikRudar Velenje191
Avdić ElmirRudar Velenje173
Koren Nal LanNŠ Dravograd150
Pirc NikKrško131
Memaj ErmalŠampion120
Brence NikKETY EMMI Bistrica 122
Petek GregorVeržej123
Horvat AnejNafta 1903110
Košat JonJarenina101
Stojko Krevzel GalŠampion101
Jahić AdinJarenina90
Šiljeg LeonŠampion90
Obreza TaiŠampion90
Grizold LunNŠ Dravograd91
Meze TaiKrško91
Sep MatjažMb Tabor80
Smrečnik BoštjanNŠ Dravograd70
Kamničar LeonKETY EMMI Bistrica 70
Kocmut LukasMb Tabor70
Ropoša MarckNafta 190374
Kosi DenisMiklavž60
Plazl EnejRudar Velenje50
Slokan NejcVeržej50
Sulejmanović LejlRudar Velenje50
Damjanovič AnejMiklavž50
Ivankić MatejKrško50
Omerović AlenRudar Velenje50
Kosi TianNafta 190350
Brus MihaVeržej40
Vukelić FilipKrško40
Sedič AleksejMb Tabor41
Leopold ReneNafta 190330
Svetec JureVeržej30
Rošić AldinJarenina30
Pažek AnžeNŠ Dravograd30
Markelc MaksKETY EMMI Bistrica 30
Lukač AljažNafta 190330
Mauko GalJarenina30
Milanović LanKrško30
Bračun UrbanKrško30
Pudgar AnejŠmartno 192830
Podvršnik GašperKETY EMMI Bistrica 30
Mokotar MihaKETY EMMI Bistrica 30
Rajšp JakobNafta 190330
Milanez DomenŠampion30
Brdik TomažKrško30
Markoli LovroJarenina30
Pauman JanKETY EMMI Bistrica 31
Hankić IsakŠmartno 192833
Mijatović JonasKrško20
Sretenovič AlenVeržej20
Švec GalRudar Velenje20
Previšić AljažNŠ Dravograd20
Lebar SvenVeržej20
Grubor NejcMiklavž20
Krejić StevoRudar Velenje20
Kop NejcMiklavž20
Gomzi Jean LucMb Tabor20
Grčar LanŠampion20
Srkoč DinoKrško20
Hodžić MaidMb Tabor20
Prelog LukaJarenina20
Kerep PatrikMiklavž20
Bernardič LukasKrško20
Rakuša LanMiklavž20
Shala BlendiRudar Velenje20
Jambriško AlenHajdina21
Čolović JakobŠampion22
Čeh KristjanMiklavž22
Petek StašŠmartno 192820
Vodovnik SimonKETY EMMI Bistrica 10
Gosnik MaticMiklavž10
Dobovičnik BenŠampion10
Zapušek JureRudar Velenje10
Lavrenčič KimiNafta 190310
Pušnik JanKETY EMMI Bistrica 10
Škraban AmadejNafta 190310
Rec Jonathan TobiasKETY EMMI Bistrica 10
Biro DominikNafta 190310
Novak MaksŠampion10
Kmetič MajKrško10
Klasinc Filekovič MaiMiklavž10
Kokotovič AljošaMiklavž10
Ivić FilipMb Tabor10
Čavnik JakaNŠ Dravograd10
Filipič RokVeržej10
Grbavac CeneHajdina10
Rizmal AnejNŠ Dravograd10
Marčič EnejKETY EMMI Bistrica 10
Lipovnik LukaMiklavž10
Petko PrimožJarenina10
Bukovec JakaNafta 190310
Konečnik JakaNŠ Dravograd10
Hren AlenKETY EMMI Bistrica 10
Šinko RokVeržej10
Bedenik NejcHajdina10
Medved AleksNŠ Dravograd10
Jelenić LukaKrško10
Anić JuriyŠmartno 192810
Merlak RenatoKETY EMMI Bistrica 10
Murko TinejJarenina10
Aliti DenisHajdina10
Lipavšek BlažHajdina10
Koren VitoJarenina10
Vuzem TimŠmartno 192810
Petrinović RokoNafta 190310
Šteharnik NejcNŠ Dravograd10
Skornšek TianRudar Velenje10
Kovács ErikNafta 190310
Jazavac MirzaŠampion10
Dimčić MladenŠmartno 192810
Kvas AnžejHajdina10
Celcer JakaJarenina10
Mustafa RobinhoMb Tabor10
Gole LukaJarenina10
Benedejčič MatevžŠampion10
Belšak JonNŠ Dravograd10
Baznik JakaKrško10
Čede NikNŠ Dravograd10
Janžekovič AljažHajdina10
Doplihar LiamMb Tabor10
Škrlec Tian LukaJarenina10
Skrbinšek ValentinJarenina10
Buljubašić SafetRudar Velenje10
Velkner MatejMiklavž10
Weixl NikMb Tabor10
Piskar GalŠampion10
Rečnik GašperKETY EMMI Bistrica 10
Korošec AleksKETY EMMI Bistrica 11
Letonja DarioHajdina10
Repnik VidMb Tabor10
Zagoričnik SvitŠmartno 192800
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol