MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA VZHOD 21/22

12. krog - 07.11.21


Priimek in imeKlubGol11mAG
Zamuda NikoNafta 1903130
Košat JonJarenina101
Abbas TarikRudar Velenje101
Koren Nal LanNŠ Dravograd80
Sep MatjažMb Tabor70
Memaj ErmalŠampion70
Avdić ElmirRudar Velenje71
Brence NikKETY EMMI Bistrica 71
Obreza TaiŠampion60
Kosi DenisMiklavž50
Šiljeg LeonŠampion50
Grizold LunNŠ Dravograd51
Petek GregorVeržej51
Ropoša MarckNafta 190353
Slokan NejcVeržej40
Horvat AnejNafta 190340
Kamničar LeonKETY EMMI Bistrica 40
Pirc NikKrško40
Omerović AlenRudar Velenje40
Vukelić FilipKrško40
Kocmut LukasMb Tabor40
Stojko Krevzel GalŠmartno 192841
Sulejmanović LejlRudar Velenje30
Rošić AldinJarenina30
Meze TaiKrško30
Milanez DomenŠampion30
Markoli LovroJarenina30
Smrečnik BoštjanNŠ Dravograd20
Leopold ReneNafta 190320
Lebar SvenVeržej20
Sedič AleksejMb Tabor20
Pauman JanKETY EMMI Bistrica 20
Milanović LanKrško20
Mokotar MihaKETY EMMI Bistrica 20
Srkoč DinoKrško20
Brdik TomažKrško20
Kerep PatrikMiklavž20
Bernardič LukasKrško20
Rakuša LanMiklavž20
Jambriško AlenHajdina21
Čolović JakobŠampion22
Vodovnik SimonKETY EMMI Bistrica 10
Mijatović JonasKrško10
Gosnik MaticMiklavž10
Dobovičnik BenŠampion10
Lavrenčič KimiNafta 190310
Plazl EnejRudar Velenje10
Pušnik JanKETY EMMI Bistrica 10
Brus MihaVeržej10
Damjanovič AnejMiklavž10
Kokotovič AljošaMiklavž10
Svetec JureVeržej10
Previšić AljažNŠ Dravograd10
Pažek AnžeNŠ Dravograd10
Rizmal AnejNŠ Dravograd10
Lipovnik LukaMiklavž10
Petko PrimožJarenina10
Lukač AljažNafta 190310
Anić JuriyŠmartno 192810
Kop NejcJarenina10
Aliti DenisHajdina10
Lipavšek BlažHajdina10
Vuzem TimŠmartno 192810
Šteharnik NejcNŠ Dravograd10
Skornšek TianRudar Velenje10
Kovács ErikNafta 190310
Grčar LanŠmartno 192810
Jazavac MirzaŠampion10
Dimčić MladenŠmartno 192810
Celcer JakaJarenina10
Mustafa RobinhoMb Tabor10
Pudgar AnejŠmartno 192810
Podvršnik GašperKETY EMMI Bistrica 10
Gole LukaJarenina10
Benedejčič MatevžŠampion10
Čede NikNŠ Dravograd10
Janžekovič AljažHajdina10
Doplihar LiamMb Tabor10
Rajšp JakobNafta 190310
Škrlec Tian LukaJarenina10
Kosi TianNafta 190310
Buljubašić SafetRudar Velenje10
Piskar GalŠampion10
Korošec AleksKETY EMMI Bistrica 11
Čeh KristjanMiklavž11
Letonja DarioHajdina10
Petek StašŠmartno 192800
Repnik VidMb Tabor00
Zagoričnik SvitŠmartno 192800
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol