MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA VZHOD 21/22

22. krog - 22.05.22


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Abbas TarikRudar Velenje211660194
Ahmetović MahirJarenina266
Aleksić StefanŠampion1438551
Aliti DenisMiklavž94781
Anderlič AnejMiklavž377
Anić JuriyŠmartno 192820154217
Avdić ElmirRudar Velenje2015941721
Badžukov LiamKrško132691
Basle MaticŠmartno 192815497
Baznik JakaKrško83091
Bedenik NejcHajdina171207171
Belić MarkoMb Tabor153
Beljić MarkoMb Tabor6199
Belšak JonNŠ Dravograd103991
Benedejčič MatevžŠampion1182412
Bernardič LukasKrško112402
Biro DominikNafta 19031320011
Bračun UrbanKrško19145033
Brdik TomažKrško21166031
Bregant BorHajdina171062
Brence NikKETY EMMI Bistrica 181146123
Breskvar MarkoMb Tabor221
Brkić LukaŠampion450
Brus MihaVeržej22154643
Bukovec JakaNafta 190320160011
Bulajić LeonRudar Velenje0
Buljubašić SafetŠmartno 1928510112
Camloh JakobRudar Velenje11780
Čas ŽigaMb Tabor3105
Čavnik JakaNŠ Dravograd2015711
Cebek BlažHajdina12
Čede NikNŠ Dravograd145441
Čeh KristjanMiklavž14112024
Čeh MaticJarenina5207
Celcer JakaJarenina63461
Čelofiga LukaJarenina112
Čertalič MajMb Tabor1814082
Čoh MarselKETY EMMI Bistrica 180
Colnarič EnejMiklavž16119231
Čolović JakobŠampion181390231
Črnčič NikoMb Tabor20153321
Čuber Potočnik ŽigaKrško180
Čurila LukaMiklavž0
Curkić AjdinMb Tabor184472
Cvek BlažŠampion115
Damjanovič AnejMiklavž18138951
Daničić LukaRudar Velenje336
Davarović MehdijaKrško26
Dimčić MladenŠmartno 1928159461
Doberšek MaticMiklavž64211
Dobovičnik BenŠampion201344121
Dokler MihaJarenina3123
Doplihar LiamMb Tabor141011131
Draganić DinoKETY EMMI Bistrica 1801
Drobež TimotejRudar Velenje0
Dubrić SanjinKrško0
Duraković AlemHajdina232
Durović TarikHajdina180
Dvoršak VidJarenina278
Eberl UrhKETY EMMI Bistrica 97201
Farkaš JanNafta 19037505
Ferk MiranJarenina7325
Filipič RokVeržej1911881
Flisar LukaKETY EMMI Bistrica0
Fridl TeoHajdina97204
Furjan AlexMb Tabor201584
Gabor AnejMiklavž9278
Gajšek MihaMiklavž85942
Galin DraganKrško135
Galun AlenHajdina8224
Gangl TeoVeržej4981
Gašperut LukaMb Tabor7247
Gole LukaJarenina1179812
Golob GalKrško2116502
Gomboc AnejJarenina845
Gomzi Jean LucMb Tabor1429021
Gonza ŽigaNafta 19032116095
Gorenak GašperŠampion288
Gorenjak Jan VidMiklavž201600
Gosnik MaticMiklavž14110614
Gracej Urban IvanJarenina180
Grager MaticJarenina1079241
Grajf NikJarenina118031
Grbavac CeneHajdina2116701
Grčar LanŠampion201475211
Greif JurijMiklavž217
Gril AljažKETY EMMI Bistrica 139991
Grizold LunNŠ Dravograd19147594
Grlec TilenNafta 1903167952
Grubor NejcMiklavž1997922
Hajdinjak LukaMiklavž2013263
Halilović AjasRudar Velenje1910122
Haliti AgimMiklavž481
Hamler TinoJarenina12910
Hankić IsakŠmartno 19282217603
Hercog TilenHajdina8331
Hodžić MaidMb Tabor18140927
Holcman FilipVeržej768
Horvat AnejNafta 1903211655116
Horvat MaticVeržej0
Horvat TianMiklavž14
Horvat ŽakJarenina5102
Horvat ŽanNafta 19034541
Horvat Herco ŽanVeržej4177
Hozjan LukasVeržej114
Hozjan ŽanVeržej0
Hren AlenKETY EMMI Bistrica 924711
Hrustić AmerŠmartno 192886405
Hudolin OskarŠmartno 1928126
Hudovernik TeoNŠ Dravograd967
Ivankić MatejKrško107895
Ivić FilipMb Tabor31881
Jahić AdinJarenina1080091
Jambriško AlenHajdina1070221
Janković LukaRudar Velenje0
Janžekovič AljažHajdina1165811
Jaušovec TeodorJarenina210
Jazavac MirzaŠampion116941
Jelenić LukaKrško1080012
Jelenko MajKETY EMMI Bistrica 499
Jezovšek TimKETY EMMI Bistrica 115621
Jovanović LanRudar Velenje139801
Jurić TinRudar Velenje105492
Kamničar LeonKETY EMMI Bistrica 20130574
Kerep PatrikMiklavž2030821
Klasinc Filekovič MaiMiklavž3981
Kmetič MajKrško858712
Kocmut LukasMb Tabor21156574
Kokot ŽigaHajdina9720
Kokotovič AljošaMiklavž19143113
Kolerič Jelen LeanderMiklavž129
Konec MaiMiklavž17667
Konečnik JakaNŠ Dravograd85241
Kop NejcMiklavž1913792
Koren Nal LanNŠ Dravograd221751151
Koren VitoJarenina1080011
Korez BorutHajdina1814011
Koroša AnejKrško14
Korošec AleksKETY EMMI Bistrica 20147613
Košat JonJarenina1295910
Kosi DenisMiklavž17117563
Kosi TianNafta 19031910765
Kotnik JureNŠ Dravograd0
Kovačec ErikMiklavž28
Kovács ErikNafta 19031885213
Krajnc JakobŠampion2115804
Krajnc TilenMiklavž17
Kralj Gregorec TeoMb Tabor136123
Kramberger MarkJarenina108003
Kramberger NinoJarenina9509
Kranjc AnžeMb Tabor4202
Krejić StevoRudar Velenje18120221
Kristanič MatevžMiklavž117195
Kuhar TjažVeržej2015972
Kukovec RokHajdina1712502
Kukovec TiborMb Tabor20149841
Kumer MarcelKETY EMMI Bistrica227
Kump NikoJarenina107682
Kuzma EnejVeržej51691
Kuzma GalVeržej671
Kvas AnžejHajdina85911
Lakovšek MihaNŠ Dravograd21154621
Landeker MarcelKETY EMMI Bistrica 3162
Lavrenčič KimiNafta 1903211358131
Lebar SvenVeržej1885122
Lebar Vid GabrielNafta 1903120
Lebar ŽanVeržej147382
Ledinšek DomenVeržej2015022
Legen PatrikNafta 19030
Leopold ReneNafta 190319143334
Lesjak JanVeržej0
Letonja DarioHajdina1296012
Linasi Jeromel MihaNŠ Dravograd131001
Lipavšek BlažHajdina20147711
Lipovnik LukaMiklavž18138814
Ločičnik MaticNŠ Dravograd73651
Lorenci NinoNŠ Dravograd11
Lović DenisŠmartno 192897201
Lubej JakaJarenina224
Lukač AljažNafta 190317126037
Majhen AnžeRudar Velenje171360
Malec ValKETY EMMI Bistrica180
Marčič AnejHajdina6386
Marčič EnejKETY EMMI Bistrica 18133414
Marguč TaiŠampion6146
Marinič LanNafta 190312
Markelc MaksKETY EMMI Bistrica 748732
Marko GalMiklavž61531
Markoli LovroJarenina1295832
Mauko GalJarenina74553
Medved AleksNŠ Dravograd112051
Medved ValKrško13837
Mehmeti HarunMb Tabor61001
Memaj ErmalŠampion221525123
Menih Dokl JoštRudar Velenje217
Merlak RenatoKETY EMMI Bistrica 16126412
Metličar Fric TimHajdina118804
Meze TaiKrško2113809
Mijatović JonasKrško2116502
Milanez DomenŠampion20154831
Milanović LanKrško201540361
Mokotar MihaKETY EMMI Bistrica 18137231
Mrkonjić NeoRudar Velenje3301
Mujagić AlenŠmartno 19281713608
Mujičić SinajRudar Velenje114
Murko TinejJarenina418211
Mušić MaidNŠ Dravograd4412
Mustafa RobinhoMb Tabor918112
Nahtigal KlemenRudar Velenje157172
Novak MaksŠampion19135015
Novak PinoNŠ Dravograd12
Obreza TaiŠampion181367981
Omerović AlenRudar Velenje16105055
Operčkal LukaŠampion1913113
Ošlak MatevžNŠ Dravograd10759
Ozvatič NikNafta 19036480
Pacek DomenKrško201591
Pajek JureVeržej1712737
Pauman JanKETY EMMI Bistrica 20155135
Pažek AnžeNŠ Dravograd2015823
Pečovnik MajNŠ Dravograd0
Pek LukaRudar Velenje367
Petek FilipVeržej134
Petek GregorVeržej191455125
Petek LukaVeržej168102
Petek StašŠmartno 192821162323
Petko PrimožJarenina1713381
Petkovič FilipVeržej113022
Petrinović RokoNafta 190351491
Pilih SebastianŠampion14
Pipenbaher GašperKETY EMMI Bistrica 118066
Pirc NikKrško221753134
Piskar GalŠmartno 19281260311
Plazl EnejRudar Velenje22173751
Plazovnik AmadejNŠ Dravograd117271
Podbregar AlexŠmartno 19283291
Podgrajšek MatijaŠampion126
Podojsteršek TheodorMb Tabor138922
Podvršnik GašperKETY EMMI Bistrica 1912453
Požun Kožel AnejŠampion191121
Prelog LukaJarenina1496924
Preložnik MatevžŠmartno 192863291
Prestreši EdmondKETY EMMI Bistrica 15
Previšić AljažNŠ Dravograd21129424
Prosič Vrbnjak LanNafta 190310775
Pudgar AnejŠmartno 192821168032
Punčec NejcJarenina10800
Pušnik JanKETY EMMI Bistrica 114991
Radić MilošMb Tabor41631
Rajšp JakobNafta 190320144234
Rakuša LanMiklavž1167223
Reberšak Ježovnik NiklasŠampion4140
Rec Jonathan TobiasKETY EMMI Bistrica 521611
Rečnik GašperKETY EMMI Bistrica 51891
Repnik TitMb Tabor51021
Repnik VidMb Tabor21152614
Rihtarec BornaNafta 1903117
Rizmal AnejNŠ Dravograd21157512
Rodošek EricMb Tabor8183
Ropoša MarckNafta 190317128673
Rošić AldinJarenina1075933
Roškar AnejVeržej118804
Rožič MaticNŠ Dravograd11
Sakač VidNafta 190310217
Šakić AntonioŠampion13636
Šalamun TjažKETY EMMI Bistrica 2217602
Šalamun Jarc LukaMb Tabor6135
Ščančar SergejNafta 19030
Šebalj FilipMb Tabor2153
Sedič AleksejMb Tabor181278441
Seidl ŽanŠampion9720
Selič ŽigaŠampion6173
Sep MatjažMb Tabor2114618
Šepic NinoŠampion125
Šešo Zafošnik TomažHajdina118
Shala BlendiRudar Velenje938321
Šibila AnžeHajdina1711692
Šibila BlažHajdina3240
Šijanec GašperVeržej1713351
Šiljeg LeonŠampion22166491
Šinko RokVeržej1559612
Šipek AlexJarenina11880
Skornšek TianRudar Velenje18109816
Škraban AmadejNafta 19031560711
Skrbinšek ValentinJarenina21166111
Škrlec Tian LukaJarenina126721
Šlamberger LukaHajdina1810081
Slatinšek NejcNŠ Dravograd0
Slokan NejcVeržej191457511
Sluga AljažVeržej3163
Smrečnik BoštjanNŠ Dravograd22171073
Sotelšek AndražKrško129091
Sretenovič AlenVeržej2012952
Srkoč DinoKrško1279321
Stegu FilipŠampion206661
Šteharnik NejcNŠ Dravograd18107611
Štern GalKETY EMMI Bistrica11
Steyer VidJarenina230
Stojko Krevzel GalŠampion191519107
Stožir BlažŠampion0
Sulejmanović LamarRudar Velenje11
Sulejmanović LejlRudar Velenje22168353
Sužnik AljažJarenina12
Švajncer Butinar AljažJarenina285
Švec GalRudar Velenje22176023
Svetec JureVeržej1766632
Svetej TimMiklavž0
Svitlica TjašRudar Velenje492
Tamše- Marinič AnejRudar Velenje158455
Torbarina KristijanJarenina112
Trajbarič EnejVeržej180
Trstenjak JanHajdina201149
Trumić AjasŠmartno 19283240
Turinek AndražRudar Velenje17808
Turk AnejHajdina139
Uranek LeonNŠ Dravograd1411202
Urlep Robin UrbanKETY EMMI Bistrica 3169
Varžič GašperMiklavž2160
Velkner MatejMiklavž118721
Vesel AnejVeržej189322
Veselaj EndritKETY EMMI Bistrica 3151
Vidovšek Turner ŽanMb Tabor223
Virag JakobNafta 19030
Vodovnik SimonKETY EMMI Bistrica73611
Vračun AnejKrško116
Vrbek MikeKETY EMMI Bistrica 166
Vugrinec VitoNafta 190314408
Vukelić FilipKrško1295341
Vuksanovič VitoMiklavž0
Vuzem GalŠmartno 192897201
Vuzem TimŠmartno 19281810551
Weixl NikMb Tabor9552131
Wolf LeonHajdina1282521
Zagoričnik BrinŠmartno 1928155522
Zagoričnik SvitŠmartno 19282217601
Zajc LanKrško0
Zalar LukasJarenina6365
Zamuda NikoNafta 1903201471265
Žamut SimonJarenina12
Zapušek JureRudar Velenje134961
Ždero KenanMb Tabor103152
Zemljič JakobMiklavž242
Žerjav MihaKETY EMMI Bistrica 10157
Zupanc BianKETY EMMI Bistrica 118801
Zupančič ValMiklavž157451
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov