MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA VZHOD 21/22

9. krog - 17.10.21


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Abbas TarikRudar Velenje970383
Aleksić StefanŠampion528511
Aliti DenisHajdina73481
Anderlič AnejMiklavž377
Anić JuriyŠmartno 192896693
Avdić ElmirRudar Velenje7554511
Badžukov LiamKrško6106
Basle MaticŠmartno 1928616
Baznik JakaKrško4196
Bedenik NejcHajdina96022
Belšak JonNŠ Dravograd4320
Benedejčič MatevžŠampion75572
Bernardič LukasKrško61351
Biro DominikNafta 190351041
Bračun UrbanKrško8640
Brdik TomažKrško97201
Bregant BorHajdina8564
Brence NikKETY EMMI Bistrica844531
Breskvar MarkoMb Tabor221
Brkić LukaŠampion222
Brus MihaVeržej956811
Bukovec JakaNafta 19038640
Bulajić LeonRudar Velenje0
Buljubašić SafetRudar Velenje31912
Camloh JakobRudar Velenje3140
Čavnik JakaNŠ Dravograd7560
Cebek BlažHajdina12
Čede NikNŠ Dravograd51601
Čeh KristjanMiklavž648012
Celcer JakaJarenina63461
Čertalič MajMb Tabor97201
Colnarič EnejMiklavž75561
Čolović JakobŠampion86282
Črnčič NikoMb Tabor86391
Čuber Potočnik ŽigaKrško180
Čurila LukaMiklavž0
Curkić AjdinMb Tabor81371
Cvek BlažŠampion0
Damjanovič AnejMiklavž8640
Daničić LukaRudar Velenje121
Davarović MehdijaKrško15
Dimčić MladenŠmartno 19289655
Doberšek MaticMiklavž64211
Dobovičnik BenŠampion84841
Doplihar LiamMb Tabor972012
Drobež TimotejRudar Velenje0
Durović TarikHajdina180
Eberl UrhKETY EMMI Bistrica64801
Farkaš JanNafta 19035400
Ferk MiranJarenina383
Filipič RokVeržej8493
Flisar LukaKETY EMMI Bistrica0
Furjan AlexMb Tabor9720
Gabor AnejMiklavž5173
Gajšek MihaMiklavž75141
Galin DraganKrško135
Galun AlenHajdina6116
Gole LukaJarenina859712
Golob GalKrško86401
Gomboc AnejJarenina417
Gomzi Jean LucMb Tabor6351
Gonza ŽigaNafta 190396793
Gorenak GašperŠampion288
Gorenjak Jan VidMiklavž9720
Gosnik MaticMiklavž54001
Grager MaticJarenina863231
Grajf NikJarenina13
Grbavac CeneHajdina8630
Grčar LanŠmartno 1928969411
Gril AljažKETY EMMI Bistrica4279
Grizold LunNŠ Dravograd971352
Grlec TilenNafta 190342781
Grubor NejcMiklavž84782
Hajdinjak LukaMiklavž95853
Halilović AjasRudar Velenje84232
Haliti AgimMiklavž11
Hamler TinoJarenina9670
Hankić IsakŠmartno 19289720
Hercog TilenHajdina7251
Hodžić MaidMb Tabor97093
Holcman FilipVeržej450
Horvat AnejNafta 1903970943
Horvat ŽakJarenina11
Horvat ŽanNafta 19033511
Horvat Herco ŽanVeržej3146
Hren AlenKETY EMMI Bistrica483
Hudovernik TeoNŠ Dravograd523
Jambriško AlenHajdina854211
Janžekovič AljažHajdina73381
Jazavac MirzaŠampion8522
Jezovšek TimKETY EMMI Bistrica85021
Jovanović LanRudar Velenje85801
Jurić TinRudar Velenje95292
Kamničar LeonKETY EMMI Bistrica84412
Kerep PatrikMiklavž85611
Kocmut LukasMb Tabor965743
Kokot ŽigaHajdina180
Kokotovič AljošaMiklavž96791
Kolerič Jelen LeanderMiklavž129
Konec MaiMiklavž7139
Konečnik JakaNŠ Dravograd0
Kop NejcJarenina64511
Koren Nal LanNŠ Dravograd97118
Korez BorutHajdina86401
Koroša AnejKrško14
Korošec AleksKETY EMMI Bistrica74361
Košat JonJarenina97197
Kosi DenisMiklavž743943
Kosi TianNafta 190384571
Kotnik JureNŠ Dravograd0
Kovačec ErikMiklavž14
Kovács ErikNafta 1903734013
Krajnc JakobŠampion97122
Kralj Gregorec TeoMb Tabor95303
Kramberger NinoJarenina118
Krejić StevoRudar Velenje6376
Kristanič MatevžMiklavž4244
Kuhar TjažVeržej8637
Kukovec RokHajdina8553
Kukovec TiborMb Tabor96471
Kumer MarcelKETY EMMI Bistrica227
Kump NikoJarenina75602
Kuzma EnejVeržej51691
Lakovšek MihaNŠ Dravograd9646
Lavrenčič KimiNafta 1903960712
Lebar SvenVeržej839211
Lebar Vid GabrielNafta 1903120
Lebar ŽanVeržej63622
Ledinšek DomenVeržej96301
Legen PatrikNafta 19030
Leopold ReneNafta 1903747311
Letonja DarioHajdina864012
Linasi MihaNŠ Dravograd3240
Lipavšek BlažHajdina85171
Lipovnik LukaMiklavž972011
Lorenci NinoNŠ Dravograd11
Lukač AljažNafta 1903754912
Majhen AnžeRudar Velenje7560
Malec ValKETY EMMI Bistrica180
Marčič EnejKETY EMMI Bistrica7456
Marguč TaiŠampion224
Marko GalNafta 1903377
Markoli LovroJarenina971821
Medved AleksNŠ Dravograd461
Medved ValKrško6351
Mehmeti HarunMb Tabor61001
Memaj ErmalŠampion963772
Merlak RenatoKETY EMMI Bistrica3240
Metličar Fric TimHajdina97203
Meze TaiKrško96733
Mijatović JonasKrško86101
Milanez DomenŠampion86273
Milanović LanKrško972022
Mokotar MihaKETY EMMI Bistrica97071
Mrkonjić NeoRudar Velenje0
Mujagić AlenŠmartno 192886404
Mujičić SinajRudar Velenje114
Mustafa RobinhoMb Tabor816812
Nahtigal KlemenRudar Velenje84132
Novak MaksŠmartno 192897192
Obreza TaiŠampion965953
Omerović AlenRudar Velenje859244
Operčkal LukaŠampion85861
Ošlak MatevžNŠ Dravograd6480
Ozvatič NikNafta 19034320
Pacek DomenKrško9711
Pajek JureVeržej74734
Pauman JanKETY EMMI Bistrica971912
Pažek AnžeNŠ Dravograd7560
Pek LukaRudar Velenje242
Petek GregorVeržej965742
Petek LukaVeržej62261
Petek StašŠmartno 192886212
Petko PrimožJarenina97201
Petkovič FilipVeržej242
Pipenbaher GašperKETY EMMI Bistrica85864
Pirc NikKrško972042
Piskar GalŠampion5501
Plazl EnejRudar Velenje97201
Plazovnik AmadejNŠ Dravograd95671
Podbregar AlexŠmartno 1928271
Podvršnik GašperKETY EMMI Bistrica96281
Požun Kožel AnejŠampion7303
Prelog LukaJarenina52751
Previšić AljažNŠ Dravograd953012
Pudgar AnejŠmartno 192886401
Punčec NejcJarenina8640
Pušnik JanKETY EMMI Bistrica8440
Radić MilošMb Tabor41631
Rajšp JakobNafta 19038597
Rakuša LanMiklavž419711
Reberšak Ježovnik NiklasŠampion0
Rec Jonathan TobiasKETY EMMI Bistrica139
Repnik VidMb Tabor9631
Rizmal AnejNŠ Dravograd962711
Rodošek EricJarenina5102
Ropoša MarckNafta 1903756052
Rošić AldinJarenina751932
Roškar AnejVeržej97203
Sakač VidNafta 1903453
Šakić AntonioŠampion7317
Šalamun TjažKETY EMMI Bistrica9720
Šalamun Jarc LukaJarenina5115
Ščančar SergejNafta 19030
Šebalj FilipMb Tabor0
Sedič AleksejMb Tabor853924
Seidl ŽanŠampion6480
Sep MatjažMb Tabor95755
Šepic NinoŠampion0
Šibila AnžeHajdina4200
Šibila BlažHajdina3240
Šijanec GašperVeržej6480
Šiljeg LeonŠampion96734
Šinko RokVeržej5127
Šipek AlexJarenina180
Skornšek TianRudar Velenje739211
Škraban AmadejNafta 19037279
Skrbinšek ValentinJarenina8640
Škrlec Tian LukaJarenina18
Šlamberger LukaHajdina7228
Slatinšek NejcNŠ Dravograd0
Slokan NejcVeržej97203
Sluga AljažVeržej283
Smrečnik BoštjanNŠ Dravograd96981
Sotelšek AndražKrško5349
Sretenovič AlenVeržej9573
Srkoč DinoKrško74971
Stegu FilipŠampion9242
Šteharnik NejcNŠ Dravograd73061
Štern GalKETY EMMI Bistrica11
Stojko Krevzel GalŠmartno 1928755934
Sulejmanović LejlRudar Velenje970922
Švec GalRudar Velenje97201
Svetec JureVeržej62171
Svitlica TjašRudar Velenje278
Tamše- Marinič AnejŠmartno 192832402
Trstenjak JanHajdina7251
Trumić AjasŠmartno 1928180
Turinek AndražRudar Velenje7310
Uranek LeonNŠ Dravograd97201
Varžič GašperMiklavž0
Vesel AnejVeržej6155
Veselaj EndritKETY EMMI Bistrica315
Vodovnik SimonKETY EMMI Bistrica73611
Vračun AnejKrško116
Vugrinec VitoNafta 19037146
Vukelić FilipKrško971341
Vuksanovič VitoMiklavž0
Vuzem GalŠmartno 19280
Vuzem TimŠmartno 192895351
Wolf LeonHajdina530411
Zagoričnik BrinŠmartno 192872451
Zagoričnik SvitŠmartno 192897201
Zamuda NikoNafta 19038581102
Zapušek JureRudar Velenje5183
Ždero KenanMb Tabor72091
Žerjav MihaKETY EMMI Bistrica575
Zupanc BianKETY EMMI Bistrica2160
Zupančič ValMiklavž9370
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov