MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA VZHOD 21/22

12. krog - 07.11.21


Priimek in imeKlubGol11mAG
Podlesnik GalNŠ Dravograd173
Kocijan BlažŠampion100
Kovačec VidKETY EMMI Bistrica80
Jonuzaj FlorianMiklavž81
Novak DominikNafta 190360
Romih AlenJarenina60
Gajanić AlexŠampion60
Bračun TilRudar Velenje66
Mezga MatejNafta 190350
Marcen AdamRudar Velenje50
Medved NoaNafta 190350
Gabrovec Jan PatrikMb Tabor50
Ozbetič BlažVeržej52
Žganec JosipNafta 190354
Goronja SvenŠampion50
Brunec NejcVeržej40
Družovec ReneMiklavž40
Frančić NikoNafta 190340
Strniša ŽigaMb Tabor40
Aremu Ismaila AbiolaNK Krško40
Kadrić AjdinRudar Velenje40
Muršič GalŠmartno 192840
Mihalič Rader ValMiklavž40
Žnidar Koprivnik JanRudar Velenje41
Derkuća FranNK Krško42
Regvar TimonNK Krško30
Pirečnik Rok JožeRudar Velenje30
Gaberšek Rotovnik GašperNŠ Dravograd30
Čavnik NejcNŠ Dravograd30
Gabor ReneMiklavž30
Plej KajVeržej30
Nikić ŽanMiklavž30
Kužner RokŠampion30
Panić DavidKETY EMMI Bistrica31
Frece FilipŠampion33
Krebs ŽigaNŠ Dravograd20
Djaković DenisŠampion20
Partlić DavidNafta 190320
Šabani AsritKETY EMMI Bistrica20
Vršič AnejMb Tabor20
Škrobar BornaNafta 190320
Napast DanielKETY EMMI Bistrica20
Polanec AneiMb Tabor20
Korošec JureMb Tabor20
Časar LukaVeržej20
Emeršič JušRudar Velenje20
Žalik AljažVeržej20
Kokol JureVeržej20
Pori TineNŠ Dravograd20
Kovše GalNŠ Dravograd20
Premrov JanikMb Tabor20
Stojaković AleksRudar Velenje20
Dolšak JanJarenina20
Zbožil IvorNK Krško20
Šodić UrošRudar Velenje20
Krajnc MihaHajdina21
Mumanović MahirMb Tabor22
Drenški JereNK Krško20
Verlak AljažHajdina20
Hasanagić MaticMb Tabor10
Grandošek ŽanMb Tabor10
Granić PetarNK Krško10
Škraban MarselVeržej10
Šporin TomažŠampion10
Janc RokNK Krško10
Adan BoštjanKETY EMMI Bistrica10
Krk TimotejRudar Velenje10
Nikolič SantinoNafta 190310
Vertačnik AlenVeržej10
Miskić AnisNK Krško10
Kocjančič ŽakŠmartno 192810
Pustinek VidVeržej10
Čičić SergejNK Krško10
Škalič DavidVeržej10
Majcenovič Urh GaberRudar Velenje10
Arapović DavidNK Krško10
Mežnar MatjažRudar Velenje10
Horvat RokHajdina10
Marinič DomenVeržej10
Tkavc MichellKETY EMMI Bistrica10
Bojnec MatijaHajdina10
Ostroško AlenHajdina10
Fajs LukaJarenina10
Trbežnik AmadejŠampion10
Kasjak ŽigaMb Tabor10
Mernik NinoKETY EMMI Bistrica10
Kovač KlemenNŠ Dravograd10
Rep BenjaminHajdina10
Furdi MarkoNafta 190310
Šemrl TilenVeržej10
Siter NaceMiklavž10
Šljivar MirzaRudar Velenje10
Ibrahimović DinoŠmartno 192810
Drk GabrijelNafta 190310
Hoxhaj ElmedinRudar Velenje10
Kocijan BlažMb Tabor10
Jagodič TimotejŠampion10
Masten VidHajdina10
Galun MihaHajdina10
Čuček Bezjak MarkoNafta 190311
Tivadar JacquesJarenina11
Gavez NastjaJarenina10
Lubej ZalJarenina10
Kavšak OžbejŠmartno 192800
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol