MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA VZHOD 21/22

1. krog, 22.08.21


DatumUraTekma
22.08.2117.00NŠ Dravograd : Rudar Velenje
21.08.2113.00Nafta 1903 : NK Krško
22.09.2116.30Hajdina : Miklavž
21.08.2117.00Mb Tabor : Veržej
22.08.2117.00KETY EMMI Bistrica : Jarenina
21.08.2117.00Šampion : Šmartno 1928
2. krog, 29.08.21


DatumUraTekma
29.08.2117.00Rudar Velenje : Šmartno 1928
28.08.2112.00Jarenina : Šampion
29.08.2117.00Veržej : KETY EMMI Bistrica
28.08.2117.00Miklavž : Mb Tabor
26.08.2117.00NK Krško : Hajdina
29.08.2117.00NŠ Dravograd : Nafta 1903
3. krog, 05.09.21


DatumUraTekma
04.09.2113.00Nafta 1903 : Rudar Velenje
04.09.2113.00Hajdina : NŠ Dravograd
04.09.2116.30Mb Tabor : NK Krško
05.09.2116.30KETY EMMI Bistrica : Miklavž
04.09.2116.30Šampion : Veržej
04.09.2116.30Šmartno 1928 : Jarenina
4. krog, 12.09.21


DatumUraTekma
12.09.2116.30Rudar Velenje : Jarenina
11.09.2116.30Veržej : Šmartno 1928
11.09.2116.30Miklavž : Šampion
12.09.2116.30NK Krško : KETY EMMI Bistrica
29.09.2116.00NŠ Dravograd : Mb Tabor
29.09.2116.00Nafta 1903 : Hajdina
5. krog, 19.09.21


DatumUraTekma
18.09.2113.00Hajdina : Rudar Velenje
18.09.2116.00Mb Tabor : Nafta 1903
22.09.2116.30KETY EMMI Bistrica : NŠ Dravograd
18.09.2116.30Šampion : NK Krško
19.09.2116.00Šmartno 1928 : Miklavž
18.09.2112.00Jarenina : Veržej
6. krog, 26.09.21


DatumUraTekma
26.09.2116.00Rudar Velenje : Veržej
25.09.2116.00Miklavž : Jarenina
26.09.2116.00NK Krško : Šmartno 1928
26.09.2116.00NŠ Dravograd : Šampion
25.09.2113.00Nafta 1903 : KETY EMMI Bistrica
25.09.2113.00Hajdina : Mb Tabor
7. krog, 03.10.21


DatumUraTekma
03.10.2115.30Mb Tabor : Rudar Velenje
20.10.2115.30KETY EMMI Bistrica : Hajdina
03.10.2115.30Šampion : Nafta 1903
02.10.2115.30Šmartno 1928 : NŠ Dravograd
02.10.2112.00Jarenina : NK Krško
03.10.2115.30Veržej : Miklavž
8. krog, 10.10.21


DatumUraTekma
10.10.2115.30Rudar Velenje : Miklavž
10.10.2115.30NK Krško : Veržej
10.10.2115.30NŠ Dravograd : Jarenina
09.10.2113.00Nafta 1903 : Šmartno 1928
09.10.2113.00Hajdina : Šampion
10.10.2115.30Mb Tabor : KETY EMMI Bistrica
9. krog, 17.10.21


DatumUraTekma
17.10.2115.00KETY EMMI Bistrica : Rudar Velenje
16.10.2116.00Šampion : Mb Tabor
16.10.2115.00Šmartno 1928 : Hajdina
16.10.2112.00Jarenina : Nafta 1903
17.10.2115.00Veržej : NŠ Dravograd
16.10.2115.00Miklavž : NK Krško
10. krog, 24.10.21


DatumUraTekma
24.10.2115.00Rudar Velenje : NK Krško
24.10.2115.00NŠ Dravograd : Miklavž
23.10.2113.00Nafta 1903 : Veržej
24.10.2115.00Hajdina : Jarenina
24.10.2115.00Mb Tabor : Šmartno 1928
24.10.2115.00KETY EMMI Bistrica : Šampion
11. krog, 31.10.21


DatumUraTekma
31.10.2114.30Šampion : Rudar Velenje
31.10.2114.00Šmartno 1928 : KETY EMMI Bistrica
30.10.2112.00Jarenina : Mb Tabor
31.10.2114.00Veržej : Hajdina
30.10.2115.00Miklavž : Nafta 1903
31.10.2114.00NK Krško : NŠ Dravograd
12. krog, 07.11.21


DatumUraTekma
07.11.2114.00Rudar Velenje : NŠ Dravograd
07.11.2114.00NK Krško : Nafta 1903
06.11.2114.00Miklavž : Hajdina
07.11.2114.00Veržej : Mb Tabor
06.11.2112.00Jarenina : KETY EMMI Bistrica
06.11.2114.00Šmartno 1928 : Šampion
13. krog,


DatumUraTekma
Šmartno 1928 : Rudar Velenje
Šampion : Jarenina
KETY EMMI Bistrica : Veržej
Mb Tabor : Miklavž
Hajdina : NK Krško
Nafta 1903 : NŠ Dravograd
14. krog,


DatumUraTekma
Rudar Velenje : Nafta 1903
NŠ Dravograd : Hajdina
NK Krško : Mb Tabor
Miklavž : KETY EMMI Bistrica
Veržej : Šampion
Jarenina : Šmartno 1928
15. krog,


DatumUraTekma
Jarenina : Rudar Velenje
Šmartno 1928 : Veržej
Šampion : Miklavž
KETY EMMI Bistrica : NK Krško
Mb Tabor : NŠ Dravograd
Hajdina : Nafta 1903
16. krog,


DatumUraTekma
Rudar Velenje : Hajdina
Nafta 1903 : Mb Tabor
NŠ Dravograd : KETY EMMI Bistrica
NK Krško : Šampion
Miklavž : Šmartno 1928
Veržej : Jarenina
17. krog,


DatumUraTekma
Veržej : Rudar Velenje
Jarenina : Miklavž
Šmartno 1928 : NK Krško
Šampion : NŠ Dravograd
KETY EMMI Bistrica : Nafta 1903
Mb Tabor : Hajdina
18. krog,


DatumUraTekma
Rudar Velenje : Mb Tabor
Hajdina : KETY EMMI Bistrica
Nafta 1903 : Šampion
NŠ Dravograd : Šmartno 1928
NK Krško : Jarenina
Miklavž : Veržej
19. krog,


DatumUraTekma
Miklavž : Rudar Velenje
Veržej : NK Krško
Jarenina : NŠ Dravograd
Šmartno 1928 : Nafta 1903
Šampion : Hajdina
KETY EMMI Bistrica : Mb Tabor
20. krog,


DatumUraTekma
Rudar Velenje : KETY EMMI Bistrica
Mb Tabor : Šampion
Hajdina : Šmartno 1928
Nafta 1903 : Jarenina
NŠ Dravograd : Veržej
NK Krško : Miklavž
21. krog,


DatumUraTekma
NK Krško : Rudar Velenje
Miklavž : NŠ Dravograd
Veržej : Nafta 1903
Jarenina : Hajdina
Šmartno 1928 : Mb Tabor
Šampion : KETY EMMI Bistrica
22. krog,


DatumUraTekma
Rudar Velenje : Šampion
KETY EMMI Bistrica : Šmartno 1928
Mb Tabor : Jarenina
Hajdina : Veržej
Nafta 1903 : Miklavž
NŠ Dravograd : NK Krško