MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA VZHOD 21/22

12. krog - 07.11.21


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Adamić LeonNK Krško119903
Adan BoštjanKETY EMMI Bistrica12108011
Albreht AnejKETY EMMI Bistrica967641
Aleš KristjanŠampion0
Alić ErminŠmartno 1928118863
Anderlič AnejMiklavž0
Arapović DavidNK Krško12107312
Aremu Ismaila AbiolaNK Krško869541
Baskera ŽanNK Krško1901
Bauer NikoVeržej122
Berglez JakobMiklavž42511
Bernad LukaVeržej7252
Bernardič LukasNK Krško270
Berzak NejcJarenina1210591
Berzak TimJarenina9397
Bijelić DejanMb Tabor119904
Bohinec LukaHajdina108082
Bojnec MatijaHajdina1190113
Bračun TilRudar Velenje1199062
Bregant BorHajdina2180
Bregant GajHajdina11941
Breznik ReneKETY EMMI Bistrica4360
Brinovec MarkNK Krško341
Brinovšek ŽigaRudar Velenje7230
Brunec NejcVeržej12101641
Bubnič GalMiklavž6475
Bulajić ArneRudar Velenje4591
Caf ŽanJarenina7445
Časar LukaVeržej105822
Čavnik NejcNŠ Dravograd1070733
Čebular MajŠampion97215
Čede GalNŠ Dravograd117872
Čeh KristjanMiklavž0
Celcer JakaJarenina3270
Černelič NinoJarenina3158
Černič ŽanNK Krško7630
Červek DanijelHajdina118344
Čičić SergejNK Krško12102613
Čuček Bezjak MarkoNafta 1903981013
Čurič LukaNK Krško190
Cvek BlažŠampion120
Cvetko AlešHajdina7363
Cvetkovič RokNŠ Dravograd336
Dedić ElmasŠmartno 19286233
Derkuća FranNK Krško11927431
Divjak VidRudar Velenje6473
Djaković DenisŠampion832421
Doberšek MaticMiklavž0
Doberšek TitŠmartno 1928119431
Dogaris MajŠmartno 19281210503
Dolšak JanJarenina968222
Donša MaticVeržej87202
Dornik ErazemNK Krško97583
Drenški JereNK Krško10817241
Drk GabrijelNafta 190397981
Drolc DominikMiklavž86773
Družovec ReneMiklavž95774
Duvnjak LukaMb Tabor190
Emeršič JušRudar Velenje107262
Fajs LukaJarenina1293913
Flisar LukaKETY EMMI Bistrica0
Franci NikMiklavž4309
Frančić NikoNafta 1903870142
Fras AndyVeržej1531
Fras NikoMiklavž0
Fras RokNafta 19037193
Frece FilipŠampion12108033
Fridrih PrimožKETY EMMI Bistrica4360
Furdi MarkoNafta 190374511
Gaberšek Rotovnik GašperNŠ Dravograd1089933
Gabor AnejMiklavž190
Gabor ReneMiklavž119463
Gabrovec Jan PatrikMb Tabor1190654
Gajanić AlexŠampion1089265
Gajšek MihaMiklavž21701
Galun AnejKETY EMMI Bistrica235
Galun MihaHajdina761214
Gašparič FlorjanHajdina0
Gavez NastjaJarenina12108011
Glogovec ErikNafta 1903481
Golinar VitoVeržej445
Goronja SvenŠampion1210515
Grabnar UrhŠampion3125
Grajf NikJarenina11843
Grandošek ŽanMb Tabor970712
Granić PetarNK Krško10807122
Grašič RokŠmartno 19289810
Greif JurijKETY EMMI Bistrica7151
Greifoner AnisJarenina9466
Guček GalRudar Velenje119573
Halimi HamitNK Krško347
Hanžel ŽanHajdina93731
Hasanagić MaticMb Tabor116741
Horvat AnejHajdina0
Horvat RokHajdina1199011
Horvat ŽakJarenina961
Hoxhaj ElmedinRudar Velenje850611
Husikić GalibŠampion84981
Ibrahimović DinoŠmartno 1928119341
Ivić FilipMb Tabor129
Jagodič TimotejŠampion1073511
Jakob JanŠmartno 19285450
Janc RokNK Krško1265112
Jaušovec ReneNafta 19036200
Jevšnik DejanNŠ Dravograd1210393
Jezovšek TimKETY EMMI Bistrica0
Jonuzaj FlorianMiklavž1083681
Jug ŽanŠampion6516
Kadiš JoštNŠ Dravograd0
Kadrić AjdinRudar Velenje12106741
Kasjak ŽigaMb Tabor630712
Kavšak OžbejŠmartno 1928119903
Kelbič VitoMiklavž10898
Kirbiš AnejMiklavž117593
Klasinc Filekovič MaiMiklavž11
Kmetič LanJarenina119461
Kocbek TimotejMiklavž98104
Kocet PrimožVeržej121080
Kocijan BlažŠampion121074102
Kocijan BlažMb Tabor112931
Kocjančič ŽakŠmartno 1928981013
Kodba JosipNafta 19035208
Kokol JureVeržej63352
Kokol TaiMb Tabor108446
Kokol Krajnc TimotejHajdina113
Kompan JakobMb Tabor1210802
Koren MaticMiklavž845351
Korošec JureMb Tabor105742
Korošec TadejVeržej481
Kos ErazemNafta 1903108681
Kosi LukaMb Tabor51271
Košir ŽanKETY EMMI Bistrica119164
Kovač KlemenNŠ Dravograd61071
Kovačec ErikMiklavž0
Kovačec VidKETY EMMI Bistrica11949811
Kovše GalNŠ Dravograd4792
Kračun AleksŠampion0
Krajnc MihaHajdina1210802
Kramberger NinoJarenina5202
Kranjc MajNŠ Dravograd9257
Krebs ŽigaNŠ Dravograd12102822
Kresal NejcMb Tabor98102
Kristanič MatevžMiklavž11
Krk TimotejRudar Velenje1295711
Kumer MarcelKETY EMMI Bistrica232
Kužner RokŠampion1197631
Lampret JanNŠ Dravograd97693
Lebar NikVeržej85852
Lončar ŽakŠampion344
Lorber BlažJarenina762322
Lubej ZalJarenina1199014
Lukač ŽigaVeržej131
Majcenovič Urh GaberRudar Velenje1197211
Majhen PatrikMb Tabor21232
Malec ValKETY EMMI Bistrica357
Malek LanJarenina8445
Maravić AntonioNK Krško8573
Marcen AdamRudar Velenje1286752
Marinič DomenVeržej104301
Martinjaš AntonioNafta 19039747
Masten DavidMiklavž108543
Masten VidHajdina425911
Mađarić LovroNafta 1903580
Medved NoaNafta 1903924552
Medved PavelKETY EMMI Bistrica7396
Merlak RenatoKETY EMMI Bistrica277
Mernik NinoKETY EMMI Bistrica6435131
Mezga MatejNafta 19031196151
Mežnar MatjažRudar Velenje10519121
Mihalič Rader ValMiklavž108404
Miklavc JarošNŠ Dravograd979651
Mikša TimKETY EMMI Bistrica131
Miskić AnisNK Krško42891
Mlinar DominikKETY EMMI Bistrica73391
Moćić NemanjaŠampion64541
Mumanović MahirMb Tabor975123
Murko TadejHajdina470
Muršič GalŠmartno 1928129524
Napast DanielKETY EMMI Bistrica1199022
Nerad NejcŠmartno 19288702
Nikić ŽanMiklavž961133
Nikolič SantinoNafta 1903944411
Novak DominikNafta 19031084263
Ošlak MatevžNŠ Dravograd2180
Ostroško AlenHajdina1210431
Ozbetič BlažVeržej1297754
Pahernik JanMiklavž119851
Panić DavidKETY EMMI Bistrica9794351
Par ŽigaNŠ Dravograd7109
Partlić DavidNafta 19031199023
Perc PatrikŠampion549
Perković AndrijaNafta 19039655
Pirečnik Rok JožeRudar Velenje1135431
Piskar GalŠampion0
Plej KajVeržej1177334
Podlesnik GalNŠ Dravograd121033171
Polanec AneiMb Tabor119712
Popović AlenŠmartno 192810429
Popović VitoMiklavž3208
Pori TineNŠ Dravograd6444221
Prelog LukaJarenina4316
Premrov JanikMb Tabor1288621
Prestreši EdmondKETY EMMI Bistrica13
Primožič NejcŠmartno 19283224
Prosič Vrbnjak LanNafta 190321221
Pustinek VidVeržej743411
Rajh ŽanMiklavž363
Recek Filip SvenVeržej0
Regvar TimonNK Krško1195632
Rep BenjaminHajdina976311
Resnik ŽanŠampion0
Rodek ZoltánNafta 1903217
Romih AlenJarenina108726
Šabani AsritKETY EMMI Bistrica1084123
Šandor DavidVeržej71511
Schöndorfer LukaNŠ Dravograd84852
Šebalj FilipMb Tabor2180
Seidl ŽanŠampion190
Šemrl TilenVeržej1186513
Senica NaceNŠ Dravograd10900
Šešo Zafošnik TomažHajdina148
Šibila AnžeHajdina351
Šiljeg NikiŠampion117461
Siočić Aid DenajŠmartno 192816511
Siter NaceMiklavž3151
Škalič DavidVeržej12108014
Skok Jan FranjoRudar Velenje85304
Škraban MarselVeržej981012
Škrobar BornaNafta 19031172522
Škrobar MatejŠmartno 1928974921
Slaček RožleKETY EMMI Bistrica97632
Slatinšek NejcNŠ Dravograd0
Šljivar MirzaRudar Velenje322911
Šodić UrošRudar Velenje1270321
Sonjak LanŠmartno 192898101
Sotelšek AndražNK Krško3270
Šporin TomažŠampion1075111
Srše JašaRudar Velenje7607
Stanojlovič OgnjenNŠ Dravograd869432
Štern GalKETY EMMI Bistrica94264
Stojaković AleksRudar Velenje1071422
Stojkovič MarkoKETY EMMI Bistrica5377
Štorgelj RokMiklavž312
Strniša ŽigaMb Tabor1256441
Sulejmanagić NedimHajdina83492
Svetej TimMiklavž0
Terpotec LukaNŠ Dravograd104531
Titan JanVeržej97251
Tivadar JacquesJarenina1210801
Tkavc MichellKETY EMMI Bistrica117491
Trbežnik AmadejŠampion127671
Trumić AjasŠmartno 1928107272
Vasle Žan LukaŠampion72002
Vdovič MatevžMb Tabor62431
Verlak AljažHajdina107832
Vertačnik AlenVeržej1159111
Veselaj AlbinKETY EMMI Bistrica190
Videčnik UrhŠampion225
Vidmar Tjan MarkoNŠ Dravograd1210081
Vršič AnejMb Tabor107312
Vuksanovič VitoMiklavž14
Vuzem GalŠmartno 1928130
Žalik AljažVeržej9243221
Zanič ZalKETY EMMI Bistrica10530
Zbožil IvorNK Krško129922
Žerjav MihaKETY EMMI Bistrica0
Žganec JosipNafta 19031075252
Žirovnik GalHajdina9524
Žnidar Koprivnik JanRudar Velenje1041544
Žula MatevžŠampion117441
Zupanc BianKETY EMMI Bistrica4360
Zupanc JakaRudar Velenje0
Zupanič TiborHajdina1086011
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov