MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

1.MNL MLADINCI 21/22

1. krog, 04.09.21


DatumUraTekma
Polana : prost
04.09.2116.00NŠ Aluvar Beltinci : Nafta 1903
04.09.2110.00NŠ ZBOČ : Radenska Slatina
17.09.2116.00Turnišče : Avto Rajh Ljutomer
04.09.2111.00Olimpija Dolga vas : Čarda
2. krog, 11.09.21


DatumUraTekma
prost : Čarda
12.09.2111.00Avto Rajh Ljutomer : Olimpija Dolga vas
Radenska Slatina : Turnišče
15.09.2116.30Nafta 1903 : NŠ ZBOČ
11.09.2115.00Polana : NŠ Aluvar Beltinci
3. krog, 18.09.21


DatumUraTekma
NŠ Aluvar Beltinci : prost
22.09.2116.00NŠ ZBOČ : Polana
22.09.2116.00Turnišče : Nafta 1903
19.09.2110.30Olimpija Dolga vas : Radenska Slatina
18.09.2115.30Čarda : Avto Rajh Ljutomer
4. krog, 25.09.21


DatumUraTekma
prost : Avto Rajh Ljutomer
25.09.2115.30Radenska Slatina : Čarda
Nafta 1903 : Olimpija Dolga vas
29.09.2118.00Polana : Turnišče
25.09.2115.30NŠ Aluvar Beltinci : NŠ ZBOČ
5. krog, 02.10.21


DatumUraTekma
02.10.21NŠ ZBOČ : prost
02.10.21Turnišče : NŠ Aluvar Beltinci
02.10.21Olimpija Dolga vas : Polana
02.10.21Čarda : Nafta 1903
02.10.21Avto Rajh Ljutomer : Radenska Slatina
6. krog, 09.10.21


DatumUraTekma
09.10.21prost : Radenska Slatina
09.10.21Nafta 1903 : Avto Rajh Ljutomer
09.10.21Polana : Čarda
09.10.21NŠ Aluvar Beltinci : Olimpija Dolga vas
09.10.21NŠ ZBOČ : Turnišče
7. krog, 16.10.21


DatumUraTekma
16.10.21Turnišče : prost
16.10.21Olimpija Dolga vas : NŠ ZBOČ
16.10.21Čarda : NŠ Aluvar Beltinci
16.10.21Avto Rajh Ljutomer : Polana
16.10.21Radenska Slatina : Nafta 1903
8. krog, 23.10.21


DatumUraTekma
23.10.21prost : Nafta 1903
23.10.21Polana : Radenska Slatina
23.10.21NŠ Aluvar Beltinci : Avto Rajh Ljutomer
23.10.21NŠ ZBOČ : Čarda
23.10.21Turnišče : Olimpija Dolga vas
9. krog, 30.10.21


DatumUraTekma
30.10.21Olimpija Dolga vas : prost
30.10.21Čarda : Turnišče
30.10.21Avto Rajh Ljutomer : NŠ ZBOČ
30.10.21Radenska Slatina : NŠ Aluvar Beltinci
30.10.21Nafta 1903 : Polana
10. krog,


DatumUraTekma
prost : Polana
Nafta 1903 : NŠ Aluvar Beltinci
Radenska Slatina : NŠ ZBOČ
Avto Rajh Ljutomer : Turnišče
Čarda : Olimpija Dolga vas
11. krog,


DatumUraTekma
Čarda : prost
Olimpija Dolga vas : Avto Rajh Ljutomer
Turnišče : Radenska Slatina
NŠ ZBOČ : Nafta 1903
NŠ Aluvar Beltinci : Polana
12. krog,


DatumUraTekma
prost : NŠ Aluvar Beltinci
Polana : NŠ ZBOČ
Nafta 1903 : Turnišče
Radenska Slatina : Olimpija Dolga vas
Avto Rajh Ljutomer : Čarda
13. krog,


DatumUraTekma
Avto Rajh Ljutomer : prost
Čarda : Radenska Slatina
Olimpija Dolga vas : Nafta 1903
Turnišče : Polana
NŠ ZBOČ : NŠ Aluvar Beltinci
14. krog,


DatumUraTekma
prost : NŠ ZBOČ
NŠ Aluvar Beltinci : Turnišče
Polana : Olimpija Dolga vas
Nafta 1903 : Čarda
Radenska Slatina : Avto Rajh Ljutomer
15. krog,


DatumUraTekma
Radenska Slatina : prost
Avto Rajh Ljutomer : Nafta 1903
Čarda : Polana
Olimpija Dolga vas : NŠ Aluvar Beltinci
Turnišče : NŠ ZBOČ
16. krog,


DatumUraTekma
prost : Turnišče
NŠ ZBOČ : Olimpija Dolga vas
NŠ Aluvar Beltinci : Čarda
Polana : Avto Rajh Ljutomer
Nafta 1903 : Radenska Slatina
17. krog,


DatumUraTekma
Nafta 1903 : prost
Radenska Slatina : Polana
Avto Rajh Ljutomer : NŠ Aluvar Beltinci
Čarda : NŠ ZBOČ
Olimpija Dolga vas : Turnišče
18. krog,


DatumUraTekma
prost : Olimpija Dolga vas
Turnišče : Čarda
NŠ ZBOČ : Avto Rajh Ljutomer
NŠ Aluvar Beltinci : Radenska Slatina
Polana : Nafta 1903