MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

1.MNL MLADINCI 21/22

3. krog - 18.09.21


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Alač VidČarda2122
Barber AleksČarda0
Berden ŽigaRadenska Slatina21801
Biro DominikNafta 19033148
Bočkor DomenČarda21361
Bojnec NejcČarda2134
Breznik AnejČarda268
Breznik ŽanTurnišče2180
Bukovec JakaNafta 190319011
Bürmen DavidTurnišče190
Casar JanTurnišče2166
Černel MihaRadenska Slatina215111
Červek AdamNŠ Aluvar Beltinci1901
Cipot MihaTurnišče146
Čivre JanOlimpija Dolga vas155
Čizmazija MaksTurnišče170
Cof NejcAvto Rajh Ljutomer3270
Čuk VitjaAvto Rajh Ljutomer31681
Erjavec JakaNŠ Aluvar Beltinci2180
Farkaš JanNafta 1903190
Farkaš ŽanNafta 19032136
Ferletič LukaOlimpija Dolga vas190
Ficko Györek MihaRadenska Slatina21802
Fifolt NejcRadenska Slatina237
Filipič RokAvto Rajh Ljutomer32704
Forjan BlažČarda146
Fras RokNafta 190321362
Gabor DavidOlimpija Dolga vas3270
Gabor RenatoČarda158
Gal AronOlimpija Dolga vas32701
Gangl TeoČarda122
Gavrilović LukaOlimpija Dolga vas3270
Glavač PrimožNŠ ZBOČ327011
Gonza ŽigaNafta 1903190
Grah TianRadenska Slatina2154
Granfol NikoNŠ Aluvar Beltinci21802
Grlec TilenNafta 1903144
Gumilar TeoČarda21801
Hass MarioOlimpija Dolga vas3224
Horvat AlenNŠ ZBOČ251
Horvat AnejNafta 19031671
Horvat BlažNŠ ZBOČ324011
Horvat NejcNŠ Aluvar Beltinci21411
Horvat RokNŠ ZBOČ190
Horvat ŽanOlimpija Dolga vas115
Horvat ŽanNafta 190331341
Houbar NikoTurnišče21801
Houbar VitoTurnišče190
Hozjan NejcTurnišče2180
Hozjan RokNŠ Aluvar Beltinci190
Hozjan ŽigaNŠ Aluvar Beltinci2691
Ivanuša DejvidPolana190
Jambrošić SašaOlimpija Dolga vas135
Janža ŽigaNŠ ZBOČ3270
Jaušovec ReneNafta 19032180
Jeneš AljažPolana288
Jeneš JanPolana2180
Jerebic JustinOlimpija Dolga vas3270
Kepe György BudaOlimpija Dolga vas3208
Klobasa TimiRadenska Slatina21801
Kocet FilipTurnišče114
Koren TimTurnišče2180
Kos Marko LeonardRadenska Slatina2180
Kosi MihaAvto Rajh Ljutomer319431
Kosi TianNafta 19031461
Kotnjek JašaPolana2180
Kovács ErikNafta 1903146
Kreft NejcNŠ Aluvar Beltinci2180
Kustec JurePolana2180
Kuzma NinoČarda288
Lavrenčič KimiNafta 1903146
Lebar JašaTurnišče2180
Lebar MaiNŠ ZBOČ123
Lebar RokČarda154
Lebar Vid GabrielNafta 190321341
Legen PatrikNafta 1903119
Leopold ReneNafta 19031441
Lepoša NejcČarda21361
Lipovec TristanAvto Rajh Ljutomer32181
Lipuš LinoNŠ ZBOČ32701
Litrop TobijasPolana146
Lovenjak LukaOlimpija Dolga vas3270
Lukač AljažNafta 1903190
Lutar GregaPolana2157
Majcen BlažNŠ ZBOČ31922
Marinič LanNafta 190331842
Marinič LukaAvto Rajh Ljutomer31603
Marko GalNafta 190332701
Markoja NejcNŠ ZBOČ3110
Markovič AneiAvto Rajh Ljutomer1901
Marton AlenNŠ ZBOČ32703
Matjašec AndrejPolana2180
Matjašec MajPolana127
Maučec LukaNŠ Aluvar Beltinci239
Mauko TjanRadenska Slatina227
Mađarić LovroNafta 1903146
Meško ŽanAvto Rajh Ljutomer2104
Mikič AljažNŠ Aluvar Beltinci280
Mlinarič MartinNŠ Aluvar Beltinci2136
Mulec AljažRadenska Slatina120
Mulec DomenRadenska Slatina190
Novak TimiTurnišče2134
Ozvatič NikNafta 1903190
Perkič MatejRadenska Slatina117
Perko LukaAvto Rajh Ljutomer3159
Petković LukaČarda2136
Pintarič MarselRadenska Slatina2165
Pintarič TimoČarda288
Ploj TjašRadenska Slatina21691
Pocak ReneČarda21801
Pozderec LukaPolana21801
Pozderec NikoNŠ Aluvar Beltinci2134
Režonja ŽanNŠ ZBOČ32492
Robek EnejTurnišče2110
Rodek ZoltánNafta 190321341
Rošker JureAvto Rajh Ljutomer2180
Sabo DavidNŠ Aluvar Beltinci21211
Sabo DenisOlimpija Dolga vas32701
Sakač VidNafta 19033224
Sakelšek NikNafta 19030
Salamon Dominik IstvánNafta 19031321
Ščančar SergejNafta 19033180
Šebjanič TilenČarda21801
Senčar SebastjanRadenska Slatina190
Škafar NinoTurnišče2180
Škalič SvenNŠ Aluvar Beltinci2180
Škrilec RokČarda214831
Slavin AljažOlimpija Dolga vas118
Slavin KlemenOlimpija Dolga vas31801
Smej MaiNŠ ZBOČ32383
Smodiš Enej VitoAvto Rajh Ljutomer327011
Šnurer SergejNafta 1903290
Sobočan NikPolana277
Sobočan TineOlimpija Dolga vas21801
Šooš ZsoltOlimpija Dolga vas3255
Špiclin NenoPolana2180
Stanić MarkoAvto Rajh Ljutomer32701
Šticl AleksTurnišče2180
Sunčič BlažAvto Rajh Ljutomer190
Terplan FilipČarda2136
Tivadar DomenNŠ Aluvar Beltinci261
Topič AnejNŠ Aluvar Beltinci2100
Tuksar KlemenNŠ ZBOČ21572
Vaupotič NejcAvto Rajh Ljutomer32451
Vičar KimiAvto Rajh Ljutomer3270
Vida AlanNŠ ZBOČ3270
Virag JakobNafta 1903171
Vogrinčič KristjanČarda168
Vršič NejcRadenska Slatina21102
Vuk AljažPolana136
Vuk AljažPolana2136
Vuk BlažPolana2103
Zadravec TjanNŠ Aluvar Beltinci163
Žalig TeoOlimpija Dolga vas190
Zamuda NikoNafta 19031903
Zelko DavidNŠ ZBOČ32701
Želodec MarselRadenska Slatina170
Žerdin LukaPolana2140
Žižek TjanNŠ Aluvar Beltinci2136
Zver JakaRadenska Slatina2160
Zver KlemenNafta 1903119
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov