MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

1.MNL MLADINCI 21/22

9. krog - 30.10.21


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Alač VidČarda42661
Balažič AljažAvto Rajh Ljutomer4153
Barber AleksČarda190
Berden AljošaTurnišče190
Berden ŽigaRadenska Slatina763011
Biro DominikNafta 19035315
Bočkor DomenČarda431611
Bojnec NejcČarda5358
Breznik AnejČarda63101
Breznik ŽanTurnišče4360
Bukovec JakaNafta 1903322611
Bürmen DavidTurnišče2180
Casar JanTurnišče4346
Černel MihaRadenska Slatina646912
Červek AdamNŠ Aluvar Beltinci64201
Cipot MihaTurnišče146
Čivre JanOlimpija Dolga vas4325
Čizmazija MaksTurnišče170
Cof NejcAvto Rajh Ljutomer7630
Čuk VitjaAvto Rajh Ljutomer63251
Erjavec JakaNŠ Aluvar Beltinci7630
Farkaš JanNafta 19032134
Farkaš ŽanNafta 19035406
Fedulin MaksimČarda130
Ferletič LukaOlimpija Dolga vas5450
Ficko Györek MihaRadenska Slatina76203
Fifolt NejcRadenska Slatina4931
Filipič RokAvto Rajh Ljutomer76214
Forjan BlažČarda3182
Fras RokNafta 190342722
Gabor DavidOlimpija Dolga vas7630
Gabor RenatoČarda4247
Gal AronOlimpija Dolga vas654011
Gangl TeoČarda5326
Gavrilović LukaOlimpija Dolga vas7630
Glavač PrimožNŠ ZBOČ866911
Glogovec ErikNafta 1903190
Gomboši MihaNŠ ZBOČ1701
Gonza ŽigaNafta 190332703
Grah TianRadenska Slatina7530
Granfol NikoNŠ Aluvar Beltinci763041
Grlec TilenNafta 19033180
Gumilar TeoČarda76302
Hass MarioOlimpija Dolga vas5289
Heric StašAvto Rajh Ljutomer42751
Hočevar JakobNafta 1903144
Horvat AlenNŠ ZBOČ7294
Horvat AnejNafta 190332034
Horvat BlažNŠ ZBOČ648712
Horvat NejcNŠ Aluvar Beltinci534831
Horvat RokNŠ ZBOČ43451
Horvat ŽanOlimpija Dolga vas115
Horvat ŽanNafta 190352361
Houbar NikoTurnišče536112
Houbar VitoTurnišče4256
Hozjan NejcTurnišče5361
Hozjan NejcNŠ Aluvar Beltinci113
Hozjan RokNŠ Aluvar Beltinci4351111
Hozjan ŽigaNŠ Aluvar Beltinci629511
Ivanuša DejvidPolana190
Jambrošić SašaOlimpija Dolga vas53951
Janža ŽigaNŠ ZBOČ7586
Jaušovec ReneNafta 190343601
Jeneš AljažPolana5223
Jeneš JanPolana64511
Jerebic JustinOlimpija Dolga vas43511
Jerebic MaticPolana3226
Kepe György BudaOlimpija Dolga vas64781
Klobasa TimiRadenska Slatina76302
Kocet FilipTurnišče114
Kodba JosipNafta 19032180
Koren TimTurnišče3195
Kos Marko LeonardRadenska Slatina6502
Kosi MihaAvto Rajh Ljutomer319431
Kosi TianNafta 190321361
Kotnjek JašaPolana54502
Kovács ErikNafta 1903322631
Kreft NejcNŠ Aluvar Beltinci5406
Kustec JurePolana5361
Kuzma NinoČarda53151
Kuzma TilenNŠ Aluvar Beltinci365
Lavrenčič KimiNafta 190332261
Lebar JašaTurnišče436011
Lebar MaiNŠ ZBOČ52231
Lebar RokČarda6194
Lebar Vid GabrielNafta 190353511
Legen PatrikNafta 19032109
Leopold ReneNafta 190331801
Lepoša NejcČarda43062
Lipovec TristanAvto Rajh Ljutomer648711
Lipuš LinoNŠ ZBOČ76301
Litrop TobijasPolana4227
Lovenjak LukaOlimpija Dolga vas7612
Lukač AljažNafta 19032134
Lutar GregaPolana3230
Majcen BlažNŠ ZBOČ86422
Marič AljošaNŠ ZBOČ2134
Marinič LanNafta 190353182
Marinič LukaAvto Rajh Ljutomer62504
Marko GalNafta 190364592
Markoja NejcNŠ ZBOČ8286
Markovič AneiAvto Rajh Ljutomer53611
Marton AlenNŠ ZBOČ64973
Matjašec AndrejPolana6451
Matjašec MajPolana228
Maučec LukaNŠ Aluvar Beltinci471
Mauko TjanRadenska Slatina666
Mađarić LovroNafta 19032136
Meško ŽanAvto Rajh Ljutomer5374
Mikič AljažNŠ Aluvar Beltinci280
Mlinarič MartinNŠ Aluvar Beltinci64965
Mulec AljažRadenska Slatina599
Mulec DomenRadenska Slatina6540
Novak TimiTurnišče4263
Ozvatič NikNafta 19033182
Perkič MatejRadenska Slatina435
Perko LukaAvto Rajh Ljutomer7288
Petković LukaČarda7544
Pintarič MarselRadenska Slatina7598
Pintarič PatrikRadenska Slatina115
Pintarič TimoČarda7538
Ploj TjašRadenska Slatina75122
Pocak ReneČarda64863
Podgoršek SvitRadenska Slatina54101
Pozderec LukaPolana64511
Pozderec NikoNŠ Aluvar Beltinci75841
Pozderec ValTurnišče291
Prejac NinoRadenska Slatina228
Prosič Vrbnjak LanNafta 1903190
Prša AljažPolana0
Rajšp JakobNafta 190321341
Režonja ŽanNŠ ZBOČ869961
Robek EnejTurnišče4290
Rodek ZoltánNafta 190342121
Rošker JureAvto Rajh Ljutomer5390
Sabo DavidNŠ Aluvar Beltinci539111
Sabo DenisOlimpija Dolga vas43131
Sabo LukaNafta 1903134
Sakač VidNafta 190375401
Sakelšek NikNafta 19030
Salamon Dominik IstvánNafta 19034951
Šantl JanNŠ ZBOČ1904
Ščančar SergejNafta 190374501
Šebjanič TilenČarda54504
Senčar SebastjanRadenska Slatina190
Sinic AnejČarda190
Škafar NinoTurnišče4271
Škalič SvenNŠ Aluvar Beltinci75991
Škraban AmadejNafta 190321215
Škrilec RokČarda650884
Slavin AljažOlimpija Dolga vas118
Slavin KlemenOlimpija Dolga vas75401
Smej MaiNŠ ZBOČ65084
Smodiš Enej VitoAvto Rajh Ljutomer763011
Šnurer SergejNafta 19034270
Sobočan DomenOlimpija Dolga vas190
Sobočan NikPolana6275
Sobočan TineOlimpija Dolga vas654051
Šonaja NikAvto Rajh Ljutomer210
Šooš ZsoltOlimpija Dolga vas7615
Špiclin NenoPolana64511
Stanić MarkoAvto Rajh Ljutomer763012
Šticl AleksTurnišče4271
Sunčič BlažAvto Rajh Ljutomer4360
Terninovec AlenPolana190
Terplan FilipČarda54061
Tivadar DomenNŠ Aluvar Beltinci74311
Topič AnejNŠ Aluvar Beltinci6444
Tuksar KlemenNŠ ZBOČ75446
Vaupotič NejcAvto Rajh Ljutomer65152
Vičar KimiAvto Rajh Ljutomer4353
Vida AlanNŠ ZBOČ75862
Virag JakobNafta 19033205
Vodička TilenRadenska Slatina3120
Vogrinčič KristjanČarda4338
Vršič NejcRadenska Slatina726131
Vugrinec VitoNafta 190321801
Vuk AljažPolana3138
Vuk AljažPolana6407
Vuk BlažPolana2103
Vundrl NejcAvto Rajh Ljutomer1241
Zadravec TajTurnišče151
Zadravec TjanNŠ Aluvar Beltinci294
Žalig TeoOlimpija Dolga vas190
Zamuda NikoNafta 190331495
Zelko DavidNŠ ZBOČ763013
Želodec MarselRadenska Slatina531111
Žerdin LukaPolana5309
Žibrek TimotejAvto Rajh Ljutomer148
Žižek TjanNŠ Aluvar Beltinci75732
Zupančič MarkoTurnišče190
Zver JakaRadenska Slatina53711
Zver KlemenNafta 1903367
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov