MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MNL LENDAVA 2021/22

17. krog - 22.05.22


Priimek in imeKlubGol11mAG
Kepe TihomirČentiba213
Meszelics MarkoPrekmurec Dobrovnik151
Laci LukaPrekmurec Dobrovnik1410
Nagy BencePrekmurec Dobrovnik120
Zemljič TomažPrekmurec Dobrovnik120
Kiralj MarkoČentiba110
Recek GašperŠD Kobilje100
Kepe AljošaČentiba100
Imre MatejMalibu Panonija GA-KA92
Kavaš DavidŠD Kobilje80
Šakušić HusejnGraničar80
Kepe DavidČentiba70
Verbančič AlešNedelica70
Penhofer DominikŠD Kobilje70
Bukovec DomenŠD Kobilje70
Gruškovnjak PeterNafta veterani60
Cerovec KevinPrekmurec Dobrovnik50
Lutar LukaMostje50
Šimonka AlenČentiba50
Laslo KristijanNafta veterani50
Graj LukaBistrica50
Vučko JureBistrica50
Plevel GregorČentiba51
Kavaš BenjaminBistrica52
Biro NikolajMalibu Panonija GA-KA40
Horvat RokBistrica40
Zadravec KristjanNedelica40
Bela TadejMostje40
Nežič JernejNedelica40
Vučko PatrikŠD Kobilje40
Kosi DamjanMalibu Panonija GA-KA41
Bombek FrancMostje30
Farič SimonMostje30
Goričanec DavidGraničar30
Lazar EvgenČentiba30
Markoja JureMalibu Panonija GA-KA30
Horvat TadejMalibu Panonija GA-KA30
Kleiderman IgorGraničar30
Žugelj PatrikBistrica30
Bogar PatrikČentiba30
Alić SalimND Renkovci30
Jurasović MihaelGraničar30
Somi JosipGraničar30
Miholič RokŠD Kobilje30
Herceg ZlatkoNafta veterani31
Koudila MatjažMalibu Panonija GA-KA31
Gerencsér DezsőNafta veterani33
Bokan AndrejGraničar30
Kokol DenisGraničar20
Herceg FilipČentiba20
Šimonka VitoMostje20
Ritlop AlešMostje20
Kuhar NikČentiba20
Car LukaPrekmurec Dobrovnik20
Zelko DavidBistrica20
Kramar AlanMalibu Panonija GA-KA20
Lebar JulianČentiba20
Godina MatejBistrica20
Zver PeterBistrica20
Šijanec FrancŠD Kobilje20
Zver TadejNedelica20
Petek DanijelNedelica21
Panić BorisND Renkovci21
Balažič UrošBistrica10
Pučko JernejNedelica10
Krajnc DarkoGraničar10
Genc TadejŠD Kobilje10
Balažic BenjaminMalibu Panonija GA-KA10
Maučec BlažPrekmurec Dobrovnik10
Tratnjek TilenBistrica10
Pal EmilNafta veterani10
Lebar SandiNedelica10
Bači MichelPrekmurec Dobrovnik10
Vršič MaticŠD Kobilje10
Geisler ElvisŠD Kobilje10
Glavač PrimožBistrica10
Kranjec PeterNedelica10
Kapun RokMostje10
Zadravec PeterNafta veterani10
Šobak LukaBistrica10
Lovrenčec DenisND Renkovci10
Meričnjak BenjaminPrekmurec Dobrovnik10
Žalik RokMalibu Panonija GA-KA10
Gyurkač MarcellČentiba10
Hozjan DenisNedelica10
Kočar DamjanND Renkovci10
Kulčar BojanNafta veterani10
Zver TomažŠD Kobilje10
Drvarič MarjanNafta veterani10
Horváth BalázsPrekmurec Dobrovnik10
Vuk MarkoNedelica10
Lutar MihaMostje10
Utroša IgorGraničar10
Vinko SandroGraničar10
Kociper SašoMalibu Panonija GA-KA10
Vugrinec ReneŠD Kobilje10
Cigan IgnacMalibu Panonija GA-KA10
Gönc DarioMostje10
Zver MarioNafta veterani10
Režonja LeonNedelica10
Donko MitjaMostje10
Györek DomenŠD Kobilje10
Kociper NikoMostje10
Berden DavidMalibu Panonija GA-KA10
Gaber TadejŠD Kobilje10
Bertalanič BojanNafta veterani10
Ritlop GregaŠD Kobilje10
Horvat KristjanBistrica10
Oprešnik AlešND Renkovci10
Utroša DarioNafta veterani10
Rubin ŽanGraničar11
Licardo DraganGraničar00
Baranja MišoND Renkovci00
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol