MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

MNL LENDAVA 2021/22

1. krog, 22.08.21


DatumUraTekma
22.08.21NK Malibu Kapca : prost
22.08.21ND Nedelica : Mostje
22.08.21Bistrica : ŠD Kobilje
22.08.21Prekmurec Dobrovnik : Graničar
22.08.21Čentiba : ND Renkovci
22.08.21Panonija Gaberje : Nafta veterani
2. krog, 29.08.21


DatumUraTekma
29.08.21prost : Nafta veterani
29.08.21ND Renkovci : Panonija Gaberje
29.08.21Graničar : Čentiba
29.08.21ŠD Kobilje : Prekmurec Dobrovnik
29.08.21Mostje : Bistrica
29.08.21NK Malibu Kapca : ND Nedelica
3. krog, 05.09.21


DatumUraTekma
05.09.21ND Nedelica : prost
05.09.21Bistrica : NK Malibu Kapca
05.09.21Prekmurec Dobrovnik : Mostje
05.09.21Čentiba : ŠD Kobilje
05.09.21Panonija Gaberje : Graničar
05.09.21Nafta veterani : ND Renkovci
4. krog, 12.09.21


DatumUraTekma
12.09.21prost : ND Renkovci
12.09.21Graničar : Nafta veterani
12.09.21ŠD Kobilje : Panonija Gaberje
12.09.21Mostje : Čentiba
12.09.21NK Malibu Kapca : Prekmurec Dobrovnik
12.09.21ND Nedelica : Bistrica
5. krog, 19.09.21


DatumUraTekma
19.09.21Bistrica : prost
19.09.21Prekmurec Dobrovnik : ND Nedelica
19.09.21Čentiba : NK Malibu Kapca
19.09.21Panonija Gaberje : Mostje
19.09.21Nafta veterani : ŠD Kobilje
19.09.21ND Renkovci : Graničar
6. krog, 26.09.21


DatumUraTekma
26.09.21prost : Graničar
26.09.21ŠD Kobilje : ND Renkovci
26.09.21Mostje : Nafta veterani
26.09.21NK Malibu Kapca : Panonija Gaberje
26.09.21ND Nedelica : Čentiba
26.09.21Bistrica : Prekmurec Dobrovnik
7. krog, 03.10.21


DatumUraTekma
03.10.21Prekmurec Dobrovnik : prost
03.10.21Čentiba : Bistrica
03.10.21Panonija Gaberje : ND Nedelica
03.10.21Nafta veterani : NK Malibu Kapca
03.10.21ND Renkovci : Mostje
03.10.21Graničar : ŠD Kobilje
8. krog, 10.10.21


DatumUraTekma
10.10.21prost : ŠD Kobilje
10.10.21Mostje : Graničar
10.10.21NK Malibu Kapca : ND Renkovci
10.10.21ND Nedelica : Nafta veterani
10.10.21Bistrica : Panonija Gaberje
10.10.21Prekmurec Dobrovnik : Čentiba
9. krog, 17.10.21


DatumUraTekma
17.10.21Čentiba : prost
17.10.21Panonija Gaberje : Prekmurec Dobrovnik
17.10.21Nafta veterani : Bistrica
17.10.21ND Renkovci : ND Nedelica
17.10.21Graničar : NK Malibu Kapca
17.10.21ŠD Kobilje : Mostje
10. krog, 24.10.21


DatumUraTekma
24.10.21prost : Mostje
24.10.21NK Malibu Kapca : ŠD Kobilje
24.10.21ND Nedelica : Graničar
24.10.21Bistrica : ND Renkovci
24.10.21Prekmurec Dobrovnik : Nafta veterani
24.10.21Čentiba : Panonija Gaberje
11. krog, 31.10.21


DatumUraTekma
31.10.21Panonija Gaberje : prost
31.10.21Nafta veterani : Čentiba
31.10.21ND Renkovci : Prekmurec Dobrovnik
31.10.21Graničar : Bistrica
31.10.21ŠD Kobilje : ND Nedelica
31.10.21Mostje : NK Malibu Kapca
12. krog,


DatumUraTekma
prost : NK Malibu Kapca
Mostje : ND Nedelica
ŠD Kobilje : Bistrica
Graničar : Prekmurec Dobrovnik
ND Renkovci : Čentiba
Nafta veterani : Panonija Gaberje
13. krog,


DatumUraTekma
Nafta veterani : prost
Panonija Gaberje : ND Renkovci
Čentiba : Graničar
Prekmurec Dobrovnik : ŠD Kobilje
Bistrica : Mostje
ND Nedelica : NK Malibu Kapca
14. krog,


DatumUraTekma
prost : ND Nedelica
NK Malibu Kapca : Bistrica
Mostje : Prekmurec Dobrovnik
ŠD Kobilje : Čentiba
Graničar : Panonija Gaberje
ND Renkovci : Nafta veterani
15. krog,


DatumUraTekma
ND Renkovci : prost
Nafta veterani : Graničar
Panonija Gaberje : ŠD Kobilje
Čentiba : Mostje
Prekmurec Dobrovnik : NK Malibu Kapca
Bistrica : ND Nedelica
16. krog,


DatumUraTekma
prost : Bistrica
ND Nedelica : Prekmurec Dobrovnik
NK Malibu Kapca : Čentiba
Mostje : Panonija Gaberje
ŠD Kobilje : Nafta veterani
Graničar : ND Renkovci
17. krog,


DatumUraTekma
Graničar : prost
ND Renkovci : ŠD Kobilje
Nafta veterani : Mostje
Panonija Gaberje : NK Malibu Kapca
Čentiba : ND Nedelica
Prekmurec Dobrovnik : Bistrica
18. krog,


DatumUraTekma
prost : Prekmurec Dobrovnik
Bistrica : Čentiba
ND Nedelica : Panonija Gaberje
NK Malibu Kapca : Nafta veterani
Mostje : ND Renkovci
ŠD Kobilje : Graničar
19. krog,


DatumUraTekma
ŠD Kobilje : prost
Graničar : Mostje
ND Renkovci : NK Malibu Kapca
Nafta veterani : ND Nedelica
Panonija Gaberje : Bistrica
Čentiba : Prekmurec Dobrovnik
20. krog,


DatumUraTekma
prost : Čentiba
Prekmurec Dobrovnik : Panonija Gaberje
Bistrica : Nafta veterani
ND Nedelica : ND Renkovci
NK Malibu Kapca : Graničar
Mostje : ŠD Kobilje
21. krog,


DatumUraTekma
Mostje : prost
ŠD Kobilje : NK Malibu Kapca
Graničar : ND Nedelica
ND Renkovci : Bistrica
Nafta veterani : Prekmurec Dobrovnik
Panonija Gaberje : Čentiba
22. krog,


DatumUraTekma
prost : Panonija Gaberje
Čentiba : Nafta veterani
Prekmurec Dobrovnik : ND Renkovci
Bistrica : Graničar
ND Nedelica : ŠD Kobilje
NK Malibu Kapca : Mostje