MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

POMURSKA NOGOMETNA LIGA 22/23

22. krog - 28.05.23


Priimek in imeKlubGol11mAG
Zemljič TomažPrekmurec Dobrovnik191
Žekš PatrikČarda Martjanci194
Žalik SamoPolana150
Lebar BlažTurnišče150
Lukač LukaOdranci152
Plej JanHungarikum Olimpija154
Polareczki RolandHotiza144
Kepe TihomirVeržej131
Husar JanGrad120
Berden TilenAluvar Gančani120
Bunderla GregorAluvar Gančani110
Virag LukaČrenšovci111
Tompa NikolaOdranci102
Kos UrošHotiza90
Kolar NikRadenska Slatina90
Vori RokPolana80
Benko NejcRakičan80
Trost ŽanM-Trade Radgona80
Lutar ErikTurnišče80
Lotrič AndrejTurnišče80
Kos RokTromejnik Montpreis81
Berden ŽigaRadenska Slatina81
Kranjec MarselOdranci70
Kepe DavidVeržej70
Vori TomasOdranci70
Nagy BencePrekmurec Dobrovnik70
Donko MaticHotiza70
Vodovnik LovroTromejnik Montpreis70
Sukič SimonGrad70
Žekš AljažČarda Martjanci71
Kutoš DenisKema Puconci72
Čurin DamirHotiza60
Toth TeoHotiza60
Atanasov DarkoČarda Martjanci61
Avsec ValentinRadenska Slatina61
Kerec JašaGrad61
Cvetko MihaM-Trade Radgona62
Laci LukaPrekmurec Dobrovnik63
Pintarič TilenRadenska Slatina50
Kokol JureRakičan50
Šuša VitoTromejnik Montpreis50
Fašalek PeterTromejnik Montpreis50
Krajnc Vid BenjaminM-Trade Radgona50
Rajnar BlažRakičan50
Karoli DenisGrad50
Jakšič MichaelPolana50
Vöröš PatrikHotiza50
Pozsgai LucianPolana50
Kotnjek JašaPolana50
Lesjak LukaRadenska Slatina50
Horvat RokČrenšovci50
Klobasa JanM-Trade Radgona50
Skuhala MarioČrenšovci51
Andrejek SzabolcsAluvar Gančani51
Kustec MarioHotiza52
Balažic IvoOdranci40
Votek RobertAluvar Gančani40
Petrovič IgorRadenska Slatina40
Marič TomoKema Puconci40
Škrilec RokČarda Martjanci40
Houbar NikoAluvar Gančani40
Zrim LudvikTromejnik Montpreis40
Magyar MihaelHungarikum Olimpija40
Žalik RokPolana40
Žganjar GoranČarda Martjanci40
Kociper DenisHungarikum Olimpija40
Škraban MarselTurnišče40
Meglič EnejČarda Martjanci40
Potrč DenisRadenska Slatina30
Marič TadejTromejnik Montpreis30
Graj LukaOdranci30
Gregorec AljošaAluvar Gančani30
Horvat MarcelČrenšovci30
Celec TomiGrad30
Horvat DenisČrenšovci30
Titan GoranPolana30
Maučec BlažPrekmurec Dobrovnik30
Granfol NikoPrekmurec Dobrovnik30
Ács ÁronHungarikum Olimpija30
Vogrinčič TimotejTromejnik Montpreis30
Kavaš ŽanRadenska Slatina30
Hartman JanTurnišče30
Kepe AljošaVeržej30
Donša MaticRakičan31
Pavel DarkoTurnišče31
Lanjšček MaticGrad20
Rogač MitjaAluvar Gančani20
Pavel GregorTurnišče20
Krenos TilenKema Puconci20
Šuša JanTromejnik Montpreis20
Potočnik RokGrad20
Gašperšič AlenGrad20
Koren AleksanderTurnišče20
Žalik AljažRakičan20
Bokan RokTromejnik Montpreis20
Drašak BlažM-Trade Radgona20
Bači MichelPrekmurec Dobrovnik20
Hartman ŽigaPolana20
Skledar BenjaminTromejnik Montpreis20
Ftičar AntonHotiza20
Horvat DenisHotiza20
Bertalics ErikPrekmurec Dobrovnik20
Veren MitjaKema Puconci20
Ropoša MarckRakičan20
Pavšič SašoPrekmurec Dobrovnik20
Graj DavidOdranci20
Völgyi MárkPrekmurec Dobrovnik20
Potrbin SvitČarda Martjanci20
Horvat NikoČrenšovci20
Lőrinc JanHotiza20
Kuhar PatrikTurnišče20
Slokan NejcVeržej20
Gerendaj AlenRakičan21
Raduha PatrikOdranci21
Senčar MitjaRadenska Slatina20
Car KevinPrekmurec Dobrovnik20
Malačič RokČarda Martjanci10
Cener JožekVeržej10
Recek SašoPolana10
Ošlaj BlažČarda Martjanci10
Godina MatejVeržej10
Meričnjak BenjaminPrekmurec Dobrovnik10
Gumilar LukaKema Puconci10
Matis Nejc JanKema Puconci10
Hartman MihaelČrenšovci10
Hašaj NickKema Puconci10
Podlesek DejanRadenska Slatina10
Ivanič TilenRadenska Slatina10
Jerebic AleksanderOdranci10
Horvat AmadeosVeržej10
Sukič SandiOdranci10
Mulec MarcelVeržej10
Sočič AleksanderČarda Martjanci10
Novak SamoPolana10
Režonja ŽanOdranci10
Jauk LeonTromejnik Montpreis10
Szőke MihaelHungarikum Olimpija10
Gönc MartinHungarikum Olimpija10
Frčko DanijelRakičan10
Klemenčič DamjanRakičan10
Tigeli MatjažČrenšovci10
Močnik AlešAluvar Gančani10
Majcen MatjažRadenska Slatina10
Šinkec GalAluvar Gančani10
Lukač JureOdranci10
Lipič AljošaM-Trade Radgona10
Zeljković NemanjaČrenšovci10
Grahić KenanM-Trade Radgona10
Miličevič MarkoČarda Martjanci10
Sterniša SrečkoM-Trade Radgona10
Imre MatejHungarikum Olimpija10
Škraban AmadejRakičan10
Markotán LeventeHungarikum Olimpija10
Črček AljažVeržej10
Adam MitjaM-Trade Radgona10
Rous KlemenHungarikum Olimpija10
Vinkovič DavidOdranci10
Šebjanič TilenKema Puconci10
Gašpar SašoČarda Martjanci10
Novak AlenČarda Martjanci10
Filipič RokVeržej10
Car BalázsPrekmurec Dobrovnik10
Lorbek NinoOdranci10
Horvat BojanČrenšovci10
Štefanec DenisRadenska Slatina10
Vasić DejanGrad10
Bokan BlažTromejnik Montpreis10
Bokan GregorTromejnik Montpreis11
Šoštarec JanRadenska Slatina11
Tivadar DejanAluvar Gančani11
Dominko SamoHotiza11
Gönc ErikHungarikum Olimpija10
Pučko NastjaVeržej10
Svetanič RokKema Puconci10
Gönc JureHungarikum Olimpija00
Gjergjek DamjanTromejnik Montpreis00
Vida MatejHungarikum Olimpija00
Horvat BlažČrenšovci00
Makovec MaticTromejnik Montpreis00
Toplak BlažAluvar Gančani00
Sabo DenisHungarikum Olimpija00
Gol = število zadetkov
11m = zadetek iz 11m
AG = avtogol