MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

POMURSKA NOGOMETNA LIGA 22/23

1. krog, 21.08.22


DatumUraTekma
21.08.2217.00Polana : Veržej
21.08.2210.30Rakičan : Odranci
21.08.2217.00Prekmurec Dobrovnik : Grad
20.08.2217.00M-Trade Radgona : Kema Puconci
21.08.2217.00Čarda Martjanci : Radenska Slatina
21.08.2217.00Tromejnik Montpreis : Aluvar Gančani
21.08.2217.00Turnišče : Črenšovci
21.08.2217.00Hungarikum Olimpija : Hotiza
2. krog, 28.08.22


DatumUraTekma
27.08.2217.00Veržej : Hotiza
27.08.2217.00Črenšovci : Hungarikum Olimpija
28.08.2217.00Aluvar Gančani : Turnišče
27.08.2217.00Radenska Slatina : Tromejnik Montpreis
27.08.2217.00Kema Puconci : Čarda Martjanci
28.08.2217.00Grad : M-Trade Radgona
28.08.2217.00Odranci : Prekmurec Dobrovnik
28.08.2217.00Polana : Rakičan
3. krog, 04.09.22


DatumUraTekma
04.09.2210.30Rakičan : Veržej
04.09.2216.30Prekmurec Dobrovnik : Polana
03.09.2216.30M-Trade Radgona : Odranci
04.09.2216.30Čarda Martjanci : Grad
04.09.2216.30Tromejnik Montpreis : Kema Puconci
04.09.2216.30Turnišče : Radenska Slatina
04.09.2216.30Hungarikum Olimpija : Aluvar Gančani
04.09.2216.30Hotiza : Črenšovci
4. krog, 11.09.22


DatumUraTekma
10.09.2216.30Veržej : Črenšovci
11.09.2216.30Aluvar Gančani : Hotiza
11.09.2216.30Radenska Slatina : Hungarikum Olimpija
10.09.2216.30Kema Puconci : Turnišče
10.09.2216.30Grad : Tromejnik Montpreis
11.09.2216.30Odranci : Čarda Martjanci
11.09.2216.30Polana : M-Trade Radgona
11.09.2210.30Rakičan : Prekmurec Dobrovnik
5. krog, 18.09.22


DatumUraTekma
18.09.2216.00Prekmurec Dobrovnik : Veržej
21.09.2216.30M-Trade Radgona : Rakičan
21.09.2216.30Čarda Martjanci : Polana
18.09.2216.00Tromejnik Montpreis : Odranci
18.09.2216.00Turnišče : Grad
18.09.2216.00Hungarikum Olimpija : Kema Puconci
18.09.2216.00Hotiza : Radenska Slatina
21.09.2216.30Črenšovci : Aluvar Gančani
6. krog, 25.09.22


DatumUraTekma
24.09.2216.00Veržej : Aluvar Gančani
24.09.2216.00Radenska Slatina : Črenšovci
24.09.2216.00Kema Puconci : Hotiza
25.09.2216.00Grad : Hungarikum Olimpija
25.09.2216.00Odranci : Turnišče
25.09.2216.00Polana : Tromejnik Montpreis
25.09.2210.30Rakičan : Čarda Martjanci
25.09.2216.00Prekmurec Dobrovnik : M-Trade Radgona
7. krog, 02.10.22


DatumUraTekma
01.10.2215.30M-Trade Radgona : Veržej
02.10.2215.30Čarda Martjanci : Prekmurec Dobrovnik
02.10.2215.30Tromejnik Montpreis : Rakičan
02.10.2215.30Turnišče : Polana
02.10.2215.30Hungarikum Olimpija : Odranci
02.10.2215.30Hotiza : Grad
12.11.2214.00Črenšovci : Kema Puconci
02.10.2215.30Aluvar Gančani : Radenska Slatina
8. krog, 09.10.22


DatumUraTekma
08.10.2215.30Veržej : Radenska Slatina
08.10.2215.30Kema Puconci : Aluvar Gančani
09.10.2215.30Grad : Črenšovci
09.10.2215.30Odranci : Hotiza
09.10.2215.30Polana : Hungarikum Olimpija
09.10.2210.30Rakičan : Turnišče
09.10.2215.30Prekmurec Dobrovnik : Tromejnik Montpreis
08.10.2215.30M-Trade Radgona : Čarda Martjanci
9. krog, 16.10.22


DatumUraTekma
16.10.2215.00Čarda Martjanci : Veržej
16.10.2215.00Tromejnik Montpreis : M-Trade Radgona
16.10.2215.00Turnišče : Prekmurec Dobrovnik
16.10.2215.00Hungarikum Olimpija : Rakičan
16.10.2215.00Hotiza : Polana
15.10.2215.00Črenšovci : Odranci
16.10.2210.30Aluvar Gančani : Grad
15.10.2215.00Radenska Slatina : Kema Puconci
10. krog, 23.10.22


DatumUraTekma
22.10.2215.00Veržej : Kema Puconci
23.10.2215.00Grad : Radenska Slatina
23.10.2215.00Odranci : Aluvar Gančani
23.10.2215.00Polana : Črenšovci
23.10.2210.30Rakičan : Hotiza
23.10.2215.00Prekmurec Dobrovnik : Hungarikum Olimpija
22.10.2215.00M-Trade Radgona : Turnišče
23.10.2215.00Čarda Martjanci : Tromejnik Montpreis
11. krog, 30.10.22


DatumUraTekma
30.10.2214.00Tromejnik Montpreis : Veržej
30.10.2214.00Turnišče : Čarda Martjanci
30.10.2214.00Hungarikum Olimpija : M-Trade Radgona
30.10.2214.00Hotiza : Prekmurec Dobrovnik
29.10.2215.00Črenšovci : Rakičan
30.10.2214.00Aluvar Gančani : Polana
29.10.2215.00Radenska Slatina : Odranci
29.10.2215.00Kema Puconci : Grad
12. krog, 06.11.22


DatumUraTekma
05.11.2214.00Veržej : Grad
05.11.2214.00Odranci : Kema Puconci
06.11.2214.00Polana : Radenska Slatina
06.11.2210.30Rakičan : Aluvar Gančani
06.11.2214.00Prekmurec Dobrovnik : Črenšovci
05.11.2214.00M-Trade Radgona : Hotiza
05.11.2214.00Čarda Martjanci : Hungarikum Olimpija
06.11.2214.00Tromejnik Montpreis : Turnišče
13. krog,


DatumUraTekma
Turnišče : Veržej
Hungarikum Olimpija : Tromejnik Montpreis
Hotiza : Čarda Martjanci
Črenšovci : M-Trade Radgona
Aluvar Gančani : Prekmurec Dobrovnik
Radenska Slatina : Rakičan
Kema Puconci : Polana
Grad : Odranci
14. krog,


DatumUraTekma
Veržej : Odranci
Polana : Grad
Rakičan : Kema Puconci
Prekmurec Dobrovnik : Radenska Slatina
M-Trade Radgona : Aluvar Gančani
Čarda Martjanci : Črenšovci
Tromejnik Montpreis : Hotiza
Turnišče : Hungarikum Olimpija
15. krog,


DatumUraTekma
Hungarikum Olimpija : Veržej
Hotiza : Turnišče
Črenšovci : Tromejnik Montpreis
Aluvar Gančani : Čarda Martjanci
Radenska Slatina : M-Trade Radgona
Kema Puconci : Prekmurec Dobrovnik
Grad : Rakičan
Odranci : Polana