MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

TEKMOVANJE DEKLIC U13 VZHOD 23/24

Igrišče A, 16.09.23


DatumUraTekma
16.09.2315.00Radlje ob Dravi : MB Tabor
16.09.2315.30Aluminij : ŽNK Mura Nona
16.09.2316.00MB Tabor : WFC Drava Ptuj
16.09.2316.30ŽNK Mura Nona : DNK Trbovlje
16.09.2317.00Aluminij : Radlje ob Dravi
16.09.2317.30MB Tabor : DNK Trbovlje
Igrišče B, 16.09.23


DatumUraTekma
16.09.2315.00WFC Drava Ptuj : ŽNK Žalec
16.09.2315.30DNK Trbovlje : Radlje ob Dravi
16.09.2316.00ŽNK Žalec : Aluminij
16.09.2316.30ŽNK Žalec : MB Tabor
16.09.2317.00ŽNK Mura Nona : WFC Drava Ptuj
Igrišče A, 30.09.23


DatumUraTekma
30.09.2310.00ŽNK Mura Nona : ŽNK Žalec
30.09.2310.30DNK Trbovlje : Aluminij
30.09.2311.00Radlje ob Dravi : ŽNK Žalec
30.09.2311.30MB Tabor : DNK Trbovlje
30.09.2312.00WFC Drava Ptuj : DNK Trbovlje
Igrišče B, 30.09.23


DatumUraTekma
30.09.2310.00Aluminij : MB Tabor
30.09.2310.30Radlje ob Dravi : WFC Drava Ptuj
30.09.2311.00MB Tabor : ŽNK Mura Nona
30.09.2311.30WFC Drava Ptuj : Aluminij
30.09.2312.00Radlje ob Dravi : ŽNK Mura Nona
Igrišče A, 07.10.23


DatumUraTekma
07.10.2311.00Radlje ob Dravi : MB Tabor
07.10.2311.30Aluminij : ŽNK Mura Nona
07.10.2312.00MB Tabor : WFC Drava Ptuj
07.10.2312.30ŽNK Mura Nona : DNK Trbovlje
07.10.2313.00Aluminij : Radlje ob Dravi
07.10.2313.30DNK Trbovlje : ŽNK Žalec
Igrišče B, 07.10.23


DatumUraTekma
07.10.2311.00WFC Drava Ptuj : ŽNK Žalec
07.10.2311.30DNK Trbovlje : Radlje ob Dravi
07.10.2312.00ŽNK Žalec : Aluminij
07.10.2312.30ŽNK Žalec : MB Tabor
07.10.2313.00ŽNK Mura Nona : WFC Drava Ptuj
Igrišče A, 21.10.23


DatumUraTekma
21.10.2310.00WFC Drava Ptuj : DNK Trbovlje
21.10.2310.30ŽNK Mura Nona : ŽNK Žalec
21.10.2311.00DNK Trbovlje : Aluminij
21.10.2311.30Radlje ob Dravi : ŽNK Žalec
21.10.2312.00DNK Trbovlje : ŽNK Žalec
Igrišče B, 21.10.23


DatumUraTekma
21.10.2310.00Aluminij : MB Tabor
21.10.2310.30Radlje ob Dravi : WFC Drava Ptuj
21.10.2311.00MB Tabor : ŽNK Mura Nona
21.10.2311.30WFC Drava Ptuj : Aluminij
21.10.2312.00Radlje ob Dravi : ŽNK Mura Nona
Igrišče A, 13.04.24


DatumUraTekma
13.04.2415.00Radlje ob Dravi : MB Tabor
13.04.2415.30Aluminij : ŽNK Mura Nona
13.04.2416.00MB Tabor : WFC Drava Ptuj
13.04.2416.30ŽNK Mura Nona : DNK Trbovlje
13.04.2417.00Aluminij : Radlje ob Dravi
13.04.2417.30MB Tabor : DNK Trbovlje
Igrišče B, 13.04.24


DatumUraTekma
13.04.2415.00WFC Drava Ptuj : ŽNK Žalec
13.04.2415.30DNK Trbovlje : Radlje ob Dravi
13.04.2416.00ŽNK Žalec : Aluminij
13.04.2416.30ŽNK Žalec : MB Tabor
13.04.2417.00ŽNK Mura Nona : WFC Drava Ptuj
Igrišče A, 27.04.24


DatumUraTekma
27.04.2415.00ŽNK Mura Nona : ŽNK Žalec
27.04.2415.30DNK Trbovlje : Aluminij
27.04.2416.00Radlje ob Dravi : ŽNK Žalec
27.04.2416.30DNK Trbovlje : ŽNK Žalec
27.04.2417.00WFC Drava Ptuj : DNK Trbovlje
Igrišče B, 27.04.24


DatumUraTekma
27.04.2415.00Aluminij : MB Tabor
27.04.2415.30Radlje ob Dravi : WFC Drava Ptuj
27.04.2416.00MB Tabor : ŽNK Mura Nona
27.04.2416.30WFC Drava Ptuj : Aluminij
27.04.2417.00Radlje ob Dravi : ŽNK Mura Nona