MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

TEKMOVANJE DEKLIC U13 VZHOD 23/24

Igrišče B - 21.10.23


WFC Drava Ptuj - Aluminij - 0 : 5 (0 : 4)



Datum: 21.10.23 ob 11:30
Domači: WFC Drava Ptuj
Gostje: Aluminij
Kraj: Kidričevo
Gledalcev: 50
Rezultat: 0 : 5 (0 : 4)
Gl. sodnik: Loboda Anej (Juršinci)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


WFC Drava Ptuj


Aluminij


Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
1Bedrač Klara 227982
10Veselič Mija229162
5Maroša Zoja229844
6Primc Kaja218679
3Petrušić Jelena229014
9Blažek Lina229166
13Keblič Nika228098
8Horvat Lana229016
11Lampič Katarina225924
7Šešerko Daša227930
Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Janežič Lučka 209914
5Cimerman Doris226874
14Vindiš Zala223324
13Janežič Lara209915
7Šegula Nika219595
2Vuković Nea226875
10Jambriško Nia-Jana 220943
16Tavčar Tiana220143
88Maračić Ariela222327
66Golob Maša206000
11Erker Ely219680
6Planinc Lea Živa228520
3Planinc Lucija226898
= kapetan moštva, = vratar moštva


Kodrič Leon

Špindler Uroš

Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
10Jambriško Nia-Jana3'0 : 1
7Šegula Nika4'0 : 2
13Janežič Lara7'0 : 3
10Jambriško Nia-Jana12'0 : 4
7Šegula Nika18'0 : 5


Radlje ob Dravi - ŽNK Mura Nona - 0 : 2 (0 : 2)



Datum: 21.10.23 ob 12:00
Domači: Radlje ob Dravi
Gostje: ŽNK Mura Nona
Kraj: Kidričevo
Gledalcev: 50
Rezultat: 0 : 2 (0 : 2)
Gl. sodnik: Loboda Anej (Juršinci)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Radlje ob Dravi


ŽNK Mura Nona


Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
1Kert Ella 224541
11Samec Maša 208736
10Grobovšek Sara213224
2Oder Ema227905
6Kus Ella211282
7Žnuderl Kaja210448
5Šnofl Tanit Tia228969
Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
1Gabor Živa 215190
8Škodnik Ela211961
17Žabota Sara224335
10Horvat Eva215023
6Pucko Kaja114397
11Horvat Teja209074
13Kralj Ana222967
18Šuster Ruby217496
2Krčmar Miša227189
7Halas Alina 213904
9Kramberger Lana203443
5Ribaš Živa211955
= kapetan moštva, = vratar moštva


Manfreda Bogdan

Maučec Zdenko

Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
9Kramberger Lana4'0 : 1
5Ribaš Živa9'0 : 2


MB Tabor - ŽNK Mura Nona - 1 : 2 (1 : 2)



Datum: 21.10.23 ob 11:00
Domači: MB Tabor
Gostje: ŽNK Mura Nona
Kraj: Kidričevo
Gledalcev: 50
Rezultat: 1 : 2 (1 : 2)
Gl. sodnik: Loboda Anej (Juršinci)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


MB Tabor


ŽNK Mura Nona


Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Cvetko Zoja 230159
8Bestijanić Neli 211870
3Kraljić Julia203796
6Savaš Ria Ebrar217773
5Kralj Iza227282
4Horvat Eva223671
10Tkalec Alina208912
17Grah Lucia230609
15Ribarič Aleksia Katarina230158
11Šiftar Maša230606
Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
1Gabor Živa 215190
8Škodnik Ela211961
17Žabota Sara224335
10Horvat Eva215023
6Pucko Kaja114397
11Horvat Teja209074
13Kralj Ana222967
18Šuster Ruby217496
2Krčmar Miša227189
7Halas Alina 213904
9Kramberger Lana203443
5Ribaš Živa211955
= kapetan moštva, = vratar moštva


Šmon Tina

Maučec Zdenko

Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
8Bestijanić Neli7'1 : 1
Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
7Halas Alina2'0 : 1
9Kramberger Lana11'1 : 2


Radlje ob Dravi - WFC Drava Ptuj - 8 : 0 (5 : 0)



Datum: 21.10.23 ob 10:30
Domači: Radlje ob Dravi
Gostje: WFC Drava Ptuj
Kraj: Kidričevo
Gledalcev: 50
Rezultat: 8 : 0 (5 : 0)
Gl. sodnik: Loboda Anej (Juršinci)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Radlje ob Dravi


WFC Drava Ptuj


Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
1Kert Ella 224541
11Samec Maša 208736
10Grobovšek Sara213224
2Oder Ema227905
6Kus Ella211282
7Žnuderl Kaja210448
5Šnofl Tanit Tia228969
Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
1Bedrač Klara 227982
10Veselič Mija229162
5Maroša Zoja229844
6Primc Kaja218679
3Petrušić Jelena229014
9Blažek Lina229166
13Keblič Nika228098
8Horvat Lana229016
11Lampič Katarina225924
7Šešerko Daša227930
= kapetan moštva, = vratar moštva


Manfreda Bogdan


Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
10Grobovšek Sara4'1 : 0
7Žnuderl Kaja5'2 : 0
10Grobovšek Sara7'3 : 0
6Kus Ella9'4 : 0
10Grobovšek Sara11'5 : 0
10Grobovšek Sara16'6 : 0
10Grobovšek Sara17'7 : 0
10Grobovšek Sara22'8 : 0


Aluminij - MB Tabor - 1 : 1 (1 : 0)



Datum: 21.10.23 ob 10:00
Domači: Aluminij
Gostje: MB Tabor
Kraj: Kidričevo
Gledalcev: 50
Rezultat: 1 : 1 (1 : 0)
Gl. sodnik: Loboda Anej (Juršinci)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Aluminij


MB Tabor


Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Janežič Lučka 209914
5Cimerman Doris226874
14Vindiš Zala223324
13Janežič Lara209915
7Šegula Nika219595
2Vuković Nea226875
10Jambriško Nia-Jana 220943
16Tavčar Tiana220143
88Maračić Ariela222327
66Golob Maša206000
11Erker Ely219680
6Planinc Lea Živa228520
3Planinc Lucija226898
Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Cvetko Zoja 230159
8Bestijanić Neli 211870
3Kraljić Julia203796
6Savaš Ria Ebrar217773
5Kralj Iza227282
4Horvat Eva223671
10Tkalec Alina208912
17Grah Lucia230609
15Ribarič Aleksia Katarina230158
11Šiftar Maša230606
= kapetan moštva, = vratar moštva


Špindler Uroš

Šmon Tina

Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
13Janežič Lara15'1 : 0
Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
17Grah Lucia17'1 : 1