MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

LIGA U13 23/24

1. krog, 11.09.23


DatumUraTekma
Panonija Gaberje : prost
14.09.2317.30Odranci : Bistrica
11.09.2317.30Turnišče : Polana
11.09.2317.30Olimpija Dolga vas : Nafta 1903
2. krog, 18.09.23


DatumUraTekma
prost : Nafta 1903
18.09.2318.00Polana : Olimpija Dolga vas
22.09.2316.30Bistrica : Turnišče
18.09.2317.00Panonija Gaberje : Odranci
3. krog, 25.09.23


DatumUraTekma
Odranci : prost
29.09.2316.30Turnišče : Panonija Gaberje
29.09.2317.00Olimpija Dolga vas : Bistrica
25.09.2318.30Nafta 1903 : Polana
4. krog, 02.10.23


DatumUraTekma
prost : Polana
04.10.2317.00Bistrica : Nafta 1903
06.10.2317.00Panonija Gaberje : Olimpija Dolga vas
02.10.2317.00Odranci : Turnišče
5. krog, 09.10.23


DatumUraTekma
Turnišče : prost
11.10.2317.00Olimpija Dolga vas : Odranci
09.10.2319.00Nafta 1903 : Panonija Gaberje
11.10.2318.00Polana : Bistrica
6. krog, 16.10.23


DatumUraTekma
prost : Bistrica
Panonija Gaberje : Polana
16.10.2316.30Odranci : Nafta 1903
18.10.2316.30Turnišče : Olimpija Dolga vas
7. krog, 23.10.23


DatumUraTekma
Olimpija Dolga vas : prost
23.10.2319.00Nafta 1903 : Turnišče
23.10.2318.00Polana : Odranci
27.10.2316.30Bistrica : Panonija Gaberje
8. krog, 15.04.24


DatumUraTekma
prost : Panonija Gaberje
17.04.2417.00Bistrica : Odranci
15.04.2417.00Polana : Turnišče
15.04.2418.30Nafta 1903 : Olimpija Dolga vas
9. krog, 22.04.24


DatumUraTekma
Nafta 1903 : prost
23.04.2416.00Olimpija Dolga vas : Polana
22.04.2417.00Turnišče : Bistrica
22.04.2418.00Odranci : Panonija Gaberje
10. krog, 06.05.24


DatumUraTekma
prost : Odranci
06.05.2417.30Panonija Gaberje : Turnišče
06.05.2417.30Bistrica : Olimpija Dolga vas
06.05.2417.30Polana : Nafta 1903
11. krog, 13.05.24


DatumUraTekma
13.05.24Polana : prost
13.05.24Nafta 1903 : Bistrica
13.05.24Olimpija Dolga vas : Panonija Gaberje
13.05.24Turnišče : Odranci
12. krog, 20.05.24


DatumUraTekma
20.05.24prost : Turnišče
20.05.24Odranci : Olimpija Dolga vas
20.05.24Panonija Gaberje : Nafta 1903
20.05.24Bistrica : Polana
13. krog, 27.05.24


DatumUraTekma
27.05.24Bistrica : prost
27.05.24Polana : Panonija Gaberje
27.05.24Nafta 1903 : Odranci
27.05.24Olimpija Dolga vas : Turnišče
14. krog, 03.06.24


DatumUraTekma
03.06.24prost : Olimpija Dolga vas
03.06.24Turnišče : Nafta 1903
03.06.24Odranci : Polana
03.06.24Panonija Gaberje : Bistrica