MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

POMURSKA NOGOMETNA LIGA 23/24

1. krog, 27.08.23


DatumUraTekma
Veržej : prost
27.08.2317.00Aluvar Gančani : Serdica Goričanka Kl. Šinko
27.08.2317.00Odranci : Grad
27.08.2317.00Radenska Slatina : Črenšovci
27.08.2317.00Turnišče : M-Trade Radgona
27.08.2317.00Tromejnik Montpreis : Bistrica
27.08.2310.30Rakičan : Čarda Martjanci
27.08.2317.00Polana : Prekmurec Dobrovnik
2. krog, 03.09.23


DatumUraTekma
prost : Prekmurec Dobrovnik
03.09.2317.00Čarda Martjanci : Polana
03.09.2317.00Bistrica : Rakičan
02.09.2317.00M-Trade Radgona : Tromejnik Montpreis
02.09.2317.00Črenšovci : Turnišče
03.09.2317.00Grad : Radenska Slatina
03.09.2317.00Serdica Goričanka Kl. Šinko : Odranci
03.09.2317.00Veržej : Aluvar Gančani
3. krog, 10.09.23


DatumUraTekma
Aluvar Gančani : prost
10.09.2316.30Odranci : Veržej
10.09.2316.30Radenska Slatina : Serdica Goričanka Kl. Šinko
10.09.2316.30Turnišče : Grad
10.09.2316.30Tromejnik Montpreis : Črenšovci
10.09.2310.30Rakičan : M-Trade Radgona
10.09.2316.30Polana : Bistrica
10.09.2316.30Prekmurec Dobrovnik : Čarda Martjanci
4. krog, 17.09.23


DatumUraTekma
prost : Čarda Martjanci
17.09.2316.00Bistrica : Prekmurec Dobrovnik
16.09.2316.00M-Trade Radgona : Polana
16.09.2316.00Črenšovci : Rakičan
17.09.2316.00Grad : Tromejnik Montpreis
17.09.2316.00Serdica Goričanka Kl. Šinko : Turnišče
16.09.2316.00Veržej : Radenska Slatina
17.09.2316.00Aluvar Gančani : Odranci
5. krog, 24.09.23


DatumUraTekma
Odranci : prost
23.09.2316.30Radenska Slatina : Aluvar Gančani
24.09.2316.00Turnišče : Veržej
24.09.2316.00Tromejnik Montpreis : Serdica Goričanka Kl. Šinko
24.09.2310.30Rakičan : Grad
24.09.2316.00Polana : Črenšovci
24.09.2316.00Prekmurec Dobrovnik : M-Trade Radgona
24.09.2316.00Čarda Martjanci : Bistrica
6. krog, 01.10.23


DatumUraTekma
prost : Bistrica
30.09.2315.30M-Trade Radgona : Čarda Martjanci
30.09.2315.30Črenšovci : Prekmurec Dobrovnik
01.10.2315.30Grad : Polana
01.10.2315.30Serdica Goričanka Kl. Šinko : Rakičan
01.10.2315.30Veržej : Tromejnik Montpreis
01.10.2315.30Aluvar Gančani : Turnišče
01.10.2315.30Odranci : Radenska Slatina
7. krog, 08.10.23


DatumUraTekma
Radenska Slatina : prost
07.10.2315.30Turnišče : Odranci
08.10.2315.30Tromejnik Montpreis : Aluvar Gančani
08.10.2310.30Rakičan : Veržej
08.10.2315.30Polana : Serdica Goričanka Kl. Šinko
08.10.2315.30Prekmurec Dobrovnik : Grad
08.10.2315.30Čarda Martjanci : Črenšovci
08.10.2315.30Bistrica : M-Trade Radgona
8. krog, 15.10.23


DatumUraTekma
prost : M-Trade Radgona
14.10.2315.00Črenšovci : Bistrica
15.10.2315.00Grad : Čarda Martjanci
15.10.2315.00Serdica Goričanka Kl. Šinko : Prekmurec Dobrovnik
14.10.2315.00Veržej : Polana
15.10.2315.00Aluvar Gančani : Rakičan
15.10.2315.00Odranci : Tromejnik Montpreis
14.10.2315.30Radenska Slatina : Turnišče
9. krog, 22.10.23


DatumUraTekma
Turnišče : prost
22.10.2315.00Tromejnik Montpreis : Radenska Slatina
22.10.2310.30Rakičan : Odranci
22.10.2315.00Polana : Aluvar Gančani
22.10.2315.00Prekmurec Dobrovnik : Veržej
22.10.2315.00Čarda Martjanci : Serdica Goričanka Kl. Šinko
22.10.2315.00Bistrica : Grad
21.10.2315.00M-Trade Radgona : Črenšovci
10. krog, 29.10.23


DatumUraTekma
prost : Črenšovci
29.10.2314.00Grad : M-Trade Radgona
29.10.2314.00Serdica Goričanka Kl. Šinko : Bistrica
28.10.2315.00Veržej : Čarda Martjanci
29.10.2314.00Aluvar Gančani : Prekmurec Dobrovnik
29.10.2314.00Odranci : Polana
28.10.2315.00Radenska Slatina : Rakičan
29.10.2314.00Turnišče : Tromejnik Montpreis
11. krog, 05.11.23


DatumUraTekma
Tromejnik Montpreis : prost
19.11.2310.30Rakičan : Turnišče
18.11.2316.00Polana : Radenska Slatina
19.11.2314.00Prekmurec Dobrovnik : Odranci
05.11.2314.00Čarda Martjanci : Aluvar Gančani
05.11.2314.00Bistrica : Veržej
04.11.2314.00M-Trade Radgona : Serdica Goričanka Kl. Šinko
04.11.2314.00Črenšovci : Grad
12. krog, 12.11.23


DatumUraTekma
prost : Grad
12.11.2314.00Serdica Goričanka Kl. Šinko : Črenšovci
11.11.2314.00Veržej : M-Trade Radgona
12.11.2314.00Aluvar Gančani : Bistrica
12.11.2314.00Odranci : Čarda Martjanci
11.11.2314.00Radenska Slatina : Prekmurec Dobrovnik
11.11.2314.00Turnišče : Polana
12.11.2314.00Tromejnik Montpreis : Rakičan
13. krog, 24.03.24


DatumUraTekma
Rakičan : prost
24.03.24Polana : Tromejnik Montpreis
24.03.24Prekmurec Dobrovnik : Turnišče
24.03.24Čarda Martjanci : Radenska Slatina
24.03.24Bistrica : Odranci
24.03.24M-Trade Radgona : Aluvar Gančani
24.03.24Črenšovci : Veržej
24.03.24Grad : Serdica Goričanka Kl. Šinko
14. krog, 30.03.24


DatumUraTekma
prost : Serdica Goričanka Kl. Šinko
30.03.24Veržej : Grad
30.03.24Aluvar Gančani : Črenšovci
30.03.24Odranci : M-Trade Radgona
30.03.24Radenska Slatina : Bistrica
30.03.24Turnišče : Čarda Martjanci
30.03.24Tromejnik Montpreis : Prekmurec Dobrovnik
30.03.24Rakičan : Polana
15. krog, 07.04.24


DatumUraTekma
Polana : prost
07.04.24Prekmurec Dobrovnik : Rakičan
07.04.24Čarda Martjanci : Tromejnik Montpreis
07.04.24Bistrica : Turnišče
07.04.24M-Trade Radgona : Radenska Slatina
07.04.24Črenšovci : Odranci
07.04.24Grad : Aluvar Gančani
07.04.24Serdica Goričanka Kl. Šinko : Veržej