MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

POMURSKA NOGOMETNA LIGA 23/24

15. krog - 07.04.24


Priimek in ime Klub Nastopi Min. Gol Rumeni Rdeči
Adam MitjaM-Trade Radgona1297811
Atanasov DarkoČarda Martjanci1399551
Avsec ValentinRadenska Slatina4279
Bači MichelPrekmurec Dobrovnik119903
Bagari MarkoRakičan1310532
Bagari UrošSerdica Goričanka Kl. Šinko121069261
Bagola AljažSerdica Goričanka Kl. Šinko1311432
Bagola BlažSerdica Goričanka Kl. Šinko1412603
Balažic IvoOdranci14126032
Bedek TomažAluvar Gančani118464
Bedič TinoSerdica Goričanka Kl. Šinko1170513
Bekö MarkPrekmurec Dobrovnik342
Benko NejcRakičan1032311
Berden TilenTurnišče13109382
Berden ŽigaRadenska Slatina119582
Bernad LukaTurnišče343
Bertalics ErikPrekmurec Dobrovnik122
Branšperger TristanSerdica Goričanka Kl. Šinko315
Brunec BineVeržej119282
Brunec BlažVeržej92591
Brus MihaVeržej14104011
Buček ŽanOdranci10784
Buček Huber NikolasGrad41421
Budja LeonRadenska Slatina7147
Budja MartinRadenska Slatina11
Bukovec RobertPrekmurec Dobrovnik119901
Bunderla GregorAluvar Gančani95871
Bushaj GjergjČarda Martjanci3911
Car BalázsRakičan128892
Car KevinRakičan119463
Car LukaRakičan119902
Časar NikiTromejnik Montpreis455
Časar NikoTromejnik Montpreis7331
Časar TimotejČarda Martjanci125
Celec TomiGrad41321
Čeliković JovoVeržej974743
Cener JožekGrad137381
Cigut BojanOdranci121080
Cipot AndrejTurnišče111
Copot DavidOdranci1399831
Črček AljažVeržej1083931
Črnko BenjaminTromejnik Montpreis21801
Čurman TimiTromejnik Montpreis28
Cvetko MihaM-Trade Radgona11815
Czigány AdamPrekmurec Dobrovnik8324
Dajčman TimotejM-Trade Radgona73233
Dominko SamoTurnišče119755
Donko DomenBistrica3175
Donko MaticBistrica76224
Donoša JanSerdica Goričanka Kl. Šinko0
Drašak BlažM-Trade Radgona5429
Draškovič BenjaminAluvar Gančani1034751
Erjavec JakaAluvar Gančani0
Erjavec LanČarda Martjanci141260
Ficko TianSerdica Goričanka Kl. Šinko453
Ficko Györek MihaVeržej0
Fišer MatejRadenska Slatina12103814
Fras Nik AnejM-Trade Radgona0
Fras ŽigaRakičan12104215
Ftičar AntonTurnišče12107745
Fujs RenejTromejnik Montpreis0
Gaber TadejTurnišče81371
Gangl TeoVeržej115
Gašpar SašoTromejnik Montpreis10472
Gerendaj AlenRakičan1061312
Gergorič ErikTurnišče10900
Gjergjek TadejTromejnik Montpreis1090011
Gjureč MarkoTromejnik Montpreis1247311
Glavač PrimožBistrica136992
Godina MatejBistrica1059511
Godvajs RokRakičan1055452
Goli ElvirOdranci10344
Golinar VitoVeržej963621
Gomboc NinoTromejnik Montpreis136902
Grah TianVeržej0
Grahić KenanM-Trade Radgona97201
Graj DavidOdranci7398
Graj LukaČrenšovci1374441
Grajfoner ŽanM-Trade Radgona111
Granfol NikoAluvar Gančani95492
Grebenar DanielGrad1066622
Gregorec AljošaAluvar Gančani1377011
Hamler UrošM-Trade Radgona3257
Hanžekovič KristjanVeržej7150
Hartman JanAluvar Gančani1295532
Hartman MihaelAluvar Gančani31342
Hartman ŽigaPolana131133211
Hočevar JakobVeržej7212
Horvat AmadeosVeržej2180
Horvat AndrejSerdica Goričanka Kl. Šinko125832
Horvat BlažBistrica0
Horvat BlažČrenšovci93481
Horvat BojanČrenšovci14123571
Horvat DenisPolana14126012
Horvat DenisČrenšovci107852
Horvat KristjanČrenšovci141260
Horvat MarcelČrenšovci1298421
Horvat MarkoM-Trade Radgona4220
Horvat MihaČarda Martjanci1454511
Horvat NikoČrenšovci9982
Horvat PatrikOdranci847621
Horvat RokČrenšovci14112511
Horvat SandiSerdica Goričanka Kl. Šinko76301
Horvat ŠtefanČarda Martjanci137603
Horvat TadejAluvar Gančani101041
Horvat ToniPolana931413
Horvat ŽanTurnišče863531
Horvat Žiga MaticBistrica113
Houbar NikoAluvar Gančani14124152
Houbar VitoAluvar Gančani3224
Hozjan ErikTurnišče12107663
Hozjan GašperČrenšovci82241
Hozjan NejcTurnišče0
Hozjan TadejČrenšovci1352011
Hozjan UrošRadenska Slatina1210391
Hozjan ŽigaAluvar Gančani231
Hren LukaOdranci14110673
Ilješ DenisRadenska Slatina861022
Imre NinoBistrica1374411
Jakšič MichaelPolana1296142
Jančar TadejVeržej1298812
Janža ŽigaGrad3270
Jauk LeonSerdica Goričanka Kl. Šinko129428
Jeneš JanPolana8691
Kager MaticM-Trade Radgona286
Kalamar NejcČrenšovci23
Karoli DenisPolana1072531
Katan AlenM-Trade Radgona1089421
Kavaš ŽanRadenska Slatina13117042
Kerec JašaGrad1311405
Klemenčič DamjanRakičan6540
Klobasa TimiRadenska Slatina128571
Kocet AljažM-Trade Radgona42701
Kociper DenisAluvar Gančani117181
Kociper NinoBistrica1079741
Kokol JureOdranci21461
Kolar NikRadenska Slatina1391623
Kolarič NejcČrenšovci0
Kolmanko MitjaGrad1311022
Koren AlešTurnišče9247
Korpič MartinČarda Martjanci1412291
Korpič MišelRakičan13117013
Kos Marko LeonardRadenska Slatina104311
Kos RokRakičan119315
Kos UrošOdranci1260772
Kosi Vaupotič DenisAluvar Gančani5171
Kotnjek JašaPolana1350523
Kovač MitjaTromejnik Montpreis1182542
Kovač TadejRakičan1210804
Krajnc Vid BenjaminM-Trade Radgona11763
Kranjec MarselOdranci1491731
Kreslin MihaOdranci52661
Kučan RobiGrad11990
Kuhar MetodGrad141043
Kuhar PatrikČrenšovci5450
Kuhar TjažVeržej4317
Kurbus Jelen MaiM-Trade Radgona2134
Kustec JureTurnišče1410183
Kustec MarioTurnišče13114961
Kustec TeoČrenšovci33
Kutnjak JanVeržej32191
Kutoš AljošaOdranci0
Laci LukaAluvar Gančani13115535
Lanjšček MaticGrad1366311
Lebar BlažTurnišče13115431
Lebar GašperBistrica115191
Lebar JašaTurnišče41121
Lebar NikČarda Martjanci12936
Lebar RokČarda Martjanci125
Lebar SvenTurnišče82171
Legen AnžeAluvar Gančani108331
Legen ŽigaAluvar Gančani74321
Lehko BlažM-Trade Radgona12901
Lesjak LukaRadenska Slatina5204
Lipič AljošaM-Trade Radgona117432
Lipuš LinoBistrica0
Litrop TimČrenšovci11990
Lorbek NinoOdranci9304
Lotrič AndrejOdranci113
Lukač JureRakičan184
Lutar ErikTurnišče97042
Madjar NejcSerdica Goričanka Kl. Šinko12406
Makovec GašperTromejnik Montpreis1275114
Makovec MaticTromejnik Montpreis1297621
Malačič RokRakičan1036011
Marič TadejPolana141260
Marinič DomenVeržej32381
Markoja TimiČrenšovci113271
Matjašec AndrejPolana190
Maučec BlažAluvar Gančani1293341
Meglič EnejČarda Martjanci13104452
Meričnjak BenjaminAluvar Gančani1398731
Mešič MarselTromejnik Montpreis13110714
Mihalič TadejTromejnik Montpreis122
Mikič AljažAluvar Gančani274
Miličevič MarkoČarda Martjanci1411533
Miličevič MatejRakičan1901
Mlinarič AnejRadenska Slatina15
Mlinarič TosjaRadenska Slatina355
Muhič TomažRadenska Slatina31461
Mulec DomenRadenska Slatina52351
Müller MarselTromejnik Montpreis1086713
Nabavi Veshareh Seyed Mohammad HosseinAluvar Gančani535013
Nagy BencePrekmurec Dobrovnik108964
Nagy DánielPrekmurec Dobrovnik239
Nedižavec AleksanderGrad4103
Novak AlenČarda Martjanci81961
Novak RokVeržej323
Novak SamoPolana129681
Oer Denis-TanaseAluvar Gančani13117012
Ošlaj BlažČarda Martjanci85371
Ozbetič BlažBistrica1311172
Pajek JureVeržej119253
Panker NejcAluvar Gančani12
Partl TimmySerdica Goričanka Kl. Šinko107863
Pavel DarkoTurnišče749211
Pavel GregorTromejnik Montpreis248
Pertoci ŽanRadenska Slatina3221
Petek MarcelVeržej214
Petkovič FilipVeržej7544
Petrovič RobertM-Trade Radgona0
Pintarič PatrikRadenska Slatina4226
Pintarič TilenRadenska Slatina74874
Pintarič TimoČarda Martjanci247
Plej JanTurnišče271
Ploj TjašVeržej0
Podgoršek SvitVeržej3851
Podlesek DejanRadenska Slatina38411
Polareczki RolandPrekmurec Dobrovnik97541
Poldauf AlenČarda Martjanci125
Potočnik RokGrad13117026
Potočnik ŽanTromejnik Montpreis13117011
Potrbin SvitČarda Martjanci1180413
Potrč DenisRadenska Slatina12107216
Pozderec LukaPolana966
Pozderec ValTurnišče2180
Pozsgai LucianPolana1281631
Prejac NinoVeržej151
Prša DarkoAluvar Gančani5284
Pučko NastjaVeržej1412601
Pučko TjanM-Trade Radgona190
Pupaher AnejRakičan81533
Raduha PatrikOdranci86703
Rajnar BlažRakičan1174111
Rajsar JanSerdica Goričanka Kl. Šinko0
Rantaša MaiRakičan76301
Recek Filip SvenRakičan6540
Recek SamoTromejnik Montpreis75302
Recek SašoPolana291
Repič LovroM-Trade Radgona11990
Režonja ŽanOdranci122513
Romih MitoSerdica Goričanka Kl. Šinko82193
Ropoša AleksSerdica Goričanka Kl. Šinko214011
Rukav ŽanGrad6397
Ružič Jakob NejcČarda Martjanci3141
Šafer JakaTromejnik Montpreis131170
Sampl DavorinSerdica Goričanka Kl. Šinko86031
Šandor DavidBistrica10376
Sarjaš DavidTurnišče190
Sarjaš NikoČrenšovci0
Šaruga GašperPolana131170
Senčar MitjaRadenska Slatina1090011
Senčar SebastjanRadenska Slatina1311705
Šignjar Žilavec NikSerdica Goričanka Kl. Šinko93823
Šijanec GašperVeržej121080
Šinkec GalOdranci13115311
Šinko AlešSerdica Goričanka Kl. Šinko124682
Šinko AntonSerdica Goričanka Kl. Šinko14121011
Šinko TilenGrad21021
Šinko RokVeržej1075311
Šipoš TomiAluvar Gančani9633
Škalič LeonTromejnik Montpreis219
Škalič SvenAluvar Gančani8536
Skledar BenjaminTromejnik Montpreis12108024
Škraban MarselTurnišče12108012
Škrlec MarioRadenska Slatina113711
Škrobar NikoM-Trade Radgona332
Smej Domen JulijanTurnišče13
Smej MaiBistrica131059131
Šneider ŽanRakičan16
Šobak LukaBistrica661
Sočič AleksanderČarda Martjanci13976
Špiclin NenoPolana0
Štefanec DenisRadenska Slatina108751
Šteiner RokRadenska Slatina2109
Štelcl AdamRadenska Slatina72521
Štertak NikoTromejnik Montpreis128
Štornik AlešČarda Martjanci15128011
Stošić NemanjaGrad119001
Strajnšak SimonM-Trade Radgona7542
Štrakl DavidVeržej648211
Štrakl TomažM-Trade Radgona1210702
Sukič SandiOdranci119002
Sukič SimonGrad1193072
Sukič TeoSerdica Goričanka Kl. Šinko1377512
Šumak ŽigaPolana469
Šuša JanTromejnik Montpreis1085241
Šuša VitoTromejnik Montpreis119881
Švarcl ReneVeržej17
Svetanič AlešSerdica Goričanka Kl. Šinko1210802
Svetec JureVeržej97901
Temlin SandiSerdica Goričanka Kl. Šinko9766
Tihak SedinČarda Martjanci1251
Titan GoranPolana1210111
Titan TadejAluvar Gančani14106721
Tivadar AlenČrenšovci114
Tivadar DejanAluvar Gančani3361
Tompa MartinČrenšovci12667
Tompa NikolaOdranci149167
Toplak BlažAluvar Gančani1411563
Törnar FlorjanČrenšovci13117024
Toth TeoTurnišče13106723
Trajbarič TristanČrenšovci108401
Tratnjek TilenBistrica339
Trost ŽanM-Trade Radgona138251
Uhan AljošaM-Trade Radgona798
Ules JakobTromejnik Montpreis1151
Utroša AlenBistrica8720
Vasić DejanGrad267
Vertačnik AlenM-Trade Radgona1410322
Vesel AnejVeržej32391
Vida AlanBistrica13107414
Vinkovič DavidČrenšovci93371
Vogrinčič KristjanČarda Martjanci7328
Vogrinčič TimotejGrad1412253
Völgyi MárkPrekmurec Dobrovnik118992
Vori RokPolana970221
Vori TomasOdranci139565
Vöröš PatrikTurnišče1311701
Vöröš TomažČarda Martjanci17
Votek RobertPolana1393337
Vreča PeterM-Trade Radgona0
Vrhovski AlenGrad431921
Vršič AmadejVeržej121033
Vučko JureBistrica13113021
Vuk AljažPolana0
Vuk BlažPolana0
Vuk RobertČrenšovci11
Zadravec TineRakičan0
Žalik AljažTromejnik Montpreis14101222
Žalik RokPolana14952231
Zavec KlaudioSerdica Goričanka Kl. Šinko76304
Zavec StankoVeržej86581
Žekš AljažČarda Martjanci14976101
Žekš PatrikČarda Martjanci14101821
Zeljković NemanjaČrenšovci12104661
Zelko DavidBistrica92262
Zelko MitjaČrenšovci13968
Želodec MarselGrad13395
Zemljič TomažPrekmurec Dobrovnik106962
Žganjar GoranČarda Martjanci122125
Žilavec DenisRakičan190
Žižek DomenBistrica9247
Žnidarič LukaGrad1412601
Zorko MarselAluvar Gančani129952
Zrim LudvikTromejnik Montpreis8620
Žugelj AndrejBistrica14124093
Žugelj PatrikBistrica1279423
Nastopi = število nastopov
Min. = število odigranih minut
Gol = število zadetkov
Rumeni = število prejetih rumenih kartonov
Rdeči = število prejetih rdečih kartonov