MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 24/25

1. krog, 17.08.24


DatumUraTekma
17.08.2417.00Hajdina : Avto Rajh Ljutomer
17.08.2417.00Fužinar SIJ Ravne Systems : Zavrč
17.08.2417.00Krško Posavje : Korotan Prevalje
18.08.2410.30ZASE Videm : Maripol Starše
18.08.2417.00Čarda Martjanci : Brežice 1919 Terme Čatež
18.08.2417.00Šmartno 1928 : Premium Dobrovce
17.08.2417.00Šampion : IBLO Podvinci
2. krog, 24.08.24


DatumUraTekma
24.08.24Avto Rajh Ljutomer : IBLO Podvinci
24.08.24Premium Dobrovce : Šampion
24.08.24Brežice 1919 Terme Čatež : Šmartno 1928
24.08.24Maripol Starše : Čarda Martjanci
24.08.24Korotan Prevalje : ZASE Videm
24.08.24Zavrč : Krško Posavje
24.08.24Hajdina : Fužinar SIJ Ravne Systems
3. krog, 31.08.24


DatumUraTekma
31.08.24Fužinar SIJ Ravne Systems : Avto Rajh Ljutomer
31.08.24Krško Posavje : Hajdina
31.08.24ZASE Videm : Zavrč
31.08.24Čarda Martjanci : Korotan Prevalje
31.08.24Šmartno 1928 : Maripol Starše
31.08.24Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež
31.08.24IBLO Podvinci : Premium Dobrovce
4. krog, 07.09.24


DatumUraTekma
07.09.24Avto Rajh Ljutomer : Premium Dobrovce
07.09.24Brežice 1919 Terme Čatež : IBLO Podvinci
07.09.24Maripol Starše : Šampion
07.09.24Korotan Prevalje : Šmartno 1928
07.09.24Zavrč : Čarda Martjanci
07.09.24Hajdina : ZASE Videm
07.09.24Fužinar SIJ Ravne Systems : Krško Posavje
5. krog, 14.09.24


DatumUraTekma
14.09.24Krško Posavje : Avto Rajh Ljutomer
14.09.24ZASE Videm : Fužinar SIJ Ravne Systems
14.09.24Čarda Martjanci : Hajdina
14.09.24Šmartno 1928 : Zavrč
14.09.24Šampion : Korotan Prevalje
14.09.24IBLO Podvinci : Maripol Starše
14.09.24Premium Dobrovce : Brežice 1919 Terme Čatež
6. krog, 21.09.24


DatumUraTekma
21.09.24Avto Rajh Ljutomer : Brežice 1919 Terme Čatež
21.09.24Maripol Starše : Premium Dobrovce
21.09.24Korotan Prevalje : IBLO Podvinci
21.09.24Zavrč : Šampion
21.09.24Hajdina : Šmartno 1928
21.09.24Fužinar SIJ Ravne Systems : Čarda Martjanci
21.09.24Krško Posavje : ZASE Videm
7. krog, 28.09.24


DatumUraTekma
28.09.24ZASE Videm : Avto Rajh Ljutomer
28.09.24Čarda Martjanci : Krško Posavje
28.09.24Šmartno 1928 : Fužinar SIJ Ravne Systems
28.09.24Šampion : Hajdina
28.09.24IBLO Podvinci : Zavrč
28.09.24Premium Dobrovce : Korotan Prevalje
28.09.24Brežice 1919 Terme Čatež : Maripol Starše
8. krog, 05.10.24


DatumUraTekma
05.10.24Avto Rajh Ljutomer : Maripol Starše
05.10.24Korotan Prevalje : Brežice 1919 Terme Čatež
05.10.24Zavrč : Premium Dobrovce
05.10.24Hajdina : IBLO Podvinci
05.10.24Fužinar SIJ Ravne Systems : Šampion
05.10.24Krško Posavje : Šmartno 1928
05.10.24ZASE Videm : Čarda Martjanci
9. krog, 12.10.24


DatumUraTekma
12.10.24Čarda Martjanci : Avto Rajh Ljutomer
12.10.24Šmartno 1928 : ZASE Videm
12.10.24Šampion : Krško Posavje
12.10.24IBLO Podvinci : Fužinar SIJ Ravne Systems
12.10.24Premium Dobrovce : Hajdina
12.10.24Brežice 1919 Terme Čatež : Zavrč
12.10.24Maripol Starše : Korotan Prevalje
10. krog, 19.10.24


DatumUraTekma
19.10.24Avto Rajh Ljutomer : Korotan Prevalje
19.10.24Zavrč : Maripol Starše
19.10.24Hajdina : Brežice 1919 Terme Čatež
19.10.24Fužinar SIJ Ravne Systems : Premium Dobrovce
19.10.24Krško Posavje : IBLO Podvinci
19.10.24ZASE Videm : Šampion
19.10.24Čarda Martjanci : Šmartno 1928
11. krog, 26.10.24


DatumUraTekma
26.10.24Šmartno 1928 : Avto Rajh Ljutomer
26.10.24Šampion : Čarda Martjanci
26.10.24IBLO Podvinci : ZASE Videm
26.10.24Premium Dobrovce : Krško Posavje
26.10.24Brežice 1919 Terme Čatež : Fužinar SIJ Ravne Systems
26.10.24Maripol Starše : Hajdina
26.10.24Korotan Prevalje : Zavrč
12. krog, 02.11.24


DatumUraTekma
02.11.24Avto Rajh Ljutomer : Zavrč
02.11.24Hajdina : Korotan Prevalje
02.11.24Fužinar SIJ Ravne Systems : Maripol Starše
02.11.24Krško Posavje : Brežice 1919 Terme Čatež
02.11.24ZASE Videm : Premium Dobrovce
02.11.24Čarda Martjanci : IBLO Podvinci
02.11.24Šmartno 1928 : Šampion
13. krog, 09.11.24


DatumUraTekma
09.11.24Šampion : Avto Rajh Ljutomer
09.11.24IBLO Podvinci : Šmartno 1928
09.11.24Premium Dobrovce : Čarda Martjanci
09.11.24Brežice 1919 Terme Čatež : ZASE Videm
09.11.24Maripol Starše : Krško Posavje
09.11.24Korotan Prevalje : Fužinar SIJ Ravne Systems
09.11.24Zavrč : Hajdina
14. krog, 16.11.24


DatumUraTekma
16.11.24Avto Rajh Ljutomer : Hajdina
16.11.24Zavrč : Fužinar SIJ Ravne Systems
16.11.24Korotan Prevalje : Krško Posavje
16.11.24Maripol Starše : ZASE Videm
16.11.24Brežice 1919 Terme Čatež : Čarda Martjanci
16.11.24Premium Dobrovce : Šmartno 1928
16.11.24IBLO Podvinci : Šampion
15. krog, 08.03.25


DatumUraTekma
08.03.25IBLO Podvinci : Avto Rajh Ljutomer
08.03.25Šampion : Premium Dobrovce
08.03.25Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež
08.03.25Čarda Martjanci : Maripol Starše
08.03.25ZASE Videm : Korotan Prevalje
08.03.25Krško Posavje : Zavrč
08.03.25Fužinar SIJ Ravne Systems : Hajdina
16. krog, 15.03.25


DatumUraTekma
15.03.25Avto Rajh Ljutomer : Fužinar SIJ Ravne Systems
15.03.25Hajdina : Krško Posavje
15.03.25Zavrč : ZASE Videm
15.03.25Korotan Prevalje : Čarda Martjanci
15.03.25Maripol Starše : Šmartno 1928
15.03.25Brežice 1919 Terme Čatež : Šampion
15.03.25Premium Dobrovce : IBLO Podvinci
17. krog, 22.03.25


DatumUraTekma
22.03.25Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer
22.03.25IBLO Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež
22.03.25Šampion : Maripol Starše
22.03.25Šmartno 1928 : Korotan Prevalje
22.03.25Čarda Martjanci : Zavrč
22.03.25ZASE Videm : Hajdina
22.03.25Krško Posavje : Fužinar SIJ Ravne Systems
18. krog, 29.03.25


DatumUraTekma
29.03.25Avto Rajh Ljutomer : Krško Posavje
29.03.25Fužinar SIJ Ravne Systems : ZASE Videm
29.03.25Hajdina : Čarda Martjanci
29.03.25Zavrč : Šmartno 1928
29.03.25Korotan Prevalje : Šampion
29.03.25Maripol Starše : IBLO Podvinci
29.03.25Brežice 1919 Terme Čatež : Premium Dobrovce
19. krog, 05.04.25


DatumUraTekma
05.04.25Brežice 1919 Terme Čatež : Avto Rajh Ljutomer
05.04.25Premium Dobrovce : Maripol Starše
05.04.25IBLO Podvinci : Korotan Prevalje
05.04.25Šampion : Zavrč
05.04.25Šmartno 1928 : Hajdina
05.04.25Čarda Martjanci : Fužinar SIJ Ravne Systems
05.04.25ZASE Videm : Krško Posavje
20. krog, 12.04.25


DatumUraTekma
12.04.25Avto Rajh Ljutomer : ZASE Videm
12.04.25Krško Posavje : Čarda Martjanci
12.04.25Fužinar SIJ Ravne Systems : Šmartno 1928
12.04.25Hajdina : Šampion
12.04.25Zavrč : IBLO Podvinci
12.04.25Korotan Prevalje : Premium Dobrovce
12.04.25Maripol Starše : Brežice 1919 Terme Čatež
21. krog, 19.04.25


DatumUraTekma
19.04.25Maripol Starše : Avto Rajh Ljutomer
19.04.25Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje
19.04.25Premium Dobrovce : Zavrč
19.04.25IBLO Podvinci : Hajdina
19.04.25Šampion : Fužinar SIJ Ravne Systems
19.04.25Šmartno 1928 : Krško Posavje
19.04.25Čarda Martjanci : ZASE Videm
22. krog, 26.04.25


DatumUraTekma
26.04.25Avto Rajh Ljutomer : Čarda Martjanci
26.04.25ZASE Videm : Šmartno 1928
26.04.25Krško Posavje : Šampion
26.04.25Fužinar SIJ Ravne Systems : IBLO Podvinci
26.04.25Hajdina : Premium Dobrovce
26.04.25Zavrč : Brežice 1919 Terme Čatež
26.04.25Korotan Prevalje : Maripol Starše
23. krog, 03.05.25


DatumUraTekma
03.05.25Korotan Prevalje : Avto Rajh Ljutomer
03.05.25Maripol Starše : Zavrč
03.05.25Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina
03.05.25Premium Dobrovce : Fužinar SIJ Ravne Systems
03.05.25IBLO Podvinci : Krško Posavje
03.05.25Šampion : ZASE Videm
03.05.25Šmartno 1928 : Čarda Martjanci
24. krog, 10.05.25


DatumUraTekma
10.05.25Avto Rajh Ljutomer : Šmartno 1928
10.05.25Čarda Martjanci : Šampion
10.05.25ZASE Videm : IBLO Podvinci
10.05.25Krško Posavje : Premium Dobrovce
10.05.25Fužinar SIJ Ravne Systems : Brežice 1919 Terme Čatež
10.05.25Hajdina : Maripol Starše
10.05.25Zavrč : Korotan Prevalje
25. krog, 17.05.25


DatumUraTekma
17.05.25Zavrč : Avto Rajh Ljutomer
17.05.25Korotan Prevalje : Hajdina
17.05.25Maripol Starše : Fužinar SIJ Ravne Systems
17.05.25Brežice 1919 Terme Čatež : Krško Posavje
17.05.25Premium Dobrovce : ZASE Videm
17.05.25IBLO Podvinci : Čarda Martjanci
17.05.25Šampion : Šmartno 1928
26. krog, 24.05.25


DatumUraTekma
24.05.25Avto Rajh Ljutomer : Šampion
24.05.25Šmartno 1928 : IBLO Podvinci
24.05.25Čarda Martjanci : Premium Dobrovce
24.05.25ZASE Videm : Brežice 1919 Terme Čatež
24.05.25Krško Posavje : Maripol Starše
24.05.25Fužinar SIJ Ravne Systems : Korotan Prevalje
24.05.25Hajdina : Zavrč